PDA

View Full Version : Потресена съм !!!



xXxScreamxXx
06-28-2008, 11:26
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?

romantika_f_13
06-28-2008, 11:29
ОМГ :shock: :shock: :shock: незнам какво да кажа...... :-x тия луди ли са :smt067 #-o

dani_flirt
06-28-2008, 11:30
Лелее... :( :( На къде отива светът :? Според мен въобще не е нормално 11/12 годишно момиче да спи с 18 и нещо си годишен. Та тя си е още дете... като си помисля сестра ми е на толкова, а още с куклите играе. Може би и аз щях да остана без думи, ако стана свидетел на нещо такова.

DjuDjiTo
06-28-2008, 11:31
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

hottie
06-28-2008, 11:32
Тъжно, много тъжно .. :(

xXxScreamxXx
06-28-2008, 11:33
Лелее... :( :( На къде отива светът :? Според мен въобще не е нормално 11/12 годишно момиче да спи с 18 и нещо си годишен. Та тя си е още дете... като си помисля сестра ми е на толкова, а още с куклите играе. Може би и аз щях да остана без думи, ако стана свидетел на нещо такова.


ама и аз не знаех кфо да си мисля .. просто :Х :Х ...
Аз в 6ти клас като ходех с хората - държане за ръ4и4ка , гушкане , целувки и тфа е ...

Къде отидоха моралните ценности .. ?!!! (ако изобщо са останалитакива в днешните деца )

dani_flirt
06-28-2008, 11:34
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.

Madn3s5
06-28-2008, 11:34
:? Тва нещо се случва все по често няма кво да се чудите,плюс тва има още поне 3 теми за пиклите дето се клатят на такава възраст :?

angelcheeee_93
06-28-2008, 11:35
tva ne sa dobre....provlqt si jivota.da vzema da gi :smt067

DjuDjiTo
06-28-2008, 11:36
мно ми е чудно що става така... все повече се стремят да "приличат" на големите ли кво???? :shock: :? :? :?

xXxScreamxXx
06-28-2008, 11:36
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x

DjuDjiTo
06-28-2008, 11:40
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x

сякви неандерталци ги има....

dani_flirt
06-28-2008, 11:41
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x

Ами нищо чудно, то на 12 едва ли можеш да прецениш какви ще са последствията... Дано поне момчетата като са по-големи да разсъждават с горната си глава.

BaBy_bS
06-28-2008, 11:46
какво се учудвате?това не е нито първата,нито последната такава тема,а вие все още им се чудите...жалко наистина,ама реалност

xXxScreamxXx
06-28-2008, 11:48
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x

Ами нищо чудно, то на 12 едва ли можеш да прецениш какви ще са последствията... Дано поне момчетата като са по-големи да разсъждават с горната си глава.


според мен ако дадения индивид умееше да разсъждава изобщо нямаше да тръгне да прави секс с 12 годишна .. 4е то дори е незаконно !!! :x :shock:

dreamyy
06-28-2008, 11:50
басии злето!! тя тая още не може да си запомни името пък тръгнала да се ебе с 18 годишни батковци :-s аз сега ще съм 6 клас.. и има една моя съученичка която се е ебала над 5 пъти!!! мии те тия въобще не мислят за последствията!! както каза една приятелка --> КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО ЗАБРЕМЕНЕЯТ #-o знам че има презервативи ама.. ако момчето не си е зложило!! :shock: :?

kateto_sladkata
06-28-2008, 11:52
лелее ужас :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

dani_flirt
06-28-2008, 11:56
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x

Ами нищо чудно, то на 12 едва ли можеш да прецениш какви ще са последствията... Дано поне момчетата като са по-големи да разсъждават с горната си глава.


според мен ако дадения индивид умееше да разсъждава изобщо нямаше да тръгне да прави секс с 12 годишна .. 4е то дори е незаконно !!! :x :shock:

Съгласна съм... не ми се иска да има такива случаи, но все пак ние нищо не може да направим, освен да се възмущаваме.

DjuDjiTo
06-28-2008, 11:58
всъщност може и да можем да направим нещо... ако имаме по-малки братя или сестри или пък приятели... или нещо такова... може да им "налеем" малко акъл в главите...

ss
06-28-2008, 11:59
А не в днешно време момичетата не са курви...оо не не нема такова нещо...даже и не правят секс преди 1вата брачна нощ!И не те не ходят с 4-5г по големи момчета от тях-няма такова нещо...И не даже и не забременяват на 14-15г в никакъв случай нема такова нещо....
Понякога направо се срамувам,че живея в България как може...някакви на 14-15 г са бременни...трябва не да правят аборти(за мен това е убийство)а да ги раждат и после в затвора(а бебето за осиновяване),а момчетата които са го направили да бъдат бити и после и на тях 1 присъда към 20 год е добре...некви пикли вече немогат да ходат а са на 14-15 год щот толкоз много са ги наебали че....А колко са извратените дето прават неща които и не искам да казвам...държава на курви,извратени копелета и нещастници които се наричат мъже,жени без ценностна състема за които най-важното е материалното...в какво се превърнахме... :x

xXxScreamxXx
06-28-2008, 12:01
всъщност може и да можем да направим нещо... ако имаме по-малки братя или сестри или пък приятели... или нещо такова... може да им "налеем" малко акъл в главите...

амм брат ми е още малък за това .. все пак е на 6 .. но като стане на 10 (до тогааааааааааава има мн време ) ще си поговорим :D

от къде да сме сигурни 4е след 3/4 години няма да е ''модерно'' да правиш секс на 10 ... зву4и наистина смешно ама ...

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 12:01
Просто нямам какво да кажа .. :(

И аз имам една позната, тя е 7ми клас .. Никога не можеш да й дадеш годините на вид, де .. но на акъл е като 7-годишна .. Иначе е изрусена, направена, изкуствена .. Казва, че не може да си има "гадженце" защото на 3-тия ден и омръзва .. Предпочитала да си ходи по купони всеки ден и да си се забива с различни .. И разбира се да имат пари !! .. Тц тц ..

DjuDjiTo
06-28-2008, 12:04
аз имам братовчед на 2... и силно се надявам , когато порасне да не е модерно да правиш секс на 10..... та тогава те още може и да не им става или да нямат цикъл.... ох... на къде отива тая държава.... :?

romantika_f_13
06-28-2008, 12:06
всъщност може и да можем да направим нещо... ако имаме по-малки братя или сестри или пък приятели... или нещо такова... може да им "налеем" малко акъл в главите...ох сестра ми е на 8.....а знае глупости които научих на 10 :shock: чудя се като стане на мойте години кво ли ще е... :shock: а като и говоря сериозно се смее с мисли че се ебавам с нея :o

romantika_f_13
06-28-2008, 12:09
Просто нямам какво да кажа .. :(

И аз имам една позната, тя е 7ми клас .. Никога не можеш да й дадеш годините на вид, де .. но на акъл е като 7-годишна .. Иначе е изрусена, направена, изкуствена .. Казва, че не може да си има "гадженце" защото на 3-тия ден и омръзва .. Предпочитала да си ходи по купони всеки ден и да си се забива с различни .. И разбира се да имат пари !! .. Тц тц ..и аз сега бях 7 клас и даже учители са ме питали наистина ли съм на 14 :shock: като кажа на някой че съм девствена не ми вярва :-x ама аз не си се представям на мястото на мои познати който вместо да ходят на училище гледат бебета :(

xXxScreamxXx
06-28-2008, 12:14
Просто нямам какво да кажа .. :(

И аз имам една позната, тя е 7ми клас .. Никога не можеш да й дадеш годините на вид, де .. но на акъл е като 7-годишна .. Иначе е изрусена, направена, изкуствена .. Казва, че не може да си има "гадженце" защото на 3-тия ден и омръзва .. Предпочитала да си ходи по купони всеки ден и да си се забива с различни .. И разбира се да имат пари !! .. Тц тц ..и аз сега бях 7 клас и даже учители са ме питали наистина ли съм на 14 :shock: като кажа на някой че съм девствена не ми вярва :-x ама аз не си се представям на мястото на мои познати който вместо да ходят на училище гледат бебета :(

мм и аз съм така на 14 съм не 4е изглеждам на толкова и кат 4уят хората 4е съм девствена .. Щот не ме е срам да го призная .. и не им се вярва ама болни мозъци ..

Madness
06-28-2008, 12:14
оф аре пак великите безрешни,порастналите дето знаят всичко за секса се изказаха...
кво ти пука,извинявай..
ше се ебе и на 8 ако иска нали си е нейн живота..
еййй умирате да се бъркате в на някой друг работата...

