PDA

View Full Version : отказах му свирка



zaiobaio
06-29-2008, 13:17
става въпрос за гаджето ми. бях неразположена тази седмица и като дойде в нас отиде в банята, изми си пишката, дойде при мен развявайки я и каза "айде да ми направиш свирка". на мен не ми беше въобще до секс и такива неща, знаете момичета как е като си в цикъл. и му отказах. + това самото отношение беше отвратително- няма може ли , няма искаш ли. и му се разсърдих за това, а той ми се разсърди че съм му отказала. според вас кой е прав?
и още нещо- каза, че когато съм в цикъл му е гадно да ме пипа и дори да ме прегръща. това нормално ли е ?!
или пак съм попаднала на голям идиот.. :(

sadsad
06-29-2008, 13:22
попаднала си на идиот, който иска само секс.

MISSS
06-29-2008, 13:23
попаднала си на идиот, който иска само секс.

Нпълно съм съгласна!

6okolad4e
06-29-2008, 13:25
mda sry ama e golqm kreten ...

djuki
06-29-2008, 13:27
ами ти си си била права , но тия момчета въобще не разират какво е да си в цикъл , а и ги е много гнус мисля че това никога няма да се промени

Rookie
06-29-2008, 13:27
Зарежи го.

mrssmith
06-29-2008, 13:28
попаднала си не на голям, а на ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ идиот!

djuki , моя изобщо не го е гнус и ме разбира. не слагай всички под общ знаменател.

PsihoPatka
06-29-2008, 13:30
попаднала си не на голям, а на ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ идиот!
точно така. :o

BaBy_bS
06-29-2008, 13:32
ще кажеш ,че си прокажена :shock: кретен :-x

SINDEL
06-29-2008, 13:33
Аууу... И на мен като ми дойде, ме боли много и не ми е винаги до такива работи.. Ама досега все са ме разбирали, когато им го обясня. Никога не съм попадала на мъж, който да го прави на проблем. Твоят е кретен... :?

SeaEatsShips
06-29-2008, 13:33
Зарежи го.
+1!!!!!
Такъв кретен не ти трябва!

cvetelinaaa
06-29-2008, 13:38
ЗАРЕЖИ ГО!!!!!!!!!!!!!

MostHated
06-29-2008, 13:42
Много е зле човека!!!

Sensuality
06-29-2008, 13:45
Пълен кретен.Зарежи го :D

jghgh
06-29-2008, 13:47
божеее и го е гнус? и от кво го е гнус ве... леле ебахти тъпака все едно теб да те е гнус от косматия му гъз..
те всички го казаха, казвам ти и аз - махай го тоя, ебати сельото...

just_a_girl_z
06-29-2008, 14:00
попаднала си не на голям, а на ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ идиот!

djuki , моя изобщо не го е гнус и ме разбира. не слагай всички под общ знаменател.

моя също не го е гнус. даже въобще. даже иска да правим секс ама аз не му давам :D .
съгласна съм че момчетата не разбират мн какво ни е като сме в цикъл, но ние се превръщаме в кучки и мъжемразки. веднъж един приятел ми каза че когато приятелката му е в цикъл въобще не и се мярка, за да не се скарат.
пък иначе по темата: миииииии не го зарязвай още, преди това си намери някой друг, и чак тогава го зарежи. ще бъде по брутално. ;)

pinpin
06-29-2008, 14:02
................................
или пак съм попаднала на голям идиот.. :(


Май си попаднала на Идиот! 8)

Jaden
06-29-2008, 14:03
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 14:07
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!
Момкооо .. да не сме робини на мъжете?! ..
Я трай ..

sadsad
06-29-2008, 14:18
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!
ти си виновен влязъл си под мойта кожа....на на на :razz: :razz:
Ти добре ли си бе човек ?

cococanamito
06-29-2008, 14:23
abe kak shte go zarejesh ne gi slushai teq koito zavijdat mom4eto se e podraznilo che ne si mu napravila sfirka i naro4no go e kazal

just_a_girl_z
06-29-2008, 14:25
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!


моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде :booooomb: да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!! :-x :booooomb: :o :o :o :o

Jaden
06-29-2008, 14:27
моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!!

Stiga bulgarski gluposti! Stom momceto iska svrika znaci trebva da mu se napravi! Koe s strannoto?

Pliok0019
06-29-2008, 14:27
Освен, че иска само секс и ужасен идиот. Бившия ми...и той беше с мен заради секса, но не го беше гнус от кръвта ми.

marina star
06-29-2008, 14:28
става въпрос за гаджето ми. бях неразположена тази седмица и като дойде в нас отиде в банята, изми си пишката, дойде при мен развявайки я и каза "айде да ми направиш свирка". на мен не ми беше въобще до секс и такива неща, знаете момичета как е като си в цикъл. и му отказах. + това самото отношение беше отвратително- няма може ли , няма искаш ли. и му се разсърдих за това, а той ми се разсърди че съм му отказала. според вас кой е прав?
и още нещо- каза, че когато съм в цикъл му е гадно да ме пипа и дори да ме прегръща. това нормално ли е ?!
или пак съм попаднала на голям идиот.. :(

mn tapo otno6enie!!!!!!az dori da iskam da mu napravq ako mi kaje ne6to takova nqma da stane!a i kak moje da go e gnus ot teb,nali si mu gadje??!!

sadsad
06-29-2008, 14:29
моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!!

Stiga bulgarski gluposti! Stom momceto iska svrika znaci trebva da mu se napravi! Koe s strannoto?
ние момичетата да ни сме слуги....чак да ТРЯБВА.....хаха

MakeMeLaugh
06-29-2008, 14:36
става въпрос за гаджето ми. бях неразположена тази седмица и като дойде в нас отиде в банята, изми си пишката, дойде при мен развявайки я и каза "айде да ми направиш свирка". на мен не ми беше въобще до секс и такива неща, знаете момичета как е като си в цикъл. и му отказах. + това самото отношение беше отвратително- няма може ли , няма искаш ли. и му се разсърдих за това, а той ми се разсърди че съм му отказала. според вас кой е прав?
и още нещо- каза, че когато съм в цикъл му е гадно да ме пипа и дори да ме прегръща. това нормално ли е ?!
или пак съм попаднала на голям идиот.. :(
:?

Jaden
06-29-2008, 14:45
моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!!

Stiga bulgarski gluposti! Stom momceto iska svrika znaci trebva da mu se napravi! Koe s strannoto?
ние момичетата да ни сме слуги....чак да ТРЯБВА.....хаха

Kakvo znaci tova ce ne ste ni slugi???? Nekoi da e govoril za sluguvane? Kazvam samo ce momiceto trebva da slusa svoeto gadze! To tova ostana, nie momcetata da se sobrazqvame koga vie e udobno ce da vie naebem!!!!?>!??!??!?!!

ioancheto
06-29-2008, 14:56
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

Айде момЦенЦе иди се научи да пишеш нормално и тогава казвай кой къде трЕбва да скаЦа. и товЕ е ! .. Пууу ужас,че и нахален,продължава да си държи на своето.

sadsad
06-29-2008, 14:58
моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!!

Stiga bulgarski gluposti! Stom momceto iska svrika znaci trebva da mu se napravi! Koe s strannoto?
ние момичетата да ни сме слуги....чак да ТРЯБВА.....хаха

Kakvo znaci tova ce ne ste ni slugi???? Nekoi da e govoril za sluguvane? Kazvam samo ce momiceto trebva da slusa svoeto gadze! To tova ostana, nie momcetata da se sobrazqvame koga vie e udobno ce da vie naebem!!!!?>!??!??!?!!
не си употребил думата слугувам, но баш това значеше.Значи на Вас като Ви е удобно ние веднага трябва да скачаме...а Ние ако искаме нещо..трябва да чакаме да Ви дойде кефа.....Да си слуша гаджето, ама чак до там....я моля ти се....това са глупости.

xXxScreamxXx
06-29-2008, 15:04
тцтц ако бях на твое място какъв скандал щеше да има , след което да го зареже .. разбира се :D :D

съгласна съм с останалите 4е е голям идиот,кретен и т.н.

