PDA

View Full Version : Любов завинаги?!



prob
06-28-2008, 08:43
lklklklk

dimanushka
06-28-2008, 08:49
ako ima6 opaseniq 4e i omruzva6 po dobre napravete ne6to razli4no zaedno... otidete nqkude za nqkolko dena ne6to takova... uspeh :)

jenanadqvola
06-28-2008, 08:49
Не се отчайвай,може наистина да се е шегувала и ако се разделите ще има причина,а в момента като гледам сте в идеални отношения не живей в бъдещето,а в настоящето :(

prob
06-28-2008, 08:57
Ами аз преди така правех..смисал винаги съм я водил на различни места!Но последно време излизаме почти винаги само с приятелките и!В което няма лошо,но постоянно почвам да се изнервям!!!И аз си казах ми като и приятно така ОК.И Тя започна все по-често и по-често!Когато се пооправи с проблемите си ще си поговорим за това,но сега не искам да я натоварвам с мойте проблеми!А колкто до идеалните отношения.. не знам,за нея идеални,защото си показвам безрезервно любовта,а пък аз се мъчех поради обратното!Надявам се винаги да сме заедно и дано сте прави,че сме в иделани отношения! :-k

angelcheeee_93
06-28-2008, 09:41
nedei da se pali6 tolkova samo ot nqkolko dumi.sigurno samo se e 6eguvala s teb,ne go vzimai tolkova navatre.a ako iska6 da ne i omrazva6 napravete ne6to po-razli4no,posetete nqkoe po-razli4no mqsto.
:)

Al3ksandra
06-28-2008, 09:47
Всичко с времето си.. НАдявам се че това момиче разбира напълно думите ти... А за това че е била изнервена... и твойта неуместна шега я е доизнервила и тя за това така ти е отговорила.. Просто се постарай, старай се до края да й показваш че я обичаш. Ако тя споделя чувствата ти, няма да остане безразлична и ще направи каквото трябва, за да ви е добре и на двама ви. :)

BeautifulWorld
06-28-2008, 10:01
И аз преди мноо си мислех за бъдещето, мечтаех, правех планове, включващи учене в един университет, обща квартира... И в последствие установих, че няма смисъл. Нещата рядко стават така, както ги плануваш. Трябва да се наслаждаваш на настоящия момент, да я обичаш сега, да си щастлив с нея - какво ще става занапред, времето ще покаже. И без да гомислиш, бъдещето идва достатъчно бързо.

prob
06-28-2008, 10:10
Да Ани права си!Но тъпите срахове от това,че може да останеш без този човек са непоносими!!!Сякаш нещо ме "убива" малко по-малко. :smt022 Защото не ми се иска утре други ден да пиша теми от сорта на "няма любов","мразя лювота" и т.н. Защото ако се случи наисна ще стане така,но като каза ще гледам,колкото се може по-дълго да съм с нея и ще гледам сега да сме добре и да се обичаме,а пък за другото времето ще си покаже!

Chess
06-28-2008, 13:53
Хахахахахахахахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: ...


Завинаги ?! Невъзможно!!!

Whyniser
06-28-2008, 14:08
Хахахахахахахахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: ...


Завинаги ?! Невъзможно!!!
Хихихихи чак пък и завинаги.Такова нещо не съществува и по филмите (поне сега не мога да сета някой,ако някой се сети нека ме опрекне)

prob
06-28-2008, 14:15
Под "завинаги" ако не сте разбрали е че искам да споделя остатъка от живота си с нея!!!Пак казвам,че е рано да мисля така,но това чувствам и това показвам!Като цяло се опасявах,че и тя чувства същото,но явно не е така! :-k

Whyniser
06-28-2008, 14:23
Под "завинаги" ако не сте разбрали е че искам да споделя остатъка от живота си с нея!!!Пак казвам,че е рано да мисля така,но това чувствам и това показвам!Като цяло се опасявах,че и тя чувства същото,но явно не е така! :-k
Не викай явно не е така,защото ще те убия.Я се стегни ве човек.Обясни и чувствата си,ако те разбере хубаво,ако не ти отвръща на чувствата кой от къде е

prob
06-28-2008, 14:52
Ми не преди отвръщаше на чувстата ми!Но последно време стана малко по студена,а аз не си промених държанието и от там идват всички съмнения!Пак ми казва,че ме обича!Доказвала ми е много пъти,че ме обича,но аз не мисля,че трябва в един момент да спре!Предполагам,че е заради всички неща,които и се случиха напоследък и ще се опитам да я разбера,защото не бих си позволил да я изгубя!