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 12:14
Просто нямам какво да кажа .. :(

И аз имам една позната, тя е 7ми клас .. Никога не можеш да й дадеш годините на вид, де .. но на акъл е като 7-годишна .. Иначе е изрусена, направена, изкуствена .. Казва, че не може да си има "гадженце" защото на 3-тия ден и омръзва .. Предпочитала да си ходи по купони всеки ден и да си се забива с различни .. И разбира се да имат пари !! .. Тц тц ..и аз сега бях 7 клас и даже учители са ме питали наистина ли съм на 14 :shock: като кажа на някой че съм девствена не ми вярва :-x ама аз не си се представям на мястото на мои познати който вместо да ходят на училище гледат бебета :(
Мм .. не знам .. на тази моя позната жовота й е ходене по вили и купони с около 50-100 човека .. Забива се с когото види, пък ако има и кинти пича е много доволна .. Не, че помни всички, с които се е забила, де .. И който хареса на първия ден му казва, че го обича .. Тя е на 13.

romantika_f_13
06-28-2008, 12:19
Просто нямам какво да кажа .. :(

И аз имам една позната, тя е 7ми клас .. Никога не можеш да й дадеш годините на вид, де .. но на акъл е като 7-годишна .. Иначе е изрусена, направена, изкуствена .. Казва, че не може да си има "гадженце" защото на 3-тия ден и омръзва .. Предпочитала да си ходи по купони всеки ден и да си се забива с различни .. И разбира се да имат пари !! .. Тц тц ..и аз сега бях 7 клас и даже учители са ме питали наистина ли съм на 14 :shock: като кажа на някой че съм девствена не ми вярва :-x ама аз не си се представям на мястото на мои познати който вместо да ходят на училище гледат бебета :(
Мм .. не знам .. на тази моя позната жовота й е ходене по вили и купони с около 50-100 човека .. Забива се с когото види, пък ако има и кинти пича е много доволна .. Не, че помни всички, с които се е забила, де .. И който хареса на първия ден му казва, че го обича .. Тя е на 13.тцтцтцтц....... :( ужас.... :-x

sh3_1s_7h3_0n3
06-28-2008, 12:26
А пък... малките ми комшийки, които са 6-7клас слагат в пъти повече грим от мен... :?
Много е готино да си 'голям', да се 'гримираш' и да 'правиш секс'...

donkihot
06-28-2008, 12:42
всеки сам си решава кво да прави с живота си...щом на 11.12 се ебат ок! ама след 17 годишнината си ще са курви..да се оправят бе,вие си бъдете с мозък в главата пък другитъе дано се осъзнаят

ubuntu
06-28-2008, 12:47
не знам кво става ама не отива на добре ...
преди седмица може би се рових из форума и намерих тема от 2005 година .... питаше се "Има ли момичета които са го правили на 15?"
Много малко бяха отговорите че има, най-срещаните отговори бяха 16 - 17-18, а сега за 3 години разлика в поколенията , темата трябва да е "Има ли все още 15 годишни девственици"
Развитието въобще не отива в добра посока! :o :o :o :-x :x :-o

Iv4eTy
06-28-2008, 12:50
Еми вече да си кажа чесно изобщо не се учудвам... на по 12-13 всяка втора е курва и е минала поне половината град... Аз ако съм на тая твоя приятелка ще счупя главата на лапето... :o

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 12:51
Блазя му на пича,намазал младо девойче 8)
Е какво младо девойче е намазал, то си е направо малко .. Интересно даже какво го възбужда в това момиченце ..

ubuntu
06-28-2008, 12:52
Блазя му на пича,намазал младо девойче 8)
Кво блаземо толкова е застрашен пича че не е истина , тая толкова прокорорска че няма на къде ...
Нещо ще се сдърпат и тая веднага ще се разциври че я изнасилил и познай за кво си говорим ;)
Вярно не се доказва толкова лесно ама му стига сдухвацията ... ;)

xXxScreamxXx
06-28-2008, 12:52
Еми вече да си кажа чесно изобщо не се учудвам... на по 12-13 всяка втора е курва и е минала поне половината град... Аз ако съм на тая твоя приятелка ще счупя главата на лапето... :o

да не мислиш 4е кат е толкоз тъпа да се *** на 12 от един бой ще й дойде акъла в главата ... !?!!?! Щот аз не съм на тфа мнение .. :? :? :(

didi_baby
06-28-2008, 12:54
ми така като гледаш явно е нормално

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 12:56
Блазя му на пича,намазал младо девойче 8)
Е какво младо девойче е намазал, то си е направо малко .. Интересно даже какво го възбужда в това момиченце ..

Iv4eTy
06-28-2008, 12:57
Еми вече да си кажа чесно изобщо не се учудвам... на по 12-13 всяка втора е курва и е минала поне половината град... Аз ако съм на тая твоя приятелка ще счупя главата на лапето... :o

да не мислиш 4е кат е толкоз тъпа да се *** на 12 от един бой ще й дойде акъла в главата ... !?!!?! Щот аз не съм на тфа мнение .. :? :? :(

Ами то всичко си е до възпитанието да ти кажа, щом родителите не са успели......... но какво трябва да я гледа как са е*е с който и падне ли.Може би не с бой, но трябва да направи нещо, защото иначе .... :?

DjuDjiTo
06-28-2008, 12:58
Блазя му на пича,намазал младо девойче 8)
Е какво младо девойче е намазал, то си е направо малко .. Интересно даже какво го възбужда в това момиченце ..

+1 .... ???

alkobalko
06-28-2008, 13:00
Поколенията стават все по-тъпи и извратени. Хиляди пъти е говорено, че не е нормално, но не ми се вярва, че тези думи ще стигнат до децата, за които са предназначени.
Иначе е модерно вече на 12-13 година да правят секс, да слагат грим и да се обличат в така модерните дрехи, а не осъзнават колко смешно е от страни.

xXxScreamxXx
06-28-2008, 13:04
Блазя му на пича,намазал младо девойче 8)
Е какво младо девойче е намазал, то си е направо малко .. Интересно даже какво го възбужда в това момиченце ..

+1 .... ???

и идея си нямам и аз тфа се 4удех ...
а какро каза маднес или някои др не помня то4но 4е можело и на 8 де се .....
4е тфа е се1 с мъртвец да го правиш :x

ubuntu
06-28-2008, 13:07
Извинявайте ама явно сте още малки и не сте изучили мъжката психика.Мъжете ни възбуждат точно такива млади девойки.Разбира се не по-малки а някъде там, 12-13г.
Бабички ли да ни възбуждат...

Абе пич тва са деца мен въобще не ме възбуждат такива ама грам .... по скоро над 16-17 до 23-25 аз дори не се занимавам с момичета под 16...
Странно ми е за мен те все още са си деца ..... и не мога ....

DjuDjiTo
06-28-2008, 13:18
Извинявайте ама явно сте още малки и не сте изучили мъжката психика.Мъжете ни възбуждат точно такива млади девойки.Разбира се не по-малки а някъде там, 12-13г.
Бабички ли да ни възбуждат...


е кво толкова те възбужда в някфи деца???? [не казвам че аз не съм,въпреки че съм на 15... но не прая секс.. все още...]

ubuntu
06-28-2008, 13:27
въпреки че съм на 15... но не прая секс.. все още...]

Браво бе нов рекорд - ЧЕСТИТО! :-) Как успя да се запазиш :)

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 13:31
Извинявайте ама явно сте още малки и не сте изучили мъжката психика.Мъжете ни възбуждат точно такива млади девойки.Разбира се не по-малки а някъде там, 12-13г.
Бабички ли да ни възбуждат...

Абе пич тва са деца мен въобще не ме възбуждат такива ама грам .... по скоро над 16-17 до 23-25 аз дори не се занимавам с момичета под 16...
Странно ми е за мен те все още са си деца ..... и не мога ....
Абсолютно съгласна съм ..

А за НенОрМалника: .. Пич, не съм "малка", както ти каза, и не съм на 12 години, мерси. Знам какво говоря.
А това, че теб те възбуждат момиченца на по 12 години, не е нормално и не означава, че такава е мъжката психика. :x ..

Erica
06-28-2008, 13:57
Извинявайте ама явно сте още малки и не сте изучили мъжката психика.Мъжете ни възбуждат точно такива млади девойки.Разбира се не по-малки а някъде там, 12-13г.
Бабички ли да ни възбуждат...

Ти лаф ли каза или какво :shock: ?
Би ли ми уточнил за коя мъжка психика ми говориш точно...Защото познавам доста мъже и досега от един не съм чула да има такива предпочитания за 12 годишни...?

Jesus
06-28-2008, 13:57
No comment. :shock: :shock: :shock:

ra4ence
06-28-2008, 14:55
Ами... :razz:

Не знам що за мъже сте,след като ви 'възбужда' детенце на 11-12-13годинки. Кво? Циците ли й харесвате? Един въпрос- къде са й циците? Кво им харесвате бе? Детското изражение ли?
Айсиктир, аман от глупави момченца пишлегарчета
Малчовци

mishani
06-28-2008, 15:10
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?

^ исписаха се много подобни теми и няма нужда от примери за да разберем че това е истина каквото и да пшеем нищо няма да се оправи..
:(

ra4ence
06-28-2008, 15:14
И како само да отговоря на въпроса ти - възбужда ни (поне мен) невинноста им,това че са девственни и непипнати още.Аз нямам намерение да правя секс с някоя курва която я е минала цялата циганска маала...
Невинността.. Сигурно много хубав секс се получава с дете,дам :) Не се бях замисляла какви свирки хубави върти или как действа готино по време на самия акт :)

ra4ence
06-28-2008, 15:23
Нали искаше невинни? :) Защо ми говориш за тия, които ЗНАЯТ как да 'свирят на дудука'. Ако знаят, значи са го правили. Значи не са невинни.
Малко си противоречиш драги

pampers
06-28-2008, 15:23
вината не е само на лапетата на по 11-12 години ами и на тези "батковци" които им се връзват на ъкъла.. :-x

ra4ence
06-28-2008, 15:29
А какво имаш предвид под невинни? :)
За мен невинно е момиче,което нищо не е правило.
Не се съмнявам,че може да духа. Естествено,че ще може,ако е минала поне 1-2-3 момчета. Ама ти нали не искаше 'курви'. Защото за 11/2/3 годишно момиче,ако има тая бройка дори за духане само..еми сорри,ама не ми я хвали :)

Mementomori
06-28-2008, 15:42
Изключително потресаваща история,определено недопустимо,но късно ще го осъзнаят,ако въобще се случи!

