PDA

View Full Version : Орален и анален секс



Baby92
06-28-2008, 21:52
Много ми е интресно какво мислите за тези два вида секс, тъй като аз все още не съм практикувала какъвто и да е секс. Моля дайте ми съвети и мнения по въпроса. Благодаря ви предварително!

Т.1 от правилника!
swords1010

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-28-2008, 21:54
оцели раздела :)

Chess
06-28-2008, 21:54
Много ми е интресно какво мислите за тези два вида секс, тъй като аз все още не съм практикувала какъвто и да е секс. Моля дайте ми съвети и мнения по въпроса. Благодаря ви предварително!


Не и е мястото на темата тук...!

Poet_Boy
06-28-2008, 21:54
Мисля че темата трябва да е в раздела за секс.Иначе съм пробвал и двата вида, но аналния не ми хареса много. :)

remember_me
06-29-2008, 00:37
na zadna ne mi haresva na mene.na predna mn mi haresva. oralnata lubov sa6to e gotina :)

BlueMushroom
06-29-2008, 02:13
Obojavam oralniq sex...
Analen ne sam pravila i ne moga da kaja dali bi mi haresalo..vsichko s vremeto si :)

Baby92
06-29-2008, 05:36
Извинявам се за това, че съм я сложила точно тук тази тема.... едва ли мога да я изтрия вече, нали... :(

didi_baby
06-29-2008, 10:53
обожавам и оралния и аналния секс просто няма такъв кеф

MonSitY
06-29-2008, 13:58
ммм питай раздел секс :-D

WhiteDove
06-29-2008, 14:04
оцели раздела :)
[-o< сигурно е бил с вързани очи,но това между нас да си остане :wink:

Al3ksandra
06-29-2008, 14:19
Мисля че темата е за РАЗДЕЛ " СЕКС" моля модераторите да я преместят :)

Chess
06-29-2008, 14:49
оцели раздела :)
[-o< сигурно е бил с вързани очи,но това между нас да си остане :wink:


Какво те кара да мислиш, че е момче?

WhiteDove
06-29-2008, 16:06
оцели раздела :)
[-o< сигурно е бил с вързани очи,но това между нас да си остане :wink:


Какво те кара да мислиш, че е момче?
хвана ме по бели гащи :D :grin: Грешка :oops:

RaI4etO
06-29-2008, 16:26
да уточня -не съм консервативна,тъпа и тн. ,но не одобрявам много оралния секс , в смисъл -не че виждам нещо лошо в него просто мен самата ме е гнус да си го и помисля (е,да не го правя аз де)
за аналния нямам менние

donkihot
06-29-2008, 16:58
Анален..не съм правила..ама не ми се и прави нз що не е за мен просто..оралния ми харесва многоо...даже изкл много

RaI4etO
06-30-2008, 07:52
да уточня -не съм консервативна,тъпа и тн. ,но не одобрявам много оралния секс , в смисъл -не че виждам нещо лошо в него просто мен самата ме е гнус да си го и помисля (е,да не го правя аз де)
за аналния нямам менние

Съжалявам те.Сигурно никога няма да усетиш какво е чувството когато ти правят яка шпатулка...
май не се изразих правилно..аз не искам да правя орална любов-не съм казала,че на мен не искам да правят....искам :)

BirdsFarm
06-30-2008, 08:49
май не се изразих правилно..аз не искам да правя орална любов-не съм казала,че на мен не искам да правят....искам :)

Искай - използвай вълшебните думички: "Излижи ме и след това ще ти лапам!". Докато не се научиш да лапаш - никакво лизане за теб :x 8)

Nadelina
06-30-2008, 09:06
май не се изразих правилно..аз не искам да правя орална любов-не съм казала,че на мен не искам да правят....искам :)

Искай - използвай вълшебните думички: "Излижи ме и след това ще ти лапам!". Докато не се научиш да лапаш - никакво лизане за теб :x 8)
Ne e tochno taka. Az iskah da me lije i iskah i az da mu lapam. Toi obache beshe tvyrdo ubeden, che ne iska da mu lapam i samo me lijeshe. No tai kato az toooolkova iskah i na nego da mu dostavq tova udovolstvie se syglasi, ta taka veche ne znam kak da go nakaram da razbere, che ne moje postoqnno da duham. ..... Inache go kazah vyv vryzka s tova, che moje samo da te lijat, bez da duhash.

