PDA

View Full Version : новият "прякор" на момичетата



dimanushka
06-28-2008, 23:15
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)

chocoleptic
06-28-2008, 23:22
охо .. не е ново ..
Еми да не радва ама .. какво да се прави ..

angel_love_
06-28-2008, 23:48
МммМ забелязала съм го,но това е момчета какво да кажем ... ако можете кажете после че немисляят само за секс :D

FENKATAA
06-29-2008, 01:37
много ме дразни щото примерно казват не се дръж като някоя пут.а спр тъпо звучи

HelSy
06-29-2008, 01:43
се едно ние да им викаме ху**ове

SiegHeil
06-29-2008, 01:50
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

SeaEatsShips
06-29-2008, 06:45
Почваме да им викаме х**ове!!

babity
06-29-2008, 06:53
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

тои това не е кой знае колко различно... някой като ми каже: ей, пиче... и направо ми иде да го пречукам! :o :o :o :-x :-x :-x

MonSitY
06-29-2008, 07:01
хаххах
забелязала съм го то нема начин да го не видиш :D :D и да ме дразни немога да направя нищо по въпроса :)

GLeZoRanA
06-29-2008, 07:03
хах На мене вече не ми прави впечатление...Не е нищо ново и чак толкова фрапиращо , че да ми направи впечатление..

MiLeNcHeToO
06-29-2008, 07:18
Според мен това си е чиста простащина,мен също ме дразни ама кво да се прави...Още по грозно е ако го чуеш от някое момиче...
:? :-o 8)

ioancheto
06-29-2008, 07:26
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

тои това не е кой знае колко различно... някой като ми каже: ей, пиче... и направо ми иде да го пречукам! :o :o :o :-x :-x :-x
Съгласна съм..! и мене мн ме дразни.

angel_spirit
06-29-2008, 07:49
Ето това е супер тъпо... :x :x Верно все едно ние да им викаме Х**ове :D Ама ми е Най-Смешно Някое момче да каже на Свой фр : Не се Прай На П*тка беее :lol:

пЛюш!нкаАа~
06-29-2008, 07:55
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

тои това не е кой знае колко различно... някой като ми каже: ей, пиче... и направо ми иде да го пречукам! :o :o :o :-x :-x :-x
Съгласна съм..! и мене мн ме дразни. +1 :-x

prettyIdeath
06-29-2008, 08:01
Много дразни и пред мен са го използвали, но какво да се прави ... момчета :D . И тва никак не е ново..

ra4ence
06-29-2008, 08:39
И при мен се опитаха да го ползват. Не помогнаха цивилизованите молби да не ме наричат така. Е, шамарът помогна. Като не ви харесва нещо-борете се срещу него

BeautifulWorld
06-29-2008, 08:51
се едно ние да им викаме ху**ове
Аз и това съм чувала :D
Много ме дразни, когато някой използва п**ка като говори за момиче. Само това ли виждат в нас?

skatemore
06-29-2008, 08:55
ей вие женките сте много прости бе ебах ви майката като кажеш на момиче че е путка или пичка начи е супер хубава

5StaR
06-29-2008, 08:55
Хмммз аз съм момче, ама не го използвам.. its just not my style

ra4ence
06-29-2008, 08:57
ей вие женките сте много прости бе ебах ви майката като кажеш на момиче че е путка или пичка начи е супер хубава
Има си други начини да ни го казвате :)

eLeinS
06-29-2008, 09:01
Тъпо или не..тях им е яко да ни викат така 8) То само п*тки ли..то не бяха и п*чки..сливи незнам си какво :-D
Много е готино някой да ти каже "Е*ати п*тката си" - било комплимент..
Ми предпочитам да си остана неоценена, отколкото с подобен вид възторжени изрази :shock:
Ам..какво да се прави, дразни ли ни или не..неможем да го променим :o

skatemore
06-29-2008, 09:05
да кат мине некоя от ония с големите цайси нагримирани напарфюмирани с прически и се едно некой ше каже "невероятно красиво момиче"

ra4ence
06-29-2008, 09:06
да кат мине некоя от ония с големите цайси нагримирани напарфюмирани с прически и се едно некой ше каже "невероятно красиво момиче"
въпрос на култура :---)

Chess
06-29-2008, 09:20
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)


Все едно... някои го ползват, други не.