MaLty
06-28-2008, 15:45
:shock: :shock: :shock:

ra4ence
06-28-2008, 15:47
Под невинно имам предвид малко момиченце девственно което не е правило дори и свирки.
Останалото не мога да го разбера...аз ти казвам че не си падам по курви а по такива невинни момиченца.Темата с тия курвички които правят свирки я отворих защото ти нещо се съмняваше във възможностите на едно малко но обучено от голям батко момиченце.
Е,на едно мнение сме що е то 'невинно момиче' :)
ОК, падай си по невинни момичета-в това няма нищо лошо. Ме ме притеснява фактът,че те възбужда точно тая невинност. След като я наебеш и не е невинна,какво следва :) ? По-добре да те възбуждат др неща,отколкото да искаш да си с едно момиче само защото е девствена.
А иначе не ме интересуват възможностите на 12/13годишните ;) спокс

keep_smiling
06-28-2008, 15:49
на мене ми е по- чудно тоя тъпак няма ли акъл в главата.. достойнство.... :o

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 15:49
А какво имаш предвид под невинни? :)
За мен невинно е момиче,което нищо не е правило.
Не се съмнявам,че може да духа. Естествено,че ще може,ако е минала поне 1-2-3 момчета. Ама ти нали не искаше 'курви'. Защото за 11/2/3 годишно момиче,ако има тая бройка дори за духане само..еми сорри,ама не ми я хвали :)

Явно с тебе говорим на различни езици...
Под невинно имам предвид малко момиченце девственно което не е правило дори и свирки.
Останалото не мога да го разбера...аз ти казвам че не си падам по курви а по такива невинни момиченца.Темата с тия курвички които правят свирки я отворих защото ти нещо се съмняваше във възможностите на едно малко но обучено от голям батко момиченце.
Темата стана много съдържателна няма що...
Добре ок, но това, че ТИ се възбуждаш от (цитирам) малки момиченца, не ознаава, че такава е мъжката психика и че всички мъже се възбуждат от това .. !!

baby_leisy
06-28-2008, 15:54
O_o spoder men momi4eto e malko i ne razbira i toq samo q zalygva

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 15:56
Под невинно имам предвид малко момиченце девственно което не е правило дори и свирки.
Останалото не мога да го разбера...аз ти казвам че не си падам по курви а по такива невинни момиченца.Темата с тия курвички които правят свирки я отворих защото ти нещо се съмняваше във възможностите на едно малко но обучено от голям батко момиченце.
Е,на едно мнение сме що е то 'невинно момиче' :)
ОК, падай си по невинни момичета-в това няма нищо лошо. Ме ме притеснява фактът,че те възбужда точно тая невинност. След като я наебеш и не е невинна,какво следва :) ? По-добре да те възбуждат др неща,отколкото да искаш да си с едно момиче само защото е девствена.
А иначе не ме интересуват възможностите на 12/13годишните ;) спокс

Ами ти какво искаш? Завинаги да си остане невинна ли :D
И вярвай - по добре аз отколкото някой по голям батко или още по лошо - някакъв чичко :wink:

П.С: SpoRTs_GirL като пораснеш малко още ще ти станат ясни нещата.Ако не тогава то поне като почнеш да правиш секс :D
Чавенцее .. не съм малка, това не ти ли стана ясно?! .. А това дали правя секс е част от личния ми живот, в който нямаш място. Не ме нападай, след като не ме познаваш.

ra4ence
06-28-2008, 15:58
И вярвай - по добре аз отколкото някой по голям батко или още по лошо - някакъв чичко :wink:

П.С: SpoRTs_GirL като пораснеш малко още ще ти станат ясни нещата.Ако не тогава то поне като почнеш да правиш секс :D
Честно да ти кажа е по-добре с някой по-голям батко,който знае как се правят нещата :) Но пък и самото момиче си преценява кога е най-добре за нея. Лично аз предпочитам да я отвори по-голям,с повече опит,отколкото някой дечко :)
Sports girl, бе не виждаш ли,че си имаме работа с гении по френската любов,той ще ни обясни кое как колко и защо е в секса :razz:

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 16:05
Чавенцее .. не съм малка, това не ти ли стана ясно?! .. А това дали правя секс е част от личния ми живот, в който нямаш място. Не ме нападай, след като не ме познаваш.

По малка си от мене това имах предвид.Никой не е тръгнал да се занимава с твоя личен живот,просто ми се струваш малко некомпетентна по тази тема и за това предполагам че си девственна :?
Нищо лично.[/quote]
Това, че имам лично мнение, не означава, че съм некомпетентна..
Просто не мик се струва нормално да се възбуждаш от 11-12-13 годишни дечица и да твърдиш, че такава е мъжката психика. ОК - ти се възбуждаш от това - нищо лошо, но за всеки е индивидуално. Това не означава, че такава е мъжката психика и че всички се възбуждат от това..
И НЕ - не съм девствена. Въпроса не опира до това дали съм. А това, че не съм некомпетентна ............ Ще задържа мнението си за себе си.

Нищо лично.

ra4ence
06-28-2008, 16:11
И защо имам такова мнение, според теб? :)
Мен кой ме еотворил няма значение и на дали някой му пука кой точно ме е вкарвал,изкарвал от джаза и рапа. Просто изказвах лично мнение.

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 16:17
И защо имам такова мнение, според теб? :)
Мен кой ме еотворил няма значение и на дали някой му пука кой точно ме е вкарвал,изкарвал от джаза и рапа. Просто изказвах лично мнение.
Аз също .. но ние сме МАЛКИ И НЕКОМПЕТЕНТНИ. .. Нямаме право да се занимаваме със специлиста по френска любов ..

IvOnDa
06-28-2008, 16:18
ами това е реалността и най-лошото е че не ги е срам и не се притесняват от това което правят,напротив гордеят се от опита който са натрупали на тези години...

ra4ence
06-28-2008, 16:21
8) 8) 8)

Жалко,че хора..още нестигнали пълнолетие се считат за секс богове, възббуждащи ги малките деца.

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 16:26
Добре SpOrTs_GiRl не си малка нито си некомпетентна.Може ли да ми спестиш ироничните си изказвания? Ако съм те засегнал нещо съжалявам.
Да.. хубаво .. "ок не си малка и некомпетентна" .. Каза го само и единствено, за да приключим спора .. ..
И да - засегна ме .. Просто ми е интересно защо говориш за мен, след като не ме познаваш?!! .. Нещо гадател ли си, врачка?! Това, че имам различно мнение от твоето по никакъв начин не ме прави некомпетентна. Още повече, че моето съвпада с повечето мнения............... Не изказвай мнение за хора, които не познаваш. Благодаря.
Няма значение. Приключваме спора. Безсмислен е. :?
И аз съжалявам, ако съм те обидила с нещо. Не съм целяла това. Просто исках да изкажа лично мнение. :)

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 16:27
ами това е реалността и най-лошото е че не ги е срам и не се притесняват от това което правят,напротив гордеят се от опита който са натрупали на тези години...

Защо трябва да се притесняваме бе? Това че на вас трите не ви харесва подобно отношение към малките невинни момиченца си е ваш проблем и не означава че сте прави.Аз да не ги карам на сила да ми пускат.Всичко го правя по взаимно съгласие.Не можете да ги вините тия момичета че правят нещо нередно.Всеки сам избира какво да прави с живота си.
ОК не означава, че сме прави .. а ти смяташ ли се за прав?

DjuDjiTo
06-28-2008, 16:43
е хубу де.. и аз съм "невинно момиченце" .... само , че съм на 15... нито свирки съм прайла нито секс.... и да... предпочитам някой по- "опитен" да ма отвори.... към коя графа спадам.... невинни или недотам невинни ?

ROCKLIFE
06-28-2008, 16:44
на по десет 11-12 години като се изчукат
дето още не им е дошъл мензиса
после ще съжеляват цял живот!

8)

т.e. тва на тея години още не им се увлажняват влагалищата
тей че освен 5л. лубрикант ще има нужда и от нова п*тка!

IvOnDa
06-28-2008, 17:08
а ти мислиш ли че едно момиче на 11,т.е. дете осъзнава какво прави?????

xXxScreamxXx
06-28-2008, 17:12
а ти мислиш ли че едно момиче на 11,т.е. дете осъзнава какво прави?????

aз кат бях на толко още май с кукли си играех :D :D или поне на компютъта си цъках Симс :D :D

таакаа оба4е ми е мн интересно едно нещо :
Мом4енцата дет са на по 12,13,14 годинки само си ме4таят да се **** защо техните набори не се занимават с тях ,ами с тия дет са от 16 нагоре ?!?!?! :x :x :x

IvOnDa
06-28-2008, 17:15
абсолютно съгласна!!!!

ZaRiBeNn
06-28-2008, 17:23
В БъЛГаРия ВсичКо0 е в1зМожнО...БеЗ КоМеНт :smt066 :smt066 :smt097

FeelMyPain
06-28-2008, 17:27
Като идвах на работа видях момиче, като я гледах беше на около 14 15 години.Играеше на федербал.Тогава се замислих, че ние като бяхме на тея години и ние играехме или на футбол или на некфа друга глупост.Не помня дори да сме си говорили за секс...А сега какво става с тея
деца ? :?

Off topic: Zaribeen намали си подписа :wink:

xXxScreamxXx
06-28-2008, 17:36
Като идвах на работа видях момиче, като я гледах беше на около 14 15 години.Играеше на федербал.Тогава се замислих, че ние като бяхме на тея години и ние играехме или на футбол или на некфа друга глупост.Не помня дори да сме си говорили за секс...А сега какво става с тея
деца ? :?

Off topic: Zaribeen намали си подписа :wink:


мм напоследък и аз се замислям в/у това ..
ето сега дори от понеденик по4ваме с една фр всеки ден по 1 / 2 часа ходене/тичане .. плажове ала бала .. нз колко ще издържа амма .. :D :D

FeelMyPain
06-28-2008, 17:39
Карайте колела с онея прилепнали екипи и с аеродинамичните каски.Тея са ми любимците, като видя такива хакери и вадя апарата да снимам .. :D :D

Zarity
06-28-2008, 19:23
Одвратително... :-& и покартително... :-o Найстина се чудя какво става с тея хора...Имам една съоченичка дето 7 клас се ебеше... :shock: :shock: :shock: Трагедия пълна...