NaNa_SladuRana
06-28-2008, 14:55
Няма вечна любов,освен в художествената измислица :)

sadsad
06-28-2008, 15:38
ами....искам да питам на по колко години сте?...Chess...защо да е невъзможно???Така...напълно нормално е желанието ти да искаш да изживееш живота си с Нея.....но дали е Тя(имам впредвид точното момиче за теб)...по думите ти разбирам, че явно супер мн я обичаш и че явно е наистина е точното момиче Твоето момиче.Съветвам те да поговорите сериозно за това, което искате...ако желанията Ви съвпаднат и на практика са възможни....значи има шанс.Не се предавай!Ако се съмняваш в това дали си и омръзнал...правете по-различни неща от преди като сте заедно.Ако иска време и го дай, но си я пази!Във всяка връзка има проблеми....ВСЯКАКВИ!Така че ....желая ти успех!Аз...примерно много силно желая, искам, чувствам че искам да бъда цял живот с момчето което съм сега и вярвам, че може да е така, въпреки, че виждам, че пътищата ни могат да се разделят....не поради липса на любов....или нещо от типа.....но все пак вярвам.УСПЕХ !

MonSitY
06-28-2008, 15:46
ммм незнам дали ще се получи между вас щом тя е спряла да го показва,но замислял ли си се че е спряла защото ти знаеш че те обича и не е нужно да го показва непрекъснато :P

megasexy
06-28-2008, 15:51
Ако ще "летиш" трябва да си приготвен и да "падаш"... Който на високо лети, по тежко е падането, такаче не се обвързвай много на дълбоко.

Ако нестават нещата вече значи това е знак да си тъсиш друга. И ще ти бъде много по хубави, защото винаги ще има по добри. -)

cinderella_gugutka
06-28-2008, 16:42
Всичко с времето си.. НАдявам се че това момиче разбира напълно думите ти... А за това че е била изнервена... и твойта неуместна шега я е доизнервила и тя за това така ти е отговорила.. Просто се постарай, старай се до края да й показваш че я обичаш. Ако тя споделя чувствата ти, няма да остане безразлична и ще направи каквото трябва, за да ви е добре и на двама ви. :)

slun4ice_90
06-28-2008, 16:46
Не смятам,че има вечна любов.Няма вечен живот следователно,няма и вечна любов. :-P :grin: "Никога" и "Завинаги",са доста силни думи,както и значенията им...Не ги използвайте на поразия.......пффф :smt018 Който казва,че има вечна любов не е в ред.... 8)

sadsad
06-28-2008, 17:23
Не смятам,че има вечна любов.Няма вечен живот следователно,няма и вечна любов. :-P :grin: "Никога" и "Завинаги",са доста силни думи,както и значенията им...Не ги използвайте на поразия.......пффф :smt018 Който казва,че има вечна любов не е в ред.... 8)
не става дума за безсмъртие, а за до животна любов, както се казва и на венчавка.Аз пък вярвам, че мога да бъда с един човек, до края на живота си.

slun4ice_90
06-28-2008, 17:26
Не смятам,че има вечна любов.Няма вечен живот следователно,няма и вечна любов. :-P :grin: "Никога" и "Завинаги",са доста силни думи,както и значенията им...Не ги използвайте на поразия.......пффф :smt018 Който казва,че има вечна любов не е в ред.... 8)
не става дума за безсмъртие, а за до животна любов, както се казва и на венчавка.Аз пък вярвам, че мога да бъда с един човек, до края на живота си.Ами не знам,въпрос на лични разбирания.Различни хора,различни нужди,желания и т.н. :)