Mona_90
06-30-2008, 09:17
Обичам и аналния и оралния.

TigerRulZ
06-30-2008, 09:29
Анален..не съм правила..ама не ми се и прави нз що не е за мен просто..оралния ми харесва многоо...даже изкл много

хм скивай ся анален е кура в путката (да се изразя кат селянин) а орален е да ти лиже путката или да му духаш...нали не ги обърка?

krem4et0
06-30-2008, 09:39
Ако няма орален секс, все едно нищо не съм правила. Анален съм опитвала и не ми харесва!

Nadelina
06-30-2008, 09:42
Анален..не съм правила..ама не ми се и прави нз що не е за мен просто..оралния ми харесва многоо...даже изкл много

хм скивай ся анален е кура в путката (да се изразя кат селянин) а орален е да ти лиже путката или да му духаш...нали не ги обърка?
Ti gi obyrka. Vaginalen znaesh li kakvo e?

BirdsFarm
06-30-2008, 10:46
хм скивай ся анален е кура в путката (да се изразя кат селянин) а орален е да ти лиже путката или да му духаш...нали не ги обърка?
Момче - още 3-4 секс-сайта ограмотяване и се върни тогава да пишеш тук! 8)

TigerRulZ
06-30-2008, 11:00
Анален..не съм правила..ама не ми се и прави нз що не е за мен просто..оралния ми харесва многоо...даже изкл много

хм скивай ся анален е кура в путката (да се изразя кат селянин) а орален е да ти лиже путката или да му духаш...нали не ги обърка?
Ti gi obyrka. Vaginalen znaesh li kakvo e?

оппа вярно,нешу се подведох по мнението ти...бтв кво е вагинален покажи ми

L0LiPoP
06-30-2008, 11:01
К*ра в п*тката е вагинален.. :)

Nadelina
06-30-2008, 11:19
Анален..не съм правила..ама не ми се и прави нз що не е за мен просто..оралния ми харесва многоо...даже изкл много

хм скивай ся анален е кура в путката (да се изразя кат селянин) а орален е да ти лиже путката или да му духаш...нали не ги обърка?
Ti gi obyrka. Vaginalen znaesh li kakvo e?

оппа вярно,нешу се подведох по мнението ти...бтв кво е вагинален покажи ми
Ti si qko zagorel, nali? Ako sydim i po LS, koito mi pisa. Nqmam dumi.

TigerRulZ
06-30-2008, 11:39
Анален..не съм правила..ама не ми се и прави нз що не е за мен просто..оралния ми харесва многоо...даже изкл много

хм скивай ся анален е кура в путката (да се изразя кат селянин) а орален е да ти лиже путката или да му духаш...нали не ги обърка?
Ti gi obyrka. Vaginalen znaesh li kakvo e?

оппа вярно,нешу се подведох по мнението ти...бтв кво е вагинален покажи ми
Ti si qko zagorel, nali? Ako sydim i po LS, koito mi pisa. Nqmam dumi.

хах лс-то беше ебавка ако искаш го покажи на всички в някоя тема да преценят дали съм загорял или си прая бъзик,ам за тва по-горе да ми покажеш по-скоро флиртувам ей така на майтап...ако мислиш че съм некое тъпо лапе което рови тоя форум за да се дърви на простотийте на другите пияници и се надявам да си намеря загоряла кака от форума (шот по улицата са малко) коят да има честа да ми е първа и последна ...мм объркала си човека.

бтв ако говорим за тва колко е загорел ш ти кажа само че след темата че си лизала момиче нз на колко места (че и тема пусна) написа за това,че било мноо яко не знам си кво...все едно че откри америка...

пък за лс-то където те бъзикам че си търся сестра но ти ш си последния избор и аз ш ти чукна за да ми се обадиш ти ако има нещо,тва го написах шот в темата с еротичния разказ каза че си искала брат който да те чука всеки ден и такиа простотий...няям ко да кажа повече

tianiira
07-02-2008, 22:44
анален :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

qjte dreben penis
07-02-2008, 23:25
обожавам оралния секс, когато аз съм от приемащата страна.