PDA

View Full Version : Забравихте ли напълно първата ви любов?



litii
06-28-2008, 11:29
Ще създам тема тъй като отдавна ми се върти въпроса:
В мен ли е грешката или е така с всички?

Искам да попитам следното...

След като приключихте с първата си любов след години като се сетите отново за човека потрепва ли нещо във вас?

При мен лично по-скоро беше първа и неосъществена любов, все още не съм я забравил, въпреки че срещнах момичето което пъти повече харесвам, колкото и странно и безрасъдно да звучи!

babity
06-28-2008, 11:36
Е, първата любов си е първата любов! Каквото и да е... И моята първа любов беше несподелена, но дори и сега,след три години ако дойде онова момче и ми каже, че иска да пробваме... няма да откажа! Според мен е нормално!

angelcheeee_93
06-28-2008, 11:38
ohooooo odavna ne me intersuva nito pak izpitvam ne6to kam nego,samo deto pomnq koi e :lol:

ss
06-28-2008, 11:43
1вата ми любов е водката...сега си имам друга-ракията и все пак ако ми се предложи не бих и отказал...

MoonAngel
06-28-2008, 11:52
Мисля 4е да. Вярно е че е първа, но си остава в миналото.

BeautifulWorld
06-28-2008, 12:00
Ако отново поиска да пробваме пак, бих отказала. о не съм го забравила. В момента съм с момче, което ме прави много по-щастлива, отколкото първата ми любов, но въпреки това не знам дали обичам сегашния повече от първия. Първата любов, поне за мен е незабравима. И ми е много тъжно, че почти не се виждаме.

пЛюш!нкаАа~
06-28-2008, 13:04
Мисля 4е да. Вярно е че е първа, но си остава в миналото. +1 :)

miss_survivor
06-28-2008, 13:10
не беше преди една година и беше несподелена сега се сещам само за болката и за една целувка нищо повече...мисля че вече съм го забравила но това сигурно е така защото не сме се виждали от 1 година...ако го видя не гарантирам за действията си и за чувствата си :-D

6o6kotooo
06-28-2008, 13:31
Както казват ''първата любов ражда нехваща '' ... та така е и при мен макра че беше преди .......ехее колко време

Pliok0019
06-28-2008, 13:57
Опитвам се да се примиря, че съм изгубила чвата си 1вата си любов. Никога няма да го забравя и вероятно винаги ще искам да бъдем заедно. Дано да греша. :)

antifreeze
06-28-2008, 13:59
Мисля 4е да. Вярно е че е първа, но си остава в миналото. +1 просто с времето...изветрява... :lol:

mechtaq_za_teb
06-28-2008, 14:15
Не съм го забравила :) Сигурна съм,че винаги ще го помня.
Преди време си мислех,че ще запомня и лошото,но не е така.Остана ми като един хубав изживян спомен. :)

ra4ence
06-28-2008, 14:50
Не съм го забравила.
Но нищо повече.

SINDEL
06-28-2008, 15:31
Въпросния Крум4о го разлюбих, но продължихме да се виждаме още няколко години, тъй като бяхме в едно и също у4илище :D И определено нищо не ми е трепвало..

swords1010
06-28-2008, 15:32
Не, не съм. Струва ми се, че при всеки е така. Познавам хора на 40, които все още с вълнение си припомнят емоциите около първата си любов. :) :)

MonSitY
06-28-2008, 15:43
ми както по-нагоре казах първата любов си е първа любов ;) неможеш да я забраеиш колкото и да искаш аз също не мога напълно да забравя това момче но продължавам напред ,защото знам че наистина нищо нямаше да излезне с него ако го проумееш и ти ше ти е по-добре ;)

VinDiesel
06-28-2008, 15:47
Аз в момента съм с моята 1-ва истинска любов :)

slun4ice_90
06-28-2008, 15:50
За това е първа,защото и да искам не мога да го забравя.И лошото е ,че като се сетя за него се натъжвам,спомням си....и сякаш има още нещо в мен....(тръпка), може би.... сякаш още имам някакви чувства,което не ми харесва.... :shock: :? :-P :)

lipsvashh_mi
06-28-2008, 15:50
първата любов истинската със трепетите,с истинските топли чувства нигока не се забравя...аз мойта още не съм я и изживяла ,тъй че няма как да я забравя...
1вото овлечение го помня..Лапешка му работа беше едно време :D

zizita_88
06-28-2008, 16:14
ne, ne sam q zabravila. e da ve4e 4uvstvata ne sa i napolovina sa6tite no tova sa spomenite za koito 6te se se6tam mnogo dalgo vreme vse pak parvite trepeti na lubovta ne se zabravqt lesno ako razbira se si 4uvstvitelen 4ovek po du6a. (pla4a na titanik) :D

avril_6
06-28-2008, 18:17
Всеки път си мисля че съм, но щом го видя, разбирам че не е така