тъжен веселяк
06-29-2008, 09:21
На мен най ми харесва да викам на момичетата "моме" :D

SeaEatsShips
06-29-2008, 09:25
а един приятел вика ''жина"

Samotno_Angel4e
06-29-2008, 09:26
]Тъпо или не..тях им е яко да ни викат така 8) То само п*тки ли..то не бяха и п*чки..сливи незнам си какво :-D
Много е готино някой да ти каже "Е*ати п*тката си" - било комплимент..
Ми предпочитам да си остана неоценена, отколкото с подобен вид възторжени изрази :shock:
Ам..какво да се прави, дразни ли ни или не..неможем да го променим :o
+1 :x
П.С. Аз на момичетата им викам мацки нз що... :grin:

w0sh
06-29-2008, 09:47
Доста ново. Не го ползвам поне от 10 години.

Дефакто не го ползвам, но знам за ползването му.

dimanushka
06-29-2008, 09:52
ей вие женките сте много прости бе ебах ви майката като кажеш на момиче че е путка или пичка начи е супер хубава
Има си други начини да ни го казвате :)
+1
айде предположи че някое момиче каже: "оле гледай го тоя х*й" според теб това синоним на готина момче ли е.. хаха
то е ясно че няма д спрат да ни наричат така ама дразни просто.. изглежда ще трябва да се примирим... :?

MartyParty
06-29-2008, 09:54
Мисля че е тъпо,просташко и не говори добро за този ,който го използва.Пък и аз мога да измисля поне 100 прякора на момчетата...захарно бастунче,чушконосец...да си чула някой да подвиква по улицата "Ей,хуй,дай си телефонния номер!"???

nikinkaa
06-29-2008, 09:54
изглежда ми много просташко.. :shock: ебаси и кавалерите :shock: :shock:

Lucho
06-29-2008, 09:55
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

:razz: :razz: :razz: :razz: Разбира се..

MiMcHeToOo
06-29-2008, 09:59
Мисля че е тъпо,просташко и не говори добро за този ,който го използва.Пък и аз мога да измисля поне 100 прякора на момчетата...захарно бастунче,чушконосец...да си чула някой да подвиква по улицата "Ей,хуй,дай си телефонния номер!"???

ХаХАХАХаАХАХ :razz: :D :razz:

gLoRiOuS_aNGeL
06-29-2008, 10:21
Това си е от много отдавна,просто момчетата в твоето обкръжение са започнали сега да го използват!Иначе открай време се наричат с имената на половите органи... 8-) :D 8-)

prettyIdeath
06-29-2008, 10:30
Хмммз аз съм момче, ама не го използвам.. its just not my style
Щот си добричко и възпитано момченци :-D :P

didi_baby
06-29-2008, 10:36
нищо ново а и не ме дразни дори и приятела ми като говори за мен ми вика "мойта путка" от кво да се дразня не обръщам внимание

slun4ice_90
06-29-2008, 10:43
:lol: Стана ми смешно хаха.Аз пък ще ви питам случвало ли ви се е да ви подсвиркват ей така просто си ходите и някави мъжки олигофрени започват да подсвиркват и да ви викат:.."ей секси",или "по-полека маце" ? :razz: ужасно е...На мен ми се е случвало и аз доста с изнервям.... :o Да не съм някаква к****..... :? И то с една приятелка си ходихме и едни мъжкари като започнаха да ни викат така....и аз като им се развиках яко...... :lol: Ами мъжки има много други начини да ни покажете,че ви кефим. :razz: :-P :)

