PDA

View Full Version : Как да си махна луничките?



MISSS
06-28-2008, 12:02
Имам много лунички по лицето! Знаетели как да ги махна?
:( :( :( :(

kocko
06-28-2008, 12:15
май несе махат само 4асти4но може

preichetoy
06-28-2008, 12:43
Да, няма да успееш да ги махнеш изцяло, само частично, но пък може да ги прикриваш с фон дьо тен или коректор...

hottie
06-28-2008, 13:02
аз много харесвам хора с лунички :) толкова е чаровно ! дай ми ги на мен :oops:

пЛюш!нкаАа~
06-28-2008, 13:02
май несе махат само 4асти4но може +1

haterkata
06-28-2008, 13:04
не се махат само се прикриват

Sensuality
06-28-2008, 13:51
До колкото знам не се махат,но както по горе казаха може да ги прикриваш.Иначе съм чела разни маски против лунички.Най добре отиди на дерматолог той ще ти каже най добре дали поне отчасти ще може да ги премахнеш :) Успех :-)

cvetenceto1991
06-28-2008, 14:00
EDNA PRIQTELKA MI KAZA 4E SI MAHA LUNI4KITE S KISELO MLQKO I RAZBARKVA ASPERIM AMA NA NEQ PONE DEISTVA PREMAHVA GI PO MALKO A PRI TEB NEZNAM PROBVAI SE PAK.NASKORO KAT SE VIDQHME ZA PO DALGO VREME NQMA6E IZOB6TO AMA GO PRAI TVA OT 2 GODINI AKO IMA EFEKT KAJI

PollyPoi
06-28-2008, 14:18
аз много харесвам хора с лунички :) толкова е чаровно ! дай ми ги на мен :oops:
И аз мисля че е много чаровно :)

siXt_senSe
06-28-2008, 14:19
Има една серия на Achromin за избелване, питай в някоя аптека или козметичен магазин, но се съмнявам да ги маха изцяло. А и луничките са толкова сладки, обожавам хора с такива :-|

preichetoy
06-28-2008, 14:53
Има една серия на Achromin за избелване, питай в някоя аптека или козметичен магазин, но се съмнявам да ги маха изцяло. А и луничките са толкова сладки, обожавам хора с такива :-|
Избелва кожата ? Много ли ??

siXt_senSe
06-29-2008, 19:30
Аз по принцип го използвам за избелване на едни белези по краката, за които обаче няма ефект, защото са прекалено тъмни. Но моята дерматоложка ми каза, че е доста добро за лунички и такива по светли петна, а и по други форуми съм чела добри отзиви, особено щом е за лице :wink:

Nadelina
06-29-2008, 19:39
Az imam lunichki i ne sa mi kompleks v nikakav sluchai. Kremche vkluchi se, kaji, che i ti gi obichash.

little_elf
06-29-2008, 20:55
Луничките са мн сладки и аз по едно време не си харесвах моите и исках да ги махна ,но вече си промених мнението и как няма като непрекъснато ми повтарят,че в това ми е чарът :oops:

preichetoy
06-29-2008, 21:04
Аз по принцип го използвам за избелване на едни белези по краката, за които обаче няма ефект, защото са прекалено тъмни. Но моята дерматоложка ми каза, че е доста добро за лунички и такива по светли петна, а и по други форуми съм чела добри отзиви, особено щом е за лице :wink: :D И аз съм прекалено тъмна, значи няма да стане :D

TheNewReligion
06-29-2008, 21:06
Леле , хора ... Колко пъти сте препрочитали "Пипи дългото чорапче " ? :neutral:

siXt_senSe
06-29-2008, 22:03
preichetoy няма значение, според мен колко си тъмна ти, а луничките. Все пак ако държиш просто питай в някоя аптека. Аз винаги съм на този принцип с питането. Всичко трябва да се пробва и винаги да се пита. Успех :-)