MartyParty
06-28-2008, 18:21
Категоримно НЕ съм го забравила.Това ,че "очи ,които не се виждат, се забравят" хич ама хич не е така.Напоследък е започнал да се държи като задник и ми иде да го ударя,обаче има неща които ми липсват от миналата ми връзка и то срашно много.Не е същото. :( М дам....

cvetenceto1991
06-28-2008, 18:46
еее лафа е: първата любов никога не се забравя!пък и при мен се получи нещо такова с 1 момче което ходихме 1 година и аз си мислих че немога да го забравя но стана точно обратното,защото срещнах истинската си любов с който сме наи-добри приятели а после станахме и гаджета и тъка че ако обичаш истински новия си приятел ще забравиш със сигурност другия ама не трябва да си мислиш за старото си гадже за да не провалиш сичко със сегашното защото ще те хванв повече яд според мен не е ли така?

mishani
06-28-2008, 18:46
моята първа любов беше несподелена :( то даже момчето никога не е знаело че изпитвам нещо към него , но държанието му достатъчно ме убеди ,че не трябва да показвам любовта си.. !
...но все пак ако ми се оттдаде възможност никога не бих му отказала ! Той си остава той.. :)

LaDy_DaQnA
06-28-2008, 19:46
skoro be6e

Zarity
06-28-2008, 19:47
А,моля????????? :shock: Забравила съм го,дрънци,имам чувството че никога няя го забравя тва копеле,от 2 годинио го обичам!И той го знае...и не му пука... :-# Щото мн ясно си е "лошо момче" :? Но съм тотално обедена,че ако нещо ще помня абсолютно вечно в него това ще са очите му,те такива черни очи не се забравят така...

Chess
06-28-2008, 20:40
А,моля????????? :shock: Забравила съм го,дрънци,имам чувството че никога няя го забравя тва копеле,от 2 годинио го обичам!И той го знае...и не му пука... :-# Щото мн ясно си е "лошо момче" :? Но съм тотално обедена,че ако нещо ще помня абсолютно вечно в него това ще са очите му,те такива черни очи не се забравят така...



Колко черни очи ще има да гледаш... :)

Споко, като идеш да учиш някъде другаде и ще помниш само името му ...

Zarity
06-28-2008, 20:45
А,моля????????? :shock: Забравила съм го,дрънци,имам чувството че никога няя го забравя тва копеле,от 2 годинио го обичам!И той го знае...и не му пука... :-# Щото мн ясно си е "лошо момче" :? Но съм тотално обедена,че ако нещо ще помня абсолютно вечно в него това ще са очите му,те такива черни очи не се забравят така...



Колко черни очи ще има да гледаш... :)

Споко, като идеш да учиш някъде другаде и ще помниш само името му ...
Абе,интересното е,че той учи в друг град,и се връща тука супер рядко,почти не го виждам,но се пак си го обичам...абе безнадежден случай,просто... :(

w0sh
06-28-2008, 20:47
Еми да. Още помня първия си динозавър. Бях на 5 и татко ми подари жълт тиранозвър Рекс.

Chess
06-28-2008, 21:05
А,моля????????? :shock: Забравила съм го,дрънци,имам чувството че никога няя го забравя тва копеле,от 2 годинио го обичам!И той го знае...и не му пука... :-# Щото мн ясно си е "лошо момче" :? Но съм тотално обедена,че ако нещо ще помня абсолютно вечно в него това ще са очите му,те такива черни очи не се забравят така...



Колко черни очи ще има да гледаш... :)

Споко, като идеш да учиш някъде другаде и ще помниш само името му ...
Абе,интересното е,че той учи в друг град,и се връща тука супер рядко,почти не го виждам,но се пак си го обичам...абе безнадежден случай,просто... :(


Ем... шит хапънс... успех.

Chess
06-28-2008, 21:05
Еми да. Още помня първия си динозавър. Бях на 5 и татко ми подари жълт тиранозвър Рекс.


