PDA

View Full Version : Как се запознахте със сегашното си гадже ?!



jenanadqvola
06-28-2008, 09:57
Извинявам се предварително,ако има такава тема!

b3b3_j0
06-28-2008, 10:13
emm toi e bivsho gadje na edna fr... :D iii v edna detska gradina :D :D :D

In_my_dreams
06-28-2008, 10:20
емииии покрай една моя приятелка...той ме беше видял с нея в даскалото ииии вечерта ми писа по скаип и така на другия ден излязохме ииии станаха нещата... :) :) :) :) :) :P

jujit0
06-28-2008, 10:37
na edna ekskurziq :D be6e qko ... nie o6te ne se poznavahme i po edno vreme toi nahlu v staqta po bokserki bqha 4ERVENI :D :smt003 :D i az mn mu se smqh togava... a daje neznaeh za kfo idva a toi prosto si vleze :D i az samy sedqh i :shock: awe naprao be6e... :D i takam..sled tva si pisahme po skype govorihme si i taka stanaha ne6tata :)

OtherDimension
06-28-2008, 10:38
няма купидон, има skype!!

vamp
06-28-2008, 10:38
няма ли някой да каже "в затвора",нека бъдем толерантни към различните,все пак гей парада в София няма да се отмени :-) :-) :-)

angelcheeee_93
06-28-2008, 10:49
ne sme se zapoznavali oficialno.prosto zapo4nahme da si govorim bez da se poznavame i ottam zapo4naha vaprosite,haresahme se i tragnahme :)

Abigoria
06-28-2008, 10:56
Ем аз още от шести клас си го познавах, събирахме се в една компания... Преди около 6 месеца се видяхме пак, и преди 3 тръгнахме :P :D

BeautifulWorld
06-28-2008, 11:01
Запознахме се покрай един проект - бяхме на обучения през януари 2007 и една вечер той ме спаси от измръзване като ми даде горнище :D Не, че помни, че съм била аз... После трябваше да правим представление и участвахме и двамата. Тръгнахме около година и един месец след като се запознахме, преди това не е имало привличане помежду ни - имахме си гаджета, не сме се заглеждали един по друг. Нещата станаха изведнъж - само за една вечер се забихме, без предварителни свалки, без нищо.

hottie
06-28-2008, 11:02
оххх тая скайп направо нямам думи ! Къде отиде тръпката на първия разговор на първата среща?

Briseis
06-28-2008, 11:11
че то по скайп пак си има търпка... ти като не си я усещала 8-)

с моя се запознахме в скайп :-) :smt007 :smt016 :smt008

tedy_hi91
06-28-2008, 11:18
Ами запознахме се в един фитнес.Той е най-добрия приятел на братовчед ми аз бях с бати .Не тръгнахме веднага тогава даже не се харесахме. :D Тръгнахме чак след окло година и сега вече сме заено 6 месеца.

xXxScreamxXx
06-28-2008, 11:18
че то по скайп пак си има търпка... ти като не си я усещала 8-)

с моя се запознахме в скайп :-) :smt007 :smt016 :smt008


то пЪ ебат тръпката ...
''хммм ся дали ще ми отговори ако му пиша'' ...
такаа .. решаваш се да му пишеш : '' Zdr mili4o0oooo :* :* ''

наистина има тръпка .. 8-) 8-) ..то голяма романтика ( 4 любовни емотикон4ета :lol: )

6o6kotooo
06-28-2008, 13:32
амии покрай приятели :)

didi_baby
06-28-2008, 13:33
случайно...е не съвсем щото преди тва той постоянно ме следеше

FiRe_LaDy
06-28-2008, 13:39
Ами миналото лято казах на един приятел,че ми е писанало вече и искам нещо сериозно,а той ми написа някакав ник и ми каза,че това е което търся.Вклучих му се и след няколко реда го напсувах (мисля,че снимка не искаше да ми даде).След време той пак ми се беше вклучил,но помнех ника му и отново го отрязах.На НГ бях в един приятел и там се оказа и той.Не го познавах.Дори незнаех,че е той.Запонах се с повечето,но не и с него,нз що.Бях забравила вече за ника му,когато ми се вклучи и ми поиска снимки от НГ.Така почнахме да си чатим всеки ден и нямах търпение да почнем училище.Виждахме се секи ден по коридодире и все повече си ме кефеше.Накрая му признах,ама той ме отряза.След ден ми призна,че и той се чувства по същия начин и излязохме.След няколко дена(на рд-то му) му нещата се получиха от самосебе си.Наскоро ми казаха,за случката от миналото лято.Тогава си мислех,че ми говорят за поредния идиот,ама съм грешала. :lol:

