PDA

View Full Version : Някакви идеи ?



mishani
06-28-2008, 19:00
Здравейте на всички :) ,
дълго се чудих дали да пиша тема и накрая си казах.. "някой може да даде по добър съвет" :) . и ето я моята история :
Преди време имах някаква маловажна връзка с едно момче, с което в последствие се сдърпахме с цялата им компания и въпреки че всички искаме да излизаме заедно се инатим и никой на никой не звъни ! Принципно като се видим някъде оставаме заедно за вечерта.. но това е всичко ! Е, така де.. в край на сметка се запознах с едно тяхно приятелче ,което до преди това не бях виждала ,само бях чувала за него.. и то ми се стори доста симпатично ! За съжеление се виждаме доста рядко ,но аз си мисля ,че има симпатий към мен , но ми е чудно дали как мога да му привлека вниманието и да го накарам да излезем само двамата ? Като имам предвид ,че въпроса опира и до това ,че аз немога да го засека сам и така да си говорим , разприказваме се само когато е в компания... иначе "здрасти " и "чао" !
Благодаря предварително :)

П.П : Той е малко по особен не се заглежда по всяка втора и не е женкарче като приятелчетата си :)

cvetenceto1991
06-28-2008, 19:10
Ами кат си с компанията викни го насаме поговорете си и му кажи че ти е мн симпатичен и искаш да
се видите и да си погогорите и да излезите на кафе и да се сприятелите повече!и така може да се получи ако ти не му кажеш нищо тои няма откъде да разбере не е ли тъка какво мислиш по въпроса?

Sigrina
06-28-2008, 19:14
При всички случаи не се опитвай да му привличиш вниманието с тонове грим и къси поли. Съвета на цветенцето е добър. Просто го викни настрана и му предложи да се видите насаме. Успех :)

mishani
06-28-2008, 19:25
Ами кат си с компанията викни го насаме поговорете си и му кажи че ти е мн симпатичен и искаш да
се видите и да си погогорите и да излезите на кафе и да се сприятелите повече!и така може да се получи ако ти не му кажеш нищо тои няма откъде да разбере не е ли тъка какво мислиш по въпроса?

това е малко трудно осъществимо защото не сме в толкова близки отношениа , а както и по горе споменах съм имала връзка с един негов приятел и въпреки че тя беше доста кратка той след това пак искаше да се съберем ама аз нямах желанието (и то изобщо) ! ..мисля ,че така само бих се изложила и да изям няколко подигравки ! Трябва ми някакъв по уж случаен начин за всичко.. все едно някак неочаквано е станало ! И при всички ситуаций трябва да го подтикна той първи да ми покаже че има интерес към мен ! :) :-o

gLoRiOuS_aNGeL
06-28-2008, 22:04
Ами кат си с компанията викни го насаме поговорете си и му кажи че ти е мн симпатичен и искаш да
се видите и да си погогорите и да излезите на кафе и да се сприятелите повече!и така може да се получи ако ти не му кажеш нищо тои няма откъде да разбере не е ли тъка какво мислиш по въпроса?

Тва беше най-тъпият съвет,който някога съм чувала!
Ми,как!Флиртувай с него!Ако те хареса-давай по-смело,ако не се примиряваш и толкова!

soul1199
06-29-2008, 12:43
zna4i ili da my poiska6 skype-a ili da go izvika6 na strani i da si pogovorite,a puk moge6 da kage6 na nqkoi ot kompaniqta ti,koito znae6,4e ni6o nqma da kage na nikoi,4e izpitva6 simpatii i my iska6 skype ot nego,drygo ne mi idva na yma v momenta

MonSitY
06-29-2008, 13:49
както по-нагоре казаха като е по-различен не се прави кат сички други на курва! малко поговори с него извикваш го настрани и така :) айде успех!

mishani
06-29-2008, 15:28
мерси много на всички.. :)