FeelMyPain
06-28-2008, 19:25
ОТвратително... :-& и покЪртително... :-o НаИстина се чудя какво става с тея хора...Имам една съУченичка дето 7 клас се ебеше... :shock: :shock: :shock: Трагедия пълна...
[/b]

Zarity
06-28-2008, 19:35
ОТвратително... :-& и покЪртително... :-o НаИстина се чудя какво става с тея хора...Имам една съУченичка дето 7 клас се ебеше... :shock: :shock: :shock: Трагедия пълна...
[/b]
Добре ве :-D

maaster
06-28-2008, 19:39
По повод тези неща, вчера си бях седнал на една пейка да си почина малко от крос, и до мен - на съседната пейка седнаха две момиченца, ама честно ви казвам не знам дали и 10 години имаха - просто деца. И трябва да ви кажа без думи останах като чух какво си говорят. Коментираха къде били и кой колко бил изпил, те как се напили от някви си шотчета и нищо не помнели пък едната я боляло не знам си какво, и кога пак щели да ходят да си "избухват". Честно ви казвам това е направо трагично, и още ми се въртят в главата някой от тези фрази казани от детските устички ... накъде отиваме :?

EMOgirl92
06-28-2008, 19:46
Ми то от днешните деца можеш да очакваш всичко,лично аз смятам че тва не е нормално ама тяхна си работа... :shock: :-D

bebeT00
06-28-2008, 19:59
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?
kvo se 4ydite be vseki se ebe kogato i kadeto si iska be

BirdsFarm
06-28-2008, 20:30
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?

Е - поне се праска с гума. И това е начало:)

darla
06-28-2008, 20:31
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.
Ako e na 11-12 tezi prezervativi sa bezmisleni ako gi izpolzvat samo za da se predpasqt ot bremennost za6tot tq o6te i cikul nqma!!!!!WTF?!?!?!

pasii_sladuranata
06-28-2008, 20:37
:shock: :shock: :shock: леле ти тотално ме разби това момиче .....сигурно е болно :o :o

saninka91
06-28-2008, 21:11
Е кой е казал че правят нещо :lol: Те просто си лягат и баткото си действа :lol:

al_bundy316
06-28-2008, 21:36
OMFG... А ние на тия години презервативите ги земахме да ги пълним с вода или като балони... :lol:

Nutty_
06-28-2008, 21:39
:shock: Ужас..накъде върви светът.... :? Някви пикли се правят на интересни...No comment за тва поколение... :?

Yallama
06-28-2008, 22:00
OMFG... А ние на тия години презервативите ги земахме да ги пълним с вода или като балони... :lol: + 1 и си беше много весело :grin: :grin:

DjuDjiTo
06-28-2008, 22:05
Аз съм тва 18-годишното момче


:? :? :? :? rly?

chocoleptic
06-28-2008, 22:16
fucked little bitches

ELFIQ
06-28-2008, 22:26
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ZAPO4VAM DA SE OT4AIVAM VE4E!!! MN JALKO E TOVA KAK MALKI MOMI4ENCA SI POHABQVAT DETSTVOTO I KAK POSLE 6TE SAJALQVAT NO 6TE GO OSAZNAQT MN KASNO :-x :shock: :shock: UJAS!!!

viruskiller
06-28-2008, 22:35
секи избира как да живеее своя живот защо се месите в животите на другите честно казано тая тема е някак си клюкарска имам чуството че тука сте некви бабета седнали пред блока и удумвате който мине ...
оставете ги ве то си е за тях нал не са ви ... жулили вас в 6ти клас ;)

Forester
06-29-2008, 00:05
Боже,на къде отива младото поколение?

stefko89
06-29-2008, 03:23
:smt075 :smt064 taka e kato gledat teq sme6nite 4algadjiiki to samo za tva se pee v teq tqhnite povarni xyxyxyx :-x

BrokenAngel
06-29-2008, 08:03
em az sum 14 i vse o6te sum devstvena,ne me e sram da si gi kaja,ne mislq 4e da si na 14 i devstven e po-sme6no ot na 14 ve4e s izdytiq korem :?

inSane_baby
06-29-2008, 08:12
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x

A aко детето и последва примера и на 24 ще е баба :lol:

Miss_Perfekt
06-29-2008, 08:32
OMFG... А ние на тия години презервативите ги земахме да ги пълним с вода или като балони... :lol:
Да и се целехме с тях забавно беше :D а по темата аз съм забелязала че момичетата правят това защото момчетата на тяхната възраст не им обръщат внимание а само заглеждат големите какички 8-)

ra4ence
06-29-2008, 08:47
OMFG... А ние на тия години презервативите ги земахме да ги пълним с вода или като балони... :lol:
Да и се целехме с тях забавно беше :D а по темата аз съм забелязала че момичетата правят това защото момчетата на тяхната възраст не им обръщат внимание а само заглеждат големите какички 8-)

Наистина беше забавно :) Всичко си идваше с времето,а не както сега...
Прекалено бързо искат да пораснат...а не знаят кво ги чака

Miss_Perfekt
06-29-2008, 08:57
OMFG... А ние на тия години презервативите ги земахме да ги пълним с вода или като балони... :lol:
Да и се целехме с тях забавно беше :D а по темата аз съм забелязала че момичетата правят това защото момчетата на тяхната възраст не им обръщат внимание а само заглеждат големите какички 8-)

Наистина беше забавно :) Всичко си идваше с времето,а не както сега...
Прекалено бързо искат да пораснат...а не знаят кво ги чака
Така е и аз мога да ви дам пример с една братовчедка която е на 12 всеки ден се натиска с гаджето си което е на 16 но те поне през дрехите или поне аз само толкова съм видяла

cS_LaMeRkA
06-29-2008, 09:19
Оф... тея косми на пи*ката нямат още трагнали да ми се еб*т... Абе да умират... Дреме ми на задното черво :D

MakeMeLaugh
06-29-2008, 09:42
Тъжно, много тъжно .. :(

А тоя, да го хванеш и да го шутираш в топките, да не може да го дигне.

п.п. ако го бях видял аз това, наистина да го бях шутирал :o

_showy_
06-29-2008, 09:45
Те си преценяват... Хубавато е, че ползват предпазни средства.. :)

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 09:46
Тъжно, много тъжно .. :(

А тоя, да го хванеш и да го шутираш в топките, да не може да го дигне.

п.п. ако го бях видял аз това, наистина да го бях шутирал :o
Мда ..

sindity
06-29-2008, 10:53
:shock: no comment..

romantika_f_13
06-29-2008, 10:57
OMFG... А ние на тия години презервативите ги земахме да ги пълним с вода или като балони... :lol: + 1 и си беше много весело :grin: :grin:дааааа :D ние тая учебна година го напраихме за завършването (7 клас) :D :D :lol: :-)

Erica
06-29-2008, 11:29
Това,което се случва наистина е потресаващо!Но обществото ни е такова,като тръгнеш по магазините - какво виждаш дрехите за малките деца са мини вариянт на дрехите за големите хора...Като погледнем игрите какви са,като погледнем информацията до която имат достъп тези деца...Това не е нормално,но е така!!!И ако едно дете не е възпитано както трябва...то си тръгва по пътя и не се усеща колко ниско пада...,докато не стане на 18 години и нагоре и не се замисли,че това което е правило досега не е правилно...
Така,че както каза някой преди мен...в един момент започват да съжаляват,но е късно и нищо неможе да се върне назад!
Винаги го е имало този момент,само че сега е много по-силно изразен...и чак е отвращаващо...
NeNoRMaLNiKa теб не те знам на колко си години пич,обаче недей да разсъждаваш от името на всичко "мъже" .Да вярно е че всеки мъж предпочита нещо по-младо,но един "нормален мъж" , предпочита девойка не - дете!Каквото и да си говорин на 11-12 годинки едно момиче си е дете,колкото и развито да изглежда...

beb4yy
06-29-2008, 12:06
отчайващо положение :( :shock:

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 12:14
Пак повтарям - не живеем в миналия век когато е било модерно женските да правят секс след 20г.
Но и в миналия, и в този не е нормално да се прави секса на 11-12 години.
Айде пак се намесих. Вече ще ме намразиш. :D

Erica
06-29-2008, 12:24
Пак повтарям - не живеем в миналия век когато е било модерно женските да правят секс след 20г.

Незнам...,ако един ден имаш дъщеря,дали ще разсъждаваш така...

DYNAMIC
06-29-2008, 12:45
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ебати пропадняците.. е така се става курва.. ама виновни са родителите

Liar
06-29-2008, 13:07
Това е толкова нелепо...Наистина и аз не знам какво става в двешно време и до къде ще стигнем :? Обаче аз не обвинявам момичетата.Те са малки глупави лесно манипулириуми...какво очаквате...Даже се сещам че аз като бях 7-ми клас ми предложиха секс и момчето беше на 17-18...Предполежение имаше и една моя приятелка на същата възраст.Тя за малко не го направи.И чак след време когато узря започна да се ядосва че за малко не е станало...Пък и на мен като ми казаха аз тогава не мислех че е отвратително...никакво мнение нямах се едно ми беше...

megasexy
06-29-2008, 14:11
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:



Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?


:x Тихо, е ! Така е, и така ще бъде. Никой никога няма да успее да промени нищо. Ха Ха Хааа. И момичето си е много умно даже, (не толкова колкото мен де...)

xXxScreamxXx
06-29-2008, 15:34
:shock: Ужас..накъде върви светът.... :? Някви пикли се правят на интересни...No comment за тва поколение... :?

мдаа ....ама най скапаното е 4е вси4ки ни слагат под един знаменател с тях :x :x аз съм 2 години по голяма от нея ама .. уж сме еднакви :x :x :? :? :?