П.П. Малко дългичко стана,ама се извинявам ..

antifreeze
06-28-2008, 13:45
амиии...училище :lol:

kuklichka_bg
07-13-2008, 16:23
bqh na centara stoqh na edna peika i te doidoha s negovi fr i sled 1 h stoene se zapoznahme :Pp posle skype i tei nikfa filosofiq pak s eidn drug ot edin kupon

DiabolicAngel
07-13-2008, 16:32
На улицата! 8-)

Wrathchild
07-13-2008, 16:32
Общи познати и честно казано в началото хич не се търпяхме...

fuck_me_pls
07-13-2008, 17:05
Мии..май беше на един рожден ден на една фр пък и после нз как се оказа че сме в едно даскалуу ии тъкамм :) 8)

kuklichka_bg
07-13-2008, 17:13
оххх тая скайп направо нямам думи ! Къде отиде тръпката на първия разговор на първата среща?

toi e sled skype :lol:

MusicIsTheKey
07-13-2008, 17:19
-----



оххх тая скайп направо нямам думи ! Къде отиде тръпката на първия разговор на първата среща?

toi e sled skype :lol:

Напоследък така става. :D

cherinka
07-13-2008, 17:28
На улицата! 8-)
хахахаха да!


Бях на рожден ден в едно кръчме. Към 12ч излизаме отвънка да си хфанем такси за един бар и видях един познат, който беше с едно негово приятелче (с което по-късно вечерта са харесахмИ). Отидохме до въпросния бар, ама на мен не ми даваше мира този мой познат и много исках да излеза с него същата вечер заедно с моята най-добра приятелка, която беше с мен.
Напих се дзверската в този бар и по едно време телефона ми звъни - познайте кой :-D - приятеля на моя познат. 8-) Разбрахме се веднага да си хфанем такси с моята приятелка и да отидем до едно място. Отидохме. То там те на една спирка ни чакаха (едвам го помня всичкото тва, много се бях усмъртила) и като слезохме от таксито и докато се чудехме къде да ходим и аз нещо кво казах "Оф, как искам да седна някъде" и тоя пич ми показва с ръчичките си да седна в него и аз тъпата пияна гъзка седнах. 8-) И така се залюбихмИ. :smt050 :smt050 :smt050
Ама не беше за дълго. 8-)
Той ма изостави, че неква девойка чакала дяти от него у Варната. Ахахахххаха.

miss_asi
07-13-2008, 18:08
ми ... в училище.Една моя Фр ни запозна.

Есенен_Ден
07-13-2008, 19:03
Mi lejah na zemqta sled ti4ane na 300 metra.Toi me pogledna stranno, no ni6to ne stana.V su6tiq den gledah klip na nekuv ot moito daskalo koito ne poznavah pisah mu lc i v posledstvie se ustanovi 4e e mom4eto koeto me be6e poglednalo stranno.No togava be6e zaet nie se spriqtelihme posle stanahme mn dobri priqteli i taka blizo 4 meseca bqhme mn mn dobri priqteli hodehme zaedno na kafe s nego i priqtelkata mu i samo nie dvamata izlizahme i igraehme bilqrd.posle spodelih 4e go haresvam na edin negov priqtel i go pomolih da pita dali i toi 4uvstva ne6to za6toto mn se izmu4vah.Otgovora mu be6e 4e me haresva mnogo no dokato ne skusat s priqtelkata mu toi ostava bezsilen.Minava se vreme i edin den se ka4va leko tujen no i 6tastliv.Spodeli mi 4e sa se razdelili s priqtelkata mu i toi kaza ni6to mi nqma skoro 6te vidi6 za6to.... i taka mina se o6te malko vreme i vruskata ni ve4e be6e fakt posle ima6e problemi s negovata biv6a no si4ko se opravi.sega ve4e 6 meseca sme zaedno i vlubeni edin v drug

PS: sujalqvam za latinicata no se precaka kirilizatora

kPuCkA
07-13-2008, 19:12
Съученик е на моя много близка приятелка.

desity_1936
07-13-2008, 19:46
ами на един купон в тях ... в на4алото не се понясахме , но в последствия се заоби4ахме :smt007

GotTheLife
07-13-2008, 19:49
аха.бг :D

malka_sladkka
07-13-2008, 20:27
Учехме в едно училище :-P :-P :-P :-P :-P

_flirt
07-13-2008, 20:48
emi gledahme ma4 na 91 levski : loko sf i q vidqh i re6ih da se zapoznaeme ;D i taka

