PDA

View Full Version : Кое ви изкарва извън релси?



MakeMeLaugh
06-27-2008, 21:29
Кои са 3-те неща, които биха ви изкарали извън релси?
Ама направо да изпушите..

Всеки де сподели малко 'злоба' :Р

П.П. Става дума за постъпки ;)

eveto_xx
06-27-2008, 21:31
Приятеля ми, Баба ми, Братовчедка ми

Chess
06-27-2008, 21:32
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...

MakeMeLaugh
06-27-2008, 21:35
Говоря за постъпки! ;)

Chess
06-27-2008, 21:36
Говоря за постъпки! ;)


Уточнявай се по-рано :) .

Poet_Boy
06-27-2008, 21:37
Да ми пуснат чалга.
Да ми се прави някой/някоя на идиот.
Да се пишат тъпи теми. :)

kocko
06-27-2008, 21:41
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...

абе ти си бил пълен кретен ве само wow ЛИ ИГРА6 ЛЕЛЕ :-x

thefreak
06-27-2008, 21:45
Някой да хвърли храна, която не е доял. Говорим за хубава храна, която става за ядене. Направо ми пада пердето за такова безобразие. Някой хора нямат храна, а тука някъв дебил да я хвърля в кофата...
Има и други неща, които ме нерват, ама това е толкова нависоко, че няма съизмерими с него други постъпки, които да ме изнервят, така че няма да споменавам други.

Chess
06-27-2008, 21:47
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...

абе ти си бил пълен кретен ве само wow ЛИ ИГРА6 ЛЕЛЕ :-x


Кой казал, че играя само WoW ?! :razz:

В темата пише - нещата, които ни изкарват извън релси... :)

CocainCocktail
06-27-2008, 21:47
Дебилщините на мойте "колеги"
Някой познат да върви с мене и да реши да си пусне музика от телефона по-пътя тогава откачам наистина много.
Да имам с някой уговорка и той да не дойте и да не се обади

SeaEatsShips
06-27-2008, 21:54
ЛИЦЕМЕРИЕТО И ДВУЛИЧИЕТО,
неспазването на обещания...
И още мнооого неща, но най-главно това.

PePeLePew
06-27-2008, 22:16
лъжата
лиготията
.......... не мога да се сетя

Ros1
06-27-2008, 22:19
хм когато приятел ме лъже :-P и наи ве4е мама :D :D

sladko_dete
06-27-2008, 22:25
1 Мразя някой да говори първо едно нещо, а после друго
2 Мразя клюкарските истории
3 Мразя някой, които не ме познава да ме оглежда (и то момичета най-вече)

vikiiitooo
06-27-2008, 23:24
За сега се сещам едно нещо и това е да ми пипат личните вещи откачам все едно че навлиза някой в личното ми пространство!... Даже майка не ги бара! A да и да ме зяпат!

babity
06-28-2008, 06:43
Нещата, които ме изкарват извън релси:
-брат ми в моята стая
-майка ми - когато започне с лекциите
-гаджето ми - когато не ме разбира и започне да ми крещи там...

NaNa_SladuRana
06-28-2008, 07:13
лъжа
лицемерие
липса на доверие

lipsvashh_mi
06-28-2008, 09:12
Кои са 3-те неща, които биха ви изкарали извън релси?
Ама направо да изпушите..

Всеки де сподели малко 'злоба' :Р

П.П. Става дума за постъпки ;)
когато някой ме ренвува..направо побеснявам :o
иначе приятелит ми и те понякога успяват да ме вбесят,но по рядко..

jenanadqvola
06-28-2008, 09:44
Ей ся примерно ме дразни един комар :-x преследва ме :x

In_my_dreams
06-28-2008, 10:29
1. когато някой каже че съм казала нещо,което всъщност не съм каза
2.подмазвачите
3.някой да си измисля разни глупости по мой адрес

Samotno_Angel4e
06-28-2008, 11:55
1.Много мразя когато имам уговорка с някого той да я отмени в последния момент,да не дойде изобщо,да закъснее с повече от 30мин.,а и ако реши да не идва да не се обади...
2.Мразя също да ми пипат личните вещи и да ги разбутват.Пък камоли да не ги връщат на мястото им (визирам главно брат ми)...
3.Мразя брат ми като дойде в стаята и застане зад мен и почне да ми чете чатовете.Или пък да седне до мен на стола и да седи седи и по едно време да каже: "Ти няма ли да ми дадеш най-после?"
4.Дразня се когато наще ми нямат доверие...Направо побеснявам тогава...
5.А и последно мразя когато няма тролеи,а не мога да стигна пеша до дадено място...
Така де тва е може би...В повечето пъти се сдържам,ама и и моменти когато направо кипвам... :-x

hottie
06-28-2008, 12:58
Мразя клюките - особено злобните.
Мразя когато човек не знае какво иска и си промяня мнението 1000 пъти
Мразя лиглите/лигльовците.Да мис е лигавят, мазнят. Аууу обривам се направо.

gothic_angel
06-28-2008, 13:01
Лъжата
Лигнята
ии...