А пък за мен динозавърчета нямаше :( . Ти поне си си прекарвал добре със него ...

darla
06-28-2008, 21:08
Ami,da,az vse o6te go pomnq.Priqteli sme,no v ramkite na normalnoto.Dali ne6to trepva li?!-Trepva zaradi spomenite i hubavite momenti,koito sme imalo,no ni6to pove4e.Tozi trepet ne e vuzmojno da premine otnovo v uvle4enie za tova mn cenq istinskoto priqtelstvo.Kogato 4uvstvata iz4eznat i ako ostane edno takova priqtelstvo,to naistina e istinsko!I ne bih iskala i da zabravqm purvata si lubov-tq e ne6to hubavo,4ast e ot men i moga da jiveq s neq,ne mi pre4i tazi "zaguba". Vseki vurvi po putq si,toi ima jivot,az imam svoi-ob6tite spomeni sa prosto povod za dobro nastroenie i emocii...ni6to pove4e!

skatemore
06-28-2008, 21:18
помня я много добре но ако СЛУЧАЙНО иска мисля че ше и откажа.


прекалено горд съм , по скоро ше умра

Mementomori
06-28-2008, 21:26
Не е нужно да бъде забравяна,защото е имало толкова хбави моменти,а и не разбирам защо и другите връзки трябва да се омаловажават,всичко е скъпо!

PoLiToOo
06-28-2008, 21:38
не съм :-)

chocoleptic
06-28-2008, 21:55
Все още уж го обичам.
На 14 едва ли има любов.
Обичам го , но се страхувам.
Когато ми предложи преди месец отказах.
:-o
Опитвам се да го забравя.
Не мисля,че скоро ще обикна някого така.
И все пак ..
любовта е за хората със сърца ..

Chess
06-28-2008, 21:58
Все още уж го обичам.
На 14 едва ли има любов.
Обичам го , но се страхувам.
Когато ми предложи преди месец отказах.
:-o
Опитвам се да го забравя.
Не мисля,че скоро ще обикна някого така.
И все пак ..
любовта е за хората със сърца ..




WTF ?!?!?!?!?!
Време ти е...намери си психиатър. :)

al_bundy316
06-28-2008, 22:01
Дам.. напълно я забравих. Едно момиче ми помогна... :) :)

chocoleptic
06-28-2008, 22:12
Все още уж го обичам.
На 14 едва ли има любов.
Обичам го , но се страхувам.
Когато ми предложи преди месец отказах.
:-o
Опитвам се да го забравя.
Не мисля,че скоро ще обикна някого така.
И все пак ..
любовта е за хората със сърца ..




WTF ?!?!?!?!?!
Време ти е...намери си психиатър. :)
И аз така викам .. 8-)

dimanushka
06-28-2008, 22:27
i na men purvata mi lubov be6e neapodelena.. 2 godini krieh 6toto ako toi be6e razbral .... mi bukvalno kazano 6te6e da mi se izsmee v liceto...
nikoga nqma da go zabravq.. kolkoto i mn da me bole6e sega se se6tam za nego e s nqkakva smesica ot usmivka i tuga... no vinagi 6te mi ostane kato obeca na uhoto gre6kata koqto napravih kato se vlubih v 4ovek kato nego...
vinagi mi trupva stomaha kato se prisetq za ne6to :)

al_bundy316
06-28-2008, 22:37
i na men purvata mi lubov be6e neapodelena.. 2 godini krieh 6toto ako toi be6e razbral .... mi bukvalno kazano 6te6e da mi se izsmee v liceto...
nikoga nqma da go zabravq.. kolkoto i mn da me bole6e sega se se6tam za nego e s nqkakva smesica ot usmivka i tuga... no vinagi 6te mi ostane kato obeca na uhoto gre6kata koqto napravih kato se vlubih v 4ovek kato nego...
vinagi mi trupva stomaha kato se prisetq za ne6to :)
Абсолютно същото беше и с мен... Ама тия от класа и казаха и стана една... Иначе сега много рядко се сещам за нея. Сигурно и ти ще го забравиш след време :)

eLeinS
06-29-2008, 09:23
Преди се сещах по-често..вече не толкова, сега друг ми разбива сърцето :)
Но винаги щом се сетя..трепва разбирасе..любов си беше все пак.Хубаво ми става, не заради човека..а заради спомените с него..хубави моменти бяха..
И не, няма никога да ти мине..все по-рядко ще се сещаш..и все по-мъчно ще ти става,защото вече е минало.Казват, че по-силна от първата любов няма..може и да не е така..но със сигурност е незабравима :)

vilinanova
06-29-2008, 09:42
И при мен няма нищо вече, нито тръпка, нито чувства!

