PDA

View Full Version : Не те обичам вече



nikitta
06-29-2008, 13:16
Сърцето ми тихо крещи: не те обичам вече, не те обичам вече!
Това е краят на една любов, благодарение на която аз пораснах. Тази любов ме научи на милион неща. И сега съм щастлива, че всичко свърши.
Не ме боли от това, че вече ти не си най-важният за мен. Не съм тъжна от този факт. Намерих някого, видях момчето, което винаги е било до мен. Прави ме много щастлива, когато рисувам усмивка на лицето му.
Навлязох в неговия свят.
А ти вече си ми безразличен
и не чувствам нищо когато те гледам. Само бъди щастлив някъде другаде, но не и с мен.
Виждам само мъгла.
Но не мога да кажа, че ти беше грешка.
Очите ти вече не ми казват нищо. Вече не е важно какво казваш, защото не те чувам.
Далеч съм от теб. Ти вече не си част от мен.
Посветих ти сърцето си, но сега то вече не е твое.
Друг се нанесе в него и то е щастливо.
Слушам как устните му сладко произнасят името ми Ники.
Питах се кого ли заблуждавам?!
Извинявай, не те обичам вече!
Счупих миналото си отражение, което не исках да виждам.
Не съществуваш ти за мен, не съществуваме "ти и аз".

Fionna
06-29-2008, 13:48
Ако ти си го измислила тогава ще ти кажа Евала!Много е яко,сетих се за една моя връзка по този повод :)

nikitta
06-29-2008, 14:14
мерси :) аз го измислих да - и всичко е взето от реалността ми.

zaraaa
06-29-2008, 16:38
Straxotno razkazche, moje bi zaradi tova, che si opisala edin period ot jivota si, edna lubov, edna razdqla - Mnogo e Istinsko, Bravo! :)

_donna_
06-29-2008, 20:50
смея се. :lol:

mechtaq_za_teb
06-30-2008, 11:44
От сърце е,личи си. :-)

UnaBletoLoVeU
07-01-2008, 21:20
От сърце е, ама туй не може да се нарече творчество.
Хубаво е това, което е станало(като събития)...но самото..ъъ...стихче не струва :/

nikitta
07-02-2008, 06:44
прави сте, звучи просто като че съм разказала някаква случка на някой, няма нищо поетическо в тези редове :(
Исках да напиша поема,но нищо не стана,като боза е. Става само да си го чета в дневника , за да си припомням миналото =D :-o

Някой може ли да ми помогне малко, да ми даде съвети как се пишат стихове?плс :)

UnaBletoLoVeU
07-03-2008, 08:49
Съвети как се пишат стихове?

Стихове пишат тези, на които им се отдава... (= Това не се учи, това е талант.
А ти като искаш да пишеш все пак, пиши за себе си. Но не мисли, че имаш някакъв изключителен талант или нещо (поне според мен нямаш :/)