PDA

View Full Version : Идея за нежен подарък или >>



litii
06-28-2008, 11:14
Търся идеи за подарък. Да не е нещо тежко! Смисъл нещо различно от букет като идея :)

И все пак става въпрос не за връзка а за приятелство - все още :oops:
Нещо с което да покажа че много държа на нея!

Може и да не е подарък а просто някакъв начин за изразяване /мил но не и прекалено красноречив/!

Или най-добре кажете как вие показвате на любимия си човек че е важен за вас

8-)

Blab
06-28-2008, 11:20
С малки подаръчета в неочакван момент.

Днес две девойчета имат премиера, на едното ще взема някакви шоколадови неща, на другото... не съм решила още.

spensi
06-28-2008, 11:28
Ем главно го показвам със стапилно и дългсрочно държане че държа на него и може в всеки един момент да разчита на мен и винаги ще бъда до него във всеки един момент.Подарак от време на време :)

MISSS
06-28-2008, 11:40
Аз мисля че е мн сладко да подариш някаква плюшена играчка. :)

valentinka_1990
06-28-2008, 11:48
Според мен пък това с плюшените играчки е много лигаво и изтъркано(лично мнение).Вече всеки 2ри подарък е плюшена играчка.Все едно не познаваш човека и се чудиш какво да му подариш,а това е резервен вариант.
Подари и нещо,което само тя ще разбере какво означава,нещо което показва,че се интересуваш от нея и запомняш думите и,когато примерно ти е казвала какво харесва.

MoonAngel
06-28-2008, 11:50
И аз съм за плюшена играчка. Поне на мен би ми харесало и е много мило. :)

sh3_1s_7h3_0n3
06-28-2008, 13:08
На най-добрия ми приятел му бях подарила една грамота за Най-добър приятел заедно с един шнорхел /което беше дълбоко символично./

На една от най-близките ми приятелки й бях взела една червена количка с правилника за движение понеже беше станала официално шофьор и си беше взела червена кола. ^^

Обикновено като взимам подаръци гледам да има нещо символно в тях.. а не да са 'просто подаръци'.

litii
06-28-2008, 14:57
това с плюшената играчка е много свежа идея, малко остаряла, но все още е хубава :) Все пак не спирайте ако имате други идеи :)

litii
06-30-2008, 21:16
хайде кажете де... дотук ли бяха идеите?

partychild
06-30-2008, 21:21
grivni4ka sas sarchice na neq...ot tiq razpolovenite za priqtelstvo ..mojesh i sam da si napravish ako imate takiva magazini..ako ne tarsi :)

w0sh
06-30-2008, 21:26
Аз ще ти кажа най-гениалния подарък ан света.
Извира от романтичната ми душа.
Купи си малко флаконче за парфюми и капни вътре една твоя сълза.(ако няма може и спрема)
Та като и го връчваш кажи
"това е за да знаеш,че винаги ще ме е грижа за теб"

Не съм ли гениален. Открих романтика в себе си.

litii
06-30-2008, 21:29
Аз ще ти кажа най-гениалния подарък ан света.
Извира от романтичната ми душа.
Купи си малко флаконче за парфюми и капни вътре една твоя сълза.(ако няма може и спрема)
Та като и го връчваш кажи
"това е за да знаеш,че винаги ще ме е грижа за теб"

Не съм ли гениален. Открих романтика в себе си.
С тая сперма си бога на романтиката :lol:

w0sh
06-30-2008, 21:31
Това е просто, защото не се въздържах , но като я изключим е цяло постижение.

Presley
06-30-2008, 21:39
Аз ще ти кажа най-гениалния подарък ан света.
Извира от романтичната ми душа.
Купи си малко флаконче за парфюми и капни вътре една твоя сълза.(ако няма може и спрема)
Та като и го връчваш кажи
"това е за да знаеш,че винаги ще ме е грижа за теб"

Не съм ли гениален. Открих романтика в себе си.
С тая сперма си бога на романтиката :lol:
Нима раждането на дете не е най-прекраааааснооотоооо нещо?А откъде идва бебето????"Искаш да ти пея и нещо мое в тебе да посеяяяяяя" :Д

Whyniser
06-30-2008, 22:09
На най-добрия ми приятел му бях подарила една грамота за Най-добър приятел заедно с един шнорхел /което беше дълбоко символично./

На една от най-близките ми приятелки й бях взела една червена количка с правилника за движение понеже беше станала официално шофьор и си беше взела червена кола. ^^

Обикновено като взимам подаръци гледам да има нещо символно в тях.. а не да са 'просто подаръци'.
Съгласен за нещо символично.А и плюшената играчка може да не я хареса.

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 22:40
Нещо с което да покажа че много държа на нея!
За да го забележи, тряя да държиш на нея нещо по-голямо.