PePeLePew
06-29-2008, 10:49
това го правим за да ви блъскаме самочувствие ;)

didi_baby
06-29-2008, 10:51
въпроса е че по тоя начин се чувстваме като курви а и мисля че си имаме достатъчно самочувствие че вие да ни блъскате още пич ;)

slun4ice_90
06-29-2008, 10:54
въпроса е че по тоя начин се чувстваме като курви а и мисля че си имаме достатъчно самочувствие че вие да ни блъскате още пич ;)Евала мацка :-P :grin:

Zarity
06-29-2008, 10:58
Да и е отвратително!Приятелки си говорят на "пу*кооо" или "дуда"!Момчетата наричат каджетата си "пу*ки" или "това са мойте пу*ки"Аз лично ако приятеля ми каже такова нещо за мен,просто ше му откъсна топките! :-o

Zarity
06-29-2008, 10:59
:lol: Стана ми смешно хаха.Аз пък ще ви питам случвало ли ви се е да ви подсвиркват ей така просто си ходите и някави мъжки олигофрени започват да подсвиркват и да ви викат:.."ей секси",или "по-полека маце" ? :razz: ужасно е...На мен ми се е случвало и аз доста с изнервям.... :o Да не съм някаква к****..... :? И то с една приятелка си ходихме и едни мъжкари като започнаха да ни викат така....и аз като им се развиках яко...... :lol: Ами мъжки има много други начини да ни покажете,че ви кефим. :razz: :-P :)Мдам,подгрепям това мнение,просто се побърквам някой селянин като ми подвикне.... :o

BeautifulWorld
06-29-2008, 11:00
да кат мине некоя от ония с големите цайси нагримирани напарфюмирани с прически и се едно некой ше каже "невероятно красиво момиче"
"Мадама" или "мацка" звучи малко по-цивилизовано в случая.

BeautifulWorld
06-29-2008, 11:03
Да и е отвратително!Приятелки си говорят на "пу*кооо" или "дуда"!Момчетата наричат каджетата си "пу*ки" или "това са мойте пу*ки"Аз лично ако приятеля ми каже такова нещо за мен,просто ше му откъсна топките! :-o
=D>

Entel
06-29-2008, 11:04
Аве то не се използва за всички момичета. Ние тука викаме путки само на разглезени момичета и на момчета дето не знаят как да се държат и мрънкат за всичко...

soul1199
06-29-2008, 11:13
Мисля че е тъпо,просташко и не говори добро за този ,който го използва.Пък и аз мога да измисля поне 100 прякора на момчетата...захарно бастунче,чушконосец...да си чула някой да подвиква по улицата "Ей,хуй,дай си телефонния номер!"???

ХаХАХАХаАХАХ :razz: :D :razz: :shock: :razz: :razz:

dark_angel_7813
06-29-2008, 11:14
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)

:shock: :shock: :shock: и мен якоо ме дразни тва :-x :-x :-x

pampers
06-29-2008, 11:15
бай хуй и путка майна не ги ли знаете :razz: :D :D :D 8)

hahavteen
06-29-2008, 11:50
Аз с простаци не общувам а какво говорят другите не ме касае.

Pliok0019
06-29-2008, 12:43
Когато бившият ми канеше някои от приятелите си да излязат и човекът се оказваше зает, той му казваше "Това е щот си путка." :smt064

dimanushka
06-29-2008, 13:31
Когато бившият ми канеше някои от приятелите си да излязат и човекът се оказваше зает, той му казваше "Това е щот си путка." :smt064
хахаха верно и аз съм го чувала тва...
те се обиждат един друг чрез тва пък после викат че не е обида за нас... сигурно :D

Chess
06-29-2008, 15:05
Когато бившият ми канеше някои от приятелите си да излязат и човекът се оказваше зает, той му казваше "Това е щот си путка." :smt064
хахаха верно и аз съм го чувала тва...
те се обиждат един друг чрез тва пък после викат че не е обида за нас... сигурно :D


Има ли смисъл да обяснявам... Като те гледам така или иначе няма да разбереш.