Spider4eto
07-13-2008, 21:04
Преди 2 години бяхме цялата компания на една площадка и играехме на картоф, той беше в обедна почивка и нямаше какво да прави, затова дойде да играе с нас, а преди 1 година тръгнахме :)

gPa3HuTeJl
07-13-2008, 21:29
никак :!:

DevilWish
07-13-2008, 21:30
В моя клас беше :)))))))) Ходих с най-най-най-добрия му приятел :))))) обаче неговия приятел ме заряза още след 1 месец като ходихме ,а това беше в началото на годината.Много ми беше гадно и търсих утеха в този сегашния :))) И бяхме наистина само приятели даже го мислих за грозен :Д :D Той ми каза ,моя най-добър фр. си играе с теб ,казвам ти от сега ,забрави го.И окей ,аз го забравих оня ,спрях контакт и със сегашния . . . в смисъл в 1 клас сме ама не си говорихме особено и тн и последната или предпоследната седмица от даскало не помня вече какво стана ,че почувствах привличане ,а той мн. ме беше намразил ,заради една кофти случка и аз реших да си докажа ,че мога да го имам и даже мислих ,след това да го режа ужасна съм :D та както и да е ,хванах го за ръка казах му 5 думи хахаха и той взе ,че се върза на въдицата :razz: :lol: И от тогава тъкмо първите 2-3 дни си виках ,а-ха ся го оставям аххахаха и ся вече не мога да дишам без него :))) Много се радвам ,че така се получи :)))) :-D

ilianchet0
07-13-2008, 22:14
Ами запознахме се на една екскурзия. Учим в едно даскало, но сме от различни класове. Не се познавахме до тогава и така случайно се запознахме. След това си пописахме малко по Скайп, срещички и ето, че вече ходим от 3 месеца и половина :-)

dark_shadow_f
07-13-2008, 22:19
аха.бг :D + 1

yuyuto
07-13-2008, 23:03
Ами няколко недели подред замествах в кафето една приятелка за дневни смени... И той дойде още първия път с някакви негови фр... И отидох аз нали да поема масата и гледам, че е от моята гимназия... 11 клас... Викам му "Ти не си ли от руската?"... Дрън-дрън... Той веднага ме позна и ми вика "Ооо, теб те знам, всяка сутрин в 18-ката те виждам... Къдравка..." и ми дръпна леко едната къдрица... И от там се почна... Лафче, лафче, три недели подред и сутрин в 18-ката, ако се засечем... И на 4-тата неделя идва в кафето и вика "Утре идваш ли с мен на главната, на някое заведенийце..." и така... И още от 1-я ден почнахме да се караме... Ама за ся всичко е наред... Ще видим за колко дълго... Той си беше само утешителен вариант... Но нз занапред... Харесвам си го... :P

gLoRiOuS_aNGeL
07-13-2008, 23:22
В дискотеката,исках да отмъстя на бившия... :D И запознахме се,харесахме се и днеска правим месец,ама май няма да изкараме два... :? :(

AnzaRe
07-14-2008, 06:38
Гепиме.цом Базик е не от там.Ем на улицата :) :)

SINDEL
07-14-2008, 06:55
Ох, колко пъти съм писала в такива теми.. :)
От форума се знаем. После си писахме в скайпа, после се видяхме и така.. :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-14-2008, 07:25
По тъп начин. Той беше гадже на най-добрата ми приятелка, но ходиха за кратко време - 2 седмици, а аз така и не можах да се запозная с него. Може би стана по-добре. След месец и половина му писах в irc, 4 месеца си чатихме, накрая прекарахме заедно цялата нощ срещу 1-ви юли и джулай морнинг и малко след това, на един концерт на Щурците, се "взехме". :)
Преди седмица направихме 1 година.

CuteBaby
07-14-2008, 12:02
Еми аз отначалото не го харесвах толкова беше ми симпатичен просто..и той седеше на една пейка и аз отидох и се запознах с него..после почнахме да излизаме и след извесно време тръгнахме...а се оказа че той ме е харесвал още от преди да се запознаем,но е срамежлив :) Така че момичета..понякога трябва ние да правим първата крачка,а не винаги да чакаме.. ;)

