PDA

View Full Version : За или Против



ubuntu
06-28-2008, 19:08
За или против провеждането на гей паради в БГ, пред погледа на непълноленти и малолетни лица и деца!!!

Yallama
06-28-2008, 19:08
ЗА , ще знаем къде са и ше подготвим атентат :grin: :grin:

petet
06-28-2008, 19:08
Кой каквото иска да прави,ама не в моя гъз

Ophelia
06-28-2008, 19:10
ЗА! Защо против какво като са деца и малолетни и т.н. все някой ден ще се сблъкат с това нещо!Всеки е свободен да си прави каквото иска!

LipSoFAnAnGel
06-28-2008, 19:16
АЗ съм твърдо против..Няма смисъл от такива паради...

LoLiPoP4o
06-28-2008, 19:25
Protiv !! :-x

VerryBerry
06-28-2008, 19:26
И аз съм против това

FeelMyPain
06-28-2008, 19:27
Кои има комплекси да дигне ръчичкаааа :grin:

Sigrina
06-28-2008, 19:41
ЗА! И не защото харесвам гейовете! Напротив - гнусни са ми, само че не може да няма никаква толерантност. И те са хора, какво толкова. Навсякъде по света се провеждат такива, не е толкова страшно. А децата рано или късно ще го видят, така че... :)

mishani
06-28-2008, 19:48
определено ЗА ,
по добре от рано да открият ориентацията.. току виж на някой второкласниче му щръкнало от гащичките :lol:

bebeT00
06-28-2008, 19:56
За или против провеждането на гей паради в БГ, пред погледа на непълноленти и малолетни лица и деца!!!
protiv!!!! :x :x

fantastic7MUFC
06-28-2008, 20:00
За или против провеждането на гей паради в БГ, пред погледа на непълноленти и малолетни лица и деца!!!
protiv!!!! :x :x
:)

miska
06-28-2008, 20:04
moeto mnenie e 50 na 50 neka si pravqt horata kvoto iskat.otvratitelni sa ama kvo da gi praim i te sa hora kato nas

jim_beam
06-28-2008, 20:04
za... vseki ima pravo sam da izbira jivota si i kakvo da pravi s nego...
a za tova pred o4ite na malkite deca ve4e e qko kli6e poneje te taka ili ina4e gledat kak nqkoi batko e*be nqkoq kaka v dvora na u4ili6teto taka4e... ostavete horata namira... :-|

MakeMeLaugh
06-28-2008, 20:56
Всички педали под ножа!!! :o

miloto_girl_4e
06-28-2008, 21:12
Против :!: Не е нужно да навират в лицата ни изкривената си ориентация :!: Няма нужда малолетни дечица да гледат мъж с дълга коса, грим и пола
:!: Това не е никак приятна гледка :!: Нека си се чукат помежду си, но тайно, а не да парадират с това :!:

FeelMyPain
06-28-2008, 21:26
Против :!: Не е нужно да навират в лицата ни изкривената си ориентация :!: Няма нужда малолетни дечица да гледат мъж с дълга коса, грим и пола
:!: Това не е никак приятна гледка :!: Нека си се чукат помежду си, но тайно, а не да парадират с това :!:

А ако не ги е срам от това че са педали?Защо трябва да се крият?И те са хора като мен и теб.Нека забранят тогава всички видове паради.Примерно един парад по Салса с онея къси роклички и 5 см плат общо, по-добре ли влияе на малолетните дечица?Пък и повярвай ми, малолетните деца ги знаят тея неща по добре и от нас дори...

death_wish_
06-28-2008, 21:29
Не ми пречат да си правят паради... нито съм ЗА, нито съм ПРОТИВ но ако трябва да избирам съм ЗА, и те са хора. А иначе малолетните деца и да видят и да не видят те си знаят много добре за к'во става въпрос :?

pasii_sladuranata
06-28-2008, 21:31
за какво опорствате...това е просто одвратително...само си преставете баща ви в пола...каква гледка ще е !! :?

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 21:45
Против :!: Не е нужно да навират в лицата ни изкривената си ориентация :!: Няма нужда малолетни дечица да гледат мъж с дълга коса, грим и пола
:!: Това не е никак приятна гледка :!: Нека си се чукат помежду си, но тайно, а не да парадират с това :!:

А ако не ги е срам от това че са педали?Защо трябва да се крият?И те са хора като мен и теб.Нека забранят тогава всички видове паради.Примерно един парад по Салса с онея къси роклички и 5 см плат общо, по-добре ли влияе на малолетните дечица?Пък и повярвай ми, малолетните деца ги знаят тея неща по добре и от нас дори...
Той е умен. :oops:

DevilWish
06-28-2008, 22:09
"За" - те имат всички права ,като останалите ;)

blackfate
06-29-2008, 07:41
ЗА ... какво като са с друга сексуална ориентация, немога да разбера!
Даже аз в България никога не съм виждала целуващи се гейове или нещо от сорта, с какво тогава ще пречат на днешната младеж. По опасни са, бих казала, момичетата и момчетата, натискащи се по пейките и в храстите ( :lol: ) , които биват виждани от по-малките.( не че нещо против тях)
И още нещо, немога да разбера също защо мъжете гейове се приемат по-ортицателно от обществото в сравнение с лесбийките!??
Всеки е индивидуален и сам открива кой от 2та пола го влече повече и не трябва да се срамува от това, че харесва и прави секс с хора от своя пол.
А този парад не пречи никому, даже обратното, време беше тази част от обществото да се появи и да каже и докаже, че думите "педал" ,"гей" и тн. не са обиди, това е начин на живот

Yallama
06-29-2008, 07:42
ПРЕДЛАГАМ ВМЕСТО ГЕЙ ПАРАД ДРУГАТА ГОДИНА ДА ИМА ЛЕСБИ ПАРАД :-)юхуууууууууууууууууу :grin: :grin: :grin:

DjuDjiTo
06-29-2008, 08:03
против.......