sladkish_14
06-30-2008, 08:55
Ми ти доста си закъсняла с това решение да ги премахнеш :) ..И аз имам лунички,понякога ми е гадно,че не съм с чисто лице,но съдба имам много нежна кожа и наистина това ни е голяма привилегия много са сладки и чаровни :) Та;
1.И да идеш сега посред лято на дерматолог,той няма да ти препоръча нищо (личен опит)
2.Луничките не могат да се излекуват лятото,те се лекуват от перияода Октомври - Април-(най-късно),защото тогава времето в по-хладно те са значително по-малко и лечението има по-голям ефект.
3.Аз съм използвала ACHROMIN-Ахромин,който е много ефектен наистина премахва на 50-60% от луничките и те почти не се забелязват,защото останалите избледняват,НО ахромин също се ползва през по хладните сезони,като тогава може да се използва до 3 месеца,докато сега през лятото най-много 1!На мойта дерматоложка думите й бяха -"Ахромин не се обича със слънцето,както и луничките"
4.Можеш да земеш друг избелващ крем,аз в момента имам един,но на него нищо не пише,а кутийката съм я изхварлила явно :( ..Иди в аптеката и попитай 100% има много такива кремове.
5.Аз ти препоръчвам да си земеш към края на лятото Ахромин и да идеш на дерматолог,той ще ти предложи най-добрите лекарства.

П.С-Аз ходих и съм много доволна даде ми много мехлемчета и други неща за лунички от които наистина има голям ефект :) А и може да се махнат мисля,чрез операция на лицето-напълно,но лятото пак ще излизат по една-две..Такава операция беше направена на една моя приятелка на майка й,но тя е най-малко на 35 :)

mulgore
06-30-2008, 14:28
аз много харесвам хора с лунички :) толкова е чаровно ! дай ми ги на мен :oops:

eminemims
06-30-2008, 15:15
избледняват с някакъв крем за лунички

ludo_momiche
06-30-2008, 15:22
Пудра! Ами не знам.. :oops:

krem4et0
07-03-2008, 08:43
Az imam lunichki i ne sa mi kompleks v nikakav sluchai. Kremche vkluchi se, kaji, che i ti gi obichash.

Трябва да ти пратя снимка от Римските дни като ме напече голямото слънце. то не е лунички-то е просто кафеви патна по лицето. Обичам ги пролетта и есента, зимата почти ги нямам, но лятото е нещо страшно. И все пак се развам за тях, защото ако ги няма, нежнта ми кожа би стнала ужасна. нямам на раменете и сега са зачервени, с мехури, не мога да облека нищо и се мотя само по бюстиета...

Иначе съм пробвала какво ли не. най-добото е с белтък, с лимон, или със сок от магданоз. Е, понамаляват(особено от лимона), но моите простоне могат да изчезнат лятото. Решенвието ми е да си пека лицето, то да почернее малко и да не се виждат.

Nadelina
07-03-2008, 08:57
Решенвието ми е да си пека лицето, то да почернее малко и да не се виждат.
Az kato hodq na solarium i moite se vijdat mnogo poveche. S pechene nqma da stane spored men. Ako pechesh liceto, pechesh i tqh.

krem4et0
07-03-2008, 09:05
Ами те няма как по-тъмни да станат. И определено като ме поужули слънцето няма такава разлка между лицето и луничките. а и като стане по-мургава кожата намаляват. както и да е-свикнала съм и не ме бъркат. мъжо казва, че приличам на малко тигърче :D

sladkish_14
07-03-2008, 18:53
Решенвието ми е да си пека лицето, то да почернее малко и да не се виждат.
Az kato hodq na solarium i moite se vijdat mnogo poveche. S pechene nqma da stane spored men. Ako pechesh liceto, pechesh i tqh.