Bubles
07-14-2008, 12:28
еми седях на спирката с една фр и 4акаме автобуса да се приберем след даскало и той и негов фр идват на спирката и сядат до нас :] аз знаех само кой е фр му но не се познавахме лично просто той беше известен в даскало :] мойта фр му 4ете някъв тест от едно списание и не им обръща внимание оба4е аз се заблеях в тях защото те ни сочеха много очевидно и тоя които беше известен питаше тя ли ве или другата? аз попринцип съм мило дете оба4е тоя път се ядосах и им изкрещях какво?!? те ме изгледаха мн странно и малко уплашени [въпреки 4е съм по-малка] и казаха нищо аз пака питах и тоя известния вика нищо просто фр ми написа на тела си 4е имаш мн хубави о4и казах мерси пак по4нахме с фр ми да си 4етем списанието и след 10 секунди идва друга фр и с нея автобуса и по4ва да ни моли да останем ама не ни се седеше и тръгваме и вси4ки в един глас извикаха 4ао :] същата ве4ер взех skype на известния от др фр която го харесваше и му пишеше и така по4нах да си гожоря него и аз го харесах но в на4алото исках skype на другия ама стана така 4е тоя беше моята любов и той като се успоки се харесвам него ми дал skype на фр си който също го искал и така по4нах и с двамата да си пиша и накрая победи втория :grin: еее жалко е 4е тва тъпото даскало ни раздели :x

MartyParty
07-14-2008, 20:37
На 15 септември миналата година докато едновременно търсехме аджеба къде е 8б клас.

WondeR TeddY
07-14-2008, 21:22
ми от един клас сме :D

6emet4e
07-14-2008, 21:27
бяхме от един клас...

babity
07-14-2008, 21:30
Ееемиии ние с Джо (Невидимия) сме заедно около 5 години и ни е страхотно заедно! Нито ми се кара, че съм с други момчета нито нищо! Досега само един път ми се е карал и то беше, защото не съм го забелязвала, моля ви се! :lol: :lol: :lol: С моите приятелки го измислихме веднага след като първата ми любов ме отсвири! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sunny_stz
07-14-2008, 21:39
Ami zapoznahme se v edno kafe,suvsem slu4aino...Az daje sum spodelqla v edna tema..Kato go vidqh si pomislih eeh nikoga nqma da se zapoznaq s tova mom4e...no sled sekundi hop ,doidoha da se zapoznaqt s nas :P :-P 8-) I taka izlqzohme i na sledva6tiq den i sme zaedno :grin:

`SunFlower`
07-14-2008, 22:07
Ami v sait za zapoznanstva....stranna rabota ;d pisahme si mnogo,okaza se uchi blizo do moeto daskalo i taka.... ot dnes sme zaedno weche:)

Virgin
07-14-2008, 22:19
На един рожден ден :oops: Всъщност той е отишъл непоканен, ама т`ва е друг въпрос ;] На този купон се целувах първо с едно друго момче, а после и със сегашния ми приятел :oops: След 2 дни излязохме на кафе и ето че вече ходим цели 6 месеца :grin: :-) Аз тогава бях в кофти период, защото 3 месеца седях без гадже и се бях побъркала... А сега всички казват, че сме адски сладка двойка :-P :grin: Намерихме се :-)

megasexy
07-14-2008, 23:57
Сегашното гадже... ми кое от всичките ? :oops:

play_life
07-19-2008, 08:59
няма купидон, има skype!!

:razz: така е !! :D :D :D

sladkata_bebz
07-19-2008, 10:49
няма купидон, има skype!!

Истина е!С мойто мило се познаваме официално от детската градина :-D Но се опознахме по skype :-) И още сме си заедно...

PePeLePew
07-19-2008, 11:05
в дискотека ..... още след тази вечер знаех че ще е моя

BaiToq
07-19-2008, 11:14
Сега моя любовница е самотата :D :-D :grin: :razz:

Madness
07-19-2008, 11:56
никога не сме се запознавали...смисъл :lol: ...аз го знаех кой е е така,учили сме в едно даскало едно време... 8-)
иминалата година ме покани на рожден ден без почти да ме знае коя съм :-D иии там...тогава... :-D

`'Sweety`'
07-19-2008, 11:59
в дискотеката.негов приятел ни запозна..и така

ExTaSy__BaBy <3
07-19-2008, 12:09
Мии той е приятел на една приеятелка и тя ни запозна :)

fantasmagora
07-21-2008, 10:42
Заместваше колегата ми 2 седмици и на работа в общи линий се запознахме. :)

~AnCk~
07-23-2008, 15:28
ами беше ми писал в flirt4e полсе се намерихме в skype писахме си доста време и взе да ме кани да излизаме но аз го режех постоянно накрая ми вика даи да се видим за едно приятелско кафе и реших да приема накря тва "приятелско" кафе завърши с :smt008 и така тръгнахме скоро ще правим 2 месеца :)

alex4o
07-23-2008, 17:41
в сайт за запознанства...писахме сии,писахме сии,по цели дни и нощи си разказвахме нашите истории иии накраяяя .. решихме,че сме точно един за дур иии не сме се излъгали,никак даже :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

pandelka
07-23-2008, 17:44
нЯмам гаДже!! :grin:

