PDA

View Full Version : Всичките ми приятели са скучни и залухави...



A_non_E_Moose
06-28-2008, 22:07
Здеавейте, токущо се регистрирах в този прекрасен сайт (предимно да се смея на сейра в "Секс", но и аз имам проблеми :oops: ) и това е първата ми тема, в която ще ви разкажа малко за своите приятели.

Та, до миналата година ми беше перфектно, имах 1 доста добър приятел в класа, в квартала ми познавах всички и винаги бях в интересна компания, но началото на тази учебна година изгониха въпросния приятел от класа ми, а месец по-късно се преместих в квартал в другия край на софия и практически останах без приятели до които не трябва да се пътува не по-малко от час...до тук добре, казах си, че ще се сприятеля с нови хора в училище, пък квартала кучета го яли, и без това не прекарвам много време там.
И такаааа...в класа се приобщих към една групичка момчета (които преди това и грам не харесвах, предимно заради различията в суб-културите ни, но се научих да не съдя хората по това :P ), с тях си допаднахме горе-доло, и те имат болно и черно чувство за хумор, оценяват женската красота :wink: , но стане ли въпрос да се ходи някъде, на някъкъв вид забавно мероприятие...просто ги изключи, двама от тях си падат контета и мислят предимно за външния си вид а третия им ходи по свирката, и единственото място където може да се отиде с тях в извън учебно време е на кафе или на кино, не може човек да изпие една бира с тях, или да ги накара да отидат на планина, дори на пейнт бол не успях да ги накарам да отидат.
Та, тук приключва гигантският текст и идва въпроса -
Как да си намеря по-интересни приятели? Как да се отърва от сегашните без да съм total asshole?

Имайте предвид, че не съм от най-общителните, та дори си падам малко срамжлив, ако може така да се нарече.

Kianna
06-28-2008, 22:17
На кого му пука за ТВОИТЕ приятели?
Света ще продължи да се върти въпреки теб.
:razz:

A_non_E_Moose
06-28-2008, 22:20
Това си го знам, ама не пречи да се опитам да се насладя на, и без това, еднотипния, скучен, безцелен и незначителен живот. Съмнявам се, че има нещо лошо.

dreamyy
06-28-2008, 22:24
хах.. амии кажи им да се разкарат защото са СКУЧНИ КРЕТЕНИ :lol: базикам се.. мии кажи им че не ти допадат и че искаш да намериш някой с когото да имате общи интереси :? :-P :lol: и им кажи да не се обиждат и че искаш да си останете пак приятели :-P аа относно как да си намериш приятелии.. е тва вече зависи от теб =; \:D/ :-s :-P

chocoleptic
06-28-2008, 22:39
хах.. амии кажи им да се разкарат защото са СКУЧНИ КРЕТЕНИ :lol: базикам се.. мии кажи им че не ти допадат и че искаш да намериш някой с когото да имате общи интереси :? :-P :lol: и им кажи да не се обиждат и че искаш да си останете пак приятели :-P аа относно как да си намериш приятелии.. е тва вече зависи от теб =; \:D/ :-s :-P
Колко умно мнение ..
Пращиш от ум , Сисо .. !!
:lol:

A_non_E_Moose
06-28-2008, 22:43
Колко умно мнение ..
Пращиш от ум , Сисо .. !!
:lol:

И твойто мнение не е от най-удачните...

dreamyy
06-28-2008, 22:43
приличаме си.. :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

chocoleptic
06-28-2008, 22:49
Колко умно мнение ..
Пращиш от ум , Сисо .. !!
:lol:

И твойто мнение не е от най-удачните...
Просто не се сдържах ..
то бива .. бива ама ..

иначе има много мнения на тази тематика ..
как да си намериш приятели ..
поразрови се пълно е ..

Kianna
06-28-2008, 22:51
Стига хленчи.Стегни се малко.Живота е пред тебе.

dreamyy
06-28-2008, 22:52
дообре , добрее :lol: "има много мнения на тази ТЕМАТИКА" :lol:

chocoleptic
06-28-2008, 22:54
дообре , добрее :lol: "има много мнения на тази ТЕМАТИКА" :lol:
ъхъм ?
:-o

remember_me
06-29-2008, 00:45
gledai da se zapoznae6 s nqkoi novi hora kadeto hodi6 s tezi tvoi priqteli.daje 6te e mn dobre ako yspee6 da gi nakara6 da otidete na nqkoe ot tvoite mesta. gledai samo da ne se sardqt kontetata :D

kalinapet
06-29-2008, 10:58
Пусни обява във вестника :D

Огледай се малко, все ще има някой около теб с твоите интереси. Когато най-малко очакваш ще се появи някой

Bubbly
06-29-2008, 16:21
Това си го знам, ама не пречи да се опитам да се насладя на, и без това, еднотипния, скучен, безцелен и незначителен живот. Съмнявам се, че има нещо лошо.
Пич, съжалявам че ще те разочаровам, обаче животът ти няма да стане по-интересен, разнообразен и значителен когато са напиеш с новите си готини "приятели". :lol: Можеш да отидеш на диско боулинг или стриптийзбар с втория срещнат, можеш да се лигавиш с третия срещнат, обаче само това далеч не е приятелство...

VerryBerry
06-29-2008, 16:38
Това си го знам, ама не пречи да се опитам да се насладя на, и без това, еднотипния, скучен, безцелен и незначителен живот. Съмнявам се, че има нещо лошо.
Пич, съжалявам че ще те разочаровам, обаче животът ти няма да стане по-интересен, разнообразен и значителен когато са напиеш с новите си готини "приятели". :lol: Можеш да отидеш на диско боулинг или стриптийзбар с втория срещнат, можеш да се лигавиш с третия срещнат, обаче само това далеч не е приятелство...

съгласна