PDA

View Full Version : Пак тоя цикъл ..



ElisaDay
06-29-2008, 09:24
Здравейте.Трябвше да ми дойде в петък, но уви .. Във вторник почвам работа в един голям магазин и постоянно ще съм на крак.Проблема е, че се страхувам да не ми дойде докато съм на работа и да се оцапам.Имаме три почивки в тях хубаво ще се преглеждам :D ама ако ми дойде през другото време?Да си слагам ли превръзка всеки ден.. , за да съм по сигурна :(

mgxpower
06-29-2008, 09:46
Мислях ,че преди да ви дойде се усещате болки това онова или ако ти дойде не вярвам да е цяла локва а съвсем малко нали така?!

ElisaDay
06-29-2008, 09:54
Не съм казала, че ще е цяла локва!Казах , че ще се оцаспам! :x

BaBy_bS
06-29-2008, 09:59
щом се притесняваш си слагай превръзка :)

pasii_sladuranata
06-29-2008, 10:01
ОПРЕДЕЛЕНО СЛОЖИ ПРЕВРЪЗКА

Nadelina
06-29-2008, 10:09
Sloji prevryzka za vseki sluchai. Taka nqma da mislish postoqnno dali shte se ocapash.

MartyParty
06-29-2008, 11:20
Sloji prevryzka za vseki sluchai. Taka nqma da mislish postoqnno dali shte se ocapash.
Да,малко ще ти е неудобно в тая жега,обаче пък няма да го мислиш толкова.

Forester
06-29-2008, 12:14
Ами да сложи си превръзка най-добре..Може и ежедневна,и си носи носи няколко в чантата :) През почивките може да проверяваш..

fiama
06-29-2008, 14:16
Просто си сложи една ежедневна превръзка. По време на почивките ще проверяваш, и ако ти е дошло - слагаш нормална и така ;)

dare_93
07-01-2008, 14:20
Ами да сложи си превръзка най-добре..Може и ежедневна,и си носи носи няколко в чантата :) През почивките може да проверяваш..
+1

prettyIdeath
07-01-2008, 14:40
:D :D :D Еми сложи си превръзка дори и да не ти е дошло. Ти толкова ли не усещаш нищо преди да ти дойде или първата капка?! И ежедневна превръзка ти стига. Все пак като ти дойде няма веднага да текне я...

iveta1990
07-04-2008, 11:52
Преди ми се наложи да пътувам 2 дни,трябваше да ми дойде...нямаше какво да правя освен да си сложа превръзка преди да е дошло.И да си призная,че ако не го бях направила това щях да закъсам много.
Направо си ме спаси.И сега до ден днешен,като ми се наложи нещо такова слагам една преди това и няма защо да се притеснявам.Ако дойде-дойде,ако не....нищо не губя.

Но за магазина не ти е нужно нищо повече от една ежедневна.Ще ти свърши перфектна работа.Сложи я преди това и няма какво да му мислиш.Иначе непрекъснато ще се притесняваш да не си се изцапала.

Успех в новата работа.

foreverr
07-05-2008, 14:04
Преди ми се наложи да пътувам 2 дни,трябваше да ми дойде...нямаше какво да правя освен да си сложа превръзка преди да е дошло.И да си призная,че ако не го бях направила това щях да закъсам много.
Направо си ме спаси.И сега до ден днешен,като ми се наложи нещо такова слагам една преди това и няма защо да се притеснявам.Ако дойде-дойде,ако не....нищо не губя.

Но за магазина не ти е нужно нищо повече от една ежедневна.Ще ти свърши перфектна работа.Сложи я преди това и няма какво да му мислиш.Иначе непрекъснато ще се притесняваш да не си се изцапала.

Успех в новата работа.
+1