PDA

View Full Version : Приятелки и съпернички



miss_survivor
06-28-2008, 13:08
С най-добрата ми приятелка сме заедно от детската градина,сега сме 10 клас и все още сме неразделни...имаме много общи неща(интереси,хобита и т.н.),но лошото е че вкуса ни за момчета е идентичен...колко пъти харесам някое момче и тъкмо ще действам и й споделям и тя ми изтърсва "аз също го харесвам" и с това всичко приключва..нито аз мога да го сваля това момче нито тя....хубавото е че не се караме ами се опитваме да не общувамев с това момче....така се е случвало 4-5 пъти...но честно казано не е било нещо сериозно с момчетата ....сега обаче мисля че съм влюбена в един...ходихме на диско..и той обръщасе повече внимание на мен..после се целувахме и си тръгнахме заедно..на следващия ден тя ми вика че също го харесвала...не знам какво да правя защото много го харесвам и той мен мисля че също и от два дена ходим...тя ми вика после"аз вече не го харесвам" и некви такива...мн ми е странно...на някой случвало ли му се такова нещо с най-добрия му приятел...ако да споделете...и ако можете дайте съвет... 8)

MoonAngel
06-28-2008, 13:17
Ако ти е истинска приятелка ще те остави да бъдеш щастлива. :)

6o6kotooo
06-28-2008, 13:26
еми предполагам щом ти е казала че не го харесва , значи иска ти да си щастлива защото вижда че много го харесваш ....... а пък вие така се ако седите и си викате ся че тя ще ми се разсърди вие вечно ще седите без гаджедта ;) така че споко и успех

antifreeze
06-28-2008, 13:27
ако наистина чувствата ти с това момче са взаимни и ако тя наистина ти е приятелка мисля че дори да и е гадно ще подкрепя връзката ви и ще го преодолее...

Whyniser
06-28-2008, 13:39
ако наистина чувствата ти с това момче са взаимни и ако тя наистина ти е приятелка мисля че дори да и е гадно ще подкрепя връзката ви и ще го преодолее...
То тя ти е намекнала да го взимаш,нали вече не го е харесвала.И все пак вярно ако ти е истинска дружка ще ти го предостъпи.Но трябва да благодариш на приятелката ти и да я почерпиш.Успех 8)

babity
06-28-2008, 14:37
Еми сега е момента да разбереш дали сте приятелки! Ако от време на време правите компромиси една за друга и си "разделяте" момчетата всичко ще е нормално. Ако приятелството ви и е по - важно от един путьо отношенията ви няма да се променят дори и да харесвате едно и също момче! Ако стане така следващият път когато момчето, което си е харесала ти хвърли око ще си длъжна да върнеш жеста и да и го отстъпиш!

ra4ence
06-28-2008, 14:44
Значи това нейното е система.
Честно да ти кажа-не съм сигурна,че наистина ги харесва или просто НЕ иска ТИ да си имаш гадже. Помисли малко! Защо го прави всеки път,защо след като ти й кажеш за някой,че го харесваш и тя чак тогава ти казва,че и тя го харесвала :razz:
Моят съвет е да направиш това,което искаш,като първо мислиш за себе си вече. Достатъчно компромиси си правила,а и както ти казах-не смятам,че работата й е чиста 8)

love_enrique
06-28-2008, 14:57
D да си се замисляла,че е възможно тя всеки път да те спира като казва,че го харесва,за да не е само тя без гадже?Сигурна ли си че наистина го харесва...

NaNa_SladuRana
06-28-2008, 14:59
имаше такър сапинен сериал "Приятелки-съпернечки" :D

Не ми се е случвало,слава на Бога.Нали знаеш "гаджетата идват и си отиват,приятелите остават!"

LaDy_DaQnA
06-28-2008, 19:53
hih slu4va mi se sega oba4e momi4eto i hiper pe4eno i ne se karame voob6te...az sym vliubena v mom4eto koeto tq haresva ot 7 meseca 3 ot koito hodihme...tq mi kaza 4e go haresva az ne vyzrazih poneje q lygah 4e sym go zabravila za6toto mng pyti sym se karala s biv6ata si best fr za mom4eta aoba4e edna sledobed sedqhme u doma na divana i i kazah toi sy6to q haresva no hilqdi pyti me e pitala ako mi e kofti ili go iskam tq 6te go ostavi prosto stiga da kaja 6te mu bie pyrta te ne hodqt poneje i negoviq nai dobyr priqtel q haresva abe dylga i 6iroka oba4e ako naistina ti e fr 6te te ostavi da byde6 6tastliva :))

Zarity
06-28-2008, 19:55
Хах,ние с мойна фр също сме така!Ами то всъщност колкото и тъпо да звучи първата ни любов беше една и съща,и все още го обичаме и двете,ноо това няма значение,защото така и така,той знае това,не се интересува явно особено от нито едната,така,че не видам смисъл да се караме...Не го правете и вие :)

_FaShIoN_
06-28-2008, 20:55
Според мен трябва да седнете и да си поговорите,за да разбереш дали наистина тя го харесва и ако и тя го харесва,по-добре го зарежете,защото едната тръгне ли с него,ще се изпокарате,за мен едно приятелство е по-важно от едно момче... :)

BlindedAngel
06-28-2008, 21:09
Кажи и че харесваш някой грозен...Дето знаеш че тя няма да го хареса и виж какво ще ти каже тогава и си прави изводи :)

Mementomori
06-28-2008, 21:14
Такова нещо не ми се е случвало и по-добре,но не бих провалила приятестовото си с най-добрата ми приятелка заради момче.Просто поговори с нея,тя явно не го харесва толкова,все пак друго е да кажеш:"Симпатично момче!" или нещо от сорта,друго и симпатии да има,които биха прерастнали в нещо повече.Не се притеснявай,просто се оточнете с нея!Успех!

dimanushka
06-28-2008, 22:56
ahhaha samo s edna fr ama ne e bilo tolkova seriozno.. prosto kazvem i men me kefi ... tq hode6e predi s edno mom4e i az mn go hartesvah kato vun6nost ama nikoga ne sum si pomislqla za ne6to dr.. tq mi e prqtelka za boga :) puk edin put i kazah 4e sum si haresala edno mom4e i kato i kazh koi e se okoza 4e predi vreme te sa se zanimavali.. puk na skoro pak taka i kazah 4e sum si haresala edin i tq vika i mene me kefe6e mn predi ama togava hodeh s biv6iq i ne sum se zaminavala...
s neq sme si mn dobri fr i vs si spodelqme... nqma da dopusna da se skarame za mom4eta

soul1199
06-29-2008, 12:55
na men ne mi se e sly4valo,no ,ako ti e naistina istinska fr. 6e te ostavi da bade6 6asliva i nqma da ti se mesi vuv vrazkite

MonSitY
06-29-2008, 13:46
хаххаххааа приятелката ти да не ти нещо като близнак по душа? не отговаряй на това
:D

мм имам късмет че с най-добрата ми приятелка харесваме съсвсем ралзични момчета че иначе щеше да стане една...

Pliok0019
06-29-2008, 13:53
Задръж го. Щом ти е каза, че вече не го харесва, значи ти е истинска приятелка.