tedety
07-24-2008, 00:07
v edna diskoteka golqmo svalqne padna 8-)

mitakkka
07-24-2008, 04:28
В сайт за запознанства и то точно като се бях разочаровал от момичетата се появи моето мило :-D :-D

da_e
07-24-2008, 05:49
С моята любов се познаваме от близо 4 години, но като го видях си нямах на представа, че ще стане нещо между нас, напротив мислех го за тъпак. Нооо на рождения си ден отидох при него да го почерпя и той ме покани по-късно вечерта да излезем само двамата и след 4 срещи вече ходехме :grin:

f.a.k.e.
07-24-2008, 05:56
bqh piqna; bqhme na diskoteka , az mnogo se razdavah ama i toi de, shtoto i toi beshe piqn .. i se blyskahme narochno sled tfa az otidoh do toaletnata ama toi ne doide; sled tui mi stana nqkfo mn typo i sednah na stolcheto na bara i toi doide i me hvana i me nadigna bqhme edin v drug...sled tui s edin negov fr mi praviha sandvich :-D i toi me celuna po vrata i posle pochnahme da se natiskame; sled tui zaedno s negovite fr otidohme u tqh i tam za malko da se naebem...kakto i da e...ne trygnahme shtoto az reshih che ne si podhojdame :D a pyk sega sled 1 go veche hodim..to go ima i v dr tema de :d

Cvetito53
07-24-2008, 13:13
S moqta lubov se zapoznahme dosta interesno i tozi moment nikoga nqma da go zabravq!Zapoznahme se ot edna ob6ta priqtelka!Otna4alo ne si govorihme mnogo no postoqnno se poglejdahme edin drug i iskrata plamna mejdu nas!Svalihme se na edin rd no za 1 sedmica bqhme zaedno i posle az go zarazah!Ne bqh sigurna dali iskam da bada s nego!No na 09.02 iskrata mejdu nas otnovo se razgorq i ve4e 1 godina i polovina sme zaedno i voab6te ne sajalqvam 4e sam s nego!Obi4am go prekaleno mnogo! :-) :P

morgana69
07-24-2008, 18:09
Не вярвам някой да чете тези отговори но тъй като няма какво да правя ще споделя и аз ;) ....

Ами така ... отивам в диското и той седеше на нашето сапаре .. Аз и една фр се целувахме.. той седеше до нас и каза нещо от рода .. " Е аз съм човек с късмет " - (той мн обича да гледа как момичета се целуват ) Допреди не бях обърнала внимание да видя кой е но като го загледах го познах ... (бях го виждала на снимки на компа на една фр която беше ходила с него) и го попитах "Ти ли ходеше с "Еди коя си." ? " и той потвърди и аз се представих и така :) Но след тфа бяхме на Здравей Здрасти ... След половин година някъде на 1 рожден ден на мойта най-добра фриендка и негова съучени4ка по това време стана "Заварката" и той си призна че ме харесва отдавна и така...
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

nevito0
07-24-2008, 18:28
impulse;] пък и той е от мойто даскл тей че .. 8)

NaNa_SladuRana
07-24-2008, 18:50
не знам,познавах го,но беше сянка,с приятелката ми му викахме смотаният приятел на Тони,даже не му знаех името,но после случайно започнахме да си говорим в конферентен по скайпа,като до последно си мислех,че това е Теодор :D Опознахме се,сприятелихме се,помагах му да забие приятелката ми и така :lol: а бе детска история :razz:

SwEeT_PriNceSsS
07-24-2008, 21:42
С моята любов се познаваме от 2 години, но като го видях си мислех че е голям тъпак.... щото въобще не се разбирахме.. но кой да очаква че може да се случи нещо м/у нас... Иначе след като бяхме на плаж от там тръгна всичко..... (inlove) :-)

smal_girl
07-24-2008, 22:06
mi s moito gadje se zapoznahme taka zna4i slu4aino kato se zapoznah s horata ot sega6nata mi kompaniq toi me haresa o6te v miga v koito me vidq :-D :-D

UnABooMBeR
07-24-2008, 23:14
Нааааааааааа 15 септември се запознах с милоуто :D :D :D :D

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 23:40
Ъм.. наща компания се с1бра с една друга... и момичето беше от другата компания.. и така.. станаха нещата..

Rebirthing
07-24-2008, 23:47
Може да се каже, че моя приятел го познавам от детсвото, неговия баща ми беше частен учител по изобразително изкуство преди години и ни запозна при един урок, тогава бях малка, а и беше син на учителя ми все пак :oops: също така имахме и съществена възрастова разлика, така или иначе след години се събрахме :D а баща му /учителя ми/ въобще не беше учуден, все едно го е очаквал през всичкото това време :D винаги ни се е радвал на нас двамата.