Jesus
06-28-2008, 13:05
Не навиждам лицемерите (99% от всики българи :( )

antifreeze
06-28-2008, 14:20
1. ...да ме подценяват и да ме анализират...
2. ...да ми пушат в носа...
3. ...да ми казват какво да правя...

didi_baby
06-28-2008, 14:24
1.Да ме лъжат в очите
2.Някой да ми се прави на мн отворен
3.Да ми кажат че съм "курва"

kPuCkA
06-28-2008, 14:31
Да се налага да повтарям едно нешо по няколко пъти само защото,човека на когото говоря не ме слуша

Да ме гледат в очите и да ме лъжат

Да не ми вярват...

slun4ice_90
06-28-2008, 16:28
Майка ми и баща ми доста често ме изкарват извън релси,защото доста спорим за глупости...,а аз съм голям инат имам и труден характер понякога съм нетърпима.... :( Другите неща,който ненавиждам са лъжата и лицемерието...... :smt078 :-P :grin: Когато някой ме предаде много трудно прощавам,такава съм си.Напоследък съм и много недоверчива към хората.Може би,защото имах кофти период....Мразя и хора,които започват да ме обсъждат,а дори не ме познават..... :x 8)

megasexy
06-28-2008, 16:32
Кои са 3-те неща, които биха ви изкарали извън релси?
Ама направо да изпушите..

Всеки де сподели малко 'злоба' :Р

П.П. Става дума за постъпки ;)

Аз нямам релси. :?

cinderella_gugutka
06-28-2008, 16:34
1-да напрай нещо гадно и после да ме гледа в о4ите и да отри4а вси4ко
2-пред мен да ми говори по един на4ин а зад гърба ми по друг(гаден)
3-един ден да ми каже 4е ме оби4а,а на другия да се прай 4е нищо не е казал и да се зарибява с др пред мен :(

Vichko0o
06-28-2008, 17:34
Много забавни коментарчета гледам пишете , а съзнавате ли че половината от вас правят ТОЧНО това ??? Ето това е едно нещо което страшно много ме драни когато някой говори нещо а същевременно той е точно това нещо и просто го казва за да излезне "по-добрия"
2-ро АДСКИ много мразя лицемерито ,надменните хора и лъжците
3-тото Когато някой/някоя селско идиотче дошло в софия запознало се със 1-2ма човека и вече е "гъзарчето" и ходи и се праи на кой/коя съм аз и когато последват репликите от сорта на "Ти знаеш ли , кой са родители ми? или Тизнаеш ли аз кой познавам?" Просто не перде ами и аз нз какво ми пада пред очите :-x :-x

slun4ice_90
06-28-2008, 17:37
Много забавни коментарчета гледам пишете , а съзнавате ли че половината от вас правят ТОЧНО това ??? Ето това е едно нещо което страшно много ме драни когато някой говори нещо а същевременно той е точно това нещо и просто го казва за да излезне "по-добрия"
2-ро АДСКИ много мразя лицемерито ,надменните хора и лъжците
3-тото Когато някой/някоя селско идиотче дошло в софия запознало се със 1-2ма човека и вече е "гъзарчето" и ходи и се праи на кой/коя съм аз и когато последват репликите от сорта на "Ти знаеш ли , кой са родители ми? или Тизнаеш ли аз кой познавам?" Просто не перде ами и аз нз какво ми пада пред очите :-x :-xИ аз много се дразня от такива,както се пее в една песен "И от къде си тръгнал селянино знам,че ще забравиш". :-P :) Повечето хора,са така са съжаление.Съдбата им дава шанс и им се случва нещо хубаво,а те стават надменни олигофрени.