LiceNaZaem
06-28-2008, 18:22
Влушай се във вътрешния ти глас. Ако чувстваш че нещо не е наред значи не е. Много пъти съм си викал, може би този път се лъжа може тя да е различна, тя да е тази, и после винаги вътрешния ми глас е бил праявия но съм нямал сили да го послушам.

slun4ice_90
06-28-2008, 18:26
Влушай се във вътрешния ти глас. Ако чувстваш че нещо не е наред значи не е. Много пъти съм си викал, може би този път се лъжа може тя да е различна, тя да е тази, и после винаги вътрешния ми глас е бил праявия но съм нямал сили да го послушам.+1 :-P :grin: Аз за това слушам вътрешния си глас,защото до сега не ме е лъгал.

cvetenceto1991
06-28-2008, 18:32
няма вечна любов винаги 1 преебава другия или обратното ако опре до ... и 1 не иска др го къса тва го знам от личен опит

mishani
06-28-2008, 18:43
разнообрази малко връзката :)

plamenka
06-28-2008, 18:51
Винаги ми е много приятно като видя някое момче да говори за някое момиче с такава обич. Наистина обаче на колко си? Аз по принцип вярвам във вечната / до колкото може да се каже вечна/ любов. ;)
Недей да си мислиш, че като не ти повтаря, че те обича, не е така. За мен по-важно е да ми се показва обичта , отколкото по 100 пъти на ден да ми се повтаря ''Обичам те'' .
Вслушай се в сърцето си и то ще ти подскаже какво да направиш. Никой няма да ти даде по-добър съвет от това, което ти чувстваш, че трябва да направиш.
И отново не абравяй, че дори любовта да не се казва, се показва и се чувства!! ;)

S_L_A_D_U_R_K_A
06-28-2008, 19:21
Съжалявам не ти прочетох темата, но от заглавието...Любов завинаги-няма такъв филм :?

soul1199
06-29-2008, 12:52
Съжалявам не ти прочетох темата, но от заглавието...Любов завинаги-няма такъв филм :? sorka adski ti e dalga temata+1

sadsad
06-29-2008, 13:02
Не всички хора са еднакви.....и от личен опит нищо ни знаете....някой да...може да са го преебавали..., но явно не е бил точния човек...това е...разбира се, че може да има споделена любоз завинаги...стига да знаете как да си я пазите и т.н.... :)

prob
06-29-2008, 15:24
Ами малък съм!На 17.Но знам,че тя е човека за мен.Сърцето ми умира за нея!Много правилно е казано,че любовта се показва и доказва,а не се казва!!!Е това е моя проблем!!!Тя продължава да ми го казва,но спря да ми го доказва,което ме кара да се чувсвам наистна много гадно!!!!

Chess
06-29-2008, 15:25
Ами малък съм!На 17.Но знам,че тя е човека за мен.Сърцето ми умира за нея!Много правилно е казано,че любовта се показва и доказва,а не се казва!!!Е това е моя проблем!!!Тя продължава да ми го казва,но спря да ми го доказва,което ме кара да се чувсвам наистна много гадно!!!!


Щом сърцето ти умира за нея... действай.

Lucho
06-29-2008, 15:25
Любов завинаги ??!?
Е,те такова животно нема... :D :-D

Lucho
06-29-2008, 15:25
Любов завинаги ??!?
Е,те такова животно нема... :D :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-29-2008, 19:35
ох това е толкова глупаво!.. не си прави чак такива планове за бъдещето ... относно до това дали има такива успяли да си запазят тиинеиджърската любов до старини има.. но са 1 на милион .. (: любовта понякога идва и си отива и ти трябва да си щастлив че поне за малко си я усещал ..

prob
06-29-2008, 20:32
Вече всичко е наред! :) Да се надяваме все така да продължава!!! Мерси много за разбирането и сте прави,че не много удачно да си правя такива планове!!!Но нали знаете...поне мечтите са безплатни!!!Успехи на всички! :)