PDA

View Full Version : Гаджетата



Anonimkoto_bg
06-28-2008, 13:44
Здравейте на всички :)
Ами аз съм едно момче скоро навършило 16 години и напоследък не ми върви с гаджетата. Та не искам да се оплаквам... искам едно съветче да ми дадете ако ви се занимава. Ами аз изглеждам напълно нормално, не мога да се отлича с нещо, което би грабнало погледа на едно момиче. Та въпроса ми е дали ще е умно да си сменя стила на обличане от този симпъл вид към нещо като HipHop style да стана някак по-отворен, да почна да ходя по дискотеки, на фитнес, да започна да говоря повече за секс (това е темата, която вълнува нашето поколение) и неща от рода. Дали тогава ще съм харесван. Характера ми казват, че е добър, хората ми харесват характера. Не се смятам за грозен, просто съм по-срамежлив или нещо от рода. Тези идеи за промяна дали ще помогнат според вас? Ако според вас е да, то тогава какво още да допълня, ако не, според вас какво трябва като цяло да направя :? Благодаря Ви предварително! Обичам ви.. :oops:

Chess
06-28-2008, 13:47
Не...
Като смениш стила си не променяш личността си...

Jesus
06-28-2008, 13:52
Защо ти е да бъдеш някой, когото не си. Играейки роля лъжеш не само тях а и себе си.

Whyniser
06-28-2008, 13:54
Ето една поговорка:"Вълкът кожата си мени,но нрава не".Не се променяй така ще станеш като другите.Няма да се отличаваш.Бъди такъв какъв то си.И не се притеснявай за гаджетата.Ще срещнеш подходящото момиче за теб.БТВ и аз съм на 16 така че горе главата. :)

antifreeze
06-28-2008, 13:56
ами виж ако търсиш нещо сериозно това не е начина защото тогава момичето с което ще си няма да се влюби в теб а в това което опитваш да си....но ако искаш еднодневна и краткотрайна връзка...дам...можеш да опиташ...

SiNiStEr
06-28-2008, 14:08
Няма смисъл да се променяш и да слагаш маски.
Бъди себе си,който те харесва ще разбере що за човек си ;)

VerryBerry
06-28-2008, 14:14
Може би трябва да превъзмогнеш срамежливостта си и да започнеш да излизаш с приятели.Може и на фитнес да ходиш-колкото да се стегнеш,а не да се превръщаш в някакво мускулесто животно..Какво друго да те съветвам..-не очаквай любовта,тя ще си дойде :)

Anonimkoto_bg
06-28-2008, 14:20
Благодаря ви много. Чудесни сте :grin:

MiLeNcHeToO
06-28-2008, 14:39
Nqma smisul da promenq6 absolutno ni6to ot vun6niq si vid,budi sebe si.Moje bi ne ti vurvi s gadjetata,prosto za6toto ne si sre6nal podhodq6tite momi4eta. :wink: Edinstveno moje6 da opita6 da preodelee6 sramejlivostta :smt011 ...Ne se pritesnqvai,na 16 si,vsi4ko e pred teb :smt001 yspeh! :P