Vichko0o
06-28-2008, 17:40
Хубавото е че хората са измислили моторните резачки и багерите за да можем да се грижим за тези "създания" :D :D :D Деба избеснел съм .... Ей ся се занимавах със една селянка направо ако я мерна някъде ще я сгазя !!!

slun4ice_90
06-28-2008, 17:42
Хубавото е че хората са измислили моторните резачки и багерите за да можем да се грижим за тези "създания" :D :D :D Деба избеснел съм .... Ей ся се занимавах със една селянка направо ако я мерна някъде ще я сгазя !!!Ужассссс :lol: На такива хич не трябва да им обръщаш внимание. :-P :grin:

Vichko0o
06-28-2008, 17:46
Както казваха в 1 филм "Ще и направя вътрешностите външности" само да си дойде в софия тази "сладурана" която с поглед може да счпупи огледало толкова е сладка :lol: :lol: :lol: :D :D :D

SunShinePearl
06-28-2008, 18:06
nqkoi da spori s men i mn dobre da znae 4e az sam prava no pak si natqkva negovoto kato se ubedi 4e e taka i mi se sardi 2 dena posle :? ili pak nqkoi da se razvika selski nasred centura,da mi zadavat tupi vaprosi :-x :-x :-x i mn me draznqt horata sus samo4uvstvie bez pokritie karpi prave6ti se na havlii :o o setih se za o6te da mi govorqt zad gurba i to hora vode6ti se za fr ili takiva koito daje ne me poznavat,i su6to fr mi da me draznqt v pove4eto slu4ai nai-dobrata mi fr hilqdi pati me e izkarvala izvun relsi,mi tova e ob6to vzeto.I est kakto vseki 4ovek mrazq lujite i licemerite i maznuvcite :o

AddictedToTrance
06-28-2008, 18:10
1. Приятели ?! защо казвам приятели ??
приятели = предатели
Преди няколко дена бях склонен да простя след година и нещо за'ебаване на поредния приятел = предател, вика ми тогава бях тъп и допуснах грешка ?! Хората били склони да забравят лошите мигове от живота си... ха ха много се смях, аз му простих, че заради путка, путка стана ама... немога да забравя... хъха искаше и да излезем ама си рекох на акъла "АРИИИИИИИИ БЕГАЙ БЕЕЕЕЕеее"
Имам и един съученик, по голям лъжец и гъзолизец от този индивит на да ли ще познавам през живота си.... 8)
2. Селяндурското в хората, не става дума за селяните, а за селската душа не само в така наречените селяни ами и гражданите... то дори се среща повече в гражданите,,,, как е възможно да има толлллкова много идиоти, не веднъж си пътувам в рейса към даскало / или към нас
и си гледам някви прости кифли да ми ядат в рейса, бива бива селяния ама дори и ромите които съм виждал с храна, си я държат а не ядат... бал са ви майката и гражданите ебани
3. МАЙКА МИ, ле ле ле....... как ме нервииии, покрай тоя ремонт спи в мойта стая, ляга си в 9 и като пусне тоя телевизор и полудявам, немога си чуя мислите пък камоли музиката коя бучи от тонколоните :lol:

MartyParty
06-28-2008, 18:16
Да закачат приятелите ми.Да гледам как някой тормози по-слабите.Някой да ми налага музиката си.

w0sh
06-28-2008, 18:29
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...

подобно. най се издразних като 1 месец биехме Важ и накрая ми падна мейс-а и някакъв друид го взе. Баси кретена.

slun4ice_90
06-28-2008, 18:32
Както казваха в 1 филм "Ще и направя вътрешностите външности" само да си дойде в софия тази "сладурана" която с поглед може да счпупи огледало толкова е сладка :lol: :lol: :lol: :D :D :DТова вече не ме изкефи.... :? Да обиждаш така хората....аз не си го позволявам.Според мен трябва да обиждаш някой за нещо,само ако ти си перфектен.А перфектни хора НЯМА!!! :-P

NAFTA
06-28-2008, 18:32
Като приятелката ми ме почне на къси пасове хахааха

cvetenceto1991
06-28-2008, 18:36
ами баба ми
понякога гаджето и наи- често майка ми

а за
приятелите=на предатели тва е вярно щото наи- добрата ми приятелка ме прецака като каза зад гърба ми глупости на гаджето ми по мои адрес е тва си е живо предателство и за тва според мен наи добрите приятели са наи-подлите предатели!!!! :shock:

mishani
06-28-2008, 18:40
1. Мразя майка да е забравила сутрин да ми купи кафе
2. Мога да убия човек ,ако е говорил зад гърба на най- скъпите ми хора
3. Да съм държа на някой, а той да ме прецаква
:o :o :o

kuklichka_bg
06-28-2008, 20:38
da me lajat egoisti4nite posstaapki i kato govorqt gluposti

Chess
06-28-2008, 21:02
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...