FeelMyPain
06-29-2008, 15:59
А вие защо се наричате една на друга кучка и курва ?

SiegHeil
06-29-2008, 16:02
Прекръстете темата 'Събор на феминистките' и да не ви пука :>

Starfall
06-29-2008, 16:04
Честно казано аз използвам "Мацка" , а ако ти кажа че да говоря на "Тъпа Путка" ме научи точно най-добрата ми приятелка :)

yuyuto
06-29-2008, 16:06
Говори ми, че е типичен селски бек, нищо повече... :?

WhiteDove
06-29-2008, 16:21
ем мисля,че използват това ъъъ...``обръщение``
1-во:избиват комлекси по този начин
2-ро:да повдигнат самочувствието и егото си,едва ли не``Виж к'ъв пич съм`` :razz:
3-то:от беден речник
4-то:простотия баткаа :?

Chess
06-29-2008, 16:23
Мн се дразня така...
Заради някакви си там пикльовци, които просто се правят на интересни, обвинявате целия мъжки народ...

SiegHeil
06-29-2008, 16:34
А после искате да сте равни с мъжете...мене и конски чеп да ми викат ми е се тая, на тва му се вика жаргон мацки...айде стига сте ревали за най малката лигня и станете малко по сериозни...

purple__love
06-30-2008, 09:46
kakvo mislq li....ami svikva se....vsi4ki okolo men si govorqt na "pu*ka, ku*ka, ku*va" i kvo li o6te ne.... mu*sha....to e ne6to kato "zdravei"...za men e gadno i gnusno...no men koi me pita,kogato za vsi4ki ostanali e normalno?!

mon4eto
06-30-2008, 14:49
Ponqkoga go kazvat na mqsto :-D

trayana
06-30-2008, 17:04
Според мен това си е чиста простащина,мен също ме дразни ама кво да се прави...Още по грозно е ако го чуеш от някое момиче...
:? :-o 8)
Da taka e!

6o6kotooo
06-30-2008, 17:06
Емии от момчета кфо друго може да се очаква ;)

Liar
06-30-2008, 17:14
Тва е супер неуважително,много ме дразни!

HePeAJIeH
06-30-2008, 18:13
Аз съм момче и лично така не викам на момичетата `щото все пак биха се обидили а и не ми изглежда много готино.. все едно на нас момчетата да викат "чепове" :D

jghgh
06-30-2008, 19:03
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Дай и ние да им викаме хуйове! :lol: Обаче, забелязала ли си, ако момчето има култура не нарича момичетата "путки", и ако държи на тях, или са му направили добро впечатление, казва "запознах се с готино момиче" а не с "яка путка" .. абе как да ти кажа...
никой не протестира да му викат "путка" щото май стана нарицателно за яка мацка, но според мен е малко унизително. Все едно сме само едни влагалища и толкова. Ами гадно е, ние така ли казваме?
Някои казват "яко парче" и наистина на пръв поглед не звучи ужасно, обаче като се замислиш.. парче.. като парче месо :-P
хм не че толкова се обиждам, ама "путка" си е гадно!
особено ако е някой, който например е написал в сайта си "жената е една дупка с излишна кожа около нея" :shock: :shock: :shock: е ако искате ми вярвайте, виждала съм такива... мога да кажа само ПФ

свястните момчета обикновено ни мислят за хора и не ни наричат "влагалища" .. малко или много.. уважение да има..


edit:
Според мен това си е чиста простащина,мен също ме дразни ама кво да се прави...Още по грозно е ако го чуеш от някое момиче...
:? :-o 8)
ааа дааа
отвратително...
"оо путко ко стаа" и се прегръщат и се млящат
или се бъзикат с "патко, гъско" пфф
селянки прости : )

kifla
06-30-2008, 19:05
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Тъпо е и показва ограничените мозъци ,на този който го употребява! 8)