Nadelina
06-29-2008, 10:14
Trypka ne moga da kaja, che izpitvam kym nego, no priatno useshtane - da. A kato se zamislq predi kolko vreme stradah po nego.....

prettyIdeath
06-29-2008, 10:34
Ми преди 3 години си мислех че много обичам едно момче, че той ми е първата любов... е не бе така. Така че мога да кажа че сега, моята връзка и моето момче са ми първите истински и не искам никога да свършва.

Escarina
06-29-2008, 10:55
С него от години не си говорм, но понякога като си спомня какво е било нещо в мен трепва. Но това не означава, че не е забравен :)

Wrathchild
06-29-2008, 11:03
Не може да се забрави. Да го преодолееш, да не чувстваш нищо - може, но все пак спомена остава.

soul1199
06-29-2008, 11:25
Ще създам тема тъй като отдавна ми се върти въпроса:
В мен ли е грешката или е така с всички?

Искам да попитам следното...

След като приключихте с първата си любов след години като се сетите отново за човека потрепва ли нещо във вас?

При мен лично по-скоро беше първа и неосъществена любов, все още не съм я забравил, въпреки че срещнах момичето което пъти повече харесвам, колкото и странно и безрасъдно да звучи!estt,4e potrepva ne sum go zabravila,no sega si obi4am samo gadgeto,taka ,4e,no coment 8)

KimBerLy1912
06-29-2008, 15:42
Мне...не съм... : ))) То май никой не я забравя... уе знам ли...ама не съм го забраила :-D

GregoryHouse
06-29-2008, 15:44
Забравяш случки само, ако страдаш от Алцхаймер или получиш амнезия...друг вариянт нема...

sladkish_14
06-29-2008, 15:53
Иии аз не съм забравила първата си любов!Но в момента съм с друг човек който всъщност ми показа какво е истинска любов :smt007

love_enrique
06-29-2008, 16:07
Чесно казано не,и не мисля,че това ще стане скоро...въпреки,че си беше отдавна

yuyuto
06-29-2008, 16:44
Ест... Всеки път като се разминем и се сещам кви бяхме дребни и глупавички... Хах... Не че пазя чувства към него, ами пазя спомен за чувствата... Винаги ще ми е някво такова мило като се сетя...

krem4et0
06-29-2008, 21:08
Първата си тръпка получих преди 9-10 години......помня му името и до там. Даже как изглежда си спомням смътно.

LizZz
06-29-2008, 21:31
Е, първата любов си е първата любов! Каквото и да е... И моята първа любов беше несподелена, но дори и сега,след три години ако дойде онова момче и ми каже, че иска да пробваме... няма да откажа! Според мен е нормално!
Същата работа е и при мен..

purple__love
06-30-2008, 10:08
ne i nikoga nqma da go zabravq...cql jivot moje bi 4ast ot men 6te go obi4a...posle sled nego se vliubih pak....no ne e su6toto....purvoto use6tane nikoi ne moje da go povtori...nikoi ne moje da ti go vurne....i nikoi ne moje da go nadmine!

PePeLePew
06-30-2008, 10:10
ами не съм влюбчив и не мога да отговоеря точно,но първото гадже определено нямаше никакъв проблем беше от класа ми и след това просто не ми пукаше

sladuranata_891
06-30-2008, 14:36
първата любов не се забравя

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-30-2008, 15:05
На мен не ми се е налагало да го забравя, защото още съм с него. :P

pepita87
06-30-2008, 15:42
Nqma 4ovek na tazi zemq,koito da zabravi za purvata si liubov,ela me udari ako go nameri6!Az ne moga da kaja,4e potrepvam,kogato se setq za nego...no ne otri4am,nqma den v koito da ne si mislq za nego ili da si spomnq nqkoi spomen...divotiq,prejivqna s nego...ponqkoga,kogato mi e tujno prosto ostavam sama s mislite si i vinagi natam me teglqt mislite...ne moga da kaja,4e vse o6te go obi4am...no i ne sum go zabravila napulno...Otdade mi se vuzmojnostta da go imam otnovo,da opitame da sutvorim onova,koeto razru6ihme...no znam,4e vsi4ko si ostava tam,v minaloto...v onazi etap ot jivota mi,nare4en "purvata mi liubov"!

trayana
06-30-2008, 17:02
Не съм го забравила :) Сигурна съм,че винаги ще го помня.
Преди време си мислех,че ще запомня и лошото,но не е така.Остана ми като един хубав изживян спомен. :)
+1

djuki
06-30-2008, 20:23
помня и първата и втората :( от всички е останало по нещо в мен .

