PDA

View Full Version : Преди време скасах с гаджето, как да си го върна ?



fenkatakrisi952
06-28-2008, 09:13
Ето ситуацията...
Преди време скъсах с гаджето ми .Сега не сме нищо повече от приятели,но аз още го харесвам.Та въпроса ми е как да го спечеля отново.
Мерси много предварително :-)



Moderated by miloto
т.7 от Правилника:!:

Whyniser
06-28-2008, 09:18
Ето ситуацията...
Преди време скъсах с гаджето ми .Сега не сме нищо повече от приятели,но аз още го харесвам.Та въпроса ми е как да го спечеля отново.
Мерси много предварително :-)
Доста трудно,ако питаш мене.Но просто излезнете някой път някъде (но според мен не на кафе,например разходка) и го попитай дали още изпитва нещо.Ако изпитва нещо ето заздравихте връзката си.Ако ли не опитай се да го забравиш.Това е от мен.Успех

wersa4e
06-28-2008, 09:22
Може да си уредите среща на някое купонче и след като алкохолът го отпусне да го попиташ, каквото искаш. 8-)

Whyniser
06-28-2008, 09:27
Може да си уредите среща на някое купонче и след като алкохолът го отпусне да го попиташ, каквото искаш. 8-)
Да и на сутринта махмурлука да го удари и да не помни нищо :Д :Д.Махнете го тоя алкохол.Ако ти трябва алкохол една 50 гр. водка за кураж.

angelcheeee_93
06-28-2008, 09:31
stanete po-golemi priqtei ,sabiraite se izlizaite zaedno natuk-natam i moje i da se polu4i ne6to :)

Al3ksandra
06-28-2008, 10:03
Ето ситуацията...
Преди време скъсах с гаджето ми .Сега не сме нищо повече от приятели,но аз още го харесвам.Та въпроса ми е как да го спечеля отново.
Мерси много предварително :-)

С риск да те разочаровам ще ти кажа, че е по-голяма вероятността да не се получи нищо.. с бившите обикновенно е... такова положението че не става нищо :-o Но все пак опитай да говориш с него.. Вижте се някъде, излезте заедно.. и поговорете.. пък може и да не си му безразлична... :) Успех!