PDA

View Full Version : Басейни



alehole
06-29-2008, 08:26
ЗДр. Ходите ли на басейни ? И къде? Питам главно за кв.Обеля и кв.Надежда но ако имате добри отзиви и за други басейни кажете защото се чудя къде да отида а :( незнам а по тези жеги е страхотно да си си в басейнчето :-P

miloto_girl_4e
06-29-2008, 09:07
Ходя предимно на Дианабад, да, лудница е, има яко народ, ама аз предпочитам да има хора около мен, отколкото да е празно..

alehole
06-29-2008, 10:43
тва какво общо има със спорта?

разбирам да е за плуване,ама за ходене на басейн да се печеш и "плицуркаш" мисля че тоя раздел е неподходящ...

на баня Мадара има готин басейн за плуване :)
Mм къде тогава предлагаш да го сложа в "Любов" или "Музика и ТВ" :-o :-D
а тая бана мадара къде е ?? аз не съм от софия затова моля разяснявайте

Както и къде е това ДИАНАБАД ?
И цените как са ?

MartyParty
06-29-2008, 11:22
Ние сме на НДК на фонтана . :lol:

ЕPu
06-29-2008, 13:14
емииии кажи няква изходна точка, която знаеш къде се намира и ще ти обясня как да стигнеш до Дианата (респективно и до мойто даскало 8-) )

skatemore
06-29-2008, 14:22
ние сме на лева

lonely_shadow
06-29-2008, 14:29
Аз принципно ходех на Спартак, само че спряха безплатното, а нямам намерение да давам по 7 кинта (ученическото, иначе е 10) за 2 часа плуване, както преди по 4 пъти на седмица :? Да знаете някъде другаде на по-сносни цени да има? Казаха ми за Спортната палата - там как е?

hamilcar
06-29-2008, 15:32
Ходя най-често в Дианабад, входа е 5 лева през делничните дни, а събота и неделя 6 лева. Има три басейна един около 2 метра, другия е 3 метра, последния е 5 метра за кулата. Шезлонга е 4 или 5 лева зависи от деня. Намира се до Гара Пионер.

Миналата година и в Леда ходих няколко пъти, но ме дразни. Само един басейн, който не е много дълбок и не е много голям. Има прекалено много хора, малки деца, майки. Не можеш спокойно да скачаш.

Басейна на ЦСКА не е лош. Но не съм ходил все още тази година.

Като цяло Дианабад.

alehole
06-29-2008, 15:41
Mersi za otgovorite na nqkoi =P~ A drygiteeeee deto rusqt tupotiii :smt096 qko zle ste

alehole
06-29-2008, 15:47
С идея си нямам защо са тъпите правила на форума след като много малко се спазват :o
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата.
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер.
Подобни, теми или мнения, ще бъдат модерирвани или премахвани, по преценка на модераторите.
и още многоооооо :-x

MartyParty
06-29-2008, 16:03
Ти да не помисли,че се бъзикам?Съвсем сериозно си говоря.

alehole
06-29-2008, 16:07
Ти да не помисли,че се бъзикам?Съвсем сериозно си говоря.
Знаеме за тебе :smt078 и в локва би се къпал/а :razz:

MartyParty
07-02-2008, 07:38
Ти да не помисли,че се бъзикам?Съвсем сериозно си говоря.
Знаеме за тебе :smt078 и в локва би се къпал/а :razz:
Не мисля,мадам.В локва е изтъркано пък и в такава суша,човек не може да си намеря свястна такава.Изтънчени дами като вас,не биха се престрашили да се къпят във фонтан,но ние непукистките се радваме на всяка капка вода,стига да не е извънредно замърсена.

alehole
07-02-2008, 08:22
Ти да не помисли,че се бъзикам?Съвсем сериозно си говоря.
Знаеме за тебе :smt078 и в локва би се къпал/а :razz:
Не мисля,мадам.В локва е изтъркано пък и в такава суша,човек не може да си намеря свястна такава.Изтънчени дами като вас,не биха се престрашили да се къпят във фонтан,но ние непукистките се радваме на всяка капка вода,стига да не е извънредно замърсена.
Хахх , разбира се за локвата се пошегувах!А до фонтаните .. мм мисля че всъщност бих се престрашила да се изкъпя,но зависи от много неща..но задължително ако съм с приятна компания и настроението е на ниво в тези жеги бих скочила в фонтана :-D