Jaden
06-29-2008, 15:47
Nenormalno BUGARSKA rabota!!! Eto vi vasata demokraticna i euroatlanticna Bulgaria!!!!!!1 Prvo izgonihte tradiciite i religiata, posle morala i etikata ,a sega se oplakvate!!! Na kakvoto ste si postelili na tova ste leglenete!

FeelMyPain
06-29-2008, 15:48
Nenormalno BUGARSKA rabota!!! Eto vi vasata demokraticna i euroatlanticna Bulgaria!!!!!!1 Prvo izgonihte tradiciite i religiata, posle morala i etikata ,a sega se oplakvate!!! Na kakvoto ste si postelili na tova ste leglenete!

Ти не си ли БЪЛГАРИН, бе дървар?

Violenza
06-29-2008, 15:49
аман вече от потресени и възмутени.

Jaden
06-29-2008, 16:02
Nenormalno BUGARSKA rabota!!! Eto vi vasata demokraticna i euroatlanticna Bulgaria!!!!!!1 Prvo izgonihte tradiciite i religiata, posle morala i etikata ,a sega se oplakvate!!! Na kakvoto ste si postelili na tova ste leglenete!

Ти не си ли БЪЛГАРИН, бе дървар?

Po krv i po dusa sum bulgarin no po mantalitet i nacin na mislene sum na svetlinni godine! Mnogo sum dalec ot vasite srednovekovni dilemi, zakoni, "kazusi" i takananatuk! Prosto mi se gadi ako dori i za moment sedna da govoria s nekoi ot vas za religia, filosofia, istoria!
Tolkova ste nazad! Obace ne ste vinovni vie, komunisma e vinoven!

babylove
06-29-2008, 16:10
boje...nqmam dumi...Kak moje 11/12 godishno momi4ence da spi s 18g...? To e dete... Na kyde otiva sveta? I dvamata ne sa dobre... momi4eto za6toto ot syvsem malko e zapo4nalo da pravi sec s mnogo po-golemi ot neq, a mome4eto-kak moje takova golqmo mom4e da se interesuva ot 11 godishno momi4ence... Kvi sa tezi hora?... Prostop nqmqm dumi...

*~CheRuB~*
06-29-2008, 16:52
:shock: :shock: :shock: Това момче не е нормално. Абе и двамата не са в ред. Аз самата съм на 13 и като се сетя, че едно момче, което завърши тази година много ме харесваше, искаше едва ли не нещо повече от целувка от мен (не, че и целувка съм му давала 8-) (СЛАВА БОГУ) ). Просто съм потресена. И на всичкото отгоре има самочувствието да каже: "Едни DUREX (там не знам си какви)!" Та ние с приятелки веднъж се шегувахме коя от нас ще влезе в аптеката и ще си купи успешно презервативи..че и накрая никоя не посмя....Ти сподели ли на своята приятелка за "секс играчката" братовчедка й?! :?

hole
06-29-2008, 17:20
аман вече от потресени и възмутени.

Да.

Иначе, мен не ме бъркат.Да правят каквото искат...

plmn
06-29-2008, 17:23
аман вече от потресени и възмутени.

Да.

Иначе, мен не ме бъркат.Да правят каквото искат...

Точно заради равнодушието и безразличието на околните, проблемите се задълбочават и работата отива на все по-зле.

xXxScreamxXx
06-29-2008, 17:27
:shock: :shock: :shock: Това момче не е нормално. Абе и двамата не са в ред. Аз самата съм на 13 и като се сетя, че едно момче, което завърши тази година много ме харесваше, искаше едва ли не нещо повече от целувка от мен (не, че и целувка съм му давала 8-) (СЛАВА БОГУ) ). Просто съм потресена. И на всичкото отгоре има самочувствието да каже: "Едни DUREX (там не знам си какви)!" Та ние с приятелки веднъж се шегувахме коя от нас ще влезе в аптеката и ще си купи успешно презервативи..че и накрая никоя не посмя....Ти сподели ли на своята приятелка за "секс играчката" братовчедка й?! :?

ами да казах й.Тя ми отговори 4е го о4аквала от простата си братов4едка.После й вдигнала жесток скандал отна4ало малката не си признала за нищо , но в последствие ..... Била решила 4е е готова за това .. :x :x :? :? :? :?

milioni
06-29-2008, 17:29
ЦИГАНИТЕ МОГАТ ... ЗАЩО НИЕ ДА СМЕ ПО МЪРЗЕЛИВ НАРОД :grin:

DjuDjiTo
06-29-2008, 17:30
ами да казах й.Тя ми отговори 4е го о4аквала от простата си братов4едка.После й вдигнала жесток скандал отна4ало малката не си признала за нищо , но в последствие ..... Била решила 4е е готова за това .. :x :x :? :? :? :?


да е, да е.... те всички така решават... бахти кухите парчоци... ама рано или късно ще проумеят кво са напрайли...и май ще е по-добре късно,отколкото никога.... но нали всеки си има глава на раменете, която му е дадена "уж", за да мисли с нея...ама не винаги този "атрибут" се използва по предназначение.... всеки луд с номера си.... :?

nikemilov
06-29-2008, 17:43
Наистина е много грозно "дете" на 12/13 и "мъж" на 18 години да бъдат заедно, камо ли да правят секс. Друг е въпроса защо младежите и девойките започват да бъдат в час с нещата от 11/12 годишна възраст. Лично аз съм на 15 години и смятам, че за всеки е индивидуален избор кога да започне да води полов живот. Според мен под 14 годишна възраст е недопустимо. :?

А пък да не говорим за 18 годишните, които са пълни загубеняци и не могат да праснат нещо на същата възраст, затова се мятат на лесните "пички". Такъв тип хора трябва да бъдат съдени за педофилия...

Но като се замислим е добре, че поне използват презервативи, това е добро начало. :-D Добре е преди да се започне полов живот да се образоваш, достатъчно е да се прочетат важните теми за секса тук във форума. :)

pet_14
06-29-2008, 17:53
ama tq ne znae kakvo ima v tova paket4e deto pi6e durex.....
Kvo q uprekvate :D:D:D xex basi.....tva eeeeeee..... miiiii deca kvo da se kaje drugo...

Zorry 4e ne pi6a na b1lgarski,ama ne s1m v na moq komp.....ne razbiram na tiq deto sa tuk.....pi6e na ispanski :D:D:D

mimz_rap
07-02-2008, 21:48
xax абе всеки си реша кога да започне

spiderka
07-02-2008, 22:50
аз не бих се потресла по-малко от тва да видя в магазин детенце да си купува презервативи,но ако някои се замислят,пак по-добре,че си купуват презервативи...иначе без тях...хептен ще си съсипят живота :?

Baby_bouce
07-03-2008, 22:24
Nenormalno BUGARSKA rabota!!! Eto vi vasata demokraticna i euroatlanticna Bulgaria!!!!!!1 Prvo izgonihte tradiciite i religiata, posle morala i etikata ,a sega se oplakvate!!! Na kakvoto ste si postelili na tova ste leglenete!

Ти не си ли БЪЛГАРИН, бе дървар?

Po krv i po dusa sum bulgarin no po mantalitet i nacin na mislene sum na svetlinni godine! Mnogo sum dalec ot vasite srednovekovni dilemi, zakoni, "kazusi" i takananatuk! Prosto mi se gadi ako dori i za moment sedna da govoria s nekoi ot vas za religia, filosofia, istoria!
Tolkova ste nazad! Obace ne ste vinovni vie, komunisma e vinoven!

Не схванах ?!? Къв си ти бе ... МОРЖ ?! Тръгнал да ми обсъжда България , и най-смешното бил ми БЪЛГАРИН - хахаха ,та ти даже не знаеш как се пише името на родината ни
[quote="Чичко_Полицай"][quote=Jaden]Nenormalno BUGARSKA Не БУГАРСКА бе смешник БЪЛГАРСКА!!!!!!! И като си на "СВЕТЛИННИ" години пред нас какво правиш в този "изостанал" форум а ? За мен ти си един БОКЛУК !!! Срам за теб , срам за родителите ти !!!!!

Baby_bouce
07-03-2008, 22:25
П.С - Извинявам се за СПАМ-а :)

petet
07-03-2008, 22:31
:razz: :razz: :razz: :razz:

angel_love_
07-03-2008, 22:50
АбееЕее това си е чиста манипулация :D трябва ли да се лъжем ДЕЦАТА ,да деца са на тази възраст, лесно се поддават на думите на сладките големи батковци и са готови да направят всичко за да им угодят ... за своята "истинска" , "голяма" любов .. а и така стават виждаш ли големи ... защото кой като тях то вече си е престиж да си спала с 5-6 момчета на 13-14,но в крайна сметкаа всеки си има мозък в главата и решава какво да прави не сме ние тези които могат да ги спрат , а и от край време забраненото е наи-интерсено .. да станем малко банални "такъв е живота" :D

migancy
07-03-2008, 22:56
imah v klasa podoben problem,ama s ciganka nali znaete...razmnojawat se mn byrzo....bqh 5 klas kogato taq mangalka zabremenq ot 9 klas momche... :shock: :shock: :shock: :shock: :smt068 :smt067 :smt070 :smt071 da im eba i mangalite makar i sred dqh da ima dobri hora imam mn dobyr fr kito e polowin cgianin i mn pechen i mrazi cigani

CrazyWitch
07-03-2008, 23:32
Във всяко едно поколение от 20 години насам си е така. И аз като бях на тия години го имаше това нещо, че дори и не се учудвам. Едно го правят, други не.

dark_player
07-04-2008, 06:28
Ами ...к'во да кажа... да си баща на т'ва лапе да го хванеш тоя 18годишния да му дръпнеш една гора бой и да ходи да ебе после!
Идиоти 8)

ra4ence
07-04-2008, 06:33
Виновен е не тоя, който яде баницата, а този, който му я дава.

sweatkiss
07-04-2008, 06:52
Не се учудвам ,но въпреки това е потресаващо аз когато бях на 11-12 изобщо не съм се замисляла ,че мога да правя секс на тези години...Но в нашето училище има едно момиче което сега е 9 клас ,но за 1 път го е направила в 5 и е ебала половината мом4ета от горен курс...Така ,че не се учудвай толкова...Така е днешното поколение...Съсипват си живота... :)

xxXroshawkaXxx
07-04-2008, 07:02
Лелее... :( :( На къде отива светът :? Според мен въобще не е нормално 11/12 годишно момиче да спи с 18 и нещо си годишен. Та тя си е още дете... като си помисля сестра ми е на толкова, а още с куклите играе. Може би и аз щях да остана без думи, ако стана свидетел на нещо такова.


