PDA

View Full Version : прическа



swete
06-29-2008, 12:44
значи искам да се подстрижа малко по различно и реших да е с бритон,но не мога да реша дали да е на черта или настрани и искам съвет как ще ми ходи повече. ето линк със няколко снимки. www.gibaby.sladur.com


П.П. за бритона настрани искам да е къс ако реша това.някаде малко под окото да свършва

preichetoy
06-29-2008, 12:46
По принцип мисля, че така си си най-добре, но ако трябва между бретоните да изибрам.. на една страна, май ще е по-добре

variety
06-29-2008, 13:11
Nau4i se da pi6e6 gramotno :? A na vuprosa ---> na 4erta

Sensuality
06-29-2008, 13:17
според мен мен може да експериментираш малко и да си направиш прическа с прав бретон,но иначе и на една страна няма да е зле.Аз преди няколко месеца само настрани ми беше моя бретон,ся преди 1 месец казах на фризйорката ми да е пак на една страна само,че по къс и да идва накълцан и стана яко.А ся пък и аз ше пробвам прав бретон :D така или иначе моята коса бързо расте не губя кой знай кво :D Та малко се отклоних,но все пак всичко е твой личен избор :) Успех :-)

Pagan_man
06-29-2008, 13:37
първо се научи да пишеш.
А и това с тея емовски история не стана ли малко банално.

barbie_94
06-29-2008, 13:40
По принцип мисля, че така си си най-добре, но ако трябва между бретоните да изибрам.. на една страна, май ще е по-добре +1

eminemims
06-29-2008, 14:04
на черта :)

yozito
06-29-2008, 14:09
според мен на страни ще ти седи по-добре но да не е такъв като на emo style.

nejnaDROGA
06-29-2008, 14:39
първо се научи да пишеш.
А и това с тея емовски история не стана ли малко банално.
Че защо да е емовска история?!Бретоните на една страна се появиха на мода преди прическите на ЕМО-тата!!!И тъй като май не правиш разлика ще ти обясня :) ЕМО-прическите са тип "фешън" на стълбички (в повечето случаи много къси в горната част) и бретон през половината лице (защото при тях едното око вижда реалния живот,а другото виждало мрака ли кво беше...бяха го казали в едно предаване ама не помня) :) А бритона настрани са по-елегантни и нежни :) За да ти стане още по-ясно ето снимки :P
http://st.blog.cz/t/terrysemo.blog.cz/obrazky/12638347.jpg

http://www.public-republic.com/wp-content/uploads/2007/09/Pricheska_frensko_kare.jpg

А сега по темата:
Челото ти е доста високо (или голямо,както искаш го разбирай) и едва ли ще ти отива бретон!Но ако изключим този факт...Косата ти е с много малко обем,а бретоните на черта отиват повече на коси с повечко обем....
От където следва,че...Ако решиш да си правиш бретон най-добре си направи на страни :)

preichetoy
06-29-2008, 17:08
Челото ти е доста високо (или голямо,както искаш го разбирай) и едва ли ще ти отива бретон! Грешка! На хората с високо чело им отиват повече бретони ;)

Len4etyYyy
06-29-2008, 17:40
100% прав бретон,имаш високо чело!Аз преди исках прав, но фризиора ми не позволи, защото съм щяла да приличам на купа... :razz:

nejnaDROGA
06-29-2008, 18:02
Челото ти е доста високо (или голямо,както искаш го разбирай) и едва ли ще ти отива бретон! Грешка! На хората с високо чело им отиват повече бретони ;)
Ми не знам...Аз имам приятелка с високо чело,на която хич не й отива (а други с високо чело не познавам).А и дори да й отива бретон,обема на косата й е нищожен и някак мисля,че няма да е готино :? Но това си е лично мнение :)

TheNewReligion
06-29-2008, 19:00
Нито един от двата вида брЕтони , няма да ти отива , според мен .
П.П ПрЕчески е много благозвучна дума и смятам , че заслужава да има собствено значение в българския език .

Nadelina
06-29-2008, 19:11
Ta ti ako se postrijesh s breton nastrani, edva li horata shte zabelejat promqnata. Napravi si go na cherta.

gabi_94
06-29-2008, 20:32
Извинявам се че се меся в темата ти ама не ми се искаше да пускам нова. Аз имам къдрева коса - не много дълга, имам снимка в темата за снимките, обемна ми е косата, имам високо чело, изпъкнало, дали ще ми отива бритон на черта, страх ме е да не стане къдрав. Вие как мислите?

А по твойта тема, мисля, че ще ти отива бритон на черта! Извинявай пак че се бъркам в темата ти!

TheNewReligion
06-29-2008, 20:39
Извинявам се че се меся в темата ти ама не ми се искаше да пускам нова. Аз имам къдрева коса - не много дълга, имам снимка в темата за снимките, обемна ми е косата, имам високо чело, изпъкнало, дали ще ми отива бритон на черта, страх ме е да не стане къдрав. Вие как мислите?

А по твойта тема, мисля, че ще ти отива бритон на черта! Извинявай пак че се бъркам в темата ти!
Щом ти е къдрава косата и брЕтона ще ти е къдрав и се съмнявам , че ще имаш нерви да го обравяш всеки ден ...

Nadelina
06-29-2008, 20:42
Аз имам къдрева коса - не много дълга, имам снимка в темата за снимките, обемна ми е косата, имам високо чело, изпъкнало, дали ще ми отива бритон на черта, страх ме е да не стане къдрав. Вие как мислите?!
Ako si go izpravqsh shte ti stoi normalno.

little_elf
06-29-2008, 20:47
Аз имам къдрева коса - не много дълга, имам снимка в темата за снимките, обемна ми е косата, имам високо чело, изпъкнало, дали ще ми отива бритон на черта, страх ме е да не стане къдрав. Вие как мислите?!
Ako si go izpravqsh shte ti stoi normalno.
+1
и аз съм с къдрава коса и бретон и се налага да го изправям всеки ден или през ден,ама няма начин,с бретон повече се харесвам :oops:

pasii_sladuranata
06-29-2008, 21:38
на черта!!късите коси си отиват с бритони на черта

nejnaDROGA
07-01-2008, 14:07
на черта!!късите коси си отиват с бритони на черта
А къде видя авторката да е с къса коса?! :-o
П.П. Не е нужно да викаш (за викане се смята голямия размер на текста в случай,че не знаеш :))