258
06-30-2008, 19:23
Почваме да им викаме х**ове!!
Съгласна \:D/ Пред мен никой не ми е казвал п*тка,ама като кажат за някое друго момиче се дразна и аз 8-) :-x

FeelMyPain
06-30-2008, 19:34
А вие защо се наричате една на друга кучка и курва ?
Отговорете ми на въпроса !

sasha_90
06-30-2008, 19:35
И мен ме дразни.

picha_gnida
06-30-2008, 19:35
Аз, макар и от женски пол, също употребявам въпросната дума. Мисля, че приляга на доста хора, които познавам - и жени, и мъже.
Но не е важна само думата, а смисъла, който влагаме в нея, тона и интонацията, с които я произнасяме.
Нагледен пример: Когато моя ми каже нежно, че съм неговата ”овча п*тка”, аз закачливо му отвръщам с ”говежди х*й”. Така споделяме любовта си.

jghgh
06-30-2008, 19:44
А вие защо се наричате една на друга кучка и курва ?
Отговорете ми на въпроса !


ее тва е друго е : D

bishop
06-30-2008, 19:48
пф, такова ви е обкръжението. като сте си избрали такива приятели, кво се оплаквате? :x има 2 вида момчета: едните са простаци, др не. вие си избирате с кои да се разнасяте. неможете да им се сърдите че са такива, каквито са и да ревете по форумите, че ви е кофти компанията. избор винаги има. :-x (shake)

FeelMyPain
06-30-2008, 19:50
А вие защо се наричате една на друга кучка и курва ?
Отговорете ми на въпроса !


ее тва е друго е : D
Кое му е другото?Вие може да се наричате така без да е проблем, ама ако ние нещо ви кажем и ще ни издете ушите.Феминистки.

jghgh
06-30-2008, 19:57
А вие защо се наричате една на друга кучка и курва ?
Отговорете ми на въпроса !


ее тва е друго е : D
Кое му е другото?Вие може да се наричате така без да е проблем, ама ако ние нещо ви кажем и ще ни издете ушите.Феминистки.

не е феминизъм, аз например не се кефя на феминистки, излагат женската част от човечеството.
ама путка е вулг. дума на влагалище
все едно като те видя да те поздравя "хей пенис, как си?", или "пишле", "хуй" и т.н...
все едно не си личност...

а когато аз кажа на някое друго момиче курва или кучка то е защото я ненавиждам например... отношение, отношение и пак отношение. : )

FeelMyPain
06-30-2008, 20:00
А вие защо се наричате една на друга кучка и курва ?
Отговорете ми на въпроса !


ее тва е друго е : D
Кое му е другото?Вие може да се наричате така без да е проблем, ама ако ние нещо ви кажем и ще ни издете ушите.Феминистки.

не е феминизъм, аз например не се кефя на феминистки, излагат женската част от човечеството.
ама путка е вулг. дума на влагалище
все едно като те видя да те поздравя "хей пенис, как си?", или "пишле", "хуй" и т.н...
все едно не си личност...

а когато аз кажа на някое друго момиче курва или кучка то е защото я ненавиждам например... отношение, отношение и пак отношение. : )
Нямах това предвид и ти много добре знаеш.Приятелки редовно си викат една на друга "ооо кучко как си" или ново модерното, да си напишеш на сайтчето за запознанство "това са мойте курви: Пенка,Минка,Дафинка... Ако някой ги барне ще му счупа ръцете."

jghgh
06-30-2008, 20:02
оф еми пич виж по-нагоре кво съм писала

такива които си викат "кучко/патко/путко/гъско/мършо" уж на бъзик са ми адски противни и мазни

аз като не съм такава и като не движа с такива имам право да протестирам срещу тъпите наименования, с които наричат момичетата и с които понякога ние самите се наричаме..

