PDA

View Full Version : Обичате ли истински?



SLADICHKOTO
06-29-2008, 11:25
istinskata lubov za mene e istina....obi4am mn 4oveka do men ...i smqtam 4e za da si 6tastliv trqbva da ima6 4ovek do sebe si....da obi4a6 zna4i da boli....da v lubovta ima bolka,no kato se zamislim kolko bolka ima po sveta e po dobre da te boli ot lubovta...za6toto 4ovek obi4a za da bade obi4an....za6toto 4ovek osaznava kakvo e lubovta edva kogato q nameri...a ako i tozi koito e do tebe te obi4a togava vsi4ko e ok....az si obi4kam mn moito mom4e i se nadqvam vseki ot vas da e nameril istinskata lubov......obi4aite se xora dokajete 4e lubovta ne e izmama!!! :) [/b]

т.7
krem4et0

w0sh
06-29-2008, 11:28
любовта е кастриран делфин.

soul1199
06-29-2008, 11:35
любовта е кастриран делфин. :shock: mn stranno opredelenie

hgfh
06-29-2008, 11:48
nemojah da razbera kakvo obshto ima lubovta s kastriraniq delfin ? :? :lol:

Nadelina
06-29-2008, 11:51
nemojah da razbera kakvo obshto ima lubovta s kastriraniq delfin ? :? :lol:
Krasota, koqto ne mojesh da dokosnesh, na koqto ne mojesh da se nasladish. Priatno useshtane, noseshto bolka.

MostHated
06-29-2008, 11:55
Обичам истиснки само мен! А харесвам много 1 момиче, въпреки че и нея бих могъл да я обичам,,, ще се види то :oops:

DYNAMIC
06-29-2008, 12:13
обичам..ама зависи какво.. обичам да ям,да спя,да гледам филми,да плувам...обичам и близките хора.. .Себе си обичам донякъде,момчета-не..може би мноого харесвам едно..но така и така няма да излезе нищо 8)

kuklichka_bg
06-29-2008, 12:54
omg 4e tema kato skasate sha naprish tema "lubovta ne sa6testvuva"

Starfall
06-29-2008, 13:25
След 10 поста това писва. но е забавно :D :D :D
Има голяма разлика от реалността и приказките. Тук нищо незапочва с
"Имало 1 време..." ,
но 100% завършва с "после 3 дена се депресирал, мислил, и осъзнавал живота..." :)

MonSitY
06-29-2008, 13:40
любовта е кастриран делфин.


квооо?! :D :D :D
а по темата да автора е прав каква болка има по то свят по-добре е да ни боли от любовта...

Sigrina
06-29-2008, 14:04
Уф, много се изнервям като прочета нещо такова, защото има огромна разлика м/у това да си влюбен в някой и това да обичаш някой.
Има много малко хора, които срещат истинската интимна любов през живота си. И те знаят много добре, че любовта не е болка. Когато обичаш някой и той обича теб (говоря наистина) тогава това не може да донесе болка или страдание. Всеки изпитва болка, но причината за нея не е любов, а разочарование, или ревност.
В живота трябва да има баланс, не може да има само хубави, или само лоши неща. Затова всеки има добри и не толкова добри периоди.
А когато човек има истинска любов, не се нуждае от нищо друго...

NaNa_SladuRana
06-29-2008, 14:41
Само и единствено себе си 8)

miShle
06-29-2008, 22:03
Уф, много се изнервям като прочета нещо такова, защото има огромна разлика м/у това да си влюбен в някой и това да обичаш някой.
Има много малко хора, които срещат истинската интимна любов през живота си. И те знаят много добре, че любовта не е болка. Когато обичаш някой и той обича теб (говоря наистина) тогава това не може да донесе болка или страдание. Всеки изпитва болка, но причината за нея не е любов, а разочарование, или ревност.
В живота трябва да има баланс, не може да има само хубави, или само лоши неща. Затова всеки има добри и не толкова добри периоди.
А когато човек има истинска любов, не се нуждае от нищо друго...

А нали точно това прави една любов истинска - болката? Пожелавам ти го ,за да разбереш закфо ти говоря ... Тогава можем да си дойдем на думата ... Истинската любов е да се изправиш през невъзможното и да приминеш през ада с цената на всичко,за да си с него/нея на края. И никой не казва,че по пътя няма болка и страдание - важноот е накрая да си е заслужавало. Любов без болка е просто някакъв еднообразен навик.Не казвам,че няма такава любов просто това означава да е съвършенната любов...а до колкото знам и до колкото съм се убедила - съвършенни неща НЯМА!

xaxa
06-29-2008, 22:19
az obi4am ne istenski ;]]]

Whyniser
06-29-2008, 22:22
обичам..ама зависи какво.. обичам да ям,да спя,да гледам филми,да плувам...обичам и близките хора.. .Себе си обичам донякъде,момчета-не..може би мноого харесвам едно..но така и така няма да излезе нищо 8)
Хмм.... и аз харесвам всичките неща (освен момчета де,защото аз съм ТАКОВА :razz: ),който изброи.Особено да плувам :)

