PDA

View Full Version : На море в Поморие?



monityY
06-28-2008, 09:48
Значи проблема ми е следния... Ще ходя с една приятелка и нейното семейство,а те вече са си резервирали апартамент за тях,а аз нямам къде да спя.. Искам да ви питам понеже съм самичка,макар че ще се моткам с тях през цялото време.. Има ли апартаменти само с 1 легло? Някъде в Поморие близо около плажа (щото техния апартамент) ще е някъде там... И колко ще ми излезе горе долу на вечер.. Ако няма само с 1 легло,то поне с 2.. Ше намеря кой да зема с мен де.. Ама нз дали и ще ми дадът апартамент само за мене,имайки предвит че нямам и 18 :-o някакви идеи? :(

Freeminded
06-28-2008, 09:53
Идеята ми е че си има google. А другата ми идея е да побързаш да не изпуснеш офертата, (доколкото тя изобщо е такава при все, че онази ще си ходи със семейството, а ти ще седиш отстрани като гладно сираче в повечето случаи) и да не ревнеш после "живота е гаден" и пак да зациклиш на "кухнята, шкафа, ножа, вените..."

monityY
06-28-2008, 09:59
Идеята ми е че си има google. А другата ми идея е да побързаш да не изпуснеш офертата, (доколкото тя изобщо е такава при все, че онази ще си ходи със семейството, а ти ще седиш отстрани като гладно сираче в повечето случаи) и да не ревнеш после "живота е гаден" и пак да зациклиш на "кухнята, шкафа, ножа, вените..."

Пхах ами ако нямам семейство?! Сама ли да ходя?! Аз пък не виждам нищо лошо да отида с нея и техните... Мерси че ме подцети за гугъл-а.. Забравих изобщо че има такова нещо.. И пак да зацикля ?Ти от къде знаеш че до сега съм зацикляла на "кухнята,ножа,банята,вените"? Че да казваш "пак" .. аве Що кат няяш ко да каеш по темата,просто НЕ ПИШЕШ В НЕЯ!?

Freeminded
06-28-2008, 11:01
Идеята ми е че си има google. А другата ми идея е да побързаш да не изпуснеш офертата, (доколкото тя изобщо е такава при все, че онази ще си ходи със семейството, а ти ще седиш отстрани като гладно сираче в повечето случаи) и да не ревнеш после "живота е гаден" и пак да зациклиш на "кухнята, шкафа, ножа, вените..."

Пхах ами ако нямам семейство?! Сама ли да ходя?! Аз пък не виждам нищо лошо да отида с нея и техните... Мерси че ме подцети за гугъл-а.. Забравих изобщо че има такова нещо.. И пак да зацикля ?Ти от къде знаеш че до сега съм зацикляла на "кухнята,ножа,банята,вените"? Че да казваш "пак" .. аве Що кат няяш ко да каеш по темата,просто НЕ ПИШЕШ В НЕЯ!?
Ясно, всичките сме МНОГО ТЪПИ и неразбираме от НИЩО. :oops:

BlackWings
06-28-2008, 18:44
Значи проблема ми е следния... Ще ходя с една приятелка и нейното семейство,а те вече са си резервирали апартамент за тях,а аз нямам къде да спя.. Искам да ви питам понеже съм самичка,макар че ще се моткам с тях през цялото време.. Има ли апартаменти само с 1 легло? Някъде в Поморие близо около плажа (щото техния апартамент) ще е някъде там... И колко ще ми излезе горе долу на вечер.. Ако няма само с 1 легло,то поне с 2.. Ше намеря кой да зема с мен де.. Ама нз дали и ще ми дадът апартамент само за мене,имайки предвит че нямам и 18 :-o някакви идеи? :(

Начи аз съм от Поморие , и 1-вото да ти кажа , че в Поморие "около плажа" е доста относително , щото всичко е около плажа. Просто града е полуостров и отвсякъде е заобиколен с море и плаж.

2-рото което мога да те посъветвам , в момента в града навсякъде по улиците по вратите на къщите са залепени табелки КВАРТИРИ , и освен това посредством БАБА ТУР също можеш да си намериш квартира. ( тоест разни баби , които седят на едни столчета с табелки в ръце " давам квартира") - таа може просто да дойдеш , и да питаш тях дали предлагат стаи с 1 легло. Мисля че се намират за сега , а и някои са склонни да ти дадат стая с 2 легла например , но да плащаш само 1-то. Ценитее май се въртят около 15 лв на вечер за човек - не мисля че ще има проблем да ти дадат , нищо че си под 18.

Абе гаранция че без квартира няма да останеш , ако не можеш да си намериш от интернет направо идвай от БАБА ТУР сами ще те намерят :D :D :

b0Nb0n
06-29-2008, 15:04
a i az sym ot pomorie kak se kazva6 :? :)

GoLdy
06-29-2008, 23:03
i az sum ot pomorie :P a za BABA TUR sum absolutno suglasna...vpro4em kak se kazvate