ама и аз не знаех кфо да си мисля .. просто :Х :Х ...
Аз в 6ти клас като ходех с хората - държане за ръ4и4ка , гушкане , целувки и тфа е ...

Къде отидоха моралните ценности .. ?!!! (ако изобщо са останалитакива в днешните деца )



+1 :shock: :shock:

без думи съм по тази тема .. :Х:Х ..

samonervi
07-04-2008, 07:10
Толкова са зле малките вече,че и в детската градина ще почнат секс да правят, а майки ще стават на 12

FunnYboY
07-04-2008, 07:21
Кофти...

Малките, трайте малко бе :-D

Deliverance
07-11-2008, 02:30
x

princesa_viki
07-11-2008, 07:37
Ами за тях явно е нормално.За мен не е.Имам съседки на 14 години и като ги гледам са си деца,а пък какво остава за по-малките. :? Да хванеш и да им строшиш главите.Както казва баба ми-(не съм вярвала,че за относно това бих повторила нейните думи 8-) ) -секс ще правиш цял живот за напред.Но естествено интересно им е и как така съученичката им прави секс,а те не?Аууу това е катастрофално за тях да не са от стадотo.Ще разберат след време,надявам се да не е късно

valdesbg
07-11-2008, 07:47
Ами с такъв се е хванала - няма за какво друго да се говорят или да правят. На нея и е толкова акъла а момъка се възползва:)

Проблема е че децата искат да порастнат много много бързо, но не искат да чакат момента за това. Смятат че всичко им е позволено и ще са неуязвими. Стадното чувство е водещото.... Ама за това сме си виновни ние.

ЛаСт!К
07-11-2008, 08:16
:D abe,колкото и да са потрисате,те ше продължават да се тресат.Те ше си развалят живота.Гадно е,да,ама явно само в тоя форум ли сте добрички или кво се чуда-виновно било населението,значи тука сме само свети води ненапити а сички останали кво??Мнооо,ама мнооо зле са тея изтрещели момчета на по 18.Всъщност момченца,щото явно акъла им е на 10.Да се възползват от едно не добре укрепнало момиче с разклатена психика и жажда за внимание-те нещо като достойнство да имат??Друг е въпроса,че момичетата им се връзват.А пък друг е въпроса,че е незаконно!(нищо че аз не го тача много закона)


Гадно,гадно,гадно! :D Само дет незнам що ми е смешно :-D

valdesbg
07-11-2008, 08:28
Гадно,гадно,гадно! :D Само дет незнам що ми е смешно :-D

Сигурно щото си е за смях.
:D

sexy_tigar4e_MM
07-11-2008, 08:41
ОМГ :shock: :shock: :shock: незнам какво да кажа...... :-x тия луди ли са :smt067 #-o
Аз НЕ мога да разбера, защо всички винаги така се очудвате??? Не разбирате ли, че това е реалността :(
И не са виновни само момичетата, към които толкова нападки се отправят. Този факт говори за отношението на обществото, показен е затова, че има "дупка" в това общество. Всеки знае да се възмущава, за да се направи на интересен, а всъщност нещата са наистина сериозни. Ок, всеки се възмущава от нещо, но дава ли си сметка, че по този начен се възмущава и от себе си?? Да вземем да пример майката на момчето, което е казало "айде, отиваме у нас", майка му, да предположим, е на ~40 год. Ако тя присъства на подобна ситуация също би останала потресена, без дори да предполага, че собственият й син постъпва по същия начин. Всеки се има за безгрешен, но това въобще не е така...
Проблема и вината не са само на тези на 11-12р виновно е цялата ни общество...

mArChEtYy
07-11-2008, 23:13
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?




ми то Да ти кажа в днешо време е така аз като ги гледам вс дребни кфи са курви... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: така че изобщо не се учудвай... :? :? :? :?

I_likE_Sex
07-11-2008, 23:21
Тъжно, много тъжно .. :(

А бе ти луда ли си нека се лумкат децата то друго не остана! 8-)

MaXy_GiRL
07-11-2008, 23:29
Незнам защо но вече почвам да обвинявам "батковците".Незнам как им хрумва да зарибяват/тръгват/целуват/е*** 11/12/13/14 год. деца.Струва ми се направо гадно...Боже,брат ми е на десет,немога да си предствя да ми размотава на 12 презервативи или да ме пита "може ли един кондом,КАКО!??!??!?" Все пак като се замисля,дали на 11 годишните би им дошло на ума да правят секс ако не бяха батенцатада ги учат как се прави това как се прави онова и да ги обеждават колко ги обичат и че няма да боли или че ще са нежни..........БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

shokolad_4eto
07-11-2008, 23:56
:shock: То това лапе връзка с главния дали има :? . Тя е на 12 и едва ли осъзнава какво прави , но момчето , което е било с нея сигурно и е наговорил някакви мили нещица и тя хоп ... взела, че се вързала ... наистина жалко :smt071 :smt072 :smt100

miShle
07-12-2008, 06:33
Лелее... :( :( На къде отива светът :? Според мен въобще не е нормално 11/12 годишно момиче да спи с 18 и нещо си годишен. Та тя си е още дете... като си помисля сестра ми е на толкова, а още с куклите играе. Може би и аз щях да остана без думи, ако стана свидетел на нещо такова.

Точно това си мисля и аз,че сестра ми е на толкова и просто като я слушам какви ми ги разказва за дечицата от нейния клас ... :? На мен обаче ми стана по-интересно,защо не е влязло момчето с нея ами тя сама ги купувала.. Нали е големият батко?!?!?!?!??! ... ама както и да е... Да си чупи главата. :-x . Нямам какво друго да кажа :shock: :?

ЛаСт!К
07-12-2008, 06:40
Абе нали раждаемостта в Бг-то намалявала..Ето го решението :D

HoneyMoon
07-12-2008, 08:49
еми да има и по-потресаващи сцени,а жената от касата какво да каже все пак ще и прави оборот в бъдеще с тези Durex от лилавите :-D

ЛаСт!К
07-12-2008, 08:51
еми да има и по-потресаващи сцени,а жената от касата какво да каже все пак ще и прави оборот в бъдеще с тези Durex от лилавите :-D

Е,кво,да не й продаде,та да забременее ли :?

HoneyMoon
07-12-2008, 08:54
еми да има и по-потресаващи сцени,а жената от касата какво да каже все пак ще и прави оборот в бъдеще с тези Durex от лилавите :-D

Е,кво,да не й продаде,та да забременее ли :?
да съм казала некаде да не й продава?

ЛаСт!К
07-12-2008, 08:58
еми да има и по-потресаващи сцени,а жената от касата какво да каже все пак ще и прави оборот в бъдеще с тези Durex от лилавите :-D

Е,кво,да не й продаде,та да забременее ли :?
да съм казала некаде да не й продава?
Просто добавих,не е било,за да оборвам мнението ти. :)

meri_djein
07-12-2008, 09:17
според мен това не нормално 11-12гл да правят секс. :? :?

meri_djein
07-12-2008, 09:23
11-12г. имах предвид че се обърках буквите от горе. :-D :-D

ЛаСт!К
07-12-2008, 09:24
11-12г. имах предвид че се обърках буквите от горе. :-D :-D

Защо просто не го редактира? :?

fuck_brainpants
07-12-2008, 10:00
...прочетох го и чиинето ми падна :D веднага го копирах на един мой приятел :D направоо кви са тея хора (деца) засърбяло ги и айдее време за ебане.... тежко ми става да ги гледам

miss_kiss181
07-12-2008, 10:04
offf lele az na 11/12 godini o6te si igraeh s kuklite maleeee napravo nqmam dumi nz da se smeq li ili da pla4a

ЛаСт!К
07-12-2008, 10:08
offf lele az na 11/12 godini o6te si igraeh s kuklite maleeee napravo nqmam dumi nz da se smeq li ili da pla4a

Е аре стига с тоя израз.Ако когато си била на 11-12 някой ти е кажел,че само си играла с куклите щеш да се обидиш,нали?

ПП.-ама аз не съм нит на 11 нит на 12 да не би да си помислите,ама знам,че щях да реагирам точно така.И те разбират,само че се опитват да надраснат възрастта си..

Violenza
07-14-2008, 18:06
аман вече от потресени и възмутени.

Да.

Иначе, мен не ме бъркат.Да правят каквото искат...

Точно заради равнодушието и безразличието на околните, проблемите се задълбочават и работата отива на все по-зле.
Добре, бе, неравнодушния, какво предлагаш да направим ???

B.O.OM..
07-14-2008, 19:05
Ами за секс толкова рано не е нормално,братовчедка ми беше същата в 6ти клас и беше сефтето и сега е на 17г (не навършени) живее с човек на 25 и имат момиченце на няколко дни.Не е за вярване,но е истина.Но може да се радваме само за това че ползват предпазни средства......