4ervei4e
07-25-2008, 00:14
Беше супер романтично.Само с поглед се изпепелявахме.Той има най-прекрасните очи на света...кристално сини.Та най-добрия му приятел упорито ме сваляше и за да стане по-близък с мен реши да ме запознае с най-добрия си приятел.Това обаче му изигра лоша шега.От почти седмица с моя човек си пускахме невероятни погледи и като се запознахме сякаш вече се познавахме.Гледахме се втренчено с премрежен поглед,а при допира на ръцете ни при запознанство цялата настръхнах и си забравих името.Мълчах,а ТОЙ каза "А,Мими,нали...Много ми говорят за теб" .След седмица тръгнахме... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

DaHuTyYyY
07-25-2008, 21:33
Нас ни запозна момичето, с което ходеше, първо бяхме само приятели и така ..

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 21:34
А с мене ш'е се запознаеш ли... :oops:

MUFC
07-26-2008, 15:18
Цялата история беше отиваме на лагер от даскало тва става миналата година.... там си харесах едно момиче още като го видях на гарата като пристигнахме. Поразпитах малко и разбрах че и тяхното даскало също са на лагер и то в нашета станция.... и така на един обяд и поръчах една кола и помолих едно аверче да и я занесе и да не казва че е от мене..... малко по късно тоя ден я бях издебнал когато е сама и отидах да си поговорим..... в началото беше доста неловко но постепено нещата си доидаха на мястото... говорихме си сумати време дукато разбрах че тя е перфектното момиче точно това което съм търсил от отдавна... кофтито е само че момичето е от Бургас но все пак това не ми пречи защото всяка седмица си ходя да я виждам.... направо не издържам без нея... и мога да кажа че ТЯ е единствената ми слабост в живота !!!!

soulja_girl4e
07-26-2008, 15:40
хъхъ в болницата :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: квооооо беше романтичноооо :-) :-) :-) :-) :-)

sweeetmaniche
07-26-2008, 15:43
В моя клас е :D

sexyto_947
07-26-2008, 17:04
нащо запознанство беше много странно , запознахме се на 40 дена от смъртта на майка му , тя ми беше много добра приятелка и там се видяхме за първи път. после той ме намери в един саит и ми писа. излизахме няколко пъти и после тръгнахме...

miss_asi
07-26-2008, 18:47
Ем ... в едно и също училище сме.Една моя фр ни запозна. :grin: Добре че беше тя!

malone
07-26-2008, 19:02
Ами аз дълго време харесвах най добрата и приятелка и след като тя ме отряза в последствие се запознахме с нея тя ме е харесала в последтвие и аз и така.

rai4etyyy
07-31-2008, 13:04
Ами ние се срещахме по квартала :-D и само се заглеждахме и един ден вече не издържах и с мойте приятелки отидохме и го проследихме и там видяхме с кой се събира и питахме едно момиче за него и тя ми даде скайпа му и почнахме да си пишем и той поиска да се видим и така :)

Ka7iU
07-31-2008, 13:30
Излизах с негов приятел... :D :D :D :D :D обаче нещата не потръгнаха и аз спрях да му пиша(на това момче,с което се зарибявахме) и той го беше помолил да ме намери в скайп и да пита защо съм спряла да му пиша.И така,този моя човек след като ме намери в скайп,си писахме на съвсем друго теми,уговорихме се да излезнем...а бе цялата работа стана след около година :) ама сега сме много щастливи заедно :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

GlOrSiTy
07-31-2008, 14:18
амиии..брат ми и сестра му са в една детска градина..ии така 1 път се засякохме,харесах го и му намерих скайпа :)

stelenceto1
07-31-2008, 14:24
Съвсем случайно, докато си писах с една фр в скайпа и тя включва в разговора ни и него (нямал си друга работа, и се чудил с кой да си пише :-D ) и така запознахме се, после разменихме снимки, излизахме на кафе и след няколко срещи тръгнахме :)

buttertoast
07-31-2008, 14:43
Обща компания :}

S_L_A_D_U_R_K_A
07-31-2008, 14:55
В залата за тренировки :grin:

Just_say_no
08-01-2008, 10:40
В сайт за запознанства се запознахме... :oops: :neutral: 8-)

zaikooo
08-01-2008, 11:02
Amiii :) toi doide v nashiq klas v kraq na I-q srok na 9 klas i az otidoh da se zapoznaem i mina se vreme i v 10 klas tragnahme :P ii do sega oshte sme si zaedno... ve4e 10 meseca :P

sladko_teenche_v
08-01-2008, 11:04
Събрахме се в 1 компания.... :grin: Всичко стана толкова бързо!
Виждахме се 4-5 дена подред в компанията и най-накрая той се осмели да ми вземе скайпа :-D и така.....