FeelMyPain
06-30-2008, 20:07
За това говорех и аз.И аз не съм от хората, които викат на едно момиче - путка, но щом те се примиряват приятелките им да ги наричат курва и кучка, ще се примирят и с това.

pasii_sladuranata
06-30-2008, 20:12
За това говорех и аз.И аз не съм от хората, които викат на едно момиче - путка, но щом те се примиряват приятелките им да ги наричат курва и кучка, ще се примирят и с това.
най-най-най добрия образ..най-най-най добрия дженталмен..най-най-най добрия приятел.. :-) :-)

VinDiesel
06-30-2008, 20:31
Токачка :D Точилка Пила

FiRe_LaDy
06-30-2008, 20:34
според мен го използват момчета,които гледат на момичетата само акто сексуален обект или нз и аз ... ама дразни много !

I.love.Toni
06-30-2008, 20:52
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Уууф... тва е гадноо :(
Според мен момичетата са по-умни, по-красиви и като цяло по-свестни от момчетата и заслужават уважение!!!

partychild
06-30-2008, 21:14
drazni me adski mnogo ! :?

FeelMyPain
06-30-2008, 21:25
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Уууф... тва е гадноо :(
Според мен момичетата са по-умни, по-красиви и като цяло по-свестни от момчетата и заслужават уважение!!!
Ти си пълен скапаняк + това гаджето ти е грозно.

I.love.Toni
06-30-2008, 21:29
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Уууф... тва е гадноо :(
Според мен момичетата са по-умни, по-красиви и като цяло по-свестни от момчетата и заслужават уважение!!!
Ти си пълен скапаняк + това гаджето ти е грозно.
Естествено, както си и мислих, поредния форум пълен с хейтъри...
А щом казваш, че момичето, което обичам е грозно... като се ожениш ти пожелавам жена ти при раждането на детето ви да умре, а детето ви да се роди недъгаво...

FeelMyPain
06-30-2008, 21:34
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Уууф... тва е гадноо :(
Според мен момичетата са по-умни, по-красиви и като цяло по-свестни от момчетата и заслужават уважение!!!
Ти си пълен скапаняк + това гаджето ти е грозно.
Естествено, както си и мислих, поредния форум пълен с хейтъри...
А щом казваш, че момичето, което обичам е грозно... като се ожениш ти пожелавам жена ти при раждането на детето ви да умре, а детето ви да се роди недъгаво...
Мерси за пожеланието.Умствено съм на светлинни години по напред от теб затова ще ти кажа само едно:Не форума е пълен с хейтъри, просто всички мразим путки като тебе.Ти мъж ли си или дрисльо?Уважаваш ли се въобще?Как може да кажеш, че жените са по-умни и по-красиви от нас.Баси клоуна.

I.love.Toni
06-30-2008, 21:37
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Уууф... тва е гадноо :(
Според мен момичетата са по-умни, по-красиви и като цяло по-свестни от момчетата и заслужават уважение!!!
Ти си пълен скапаняк + това гаджето ти е грозно.
Естествено, както си и мислих, поредния форум пълен с хейтъри...
А щом казваш, че момичето, което обичам е грозно... като се ожениш ти пожелавам жена ти при раждането на детето ви да умре, а детето ви да се роди недъгаво...
Мерси за пожеланието.Умствено съм на светлинни години по напред от теб затова ще ти кажа само едно:Не форума е пълен с хейтъри, просто всички мразим путки като тебе.Ти мъж ли си или дрисльо?Уважаваш ли се въобще?Как може да кажеш, че жените са по-умни и по-красиви от нас.Баси клоуна.
Злобар... ми по-красиви са ест... ти гей ли си?