FiRe_LaDy
06-30-2008, 20:31
Не съм го забравила .. няма и да го забравя напълно никога.Тръпка? Може би вече савсем лека ... :grin:

FreeSpirit
06-30-2008, 21:49
Първата любов и споделена и несподелена винаги оставя трайни следи, но редки са случаите когато 1-та е последна, затова трябва да се продължава напред и да се пазят само хубавите спомени ;)
Моята първа любов беше споделена и истинска(невинна), все пак ние никога не сме били повече от добри приятели :) Все още държим мн един на др, но предпочиаме да си останем само приятели.
В живота понякога се случват и такива неща :)

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 22:40
помня и първата и втората :( от всички е останало по нещо в мен .хахахах да сперма XD

DisciplineAndOrder
06-30-2008, 22:41
първата любов не се забравя :) ако е била любов наистина

аз за тва не помня моята,не съм имала такава все още ;)

FataMorgana
07-05-2008, 13:39
Ще създам тема тъй като отдавна ми се върти въпроса:
В мен ли е грешката или е така с всички?

Искам да попитам следното...

След като приключихте с първата си любов след години като се сетите отново за човека потрепва ли нещо във вас?

При мен лично по-скоро беше първа и неосъществена любов, все още не съм я забравил, въпреки че срещнах момичето което пъти повече харесвам, колкото и странно и безрасъдно да звучи!

Minaha 11 meseca ..6te ne sum go zabravila

Spider4eto
07-05-2008, 13:40
Все още съм с първата си любов

dantro
07-05-2008, 13:56
тя не се забравя

manichka_14
07-05-2008, 14:01
Ще създам тема тъй като отдавна ми се върти въпроса:
В мен ли е грешката или е така с всички?

Искам да попитам следното...

След като приключихте с първата си любов след години като се сетите отново за човека потрепва ли нещо във вас?

При мен лично по-скоро беше първа и неосъществена любов, все още не съм я забравил, въпреки че срещнах момичето което пъти повече харесвам, колкото и странно и безрасъдно да звучи! при мен пък беше осъществена и преди 3 дена за 6-ти път отново се събрах с него :D

fuck_me_pls
07-05-2008, 14:09
Първата ми любов беше преди доста години 5,6...от тогава не съм я забравила и като гледам не се и очератава да я забравя скоро ако въобще успея някога... :? :? :? :? :?

07-05-2008, 14:24
според мен изтърканата фраза "първата любов ръжда не хваща" е правилна :)

ThePowerOfLove
07-05-2008, 15:11
Не съм забравила първата си любов,но отдавна съм я превъзмогнала (беше несподелена) :) стана така,че с въпросното момче сме в едно училище,но вече няма тръпка.Само като го видя ми става малко гадно,защото съм страдала за него :neutral:

N0_feAR
07-05-2008, 16:40
Брях и аз не съм го забрайла, ся сме си приятели и всичко е нормално. Не е както преди, а и не се опитвам да поправям к'вото и да е било. Чувствата ми сега са чисто приятелски, но има моменти на които съм на 100% сигурна, че ако иска да се съберем бих се съгласила без да му мисля. Абе хамава работа, ко да ви кажа...

Ivalinka
07-06-2008, 09:33
нищо не потрепва...дори се чудя какво толкова съм харесвала в него :?

Freiheit
07-06-2008, 09:45
да, но понякога си спомням с носталгия какви времена бяха, как слънцето беше малко по-близо до земята бля бля и най-вече какъв тъпак съм бил :)

GabisiTa
07-06-2008, 10:20
Не съм го забравила, нормално е да го помня, но спомените за него не ми навяват нито носталгия за тези времена, нито нужда да бъда с него отново. Дори не бях го виждала от много време, може би няколко месеца след като скъсахме, и когато съвсем случайно го видях скоро, нищо в мен не трепна. Била съм с него само за тогава, минало, което не искам да се повтаря ;)

gPa3HuTeJl
07-06-2008, 10:48
нап1лно с1м я изтрил от хард диска..

