PDA

View Full Version : Проблем - завършването |(



dare_93
06-28-2008, 13:48
Значи много е важно за мен другата седмица началото свършваме даскало .Исках да съм си с новата ми пола която е светъл цвят.Пръснах доста пари за нея и исках точно но завършването да я обуя но и тук идва проблема - очаквам да ми дойде точно тези дни и вече има признаци че наистина ще ми дойде - нещо кафеникаво почти червено попринцип някой път ми е така в началото.Та въпроса ми е как да обуя тази пола ако ми дойде.Можех да бъда и с късите ми панталонки но те са почти бели и пак нестава.Вариантът с тампон и ежедневна превръзка пак не става, защото майка ми не ми дава пък и нз къде точно да го сложа. :cry: :cry: :cry: наистина нз какво да правя. Ако можете дайте някакви идеи моля :-k :-k :cry:

MostHated
06-28-2008, 14:35
абе не ти дава... ко като си сложиш ще ти го извади ли?!

haterkata
06-28-2008, 14:37
абе нали ще си с пола,нищо не се вижда спокойно можеш да си я обуеш

_butterfly_
06-28-2008, 14:40
Мисля, че темата не е за тук. Но по проблема- щом тампоните не са вариант за теб тогава остава превръзка но предполагам ще се чувстваш доста некомфортно. Аз ти предлагам да си се облечеш удобно (това естествено не ти пречи пак да си хубава) а за полата имаш цяло лято да я носиш.
ПС: тампоните се поставят във влагалището.

ra4ence
06-28-2008, 15:03
С цикъл е по-добре да се облича пола.
Слагай превръзка и успех :)

Obsession
06-28-2008, 15:22
Ами, обуй светло бельо и слагай превръзка, нямаш друг избор. В краен случай има хапчета, които се пият и забавят да ти дойде, но щом майка ти не ти дава тампон, едва ли ще ти позволи и хапчета...

dare_93
06-28-2008, 16:07
С цикъл е по-добре да се облича пола.
Слагай превръзка и успех :)
полата е почти бяла а немога да съм с гащи или боксерки трябва да съм с прашки иначе ще си личи :(

paola_Rey
06-28-2008, 19:53
slaga6 tampon i prevrazka za pra6ki......eto ti re6enieto,a otnosno tova 4e ne znae6 kak da si sloji6 tampona-mnogo lesno!na opakovkata si ima list4e s kartinki i vatre e opisano mnogo to4no kakvo trqbva da napravi6

dare_93
06-28-2008, 20:06
мерси на всички за отговорите :)