FeelMyPain
06-30-2008, 21:40
забелязали ли сте че в последно време когато някое момче говори а някое момиче използва думата пу"ка... всеки ден чувам някои да го казва това и то пред други момичета... малко ми е странно честно казано и ме дразни...
Вие какво мислите?! :)
Уууф... тва е гадноо :(
Според мен момичетата са по-умни, по-красиви и като цяло по-свестни от момчетата и заслужават уважение!!!
Ти си пълен скапаняк + това гаджето ти е грозно.
Естествено, както си и мислих, поредния форум пълен с хейтъри...
А щом казваш, че момичето, което обичам е грозно... като се ожениш ти пожелавам жена ти при раждането на детето ви да умре, а детето ви да се роди недъгаво...
Мерси за пожеланието.Умствено съм на светлинни години по напред от теб затова ще ти кажа само едно:Не форума е пълен с хейтъри, просто всички мразим путки като тебе.Ти мъж ли си или дрисльо?Уважаваш ли се въобще?Как може да кажеш, че жените са по-умни и по-красиви от нас.Баси клоуна.
Злобар... ми по-красиви са ест... ти гей ли си?
Човек винаги трябва да обича себе си и себеподобните си преди останалите.
Това е все едно кучето, заобиколено от други кучета, да каже на котката, че котките са по-умни и по-красиви.Останалите кучета ще го разкъсат на момента.
Спри да приказваш глупости, защото с това мислене никога няма да си намериш мъже приятели.

sexy_eJlz
06-30-2008, 21:43
Мии не всички г0 правят ... н00 п0вечет0 ... :?

I.love.Toni
06-30-2008, 21:43
Човек винаги трябва да обича себе си и себеподобните си преди останалите.
Това е все едно кучето, заобиколено от други кучета, да каже на котката, че котките са по-умни и по-красиви.Останалите кучета ще го разкъсат на момента.
Спри да приказваш глупости, защото с това мислене никога няма да си намериш мъже приятели.
Спокойно, приятели си имам... Кучетата и котките са различни животни... Тук говорим за един и същ вид, но различни полове...
Ае бегай да мразиш някой друг...

Presley
06-30-2008, 21:44
Аэ не съм момче,ама иэполэвам думата КИФЛА.

FeelMyPain
06-30-2008, 21:48
Човек винаги трябва да обича себе си и себеподобните си преди останалите.
Това е все едно кучето, заобиколено от други кучета, да каже на котката, че котките са по-умни и по-красиви.Останалите кучета ще го разкъсат на момента.
Спри да приказваш глупости, защото с това мислене никога няма да си намериш мъже приятели.
Спокойно, приятели си имам... Кучетата и котките са различни животни... Тук говорим за един и същ вид, но различни полове...
Ае бегай да мразиш някой друг...
Не те мразя, просто защото за да те намразя трябва да си в сърцето ми, а ти не си.Средностатистическата жена е на доста по-ниско ниво от средностатистическия мъж, така че не на мен тия.Ако нямаш какво да ми кажеш по темата по-добре си замълчи.

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 22:42
Аэ не съм момче,ама иэполэвам думата КИФЛА.
Иха какво съвпадение, и аз ползвам кифла, итс делишъс.

DisciplineAndOrder
06-30-2008, 22:43
не знам,моите познати използват тактичното ''слива'' :-o

jghgh
07-01-2008, 07:08
да, тъпо е някое момче да изтърси че момичетата са над момчетата (звучи някак неискрено или анти-самоуважително) но моля ви не почвайте с разни статистики... според мен просто има тъпи хора, независимо от пола, цвета на кожата, косата, расата и т.н, така че по-добре не извъртайте темата, че и аз да не се дразня : D

ся глупаво е да кажа че жените сме по-умните или да твърдя обратното.. просто има хора и хора и тва е, кво...