KimBerLy1912
08-01-2008, 11:37
Еми знаем се от доста време..учехме в едно даскало...той е една година по-малък де...беше в класа на братовчед ми и така :grin: От там го знам общо...а по-отблизо се опознахме като той почна работа в кафенето,в което работя и аз : ) Е ние не сме заедно ама май важи и за тоя по който си падаме темата...ъм :-D Бе просто няма кво да правя и пиша точно в тая тема 8)

krisiiiiito
08-01-2008, 11:45
свободна съм :oops: 8-) 8-)

rashito0o
08-01-2008, 12:57
учихме ф едно даскало ходила съм в неговия клас но до 7ми клас даже не се бяхме забелязвали един друг и накрая едно друго момиче ни запозна :-D от там си чатихме 2пъди ф скайп и на 3тия ден тръгнахме :D :D :D още сме заедно ;)

Love0nlyMyself
08-01-2008, 13:44
интернет :D :D

unwanted
08-06-2008, 07:04
в една компания бяхме..тъй де все още сме си..отначало се учудих,че точно мен си е харесал,ама съдба :)

purple__love
08-06-2008, 08:15
poznavam go ot edna godina...o6te togava mi haresa...posle slu4aino se sre6tnahme...i se slu4i magiqta...!

princesa_viki
08-06-2008, 08:54
Преди 1 година той беше в Испания при баща си и започнахме да си пишем от средата на юни.На 6 август той пътуваше за към България и се разбрахме на 7 да ми звънне да се уговорим да се запознаем.
На 7 ми се обади и излязохме на кафе с приятели.Беше много яко.През цялото време си говорихме.
След това започнахме да излизаме все по-често и по-често и в крайна сметка се влюбихме.

TehPro
08-06-2008, 10:09
Ами на морето в станцията където има много хора..сички се бяхме събрали,само 2 момичета се деляха от компанията и не говореха с никой..тя и 1 от старото ми даскало с която по късно се сетихме че се познаваме :D Та гаджето ми сега,ме викна да се разхождам с тях,а дори не ме познаваше,както и аз нея,само името ми знаеше ;) та така почнах да се разхождам с тях,и за да не сме 2 момичета и 1 момче,1 приятел също почна да идва с нас..сички почнаха да питат,вие гаджета ли сте..,тогава още не бяхме..по късно стана раотата ;)

nqkfa_malka
08-06-2008, 11:49
Може да стане малко дълго, за което предварително се извинявам, ама..
Харесвах приятеля му и го викнах на "подобието на купон на НГ" и му казах да си доведе някой. Същата вечер всички се отцепиха по двойки- момчето, което викнах ги сменяше, а приятеля му- с мойта най- добра приятелка... После те тръгнаха, ходиха около 3 дена :D и тя го заряза.. ние с него тогава си писахме приятелски нали и мен ми стана мъчно и се мъчех да го утеша.. После се разбра, че е от мойто даскало и от приятелски срещи след училище станаха др... :-)

sulley
08-06-2008, 14:44
на лагер,готино си беше :) :oops:

de_bella
08-06-2008, 16:01
Ние си имаме може би най-необичайната история.Докато играехме cs :D Аз бях админ,а той просто случайно влязъл в сървара,където и също толкова случайно стана всичко. :-)

sexy_dizzy
08-06-2008, 17:55
С последното нещата се получиха в сайт за запознанства...

secretdream
08-06-2008, 19:10
:)
На Витоша.
Зимата се качвах да карам ски на Витоша,а той работеше там. После се качвах,за да го виждам :D Три месеца си го дебнех и не се решавах на нищо,докато един ден той не ми предложи да караме заедно. :D Беше чудесна първа среща,въргаляхме се като снежни топки в снега,смяхме се,забавлявахме се. Цял ден бяхме заедно,а на следващата среща на кафе,долу в София,стана работата. Ама ние си знаехме де. :D
Аз се надявах още от първият път,в който го срещнах.

gab3nc370
08-06-2008, 19:34
Амиии ние с него се знаехме от малки ... но дори и не се поздравявахме аз бях в единия клас той в другия ииии така пораснахме .... после изизахме на кафе с една фр пък тя и тои са мн добри фр и така... осъзнахме че се харесваме той ми предложи,аз приех и вече 6 месеца сме заедно :)

SlAdKъ_KуkLъ :P
08-06-2008, 22:55
на 1 дискотека в моя град чрез приятели..мн си ме хареса..писахме си скайпа..и се жидяхме иии..бам..ся сме заедно :grin: ама мн си го ревнувам ееей :lol: :lol: :lol: ко да го прая ..моя си простьо :D

desley
08-06-2008, 23:58
хихих,колко сте сладички всичкии :smt010

Iowa
08-07-2008, 02:48
най-добрата ми приятелка го харесваше.. или по-скоро искаше да се ебе с него.. :D
и да добави ме в приятелите си във facebook, заговорихме се.. после и в msn, допаднахме си.. и така : ) нищо романтично.. даже е тъпо.

