PDA

View Full Version : Пак за крема Здраве :)



adizitk1
06-28-2008, 09:39
Ем...ако може някой,който има крем Здраве да ме осветли как го нанася,защото той е някав мн твърд и оставя бели следи по кожата.Трябва мн да си опъвам кожата,за да го нанеса,а това е вредно!Нз...вие как се справяте? :oops:
П.П.Знам,че ще имам идиоти,които ще пускат спам. :wink:

o0ps
06-28-2008, 09:42
Ми на теб не ти ли е ясно че крем Здраве не е крем за лице? Той се нанася само на проблемните участъци, но пак казвам - не е добре да се използва за лице, защото е прекалено мазен и запушва порите. Да, наистина може да помага за пъпките и все пак... :?

adizitk1
06-28-2008, 09:46
Ми на теб не ти ли е ясно че крем Здраве не е крем за лице? Той се нанася само на проблемните участъци, но пак казвам - не е добре да се използва за лице, защото е прекалено мазен и запушва порите. Да, наистина може да помага за пъпките и все пак... :?
Е,аз от другине теми останах с впечатлението,че се нанася на сялото лице. :oops:

miloto_girl_4e
06-28-2008, 10:07
Крем Здраве не е ежедневен крем за лице..
Използва се, когато имаш някакви ранички или обриви, доста помага..
Но не се използва безпричинно.. :) Лесно се нанася, стига да не е наистина на цялото лице, защото ще стане като маска..

hottie
06-28-2008, 10:15
Този крем би ли ми помогнал за една раничка, която си влача на крака от доста време и все не зараства?

angelcheeee_93
06-28-2008, 10:36
abe hora vzehte da pitate ve4e i za nai-malkoto ne6to,kvo tolkova edin obiknoven krem,namazva6 mqstoto i tolkova...ne ostava nikvi belezi poneje kremat popiva v kojata i po toq na4in lekuva :x i krem da ne znaete kak se maje... :-x

pasii_sladuranata
06-28-2008, 10:54
вие пък момичето незнае и затова пита.Кремът се поставя само на увредената зона ,а не по цялото лице... и той така попива и лекува ако имаш пъпчица или нящо като рана поставяш крема само там... а по добре си вземи крем таралешчеше [момента си нямам на идея как се казваше] и той е бебешки и се маже на цялото лице ама крем здраве е по силен ... незнам ти си решаваш ;)

adizitk1
06-28-2008, 10:59
вие пък момичето незнае и затова пита.Кремът се поставя само на увредената зона ,а не по цялото лице... и той така попива и лекува ако имаш пъпчица или нящо като рана поставяш крема само там... а по добре си вземи крем таралешчеше [момента си нямам на идея как се казваше] и той е бебешки и се маже на цялото лице ама крем здраве е по силен ... незнам ти си решаваш ;)
Мн мс,ще се консултирам с мама за крема Бочко (онзи с таралежчето),пък да видим тя какво ще каже :) .

xXxScreamxXx
06-28-2008, 11:11
abe hora vzehte da pitate ve4e i za nai-malkoto ne6to,kvo tolkova edin obiknoven krem,namazva6 mqstoto i tolkova...ne ostava nikvi belezi poneje kremat popiva v kojata i po toq na4in lekuva :x i krem da ne znaete kak se maje... :-x


офф ... що не млъкнеш бе ?!

всеки път кат ти 4ета мнеията оставам с впе4атлението 4е си голяма комплексарка ....


а по темата - то вси4ко необходимо ве4е го казаха .. тъй 4е няма смисъл :)

angelcheeee_93
06-28-2008, 11:15
angelcheeee_93 написа:
abe hora vzehte da pitate ve4e i za nai-malkoto ne6to,kvo tolkova edin obiknoven krem,namazva6 mqstoto i tolkova...ne ostava nikvi belezi poneje kremat popiva v kojata i po toq na4in lekuva i krem da ne znaete kak se maje...



офф ... що не млъкнеш бе ?!

всеки път кат ти 4ета мнеията оставам с впе4атлението 4е си голяма комплексарка ....


а по темата - то вси4ко необходимо ве4е го казаха .. тъй 4е няма смисъл

ne sam kompleksarka,no prosto ne vijdam kakvo slojno ima v tova da se namaje6 krem.6tom go iska6 za lekuvane mn qsno 6te go maje6 na tova mqsto deto iska6 da izlekuva6.ne vijdam kakvo slojno ima. :?

LadyCarameL
06-28-2008, 13:32
angelcheeee_93 написа:
abe hora vzehte da pitate ve4e i za nai-malkoto ne6to,kvo tolkova edin obiknoven krem,namazva6 mqstoto i tolkova...ne ostava nikvi belezi poneje kremat popiva v kojata i po toq na4in lekuva i krem da ne znaete kak se maje...



офф ... що не млъкнеш бе ?!