Sensuality
07-06-2008, 10:55
Да :grin:

KING_OF_SOROW
07-06-2008, 12:28
нз що но винаги има някои неща когато ги видя винаги се сещам за нея ... и най страното е даже сека като я видя ми става мн кофти .. ако си обичал някого мн силно несе забравя 1...2...3 любов мисля че няма значение .....

victoriq
07-06-2008, 12:37
Първата любов...мойта беше преди година и малко...Горе-долу съм го забравила...В смисъл нямам чувства,но се сещам за него...Несравнимо е!Няма втори като него!Но след него срещнах много момчетата...Имах и друга голяма любов,ама не е същото...

donkihot
07-06-2008, 12:39
първата любов...налудни4ево зву4и,но 4увството,което изпитвам със сегашния си приятел,не съм го изпитвала,макар 4е преди съм си мислила,4е еди кой си ми е първата любов..така 4е..май сега е изживявам.. :razz:

unicorn_f
07-06-2008, 12:53
аз не съм забравила никой..помня всичките си любови 8-)

Nancy_
07-06-2008, 13:06
Не съм го забравила :) Сигурна съм,че винаги ще го помня.
Преди време си мислех,че ще запомня и лошото,но не е така.Остана ми като един хубав изживян спомен. :)
;)
Сещам се за него,прекарали сме толкова много моменти заедно,нормално е.Но сега съм с момче,което ме прави по-щастлива ;)

haterkata
07-06-2008, 15:50
ми да помня я (не че беше отдавна) и не съм я забавила

paranoia
07-06-2008, 19:07
purvata lubov....nespodelena phaha
inache v momenta sum s choveka koito naistina obicham poveche ot vsichko
vinagi edna chast ot men shte go obicha i nqma da ima dr...
a puk onzi koito obichah predi..
preodolqh go,ama chesno kazano nqkak si oshte go haresvam i edna chast ot men iska da e s nego ;]

Jeuelle
07-07-2008, 00:16
Изпитвам само презрение и ненавист към него.
Въпреки че ми беше първия , въпреки че имашеперод в който мислех , че няма да мога да живея без него (дааа 8-) ) , въпреки че бяхме заедно почти 3 години , вече дори не си правя труда да го поглеждам.
Не искам да имам нищо общо с него.
Никога не ме е удрял , не ме е псувал , но просто ми пре*ба най- детските години.....

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:20
Първа,първа..ама щом не сте заедно значиии нещо се е прецакало!Спомням си някой път,но не с чувства,а просто щото минавам покрай дома му често! :D

silveto_sisi
07-07-2008, 05:53
Ще създам тема тъй като отдавна ми се върти въпроса:
В мен ли е грешката или е така с всички?

Искам да попитам следното...

След като приключихте с първата си любов след години като се сетите отново за човека потрепва ли нещо във вас?

При мен лично по-скоро беше първа и неосъществена любов, все още не съм я забравил, въпреки че срещнах момичето което пъти повече харесвам, колкото и странно и безрасъдно да звучи!


3дравейте на всички,
Лично аз, когато видя т.н. "първа любов" наистина потрепвам, изтръпвам или нещо такова ... Въпреки, че нямам никакв чувства ...от години ... към момчето ... Но ... любовта е странно нещо :-) :)

amazonkata90
07-07-2008, 13:36
Не. Не бих и могла... Всичките емоции и чувства, които изпитах за пръв път с него не могат да бъдат заличени толкова лесно.

monituuu
06-11-2009, 15:51
Първата любов не се забравя > :wink: Още си спомням всички глупости ,които съм извършила. :-D :-P

Slave4You
06-11-2009, 17:00
Не... всичко, но не и да съм го забравила:) :-)

Wrathchild
06-11-2009, 17:15
Нищо не потрепва. По-скоро се радвам, че се отървах.
Е, помня го като човек де, но като емоция, която съм имала вече е друго.

BlueFace
06-11-2009, 17:30
Не мога да я забравя след толков години ... :(

fenasf
06-11-2009, 17:44
помня я да :oops: радвам се че беше тя

slun4ice_90
06-11-2009, 17:49
Не,не съм го забравила... :-o 8)

XTREMEFREERIDE
06-11-2009, 17:54
Немога, защото и до ден днешен си е до мен.

ImmortalForever
06-11-2009, 18:16
Всеки ден отделям по една секунда името му дa ми мине през главата , но само толкова! :) Което си е постижение, като се сетя кфи водопади бяха :shock: :D Браво на мен бе!