АБСОЛЮТНО ВЯРНО!!!Колкото по-тъмна става кожата ти,толкова по-тъмни стават луничките.И аз ходех на солариум затова,и после много съжалявах.В крайна сметка не се махнаха,а стана по-лошо

keep_smiling
07-03-2008, 19:08
Недей дори и да си помисляш да ги махаш :? Аз харесвам супер много хората с лунички! Радвай си се! А по- нагоре ти дадоха много съвети, но мисля че така хората са супер хубавки сладури :)

little_elf
07-03-2008, 19:39
Решенвието ми е да си пека лицето, то да почернее малко и да не се виждат.
Az kato hodq na solarium i moite se vijdat mnogo poveche. S pechene nqma da stane spored men. Ako pechesh liceto, pechesh i tqh.
и аз имам наблюдения,че зимата луничките ми избледняват,но лятото стават по-тъмни,така че трябва да се внимава със солариума и с излагането на слънце :wink:

krem4et0
07-04-2008, 06:37
Аз не ходя на солариум. Дори мисля, че подобна екстра в града няма. Просто като обикалям навън, особено като има вятър, потъмнява лицето. но луничките ми не потъмняват.

preichetoy
07-04-2008, 09:11
preichetoy няма значение, според мен колко си тъмна ти, а луничките. Все пак ако държиш просто питай в някоя аптека. Аз винаги съм на този принцип с питането. Всичко трябва да се пробва и винаги да се пита. Успех :-) Hah, az nqmam lunichki, ne pitah za tqh, a za cqlostno izbelvane.

Tutmanik
07-04-2008, 09:17
Не знам дали е вярно,но съм чувала,че мляко от глухарче може да го премахне :smt102

malka_sladkka
07-13-2008, 15:10
Не се махат :P :P :P :P

anch
07-13-2008, 16:25
Мога да ти препоръчам един избелващ крем, който в момента аз използвам за някои мои белези, които се опитвам да премахна ... ии да мога да кажа, че има доста голям ефект, но както са написали някои преди мен за избелващите кремове времето е минало, по принцип се използват в по студените дни през годината, затова аз сега го използвам само вечер, когато кожата ми не може да бъде достигната от слънце. МЕЛАБЕЛ се казва кремчето, дори ще препиша това което пише на опаковката, за да добиеш по-ясна представа за него и да видиш за какво точно може да бъде използван - "Мелабел" крем е предназначен за избелване на хиперпигментни кожни участъци: лунички, старчески петна, петна след бременност, наранявания на кожата, изгаряния. Все пак ако решиш да го използваш, слагай ЗАДЪЛЖИТЕЛНО слънцезащитен крем със SPF по висок от 20. Кремът можеш да го намериш от аптеките и струва около 8 лв. в кутийка от 25 ml. Иии дано има резултат и при теб ако се решиш да го използваш. Успех! :)

katrin4etyy
07-14-2008, 11:28
abe hora maika mi e vzela nakaf krem ne e mn skup ot roda na 20 - 25 lv i vika 4e gi prikrival a ako go polzva6 redovno okolo mecec gi premahval za prikrivaneto e vqrno ama za premahvaneto o6ti nz 6tot go polzvam ot sedmica

oth-oth-oth
07-16-2008, 00:15
според мен луничките придават голям чар на личицето ;) нооо ако иксаш да ги махнеш... използвай пудра или фон - дьо тен :)

rusalchica
07-16-2008, 06:57
ах

firegirlll
07-16-2008, 07:22
На някои хора им отиват, но ако пък си твърдо решена да ги премахнеш най-добре се посъветвай с дерматолог.. Ако пробваш някой продукт, който е несъвместим с кожата, може да си докараш обратния ефект :?

xAddicteDx
07-16-2008, 12:40
чаровни са, ако са малко. ония ден в рейса една жена имаше по цялото тяло :shock: изглеждаше отвратително :?

gabilun
08-25-2010, 14:33
emi az imam luni4ki ama iskam da si gi maxna nz za6to prosto iskam vsiki mmi kazvat 4e v tova mi e 4arat no kato gi gledam nqkoi po golemi momi4eta i edni beli i krasivi a az s luni4ki i nz !!!! A i nqkoi pat kato otida da plj ili tam kadeto i da e i kato me pogledne nqkoe malko detence edno u4udeno 4e imam luni4ki i mi stava mn nepriqtno i za tova iskam ako nqkoi znae kak da se maxnat no ne iskam vsi4ki a samo malko da mi se maxnat da ne si li4i tokoa mn za tova nqkoi ako znae kaka da se maxnat mi kajete plsssss :(