PDA

View Full Version : Да се гримирам ли за РДто на братовчедка ми ?



KoKaTa
06-28-2008, 09:05
такам .. реших да поискам съвет тук , защото няма кого друг да попитам за мнение .. а трябва да реша какво ще правя до няколко часа наи-късно .. 8-)
оф стига съм се обеснявала ами да казвам за какво всъщност иде реч .. значи довечера съм на рожден ден ,но не като гост .. смисъл празника е на братовчедка ми и аз цяла вечер ще трябва да и помагам и в същото време искам да изглеждам добре ..
та - с какъв грим ще бъде подходящо и да слагам ли ваобще някакви такива или да съм си естествена .. щото и без това в тия жеги си ебало меча тва гримиране :D

мерси предварително .. (ако някой реши да помогне де :oops: )


Moderated by miloto
т.7 от Правилника:!:

EarthShaker
06-28-2008, 09:10
без грим

rashito0o
06-28-2008, 09:12
без грим!

rakiQ
06-28-2008, 09:16
както искаш така! просто си носи нещо резервно в чантата ко случайно нещо се размаже..
аз лично съм само на спиралка шото съм си хубава а анали знаете на хубав човек сичко му седи.. 8)

DisciplineAndOrder
06-28-2008, 09:20
молив не слагай,че много се разтича...водоустойчива спирала и дълготрайни сенки ако искаш,някаква пудра,гланц/червило и си ок 8)

adizitk1
06-28-2008, 09:25
Аз като отивам на рожден ден или някво такова по-специално събитие,си слагам черен молив (и отгоре на клепача и отдолу),черна спирала и руж.Ако имам някоя гадна пъпка я прикривам с фон дьо тен и тва е. :)

BeBoNcHeTo
06-28-2008, 19:41
Аз като отивам на рожден ден или някво такова по-специално събитие,си слагам черен молив (и отгоре на клепача и отдолу),черна спирала и руж.Ако имам някоя гадна пъпка я прикривам с фон дьо тен и тва е. :)+1

marilyn
06-28-2008, 20:40
Еми спирала (тя отива на всички) и черен молив, но не някой мек, защото ще ти се разтече. (разбира се, ако ти отива попринцип). Също гланц или червило, може и пудра, но малко :)

Nadelina
06-29-2008, 09:28
Sloji si spirala i glanc. Mislq, che tova e dostatachno.

nencuHka
06-29-2008, 09:58
Много странно разсъждавате,с всяка тема за грим се учудвам все повече :shock: Утива на рожден ден и се предполага,че трябва да изглежда по официална щом е близка. Аз като излизам навън съм със спирала и молив...
Към авторката - според мен за такъв повод малко сенки (според тоалета примерно) , спирала,фдт - ако имаш нужда(ако ти е чиста кожата т.е. недей ) ,молив и руж. :)

barbie_94
06-29-2008, 10:03
Много странно разсъждавате,с всяка тема за грим се учудвам все повече :shock: Утива на рожден ден и се предполага,че трябва да изглежда по официална щом е близка. Аз като излизам навън съм със спирала и молив...
Към авторката - според мен за такъв повод малко сенки (според тоалета примерно) , спирала,фдт - ако имаш нужда(ако ти е чиста кожата т.е. недей ) ,молив и руж. :) +1