KrisiBep
08-07-2008, 12:26
Пред кабинета по безопасност на движението,където имах час :-D дойде с едни негови приятели ,опита се да ме хване за ръката и се запознахме..в началото ми беше страшно антипатичен,защото все когато ме видеше искаше да ме прегърне или поне се опитваше,но после... :oops: това стана в средата на миналата учебна година,а вече сме 2 месеца и малко заедно :smt007

UNrealPoWeR
08-07-2008, 12:29
Гледахме заедно тексаско клане... Ако не вярвате питайте я Gold_Angel ;)

Gold_Angel
08-07-2008, 12:39
Гледахме заедно тексаско клане... Ако не вярвате питайте я Gold_Angel ;)

:D не! не се запознахме тогава - от тогава трагнахме... :D

Amateur
08-08-2008, 12:36
Еми в 1 кафе беше мн яко!

InFaTuAtEd
08-18-2008, 13:28
ем...може да се каже,че едно мое бившо гадже ни запозна. :grin:

sodomicdream
08-18-2008, 15:10
М.. преди 4 години с родителите ми отидохме на гости у тях. Семействата ни се познават. И.. по някое време той влезе. Тогава си го заплюх :D Отодих при него да го свалям, но видях, че не е такъв тип, че да обича случайните забивки. Това още повече ми привлече вниманието =) 2-3 години по-късно вече тръгнахме и последствие разбрах, че съм първото момиче, с което излиза :shock:
Все тая, още сме Заедно =)

evichka_lonelyy
08-18-2008, 15:14
pisheh si s edin fr v skype ama kato izlizah s tqhnata kompaniq vse spomenavaha che iskali da vidqt edi koi si ama toi bil na rabota i nikoga ne go ucelvah s tqh nai-nakraq me vkluchiha na obsht chat i bqha cqlata kompaniq vkluchitelno i toi i az golqmo pisane beshe i nakraq toi im napisa da malkanat i me popita da sme izlezneli i az mn izkefih izleznahme i taka i tragnahme oshte se bazikat s nas che tfa bilo skype lubov :razz: :razz: :razz:

_ENA_
08-18-2008, 15:16
ми един мой братовчед ми беше дошъл на гости и така ми го предостави вкъщи :grin: ..но тогава само се запознахме, при което той ме харесал мн и след тфа се мрънкал на браточед ми за мен,.,.. и след някой месец се срещнахме случайно пак и се хванахме :P :P

c0oLcaT
08-19-2008, 09:43
Ние се познавахме по физиономия,но един път когато бях на плаж с една приятелка ии си се мажа с плажното мляко ии той идва при мен и ми вика"Садурано,може ли да се намажа с твоето плажно мляко,за да не изгоря" ии на мен краката ми омекнаха...ама в последствие разбрах,че той не изгаря от слънцето(защото е мургавичък)...това е било само за да ме заговори :grin:

ANTIHUMAN
08-19-2008, 19:28
Още не съм се запознал! :)

girls_aloud_
08-22-2008, 22:46
по скайпа :D писахме си малко после той ме блокира щото съм била много задръстена според него :shock: :D после накарх една приятелка да му каже да ме отблокира и започнахме да си пишеме първо общи неща после по сериозни теми и така сега си се обичкаме :-)

RullzZz
08-22-2008, 22:49
по скайпа :D писахме си малко после той ме блокира щото съм била много задръстена според него :shock: :D после накарх една приятелка да му каже да ме отблокира и започнахме да си пишеме първо общи неща после по сериозни теми и така сега си се обичкаме :-)

не съм казвал че си била задръстена а мн досадна .. ама тва беше преди де :D

partychild
08-22-2008, 22:56
poznavam se s nego ot 4-ti klas...komshii sme :)

MegabytE
08-23-2008, 01:03
От 1 форум, взе ми скайпа, тормози ме 1-2 меседца, само Х-са и натисках, но един ден ми звънна и така... :grin: 8)

Danielle
08-23-2008, 03:01
ами първо го видчх в една дикотека и се влюбих и после покрай един негов колега се запознахме и така..