PDA

View Full Version : Танци...



babity
06-28-2008, 17:48
т'кааааа... Мнооого ме мързи да ходя на фитнес. Карам колело по около 10км дневно, ама не всеки ден. За бягане... не ме бройте, цигарите ми отнеха отнеха този лукс. Та... Нали всички сте виждали танцьорките какви яки телца имат. Едни стегнатки, хубавки... но не прекалено мускулести, точно... идеални. И понеже както обясних горе съм скарана със спорта, но пък имам нужда от стягане дали 3 - 4 часа дневно танци ще ми помогнат да се постегна. То... и без това е лято, и без това е жега и по цял ден съм сама... Какво мислите?

TheNewReligion
06-28-2008, 17:51
Какво да мислим ? Сега няма къде да се запишеш на танци , защото всички са по лагери , почивки и тн .

babity
06-28-2008, 17:56
Всмисъл... какво мислите като... дали ще се получи, дали ще има някакъв резултат или ще ми се наложи да спра цигарите?!

п.п. под танци нямах предвид някакъв курс или нещо такова... просто вкъщи да си разцъквам пред огледалото... а у...

barbie_94
06-28-2008, 17:57
Аз мисля,че ще помогне (:

pcdollsbmagi
06-28-2008, 17:57
т'кааааа... Мнооого ме мързи да ходя на фитнес. Карам колело по около 10км дневно, ама не всеки ден. За бягане... не ме бройте, цигарите ми отнеха отнеха този лукс. Та... Нали всички сте виждали танцьорките какви яки телца имат. Едни стегнатки, хубавки... но не прекалено мускулести, точно... идеални. И понеже както обясних горе съм скарана със спорта, но пък имам нужда от стягане дали 3 - 4 часа дневно танци ще ми помогнат да се постегна. То... и без това е лято, и без това е жега и по цял ден съм сама... Какво мислите?

Ами Да!Аз не спортувам,само танцувам почти всеки ден по около час и харесвам тялото си,а и не само аз.... и определно е стегнато :) определно при мен действа :) :D

TheNewReligion
06-28-2008, 19:15
Всмисъл... какво мислите като... дали ще се получи, дали ще има някакъв резултат или ще ми се наложи да спра цигарите?!

п.п. под танци нямах предвид някакъв курс или нещо такова... просто вкъщи да си разцъквам пред огледалото... а у...
Явно не съм те разбрала първия път. :-D Еми , сигурно ще има ефект , но спри цигарите . Само вредят на здравето ти !

gabi_94
06-28-2008, 19:21
танците наистина имат ефект. Хубаво е да се занимаваш професионално, но защо не пък сама. Пускай си музика и давай, сега тъкмо подсети и мен. :D

paola_Rey
06-28-2008, 19:26
:grin: puskam muzikata i po4vammmmmmm..... :grin: i spored men 6te ima efekt no mai i na men 6te mi se naloji da spra cigarite

angel000
06-28-2008, 19:26
Определено танците са едни от най-добрите методи да подержаме добра форма .Аз ходя на уроци по танци и ти можеш да опиташ в началото на учебната година например .( разбрах че питаш за танц пред огледалато , би трябвало да ти помогне , а аз ти казвам това просто информативно ) Действа много отпускащо и разтоварващо , но и е свързано с доста физическо натоварване . Ако започнеш да се занимаваш с танци сериозно ще имаш перфектно тяло (имам предвид спортни танци , модерен или класически балет )

П.С. Ако решиш да се занимаваш с танци определено ще трябва да спреш цигарите , но да не решиш пак най-добре спри цигарите , те само ти вредят. :) :) :)

st1ka
06-28-2008, 19:28
Разбира се, че ще има ефект. Но също така опитай се да спреш цигарите, защото те няма да ти донесат нищо положително.

preichetoy
06-28-2008, 19:46
Не си права... :D Аз съм танцьорка и ме виж как изглеждам, вярно, че съм стегната, но далееееч не съм слаба. Иначе приятелките ми, които са на по 40 кила са супер отпуснати и всичките им меса се друсат :D моите не... Ето снимка :D :D :D Няма да заслабнеш, но ще се стегнеш http://prikachi.com/users/preq/11b.jpg

Jamalska
06-29-2008, 05:47
И при мен не баца много...от както се помня танцувам,обаче за тяло и търча и някфи други упражнения...Обаче от друга страна преди тренировка има загрявка,която също е от упражнения и върши и тя работа:)

Axel_f
06-29-2008, 08:51
Истинските танцьори не си позволяват нито да пушат, нито да пият...По-добре ги зарежи тия цигари докато още не е твърде късно...

Иначе определено танците горят много калории, няма да станеш като прима балерина, но ако танцуваш наистина редовно по 2-3 часа ще има ефект :) Само дето според мен ще ти писне всеки ден, по толкова време, да си танцуваш сама :?