Take_That
06-11-2009, 18:29
Не.......

Shalala
06-11-2009, 18:44
абе,немога да кажа че съм я забравил,ама то тогава на пияна глава....да помня,чувствата.

cinderella_gugutka
06-11-2009, 18:54
да,забравих го но трябва да призная 4е ако тръгне сега да ме сваля сигурно пак ще си падна по него :D

TheBeliever
06-11-2009, 18:56
Има някаква носталгия... Не към човека, защото останахме адски близки приятели (най-добрият ми приятел смея да твърдя), но към начина, по който се чувствах, трепета. Сега се радвам, че ги няма тези чувства, защото биха попречили на едно красиво приятелство. Но да забравя - никога. Каквото и да е сега, имахме си хубави моменти, които не заслужават да бъдат забравени.

Hilary_
06-11-2009, 19:41
... абе незнам дали ще "потрепва" нещо в мен ... но знам, че винаги ще го помня с добро или с лошо!!!!! 8)

ThePowerOfLove
06-11-2009, 20:08
Нямам никакви чувства към него. Абсолютно безразличен ми е вече :)

prob
06-11-2009, 20:53
Помня я! Доста често се натажавам дори. Но когато се сетя , че тъпата КУРВА не и е пукало за мен и заради нея станах от хората , които ненавиждах преди.... Хаха.. дам помня я!...С това колко я мразя!!! :wink:

bgroma
06-11-2009, 22:30
Моята първа любов беше споделена и истинска(невинна), все пак ние никога не сме били повече от добри приятели :) Все още държим мн един на др, но предпочиаме да си останем само приятели.
В живота понякога се случват и такива неща :)

Беше толкова отдавна ( преди 9 години ), а сякаш беше вчера... Беше споделена...И между нас все пак никога не е имало нищо, освен добро приятелство. И въпреки, че до ден днешен се 'гоним', не мисля че ще се получи нещо повече. И всичко в спомените ще си остане чисто и невинно... Както сега, така и след време съм убедена, че ще ми се свива нещо в стомаха само при мисълта за сините му очи, името му...всичко...

miss_asi
06-12-2009, 04:59
Никога няма да я забравя точно защото е първа,но дотук.С този човек вече и езно "Здрасти!" не си казваме. :?

hisy
06-12-2009, 06:23
Не съм го забравила,и вече нямам чувста към него.. :)

radybt
06-12-2009, 10:14
Не, не съм. Струва ми се, че при всеки е така. Познавам хора на 40, които все още с вълнение си припомнят емоциите около първата си любов. :) :)
+1 и аз няя никога да я забраа,ама тва са още детски спомени... + тва ся е и погрозняла малко :-D ама тва което искам да кажа,тва е незабравим момент от живота на 1 човек,за тия дето 1вата любов нищо не значи,те или са женкари или курвета,с извивение.

Aicken
06-12-2009, 10:18
на 21 год никога не съм се влюбвал истински 8) .... до сега :lol:

MoHuTo
06-12-2009, 10:22
Ако говорим за първата истинска любов - не съм я забравила.. и май не искам да я забравя, нищо, че ми донесе прекалено много болка..

TheGirlNextDoor
06-12-2009, 10:23
не съм се влюбвала истински..нормално е на 15 съм 8-)

mynichka
06-12-2009, 11:47
аз съм с първата ми любов :smt007 :---)

selens
06-12-2009, 15:12
Първата любов ръжда не хваща .. 8-)

XTREMEFREERIDE
06-12-2009, 15:14
Първата любов ръжда не хваща .. 8-)

Абсолютно съгласна.

Kostadin_682
06-12-2009, 15:20
Забравихте ли напълно първата ви любов?
А ти забрави ли как да си връзваш връзките на обувките?

rosencetooo
06-12-2009, 17:00
аз съм с първата ми любов :smt007 :---)

lipsvashh_mi
06-12-2009, 17:07
Е, първата любов си е първата любов! Каквото и да е... И моята първа любов беше несподелена, но дори и сега,след три години ако дойде онова момче и ми каже, че иска да пробваме... няма да откажа! Според мен е нормално!
по същият начин е при мен..даже наскоро исках един общ познат да ни срещне някъде,че супер съм са затъжила за въпросния човек..пък с него навремето беше просто супер,не е истина как ми липсва всичко :)

balsamaa
06-12-2009, 18:18
първите вече 4-5 са несподелени и нз ...

hanovete
06-12-2009, 18:45
нз аз лично скъсам ли с някого може да не е веднага но след време го забравям и за нищо на света не бих желал да се връщам назад...да бъда отново с този човек...просто защото болката винаги си остава от това какво си направил или какво са ти направили и така нататък....хората с които съм имал връзки се броят на 2те ми ръце и няма да ги забравя ....но няма и да се върна към тях

Aicken
06-12-2009, 18:47
първите вече 4-5 са несподелени и нз ...