CVETELLINA
06-29-2008, 08:50
А "за" ли сте за баща (който също е против парада) да води малката си дъщеричка и да псува и да се бие с полицаите пред погледа й.. :?

Аз Не съм за за простотията..Пък и никoй не може да казва на другия какъв да бъде..Наистина за малките деца сигурно ще е странно,но все пак в днешни дни това е реалността..и предрасъдъците са отживелица..според мен ;-)

ReFlEcTiOn
06-29-2008, 09:35
moeto mnenie e 50 na 50 neka si pravqt horata kvoto iskat.otvratitelni sa ama kvo da gi praim i te sa hora kato nas


+1 и аз така мисля

_showy_
06-29-2008, 09:37
100% бях против тази кочина... :?

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 10:31
А "за" ли сте за баща (който също е против парада) да води малката си дъщеричка и да псува и да се бие с полицаите пред погледа й.. :?

Аз Не съм за за простотията..Пък и никoй не може да казва на другия какъв да бъде..Наистина за малките деца сигурно ще е странно,но все пак в днешни дни това е реалността..и предрасъдъците са отживелица..според мен ;-)


А .. хм .. нищо лично .. мислиш ли, че някой баща ще отиде да се трепе там заедно с малката си дъщеричка ?!?!!!?!?!?! ... ?!?!?!??!! ..

Nadelina
06-29-2008, 10:42
Za! Nikoi nqma pravo da othvyrlq horata po otnoshenie na seksualnata im orientacia.

CVETELLINA
06-29-2008, 10:49
SpOrTs_GiRl, Ми ако си гледала новините вчера,щеше да видиш, че е възможно..нищо лично :wink:

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 10:50
Ми ако си гледала новините вчера,щеше да видиш, че е възможно..нищо лично :wink:

Е, да то е възможно .. Но едва ли някой зрял и уравновесен човек ще го направи .. Иначе сигурно и такива има ..

Boyd
06-29-2008, 15:52
Protiv !! :-x

Заради такива като тебе има по 80 арестувани след такъв парад. Какво против тях имате ?! Да не би те да са по-различни от нас ?! Да, по-различни са само по ДНК и хромозомния им набор е леко объркан. Нищо по-различно няма.

За. И те са хора все пак и имат права.

amazonkata90
06-29-2008, 16:01
Против! :x :x :x

miShle
06-29-2008, 22:25
ЗА! Защо против какво като са деца и малолетни и т.н. все някой ден ще се сблъкат с това нещо!Всеки е свободен да си прави каквото иска!


+ 12531251 Макар,че не мога да си обясня какво целят с това,де но.... да си правят ..да се кефят там :lol:

L0LiPoP
06-30-2008, 03:55
Против! Т'ва е все едно циганите да си спретнат национален падар! Не ми е за децата, а за мене си и за всички останали, които не могат да ги гледат... :-o

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-30-2008, 06:57
Който каквото иска да прави, ако ще да е*е овце, кози, крави и пр. Но да не се парадира с това. Не съм съгласна с начина, по който всички обиждат хомосексуалните и се опитват да ги наранят, но не съм съгласна и с това да се парадира хомосексуалността. :?

viruskiller
06-30-2008, 07:12
добре ве какво имате против педалите аз не мога да разбера те не са ли живи същества ... то че стана модерно всеки да е педераст модерно стана че стана модерно момчетата да са с по гладки крака от момичетата също при положение че всяко 2ро момче се прави на педал или е незнам не ги разбирам тея моди новите ... какво имате против истинските ПЕДЕрасови мъже :D ми кажете вие ? А аз като гледам повечето малолетни и непалнолетни както и вие се обеждавате могат ми разкажат играта и да ме затапят от всякаде относно всичко то унуй може да псува 15 мин без да спре и без да се повтори а аз уж аз съм каруцар ... аз съм ЗА не ми пречат чесно казано ако бяха като скинарите да ходят да бият мангали даже щях да им се кефа

SK0RP10N
06-30-2008, 07:43
Против.
Само ако се свърши сапуна може да проведем един нов, че да си набавим още

м!sS wendy
06-30-2008, 07:49
ЗА , ще знаем къде са и ше подготвим атентат :grin: :grin:

:lol: +1

Retardedkid
06-30-2008, 11:20
ЗА,поне ще има един ден през,който няма да спра да се смея :)

Abigoria
06-30-2008, 11:23
ПРОТИВ!!! :-x

ПП: Пренебрегнете подписа ми, просто Кокоша Глава са ми една от любимите групи... А тая песен е върха... Иначе съм твърдо против всичко хомо...

lia_k_k
06-30-2008, 11:26
Казвам ЗА,защото всеки има право да води какъвто си изка живот.Няма значение дали е пред малолетни,деца и т.н.Аз съм малолетна,но мисля,че в това няма нищо лошо.Всеки прави свои избор,и все пак можете да се поставите на мястото на един хомосексуален човк.Тогава щяхте да изкате да има такива гей-паради. :) :-P

L0LiPoP
06-30-2008, 11:30
Това е изключително тъпо! Някой да се показва к'ва му е сексуалността и да пледира с това, да си знаеш ти и приятелите, к'во ми се перчиш, все едно като са хомо са много велики... :-o