PDA

View Full Version : Орален и анален секс



Baby92
06-29-2008, 05:31
Много ми е интресно какво мислите за тези два вида секс, тъй като аз все още не съм практикувала какъвто и да е секс. Моля дайте ми съвети и мнения по въпроса. Благодаря ви предварително!

BirdsFarm
06-29-2008, 07:26
Оралния е задължителен за "пълноценен сексуален живот" ;) Без да въртиш свирки си заникъде 8)
А аналния... не е нещо особено. Веднъж на 3-4 месеца помпам мойта в задника, но когато и двамата сме се разгонили много и се сетиме за това :) Иначе ако чукаш чуждо - задника е задължителен. Нали после трябва да можеш да кажеш, че си й пръснал дупарата 8)

Yallama
06-29-2008, 07:33
Предпочитам оралния.Аналния не ми допада :? +1

besnicataa
06-29-2008, 08:02
Оралния е задължителен за "пълноценен сексуален живот" ;) Без да въртиш свирки си заникъде 8)
А аналния... не е нещо особено. Веднъж на 3-4 месеца помпам мойта в задника, но когато и двамата сме се разгонили много и се сетиме за това :) Иначе ако чукаш чуждо - задника е задължителен. Нали после трябва да можеш да кажеш, че си й пръснал дупарата 8)МНОГО pROSTO ИЗКАЗВАНЕ :-x :x

sladka_celuvka
06-29-2008, 08:05
правила съм и орален и вагинален и анален :D :D :D оралния е задължителен на каде си без него :P за аналния стига момичето да иска няма лошо :D

BirdsFarm
06-29-2008, 08:32
Оралния е задължителен за "пълноценен сексуален живот" ;) Без да въртиш свирки си заникъде 8)
А аналния... не е нещо особено. Веднъж на 3-4 месеца помпам мойта в задника, но когато и двамата сме се разгонили много и се сетиме за това :) Иначе ако чукаш чуждо - задника е задължителен. Нали после трябва да можеш да кажеш, че си й пръснал дупарата 8)МНОГО pROSTO ИЗКАЗВАНЕ :-x :x

Чак сега ли осъзна, че дупето ти е било само нечия бройка? Не е нужно да ме обиждаш - това си е твой проблем :?

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 10:19
Предпочитам оралния.Аналния не ми допада :? +1
+1

Nadelina
06-29-2008, 10:22
Oralnia sym syglasna, che e zadyljitelen. Analnia...chesno kazano ne pravq takyf i ne sym mnogo navita da probvam pak, ama mai myja i bez nego e dovolen.

la4ezara
06-29-2008, 10:40
Нищо не е задължително - не си длъжен да правиш каквото не искаш. Ако не искаш да "въртиш свирки" - няма, ако не искаш анален секс - няда да правиш. В една "истинска" връзка нищо не е задължително!

BirdsFarm
06-29-2008, 11:41
Нищо не е задължително - не си длъжен да правиш каквото не искаш. Ако не искаш да "въртиш свирки" - няма, ако не искаш анален секс - няда да правиш. В една "истинска" връзка нищо не е задължително!

Да - както не е задължително да си с момиче, което не лапа... 8)

Meri_007
06-30-2008, 14:18
Аз също мисля ,че свирката си е класика ,без нея акта като че ли е някак си бледнее.Пък си е готино такова.Колкото до аналния,не е лош,разнообразява такъв.Но тва за пръснати дупари,наистина момчета сте ужасни самохвалковци в това отношение.Гордост ли е ако кажеш че си ми пръснал дупарата?

DevilWish
06-30-2008, 18:00
правила съм и орален и вагинален и анален :D :D :D оралния е задължителен на каде си без него :P за аналния стига момичето да иска няма лошо :D
Така е ;) + лично за мен аналния носи удоволствие ;)

ELFIQ
06-30-2008, 18:04
Предпочитам оралния.Аналния не ми допада :?

+1 :) :oops:

Presley
06-30-2008, 18:23
Съвети?Какви съвети да ти дадем като нямаш конкретен въпрос или проблем.
Като эапочнеш да водиш полов живот,ще видиш какво ти доставя удоволствие и ще го практикуваш него.

mishani
06-30-2008, 20:45
придпочитам орален.. аналния някак не ми допада 8-)

TigerRulZ
07-01-2008, 02:40
Oralnia sym syglasna, che e zadyljitelen. Analnia...chesno kazano ne pravq takyf i ne sym mnogo navita da probvam pak, ama mai myja i bez nego e dovolen.

нормално да е доволен и без анален все пак ВАГИНАЛНИЯ (ся доволна ли си) е до голяма степен като аналния че ако не и по-добър...докат оралния не може да се замести с нищо


(а ти от темата за лизането насам си станала невероятна маниячка на тема орален секс май..даже неколко теми пусна)