подобно. най се издразних като 1 месец биехме Важ и накрая ми падна мейс-а и някакъв друид го взе. Баси кретена.


Тц тц тц... Поне напсува ли го едно хубаво - по български :) .

gLoRiOuS_aNGeL
06-28-2008, 21:11
1.Някой да ми казва какво да правя,откачам просто като някой ми се налага...
2.Да спорят с мен за нещо,в което съм права.
3.Да се прецаква нещо,което ми харесва...

w0sh
06-28-2008, 21:12
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...

подобно. най се издразних като 1 месец биехме Важ и накрая ми падна мейс-а и някакъв друид го взе. Баси кретена.


Тц тц тц... Поне напсува ли го едно хубаво - по български :) .

Чак ме кикнаха от гилдията.

Chess
06-28-2008, 21:13
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...

подобно. най се издразних като 1 месец биехме Важ и накрая ми падна мейс-а и някакъв друид го взе. Баси кретена.


Тц тц тц... Поне напсува ли го едно хубаво - по български :) .

Чак ме кикнаха от гилдията.


Е нищо... поне си го напсувал "и ти е минало" . :) :lol:

hgfh
06-29-2008, 11:51
v momenta me izkara ot relsi tova 4e maikami ne me puska na basein shtoto sum bolna a tempreraturata na vunka e 3 i nqkolko gradusa :-x

soul1199
06-29-2008, 12:14
1.Някой да ми казва какво да правя,откачам просто като някой ми се налага...
2.Да спорят с мен за нещо,в което съм права.
3.Да се прецаква нещо,което ми харесва...i az taka prosto mi vze dymi4kite,ms ,4e go napisa vmesto men :)

DYNAMIC
06-29-2008, 12:18
простоията .. :booooomb: и понякога,някои близки

MakeMeLaugh
06-29-2008, 12:57
1.Някой да ми казва какво да правя,откачам просто като някой ми се налага...
2.Да спорят с мен за нещо,в което съм права.
3.Да се прецаква нещо,което ми харесва...i az taka prosto mi vze dymi4kite,ms ,4e go napisa vmesto men :)+1
+ oshte nqkolko :)

Girl-of-Sin
06-29-2008, 13:35
1. да ме лъжат и използват

2. хората постоянно да очакват от мен максималното ( за каквото и да било)

3. когато някой незнае какво иска, но въпреки това се прави на много уверен и можещ :?

MonSitY
06-29-2008, 13:42
ххахахаа не са 3 неща а 1000.толкова лесно се ядосвам и то от нищо че по-добре да се внимава с мене , че пак почнах се ядосвам :D :D

WhiteDove
06-29-2008, 14:09
1-во:простотията-кара ме да изглеждам така :shock: :x :shock:
2-ро:нахалството
3-то:малките деца,които се мислят за порастнали и много разбиращи...Хах 8)

Escarina
06-29-2008, 14:20
1) Хората да гледат на мен единствено като тяхна опора и да си въобразяват, че мога да понеса всичко.
2) Да ми се месят в работата.
3) Да коментират каква музика слушам. Изпадам в нервна криза :D

Nefarian
06-29-2008, 14:35
Да ми цепне компа...
Да ми вземат предмета (WoW™), който мн време тарся...
Съотборниците ми (DOTA) да са пълби дебили...
+1 и мразя да чакам дълго за арена :?

xXxScreamxXx
06-29-2008, 15:12
някои да ми се лигави , да се мазни или да пусне 4алга .....
!!!!!!!!! тия 3те прото не минават :x :D :D

Lucho
06-29-2008, 15:13
някои да ми се лигави , да се мазни или да пусне 4алга .....
!!!!!!!!! тия 3те прото не минават :x :D :D
Да,абсолютно...
"Бий чалгаря по главата,бий,бий,бий !!!!"

sladkъ_mackъ
06-29-2008, 15:20
ЛИЦЕМЕРИЕТО И ДВУЛИЧИЕТО,
неспазването на обещания...
И още мнооого неща, но най-главно това. +1

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-29-2008, 19:11
приятеля ми да не ме уважава .. (да ми изневерява или недаи си боже пред мен да флиртува с друго момиче.. )
да ме лъже... то всъщност горното води то това.. ако не ме уважава ще ме лъже...
ии ... за друго хмм не се сещам :)