PDA

View Full Version : Как мога да си прекарвам добре свободното време?



ivan_1234
06-29-2008, 12:42
Здравеите...Ами тека ето го и моят проблем на 14 год. сам и прекарвам доста от свободното си време пред компа (5-6 4аса на ден) и миналата година сам играл по долкова ,но тази определено е по разли4на за6тото усе6там 4е запо4вам да затапявам. Но окон4ателно искам да се променя да играя пред компа по (2-3 4аса) запо4на да спортувам и да излизам пове4е .. Та според вас как мога да си прекарам добре свободното време и по колко време да сядам пред компа. . Мерси предварително .

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

SeXyL[!]Nk@
06-29-2008, 13:07
Здравеите...Ами тека ето го и моят проблем на 14 год. сам и прекарвам доста от свободното си време пред компа (5-6 4аса на ден) и миналата година сам играл по долкова ,но тази определено е по разли4на за6тото усе6там 4е запо4вам да затапявам. Но окон4ателно искам да се променя да играя пред компа по (2-3 4аса) запо4на да спортувам и да излизам пове4е .. Та според вас как мога да си прекарам добре свободното време и по колко време да сядам пред компа. . Мерси предварително .

Здравей.Аз мога да ти кажа,че като съм си у нас пц-т0 ми е включено по цял ден,и не съм затъпяла... :) ,просто правя и други неща нищо,че ми е включено по цял ден,я чистя,и подреждам, или много други неща....иначе и аз ходех до преди 2 месеца,но спях,пък и сега лятото поне няма да ходя мн често сигурно,защото от сряда почвам работа.
Иначе излизяй повечко с приятели,ходи на фитнес секи ден или през ден поне....сега тепърва почват жегите,ходи на басейни с приятели...и така. :)

Fionna
06-29-2008, 13:57
Обърни повече внимание на приятелите си,стоенето пред компа е загуба на време,само се замисли колко мн неща може да направиш през всичкото това време.Лято е! :)

eminemims
06-29-2008, 14:11
излизай повече с приятели... както прая аз :D
седя на компа само като няам ко да прая,а повечето време съм навън...
а тфа,че спортуваш е много добре 8-)

Exothermic
06-29-2008, 14:33
Каза, че ти се спортува, тогава запиши се
на някакъв спорт.
Излизай с приятели, ако имаш, ако ли не намери си.Ходи на планина.
Прави това, което ти харесва.

Axel_f
06-29-2008, 15:45
Хах...толкова ли не можеш сам да се сетиш какво би могъл да правиш??? :D Нито знаем от къде си, нито какви са ти възможностите...
Би могъл да излизаш повече с приятели, да караш колело или да играеш футбол, да четеш книга (например тези от списъка,хем ще ти е полезно), да помагаш в домакинството, да си отидеш на село (ако имаш такова)...или ако си ученолюбив да се запишеш на курс по език...
Има хиляди неща, човек, определено по-добри от висене по 5 часа на компа :)

darking
06-29-2008, 15:48
Ако имаш приятели ходи навън да играеш, после ги кани в къщи на по кола, малко пред компа, после пак навън. Ако си от по-малко градче можеш да си позволиш и да стоиш навън до 12 часа 8-) Аз живея в Панчарево(селце баш до София) в къща и въпреки, че около мене има само старци като дойде братчед ми за няколко седмици и пада голям кеф :D