Mementomori
06-29-2008, 22:28
Браво на теб,сигурно си намерила правилния човек за себе си,но не съм много съгласна с твърдението ти,че за да си щастлив,трябва да имаш някого до себе си,по-точно приятел/ка.

o0ps
06-29-2008, 22:32
Обичам...но той дори не знае :-k

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-30-2008, 06:43
istinskata lubov za mene e istina....obi4am mn 4oveka do men ...i smqtam 4e za da si 6tastliv trqbva da ima6 4ovek do sebe si....da obi4a6 zna4i da boli....da v lubovta ima bolka,no kato se zamislim kolko bolka ima po sveta e po dobre da te boli ot lubovta...za6toto 4ovek obi4a za da bade obi4an....za6toto 4ovek osaznava kakvo e lubovta edva kogato q nameri...a ako i tozi koito e do tebe te obi4a togava vsi4ko e ok....az si obi4kam mn moito mom4e i se nadqvam vseki ot vas da e nameril istinskata lubov......obi4aite se xora dokajete 4e lubovta ne e izmama!!! :) [/b]
Аха, и с това изчерпахме цялата магия, наречена любов, така ли? Това е толкова неразбираемо и наивно обяснено, сякаш дете го е писало, сякаш не е изпитало още какво точно значи истинската обич към "половинката", а само увлечението. А, и любовта невинаги носи *чак* такава болка, не знам защо всички я заклеймиха с нещо такова...

Chess
06-30-2008, 06:59
Обичам...но той дори не знае :-k


:lol: :lol: :lol:
Че кажи му бе.

м!sS wendy
06-30-2008, 07:03
Да обичам.. себе си, да спа, да ям...

purple__love
06-30-2008, 10:02
"liubovta e iliuziq,nqma liubov" - 6te kajat tezi,na koito surcata im sa razbiti....."liubovta e vsi4ko" - 6te kajat 6tastlivo vliubenite.... a az 6te kaja prosto "ne spiraite da obi4ate,dori i da sa vi naranili dulboko...az ne sprqh i za tova jiveq....jiveq za da obi4am,dori i bez da me obi4at...nima ima smisul,ako ne obi4a6 ili nikoga ne si obi4al?!"

gLoRiOuS_aNGeL
06-30-2008, 11:26
В момента не обичам никого истински,но съм изпитвала тва чувство и мога да кажа,че сега ми липсва с всичките си усмивки и сълзи... :-k

sladko_dete
06-30-2008, 11:33
Да, обичам... и да, любовта е болка, боли да обикнеш някого с цялото си същество, той да споделя чувствата ти, а да е на хиляди километри от теб...

Sigrina
06-30-2008, 11:41
Уф, много се изнервям като прочета нещо такова, защото има огромна разлика м/у това да си влюбен в някой и това да обичаш някой.
Има много малко хора, които срещат истинската интимна любов през живота си. И те знаят много добре, че любовта не е болка. Когато обичаш някой и той обича теб (говоря наистина) тогава това не може да донесе болка или страдание. Всеки изпитва болка, но причината за нея не е любов, а разочарование, или ревност.
В живота трябва да има баланс, не може да има само хубави, или само лоши неща. Затова всеки има добри и не толкова добри периоди.
А когато човек има истинска любов, не се нуждае от нищо друго...

А нали точно това прави една любов истинска - болката? Пожелавам ти го ,за да разбереш закфо ти говоря ... Тогава можем да си дойдем на думата ... Истинската любов е да се изправиш през невъзможното и да приминеш през ада с цената на всичко,за да си с него/нея на края. И никой не казва,че по пътя няма болка и страдание - важноот е накрая да си е заслужавало. Любов без болка е просто някакъв еднообразен навик.Не казвам,че няма такава любов просто това означава да е съвършенната любов...а до колкото знам и до колкото съм се убедила - съвършенни неща НЯМА!

Ама виж сега, самата любов не е болка. Аз товя обясних :)
Иначе, когато обичаш някой се жертваш за него и те боли, така е, не го отричам, защото имам щастието да обичам някой. Въпроса беше там, че повечето 12-13 годишни лапенца като срещнат някой и на другия ден вече "го обичат", (и след това ги боли, защото очакват твърде много от него)а това не е любов, просто увлечение, просто влюбване...

BlueAvalanche
06-30-2008, 11:48
Дрън дрън, аз съм момче и не си представям как ще се влюбя в каквото и да е момиче, може да ме привлича, ама да се влюбя - не. Такива чувства не са за мен, твърда натура съм 8)

trayana
06-30-2008, 17:17
Уф, много се изнервям като прочета нещо такова, защото има огромна разлика м/у това да си влюбен в някой и това да обичаш някой.
Има много малко хора, които срещат истинската интимна любов през живота си. И те знаят много добре, че любовта не е болка. Когато обичаш някой и той обича теб (говоря наистина) тогава това не може да донесе болка или страдание. Всеки изпитва болка, но причината за нея не е любов, а разочарование, или ревност.
В живота трябва да има баланс, не може да има само хубави, или само лоши неща. Затова всеки има добри и не толкова добри периоди.
А когато човек има истинска любов, не се нуждае от нищо друго...
+11111