Rofl4e
07-14-2008, 20:42
Лелеее мале то вече кфи ли ги няма.. пфф на 12г. за секс мислят.. :-x

manichka_14
07-14-2008, 21:30
:shock: :shock: :shock:

v3rSaNd37
07-15-2008, 06:17
Pfffff.....sqkvi takiva gi poznavam...ama e dosta malka...da si sqda na dypeto i da igrae s barbitata...

brusa
07-15-2008, 13:10
ebasi qkoto :lol: :lol: :lol: a da ne bi slu4aino momi4eto da se kazva marisela

HeartBreakKid
07-15-2008, 13:20
Аз до 15 годишна възраст не бях ходил на дискотека! Само ритах топката в парка и играх белот във входа.. И не бях изостанал за времето си де... сега просто по рано порастват :)

sweet_baby_cool
07-15-2008, 13:54
ОМГ :shock: :smt075 това момиченце не е получавало достатъчно шамари от родителите си май :shock:

kiss_kotence
07-15-2008, 21:07
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: лелееееееееееееееее още малко и от детската градина ще почнат да правят секс :shock: омг тва хич не е добре...... и каф е бил тоя педофил маина на 18 години с такова малко дете....та тя изобщо сигурно няма нищо и дали осазнава кво праи лелеее #-o

InSoMn1aC
07-16-2008, 16:27
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?
Хъ... ? :shock: :shock: :shock:

partychild
07-16-2008, 16:38
tfa che e vzela tq prezarvativi oznachava 4e mom4eto samo q izpolzva za seks za6toto tq nemoje da misli..prosto nqma akal v glavata i kfoto i da i kaje toq tq 6te go napravi..tfa e da si malka nemojesh da mislish samostoqtelno i da kajesh NE! tq prosto mu vqrva..i kato q zaebe posle ili 6te se promeni kam dobro ili 6te propadne izcqlo :?

Just_say_no
07-16-2008, 17:04
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.

За кво са им презервативи ?!? Тя таз няма мензис още !!!! :shock: :shock: :shock:

Ама иначе добре пак, че сe предпазват от евентуалните болести и др работи...

Rebirthing
07-16-2008, 22:24
Е не доста са отракани дребосите в днешно време...и то с 18 годишен,че той само за ебане мисли "колкото по-малка толкова по-тясна" :smt071 не пълна отврат :shock: !

howland
07-16-2008, 23:36
Вече е имало 20-30 такива теми, но въпреки това винаги всички са супер изненадани. Ебе им се на хората, кво да се прави. Ай сиктир.

martyy
07-16-2008, 23:46
Е не доста са отракани дребосите в днешно време...и то с 18 годишен,че той само за ебане мисли "колкото по-малка толкова по-тясна" :smt071 не пълна отврат :shock: !

taka e weche.... 11 godishna s gaje na 20 da ne wi uchudwat veche takiwa neshta... makar i da e mega tupo... :shock:

xXxScreamxXx
07-20-2008, 14:57
Е не доста са отракани дребосите в днешно време...и то с 18 годишен,че той само за ебане мисли "колкото по-малка толкова по-тясна" :smt071 не пълна отврат :shock: !

taka e weche.... 11 godishna s gaje na 20 da ne wi uchudwat veche takiwa neshta... makar i da e mega tupo... :shock:

ама забавното е 4е мом4енцата на 11 12 13 14 .... само си ме4ъаят за такива неща ... докат моми4етата ве4е действат :shock: .. тия малките пикли ни срамят пола еййй :D :? :? :?

pifiella
07-20-2008, 18:47
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x ползват презервативи ,защото той се е сетил ,че не иска да става баща,а сигурно ,ако зависеше от това момиченце нямаше и да се сети за презервативи.Ето така се започва на12.,на 13 и на 14 на магистралата .Техните животи си провалят...но наистина е много тъжно на къде отива България :(

macety_91
07-20-2008, 19:18
то на баткото ще му е хубаво с млада мацка..ама за нея..не е добре. :? :smt070
за мен не е въобще нормално такова нещо, няма вече никакъв морал сред подрастващите и това е лошо :-#

ivana0895
07-20-2008, 20:22
ne tva ne e normalno ama tez d1rti pedofili na po 18 da sp1t s lapi6taci ... ama to t1i te tez malite kato vidqt nqkoi da gi zadqva ( pove4eto si mislqt 4e 6te e d1lgotraina vr1zka i 6te se ojenqt ) i vednaga naostrqt y6ite i se 4ykat kato zaici ... :-x :booooomb: :x i az s1m na 13 ama mn dobre gi znam 18-19 godi6nite ot do sa takiva predlaga li sa mi da mi platqt za svirka ili 4ykana :-x

Maricones!
07-21-2008, 10:05
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?



Ужасно наистина! но според ако са правили секс тя не го е желаела направила го е защото е била с момче което сигурно се е заблудила че обича или това е ТОЙ.На 12 години... защото според мен на тази възраст повечето момичета не са толко запознати със секса и едвали толкова са ги потгонили хормоните едвали е такова удоволствие :?

sim00n.light.shadow
07-21-2008, 15:13
Започва да става все по "нормално" 11-12 годишни деца да го правят. В повечето случаи тези деца имат комплекс, че са малки и т.н. Ама и тези "батковци" и те на са по-малко комплексари. Как ще си на 18 и ще тръгнеш с хлапе!
Имах една приятелка. Като бяхме и тя в шести клас тръгна с някакъв 20годишен. Бях :shock: :shock: :shock: АААААААААААААА!
А друга в ПЕТИ КЛАС прави свирки на един осмокласник. И й направиха клипче с телефон!
И отново :shock: :shock: :shock:

sladkъ_mackъ
07-21-2008, 18:34
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: просто.. .нямам думи... накъде отива светът... от една страна е добре , че поне ползват презервативи...... ама се пак.... :shock:

Да, от тази страна погледнато- поне ползват презервативи.


ама то пък оставаше и да не ползват .. е тогава ве4е щеше да е мн забавна история .. на 12 бременнааааа :? :? :? :x

Ами нищо чудно, то на 12 едва ли можеш да прецениш какви ще са последствията... Дано поне момчетата като са по-големи да разсъждават с горната си глава. :razz: :razz: за съжаление по често "разсъждават" с долната :razz: :lol:

sladkъ_mackъ
07-21-2008, 18:48
Блазя му на пича,намазал младо девойче 8)
Е какво младо девойче е намазал, то си е направо малко .. Интересно даже какво го възбужда в това момиченце ..

+1 .... ???

Извинявайте ама явно сте още малки и не сте изучили мъжката психика.Мъжете ни възбуждат точно такива млади девойки.Разбира се не по-малки а някъде там, 12-13г.
Бабички ли да ни възбуждат... Оф кат ти чета тъпите постове и не издържам :o За такиа кат тебе става на въпрос в темата,дет си праскат дечица и не им е зор и малко съвест нямат :-x И какво по-точно те възбужда в "мадите девойки" Сигурно докат ги ръгаш ти разказват с какви кукли си играят и ти е кеф :lol: Цици ли има на 12,сексапилна ли е на 12 или кфо :-o че не мога да се сета :-o :-o

SJD
07-21-2008, 19:03
Ми давам директен пример :
В старото ми даскало (което тази година завървих :grin: ), 5 клас момиче прилича на елитна проститутка, 6 клас на долнопробна проститутка, 7 клас има опита на дветете проститутки взети заедно...
Тва е ФАКТ, плашещ но ФАКТ... тва си е действителността в момента. Когато аз бях на 12 години момиченцата около мен ходеха нормално облечени без гримове и глупости и не се държаха като пачи. За първи път видях доста гримирана съученичка в 9-ти клас, което пак не е особенно нормално (всмисъл сложи си една спирала и си готова). Но едно за първи път да се гримираш яко в 9-ти клас, съвсем друго е да се гримираш в 5-ти клас и да носиш къса пола, която е не по-дълга от 10 см...
Тва е психологически хммм... феномен :? Единия проблем е в това, че не може от секъде да ти казват, че да си курва значи да си готина и, че секса е нещо което те издига в йерархията и едно дете, което си няма представа в какво се забърква, но знае че да си готин в важно, и накрая да не го направи... Втори проблем са родителите, с тяхната постоянна дезориентация в нещата и влошавайки положението допълнително с глупавите си изцепки... вместо да им обяснят кое е правилно и кое не и кое е добре за тях и кое не, единственото нещо което правят е каране, побойща доста често и постоянни наказания, които водят единствено до ускоряване на процеса...
Изход от това нещо аз поне не виждам засега... така че може секви форуми да се тръшкаме и охкаме колко са зле младото поколение, какви глупости правят и т.н...
Както винаги съм смятал, когато нещо не може да бъде спряно, то поне да бъде предпазено Т.Е. давам пример какво имам предвид :
Кое е по-добре (или по-точно по-МАЛКО зле) :
1. Бременно 12 годишно момиче (или още по-лошо заболяло от нещо)
или
2. 12 годишно момиче правещо нещата по нормалния начин, без усложнения

Сигурно бихте казали "Ти си ебати ненормалника..." "ти луд ли си..." "абе я се разкарай, тъп нещастник"... хубаво, знам че звучи извратено, но замислете се за минутка по въпроса (погледнете от ефективната страна).
Ако някой има по-добра идея, моята идея веднага трябва да се захвърли, но честно казано мислил съм по въпроса и не съм намерил изход... надявам се някой да намери...
И по моята идея :
1. Сексуално образователни кампании по училищата, часове по сексуално образование и т.н.
2. Лекции по този въпрос (безплатни), където един родител да накара детето си да отиде, повтарям РОДИТЕЛЯ да го накара...
3. Кампании извън училище, навсякъде по улиците, в интернет, по телевизията, навсякъде...
Не знам какво друго мога да кажа по въпроса... това е.