всеки път кат ти 4ета мнеията оставам с впе4атлението 4е си голяма комплексарка ....


а по темата - то вси4ко необходимо ве4е го казаха .. тъй 4е няма смисъл

ne sam kompleksarka,no prosto ne vijdam kakvo slojno ima v tova da se namaje6 krem.6tom go iska6 za lekuvane mn qsno 6te go maje6 na tova mqsto deto iska6 da izlekuva6.ne vijdam kakvo slojno ima. :?
Например,както казаха по-горе,да го използва ежедневно,да си запуши порите и нататък вече е излишно да пиша последствията.

PollyPoi
06-28-2008, 14:38
Гребеш и мажеш,кво толкова специално нещо за намазване може да има бе лелее... :D

Liar
06-28-2008, 14:48
Вече ти обясниха Здраве за какво е.Не става за дневен крем.Бочко обаче става.

pasii_sladuranata
06-28-2008, 15:09
вие пък момичето незнае и затова пита.Кремът се поставя само на увредената зона ,а не по цялото лице... и той така попива и лекува ако имаш пъпчица или нящо като рана поставяш крема само там... а по добре си вземи крем таралешчеше [момента си нямам на идея как се казваше] и той е бебешки и се маже на цялото лице ама крем здраве е по силен ... незнам ти си решаваш ;)
Мн мс,ще се консултирам с мама за крема Бочко (онзи с таралежчето),пък да видим тя какво ще каже :) .

от кремчето нищо няма да ти стане се пак е децко и попринцип е за подсичане при бебетата но става също и за проблемна кожа ;)

adizitk1
06-28-2008, 15:13
А този крем Бочко помага ли за акне или за избелване? :oops: :)

TheNewReligion
06-28-2008, 16:52
Абе , престанете с тоя крем , бе хора ! Има още четири теми за него . Аз до миналата седмица го ползвах за лице , но сега вече не . Нанасях го по цялото лице , но НЕ плетно , а по малко . Изчаквам 5 минути и си наплисквам лицето с ледена вода и със сухахавлиена кърпа го махам , но както каза Дарк_Илуужън не е много полезен за профилактична грижа за лицето . 8)

message
07-08-2008, 15:54
за пъпки по-добре използвай медико идеал той става и за лице.Аз използвам крем здраве за рани и радразнени места и много ми помага

Slun4evko
07-09-2008, 15:05
Този крем би ли ми помогнал за една раничка, която си влача на крака от доста време и все не зараства?

По принцип крем Здраве е точно за разранени и възпалени места по кожата-помага при всякакви кожни раздразнения. Но аз като човек,който като малък е падал много и е бил често в рани/нещо нетипично за момиче :oops: / бих казала,че помага. Обаче,Хоти,ако раничката ти е отворена/мокра,бих ти препоръчала да изчакаш първо да хване коричка-понежа в крема има цинк и други такива,не е много добре да се нанася на открити рани. В случай,че още е отворена си купи от аптека прах за ранички Norsulfazol,поспипи го върху раничката и сложи лепенка отгоре. Когато заздравее мястото поне дотолкова,че да стане коричка/ден-два макс/,мацай спокойно с крем Здраве.

Slun4evko
07-09-2008, 15:15
Лечебните свойства на крем Здраве се дължат на полезните вещества в него-той е съставен изцяло от такива и за разлика от малко съвременни кремове не съдържа почти никаква синтетика. Главно се употребява с противовъзпалителна и заздравяваща цел за раздразнена кожа-обриви,пъпчици,протърквани я,спарвания и т.н. Особено подходящ за заздравяващи ранички,напукани устни,протрити от дрехи и др. кожни участъци,напукани ръце през зимата,белещи се пети през лятото,омекотява кожичките около ноктите,повлиява успокояващо на изгаряния до 1ва степен и мн др. Поради съдържащия се в него цинк,който се отстранява трудно от кожата,е хубаво да се използва мазен крем и малко памуче,за да го изтъркате. Негативи от него няма,гледайте да не попада в очите и устата/не е особено вкусен,но дори да си оближете устните ако сте ги намазали нищо няма да ви стане/.Като казах,че няма негативи,не казвам,че може да се използва за щяло и нещяло. С него се мажат само проблемни участъци,защото цинкът в него,освен,че подпомага заздравяването на кожата,изсушава/затова е и подходящ при акне/.Просто не бива да се прекалява. Това е един от малкото бг кремове,които са на пазара още от времето на майките и бащите ни,и е очевидно,че това не е случайно.

П.П. Всичко изписано дотук е от личен опит.

o0ps
07-09-2008, 22:55
+1 към Slun4evko, само да добавя че много помага и при синини. Аз по едно време имах ужасно много и да 3-4 дена избеляха и почти не се виждаха(не че не ме боляха, но все пак и това че не си виждаха беше доста добре). :)