PDA

View Full Version : не мога повече



BigFakeSmile
06-28-2008, 05:07
ужс..;д

soul1199
06-28-2008, 05:56
kagi my ,4e go obi4a6 i 6e ti e po-dobre,ako se vigdate prez tezi 2 sed.,ama mom4eto ,kato e vidqlo,kakvo si napravila predpolagam,4e 6e te obqgva,no 6om ima rd trqa da otide6 i da se zabavlqvate,yspeh i posle kagi ,kakvo e stanalo

angelllll
06-28-2008, 06:32
е мн гадн0. съжалавам :( п0-д0бре му кажи какво чувстваш към него, н0 скед кат0 замине ще ти бъде наистина мн трудн0. Сам0 недей да правиш глупости. п0желавам ти успех :-)

jenanadqvola
06-28-2008, 07:03
Значи,за да те отбягва мислейки само да не те нарани ти значиш нещо за него!Знам,че ти е трудно,знам че те боли,но може би той е прав,а и какво можеш да направиш ти,освен да го накараш насила да се видите,което няма да е приятно и за самата теб,защото той ще се държи студено,а от това боли :( Има начини да го видиш,ако настояваш той ще се съгласи,но от срещата ще те боли много повече :( стискам палци да се оправиш !

xXxScreamxXx
06-28-2008, 07:59
тфа наистина ме трогна докато отна4алото 4етях историята си мислех баси тъпото копеле .. ама кат0 я изчетох до края разбрах защо го е правел тфа ...
и мн гадно се получава наистина ..
не мислиш ли 4е дори да го оби4аш няма да е по добре да не се виждате пове4е ... както и той ти е казал след като замине ще ти бъде още по тудно :? :? :( :(

angelcheeee_93
06-28-2008, 09:48
az mislq,4e toi ne iska da e s teb i zatova te otbqgva.spored men spri da mu se obajda6 i da go tarsi6.ako toi naistina iska da e s teb i te obi4a,sam 6te te nameri,nqma za6to da mu se moli6 i da pada6 tolkova nisko,zaradi edno mom4e.tova e naidobriq variant.edno momi4e trqbva da si ima dostoinstvo i da ne se dsava tolkova lesno pred edno mom4e.a ti si izgubila svoeto dostoinstvo,kogato si zapo4nala da go moli6.ako iska6 da si go varne6 ,ne go tarsi...za6toto tova ot koeto bqga6,,,bqga sled teb!

alkobalko
06-28-2008, 09:56
Възможно е наситина да те отбягва с идеята да не те нарани. Глупаво е обаче да вярва, че това би променило нещо. Най-добре е да говорите спокойно, без пиянски изпълнения и истерии, защото това не помага.

Al3ksandra
06-28-2008, 09:59
Леле много тъжно :cry: :cry: :cry: Няма какво да направиш след като те отбягва.. :lol: Опитай някак си да поговориш с него, макар че след като те видял пияна... сигурно няма никка да е лесно... Ако не пожелае да поговорите докато си спокойна на спокойно място без да си крещите и т.н., го остави и се надявай малко или много да му пука и да те потърси сам... :cry:

OtherDimension
06-28-2008, 10:04
пфхахахаха :lol:

и това сигурно е любовта на живота ти??
лапешки истории :-D

prob
06-28-2008, 10:24
Само едно мога да кажа,че по-кофти нещо от НЕсподелната любов няма!Наистина трудно се забравя такъв човек,а още по-трудно е ако знаеш,че държи на теб и може би и на него му се иска да сте заедно!Не го търси!И да го виждаш после ще ти е още по-трудно да забравиш за него!Просто в такива случай сама не можш ли да си помогнеш, наистина няма кой друг да го направи!!!Успехи и дано по-скоро ти мине!!!

Chess
06-28-2008, 13:40
пфхахахаха :lol:

и това сигурно е любовта на живота ти??
лапешки истории :-D


"i ne go obi4am "