бтв "слива" звучи още по-гадно. и ако не се лъжа дойде от Мишо Шамара "знам че вече плащам твоята слива..." или пак някъв боклучав БГ рап беше... :-D

kifla
07-01-2008, 07:29
Аэ не съм момче,ама иэполэвам думата КИФЛА.
Иха какво съвпадение, и аз ползвам кифла, итс делишъс.
тенкЮ :lol: :oops:

_FaShIoN_
07-01-2008, 07:51
Това го прави всяко момче и всяко момиче се дразни,ама нищо не можем да направим.... :)

vesito13
07-01-2008, 07:54
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

тои това не е кой знае колко различно... някой като ми каже: ей, пиче... и направо ми иде да го пречукам! :o :o :o :-x :-x :-x
Съгласна съм..! и мене мн ме дразни. +1 :-x +1 Отвратително е :-x :-x :-x

I_Know
07-01-2008, 08:02
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

тои това не е кой знае колко различно... някой като ми каже: ей, пиче... и направо ми иде да го пречукам! :o :o :o :-x :-x :-x
Съгласна съм..! и мене мн ме дразни. +1 :-x +1 Отвратително е :-x :-x :-x

+още 1 :P

SiegHeil
07-01-2008, 09:38
Аз така не правя :( , аз им викам пички :oops:

тои това не е кой знае колко различно... някой като ми каже: ей, пиче... и направо ми иде да го пречукам! :o :o :o :-x :-x :-x
Съгласна съм..! и мене мн ме дразни. +1 :-x +1 Отвратително е :-x :-x :-x

+още 1 :P
Е в крайна сметка как искате, пичка или путка ? :-o
Не може човек да ви разбере вас жените.. :/

HelSy
07-01-2008, 10:02
" Не форума е пълен с хейтъри, просто всички мразим путки като тебе. "-написа Чичко_Полицай

типичен пример за отношението м/у себеподобните :lol: :lol: :razz:

WINTER_NIGHT
07-01-2008, 11:15
А после искате да сте равни с мъжете...мене и конски чеп да ми викат ми е се тая, на тва му се вика жаргон мацки...айде стига сте ревали за най малката лигня и станете малко по сериозни...


Само дето ни всички сме такива. :) На мен също ми е все тая. :)

jghgh
07-01-2008, 11:51
ахаха тъпия фашист се обажда

не сме лигави, и тва хич не е "малко проблемче"
най-малкото ено момче което не е малоумен дървар няма да се изказва така вулгарно
на всичкото отгоре звучи грозно

въпроса е принципен ;)

MoHuTo
07-01-2008, 12:00
Отвратително е :-x , обаче какво да се прави.. няма да спрат така че.. :o

NightGuardian
07-01-2008, 12:25
NightGuardian:
Това , не е ново!Така си викам и ВИКАТ от както се помня! :-D

Sensuality
07-01-2008, 13:00
Отвратително е :-x , обаче какво да се прави.. няма да спрат така че.. :o

+! :-x

SiegHeil
07-01-2008, 13:19
ахаха тъпия фашист се обажда

не сме лигави, и тва хич не е "малко проблемче"
най-малкото ено момче което не е малоумен дървар няма да се изказва така вулгарно
на всичкото отгоре звучи грозно

въпроса е принципен ;)
Нали искате да сте с равни с мъжете бе, тогава се научете да приемате живота такъв, гаден и арогантен...мен всеки ден ме псуват и обиждат, но не рева че ме дискриминират щото съм мъж, а виждам къде е лично моята грешка ако има такава и я поправям...
"най-малкото ено момче което не е малоумен дървар няма да се изказва така вулгарно"
тогава не ми е ясно на теб кво ти пука за мнението на някъв малоумен дървар ?
Ако това са ти 'огромните' проблеми в живота ще има доста да растеш докато станеш равна с който и да е мухльо..

VIP_kukli4k@
07-01-2008, 15:09
пффф супер тъпо...ама от мъжките индивиди нещо по-умно може ли да се очаква :D:D:D