явно имаш проблем :-o

soul1199
06-12-2009, 19:02
като се сетя за него и не6о потрпва в мен :) никога няма да го забравя :)

Jumbie483
06-12-2009, 19:12
Олеле... първата ?!
Имам малко спомени от тогава.. Бяхме почти деца, но въпреки това си прекарвахме страхотно (за годините) .. Но въпреки, че сме в един град, не съм го виждала от години. Може би 4-5.. За това вече дори не помня как изглеждаше.
Но преди месеци се препознах в едно момче.. И нещо в мен трепна.. Жалко, че не беше той.
Но ако някой ден го видя, знам, че това същото нещо пак ще трепне..

chill
06-12-2009, 19:18
Беше прекалено скоро,за да го забравя,въпреки това мисля че след години пак не бих. Иначе да, трепва ми все още, всъщност направо ми се преобръщат вътрешностите,всъщност,мам ка му, аз все още имам чувства. И все пак не съжалявам за избора си, всичко беше някакси чисто и невинно

ludotokrise
06-12-2009, 19:34
Както беше казал някой в първите постове "първата любов ръжда не хваща"Макар да бепе преди 1година,наистина беше истинска.И сега, когато го видя ми претръпва нещо и си спомням, макар че го виждам на една-две семици. :-)

sladkish_14
06-12-2009, 19:43
Коя от всички :-D
Първата детска ..
Първата любов ..
Първата истинска ..

Нито една от 3те не съм забравила .. :)

FiRe_LaDy
06-12-2009, 19:46
Не само потрепервам,а и незнам къде съм.Скоо имах възможност да бъда с него,но отново прецаках нещата и ... БОЛИ!Първата си любов няма да забравя никога!

elsy
06-12-2009, 19:49
Не, ама не съм сигурна, че тва ми беше първата любов :lol: :lol:

SuperBadSuperFresh
06-12-2009, 20:54
Толкова изписани разкази,поеми,романи,песни и какво ли още не има за Първата любов.
Естествено че не съм забравила момчето,не мисля че някога ще се случи.Е,той така и не разбра че е първата ми любов,ама.... Ех, като остарея,ще се сещам какви времена бяха 8-)

nicolepcd
06-13-2009, 08:04
Коя от всички :-D
Първата детска ..
Първата любов ..
Първата истинска ..

Нито една от 3те не съм забравила .. :)
Същото 8-)

flowerlina
06-13-2009, 09:44
Като си помисля за него нищо не ми трепва, ако го видя може и да е различно, но просто не съм го виждала от страшно много време и затова смятам, че съм го забравила

kypo
06-13-2009, 20:50
не разбира се, първата истинска (последната, която наистина обичах с цялото си сърце) никога няма да я забравя, защото винаги ще я мразя. ще я мразя много повече отколкото я обичах, защото мразя начина по който се отнесе с мен, защото аз я обичах безрезервно, а тя ме излъга и ме предаде след хиляди лъжливи думи, обещания...

scoobydors
06-13-2009, 20:54
Аз бях дете почти тогава, но да, забравих я напълно. :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2009, 03:00
като се сетя за него и не6о потрпва в мен :) никога няма да го забравя :)

и с мен е така ;) е нямам никакви любовни чувства към него но все още ми се омилява сърцето като се сетя ... :)

sladkalady
06-14-2009, 04:28
Ако говорим за първата истинска любов едва ли някой ще я забрави.Все още всичко ми напомня за него и още го обичам,въпреки че го зарязах :(

Lekov
06-14-2009, 06:01
първата любов ръжда не хваща нали знаете а й моята първо любов също беше несподелена но ако дойде мамичето онова сладко ангелче и ми каже че иска да бъде с мен със сигурност ще съм на седмото небе от щастие и абсолютно бих приел.Между другото срещнах я преди няколко месеца и като я видях всичко в мене се преобърна даже при нашата среща и целунах ръката незнам тя как го е приела но за мене това беше начин да и докажа ще все още има място в сърцето ми за нея :)