ПП Айде поне в тая скапана държава, като дъртите не искат да се занимават, ние младите да направим нещо !!!

Rebirthing
07-21-2008, 19:13
1. Сексуално образователни кампании по училищата, часове по сексуално образование и т.н.
2. Лекции по този въпрос (безплатни), където един родител да накара детето си да отиде, повтарям РОДИТЕЛЯ да го накара...
3. Кампании извън училище, навсякъде по улиците, в интернет, по телевизията, навсякъде...
Не знам какво друго мога да кажа по въпроса... това е.

С първата идея не съм много съгласна, има деца които са по стеснителни :oops: но иначе втора и трета идея са много добри,най-вече за третата идея ;-)

xXxScreamxXx
07-22-2008, 13:37
SJD идеите ти наистина са мн добри , но на дали има хора , готови да ги осъществят :? :? :?

sladkъ_mackъ
07-22-2008, 13:52
Оф кат ти чета тъпите постове и не издържам :o За такиа кат тебе става на въпрос в темата,дет си праскат дечица и не им е зор и малко съвест нямат :-x И какво по-точно те възбужда в "мадите девойки" Сигурно докат ги ръгаш ти разказват с какви кукли си играят и ти е кеф :lol: Цици ли има на 12,сексапилна ли е на 12 или кфо :-o че не мога да се сета :-o :-o[/quote]

За тъпата ти главица с малко детско мозъче може и да са ми тъпи постовете.Да познавам момиче на 13 години което има и цици и е сексапилно какво толкова чудно виждаш в това? Ти може би нямаш цици и не си сексапилна но не съди за другите момичета спрямо себе си.А и сигурно си поредната девственица която много и знае устата и гледа само да се заяжда.Аман вече oт такива.Не си ми интересна.Приканям те да покажеш своя снимка да те видим какво представляваш пък след това говори за другите че на 13 години нямали цици и незнам си какво...[/quote] Хах не не съм девствена,можеш да ми видиш темите :lol: И не си избивам комплекси,просто ме дразнат такива кат теб,но кфо да се прави.А дали съм сексапилна-не си ти човека който ше каже :? Този,на който държа ме е признал като такава,мнението ти не ме инт 8) Пък и ти каза,че те възбуждат 12 годишни,а малко момичета на 12 са чак така развити :?

Sofff
07-22-2008, 14:01
ми не не е нормално по простата причина,че на тази възраст те даже не знаят какво правят . . . просто искат да се правят на по-големи и разбиращи,отколкото са,което е мн тъпо :(

westggirl
07-22-2008, 16:00
кофти ... братоф4едка ми е на 8 наскоро захвърли куклите ... ама кат я гледам кфа е флиорца и кат чета тук теми4ките настръхвам ... ше трябва след 3-4 год да и се вкарва акъл в главата а дотогава нз до къде ше се стигне ... :o

SpOrTs_GiRl
07-22-2008, 18:08
[/quote]
Готин характер на 12?! :shock: .. Че тя даже няма изградена психика още ..
И недоразвита?!?! = дете .. Едно дете да е секси .. ?! .. Още повече как ще я "чукаш" като е недоразвита, за това помисли ли ..

SpOrTs_GiRl
07-22-2008, 18:20
.. Ха-ха .. а какво ще кажеш за недоразвити още момичета (както сам каза) .. Какво секси намираш в тях?

krisiiiiito
07-22-2008, 19:25
това е ужасно... просто тези хора нямат ум в главата... това трябва да спре .. всички го знаят но не правят нищо по въпроса ии как това ще се оправи нямам идея ... и аз наскоро почнах да се замислям за такива хора и за такива истории и съм просто мн объркана как изобщо става такова нещо ... ДЕЦА-мислят че това да те изчукат е готино и ще се издгнат ... Нямам Думи .. ужасно е , да ,.,. Потресена съм :? :-x :-o :shock:

moon_flower
07-22-2008, 19:40
Всички се пенявим обаче никой от нас нищо не може да направи.Очевидно е.Никой не може да ги спре да правят това,което си искат.Не са виновни и момчетата,които ходят с толкова малки момичета...виновни са си самите момиченца,които им "пускат".Единственото,което можем да правим е да не сме такива и това е...Иначе положението си е наистина трагично...въобще тия между 11-14 какви ги вършат...

sladkoto_ohluv4e
07-22-2008, 19:45
Tva momi4e sam az i kvo ne6to protiv li imate moga da praq kvoto si iskam is koito si iskam ne ste mi roditeli nali

Daft
07-22-2008, 19:50
Ами,станала си свидетел на новото ежедневие. :?

sLaDkA_GrEsHkA
07-22-2008, 20:41
oh i se vuzmushtavah, vuzmushtavah ama to veche ze da mi stava smeshno... ti im govorish, obqsnqvash im, suvetvash gi, ne e da ne razbirat, a da se pravqt na golemi.... mi neka.... da pravqt kvoto ima se pravi to si e za tqh... to i suma ti 5klasnici hodqt na basein da zabivat macki i ideq si nqmat kolko e mrusno i posle se po4esvat i si vikat "abe nali v4era se kupah... kvo mu stava na malkiq... ?" kvo da gi praish, idiot4eta kokloto iskate :) az li4no mrazq deca :D ne 4e sum mnogo golqma ama pone ne sum s tqhnoto mislene :-P

zaraaa
07-22-2008, 20:43
OMG, накъде отива тоя свят бе????????? Ей такива деца, дето незнаят пикае ли им се е*** ли им се - заслужават един здрав пердах! :x Какво е това чудо, да ми се е*** на по 11-12-13 години - OMG!! :-x

lsd43
07-22-2008, 20:47
Какво става с днешните деца .. ?!?!?!?!

Влизам си преди половин 4ас в един хранителен магазин , взех там квот ми тряяше и отивам да се редя на касата.Пред мене имаше някфо моми4е от моито даскало ( ли4но не се познаваме ама тя е братов4едка на една фр) и така тя сега ще е 6ти клас.Дава си там на касиерката шоколада бонбоните и й казва : и едни Durex от лилавите .. :shock: :shock:
Направо бях като тресната , касиерката доста странно я изгледа ам все пак й даде .. Излезе си детето и аз си платих там моите неща .Излизам от магазина и я гледам таз с някъф батко на най-малко 18 години .. и понеже те бяха пред мен ,а улицата беше тясна и нямаше как да ги заобиколя и го слушам тоз -Айде ся отиваме у нас ...
:shock: :shock: и при тия думи нз кфо ми стана .. бях кат ударена с тухлаааа .. :shock: :shock:

Нормално ли е 11/12 годишни деца да го правят това ?!?!? :? :? :? :?


За жалост е все по-често срещано явление,с тенденция нещата да се влушат.
Най-лошото е ,че държавата нищо не прави по въпроса,не че и родителите не са виновни,но просто вече всичко го е одарило не на свобода ,а на една "свободия" с която до никъде няма да стигнем.

gerinceto
07-22-2008, 20:58
no comment ...

angelchety
07-22-2008, 23:51
на къде ли отива този свят може би се повтарям колко преди мен са го казали ,но неможах да се стърпя просто ., може би и аз съм малка да изразявам мнението си ,но все пак..те са още недоразвити ..боже 11/12 :? ..това всичко е от възпитанието на родителите .. сега всяко 2-ро дете е на разведени родители ...или пък много работят родителите му и то му е позволено да излиза и да ходи където поиска защото родителите му само така могат да му се реваншират.. :smt095 ..

Virgin
07-23-2008, 00:08
А нормално ли е 18-годишните да правят така?! Та тва си е чиста педофилия! :shock: :o :?

50cent
07-23-2008, 00:23
ама да ви кажа честно аз не виня толкова малките дечица че сипадат по батковци от колкото че батковците си падат по малки еми няма момиче пък на което да не му се хареса някои батко ама вадете си изводи колко са зрели днещните "батковци" щом ходят с 12 13 годишни аз принципно си хващам или на моята възраст или по-големи момичета

Ardentika
07-23-2008, 10:35
АЗ не се очудвам... В нащо даскало е същата работа, даже момчетата от моя клас ми се хвалеха , че 6 клас са го правили..хаха
А и такива курвета има от 5 клас, някви ходят с 3 подпълнки в сутиена, къси гащи, прашките навън, и се мислят за яки мацки, и с едно самочувствиее... Кой знае с колко са го правили.
ВЛизам в тоалетната 5 клас мис е натискат в ъгъла..абе изобщоо...
Аз 5 клас още канех приятелки в нас да играем на кукли, да не говорим , че първи клас гледат порно, на мен 1 клас ми беше забранено да гледам двама като се целуват =D

neHcuoHepKa
07-23-2008, 11:07
:booooomb: Eми така е , всичко идва от нашата шибана субкултура.Фалшиви ценности и чалгия - това е България.Може ли да всяка крачка да ти се набива ,че е добре да си падаш по богати дебели мутри.Като добавим и интернета - сега и едно 8 годишно "лапе" може да си дръпне порно от замундата или от друг тракер.
Сега ние като станем на по 30-40 децата ни не знам , от детската градина ще са почнали да се "забавляват". :booooomb:

ulenceto
07-23-2008, 12:18
Лелее... :( :( На къде отива светът :? Според мен въобще не е нормално 11/12 годишно момиче да спи с 18 и нещо си годишен. Та тя си е още дете... като си помисля сестра ми е на толкова, а още с куклите играе. Може би и аз щях да остана без думи, ако стана свидетел на нещо такова.

PaChanGa_GiRl
07-23-2008, 15:00
Е то така тръгват клюките.. Заприличал ти на 18-годишен.. може да е по-малък? И к'во ш се бъркате в на момичето нещата, щом така е преценила, няма проблеми. Не виждам нищо кой знае какво.