IvOnDa
06-30-2008, 17:24
мога да кажа,че за пръв път обичам истински,човекът с когото съм в момента ме накара да разбера какво е истинска любов,показа ми обичта.с него съм вече 2 години и месец,той ми е първият и искам да остане последен!

barbie_94
06-30-2008, 18:23
istinskata lubov za mene e istina....obi4am mn 4oveka do men ...i smqtam 4e za da si 6tastliv trqbva da ima6 4ovek do sebe si....da obi4a6 zna4i da boli....da v lubovta ima bolka,no kato se zamislim kolko bolka ima po sveta e po dobre da te boli ot lubovta...za6toto 4ovek obi4a za da bade obi4an....za6toto 4ovek osaznava kakvo e lubovta edva kogato q nameri...a ako i tozi koito e do tebe te obi4a togava vsi4ko e ok....az si obi4kam mn moito mom4e i se nadqvam vseki ot vas da e nameril istinskata lubov......obi4aite se xora dokajete 4e lubovta ne e izmama!!! :) [/b]

т.7
krem4et0 Не съм съгласна ... :?

didi_baby
06-30-2008, 18:28
аз също ужасно много обичам момчето с което съм в момента но не съм съгласна с това че да си щастлив трябва да имаш човека до себе си,напротив,защото някой неща дори и малки също могат да те напраят толкова щастлив.но мога да кажа че той е първото момче което наистина обичам

jghgh
06-30-2008, 18:59
Да, обичам силно. И наивно. :?

kifla
06-30-2008, 19:03
Браво на авторката ! Темата ми хареса и то заради това ,че нейната любов явно е истинска и тя е готова да я защитава! Евала на такива хора,които знаят какво искат :)

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 23:07
Аз знам кво обичам и кво искам, даун он йор нийс, идиътс.
Храна <3

LiveFlower
06-30-2008, 23:29
vlubena sum v edno mom4e ot 4 godini i produljavam,makar i da e nesodelena lubovta

vesito13
07-01-2008, 08:02
Да, обичам силно. И наивно. :? Не си само ти :-k

beb4yy
07-01-2008, 09:20
обичам силно и от това мн често старадам :( дразни ме че за повечето хора думата обичам те е просто дума не най върховното чувство !обичам един човек от две години но той незнае :(

KING_OF_SOROW
07-01-2008, 21:05
istinskata lubov za mene e istina....obi4am mn 4oveka do men ...i smqtam 4e za da si 6tastliv trqbva da ima6 4ovek do sebe si....da obi4a6 zna4i da boli....da v lubovta ima bolka,no kato se zamislim kolko bolka ima po sveta e po dobre da te boli ot lubovta...za6toto 4ovek obi4a za da bade obi4an....za6toto 4ovek osaznava kakvo e lubovta edva kogato q nameri...a ako i tozi koito e do tebe te obi4a togava vsi4ko e ok....az si obi4kam mn moito mom4e i se nadqvam vseki ot vas da e nameril istinskata lubov......obi4aite se xora dokajete 4e lubovta ne e izmama!!! :) [/b]

т.7
krem4et0


kolkoto i mn da mi se iska da kaja che sam saglasen s tva vse pak nemoga ... zashtoto mn mn skoro osetih vkusa na bolkata ot tova savsem neochakvano da ostanesh sam ... kogato si bil vliuben poveche ot vsichko kogato ... tova e bilo momicheto za koeto si gotov da dadesh vsichko .. i tazi bolka e ujasna ... mn bolka sam izpita ot predatelstvo na priqtel i ot dr .. no tova nemoje da se sravni s nishto bolka koqto idva ot vatre ... bolka za koqto nemoje da zemeshe hapche i vsichko da bade ok .. predpochitam vsqka dr bolka no ne i tazi ot liubovta ... i malko hora mogat da q osetqt ... parvo trqbva da obichash s cqloto si sarce i sled tova da osetish kakvo e da stradash istinski .....

HelSy
07-02-2008, 04:58
а защо не почнете до обичате кирилицата ?! ще ни е от полза на всички :? :lol: :lol:

mimka_1987
07-02-2008, 07:26
omg 4e tema kato skasate sha naprish tema "lubovta ne sa6testvuva"
+1

megasexy
07-02-2008, 14:08
istinskata lubov za mene e istina....obi4am mn 4oveka do men ...i smqtam 4e za da si 6tastliv trqbva da ima6 4ovek do sebe si....da obi4a6 zna4i da boli....da v lubovta ima bolka,no kato se zamislim kolko bolka ima po sveta e po dobre da te boli ot lubovta...za6toto 4ovek obi4a za da bade obi4an....za6toto 4ovek osaznava kakvo e lubovta edva kogato q nameri...a ako i tozi koito e do tebe te obi4a togava vsi4ko e ok....az si obi4kam mn moito mom4e i se nadqvam vseki ot vas da e nameril istinskata lubov......obi4aite se xora dokajete 4e lubovta ne e izmama!!! :) [/b]

т.7
krem4et0

Уохооо, Много хубаво. Хайде ся да си станем любовници.