Разкарай го и УспеХ :P

NaNa_SladuRana
06-29-2008, 15:13
Е*ати селянина :shock:

mishani
06-29-2008, 15:16
тоя е голям боклуккккк :-x

Jaden
06-29-2008, 15:23
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

Айде момЦенЦе иди се научи да пишеш нормално и тогава казвай кой къде трЕбва да скаЦа. и товЕ е ! .. Пууу ужас,че и нахален,продължава да си държи на своето.

Ni naistina me razmia!!!! Nemam kirilica, zatova pisa po tozi nacin! I te molia po temata, ne se zaiazdai!!!

FeelMyPain
06-29-2008, 15:25
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

Айде момЦенЦе иди се научи да пишеш нормално и тогава казвай кой къде трЕбва да скаЦа. и товЕ е ! .. Пууу ужас,че и нахален,продължава да си държи на своето.

Ni naistina me razmia!!!! Nemam kirilica, zatova pisa po tozi nacin! I te molia po temata, ne se zaiazdai!!!

Тва че нямаш кирилица кво общо има?Ти бъркаш "ч" и "ц", "ж" и "з"...

Jaden
06-29-2008, 15:30
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

Айде момЦенЦе иди се научи да пишеш нормално и тогава казвай кой къде трЕбва да скаЦа. и товЕ е ! .. Пууу ужас,че и нахален,продължава да си държи на своето.

Ni naistina me razmia!!!! Nemam kirilica, zatova pisa po tozi nacin! I te molia po temata, ne se zaiazdai!!!

Тва че нямаш кирилица кво общо има?Ти бъркаш "ч" и "ц", "ж" и "з"...

"Brkam" tezi bukvi zastoto ne mi se pise po amerikanizirania nacin "ch" "sh" "j" "z" i "c"!!! Za bulgarski s latinski znaci sum vzpriel karadzicata!

FeelMyPain
06-29-2008, 15:33
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

Айде момЦенЦе иди се научи да пишеш нормално и тогава казвай кой къде трЕбва да скаЦа. и товЕ е ! .. Пууу ужас,че и нахален,продължава да си държи на своето.

Ni naistina me razmia!!!! Nemam kirilica, zatova pisa po tozi nacin! I te molia po temata, ne se zaiazdai!!!

Тва че нямаш кирилица кво общо има?Ти бъркаш "ч" и "ц", "ж" и "з"...

"Brkam" tezi bukvi zastoto ne mi se pise po amerikanizirania nacin "ch" "sh" "j" "z" i "c"!!! Za bulgarski s latinski znaci sum vzpriel karadzicata!

Значи е по-правилно да пишеш 2 различни букви по еднакъв начин?Тъкмо ти става по-малка азбуката.Благодат.
И защо винаги пропускаш "ъ".В "американизирания начин" няма буква "ъ"...

Jaden
06-29-2008, 15:37
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

Айде момЦенЦе иди се научи да пишеш нормално и тогава казвай кой къде трЕбва да скаЦа. и товЕ е ! .. Пууу ужас,че и нахален,продължава да си държи на своето.

Ni naistina me razmia!!!! Nemam kirilica, zatova pisa po tozi nacin! I te molia po temata, ne se zaiazdai!!!

Тва че нямаш кирилица кво общо има?Ти бъркаш "ч" и "ц", "ж" и "з"...

"Brkam" tezi bukvi zastoto ne mi se pise po amerikanizirania nacin "ch" "sh" "j" "z" i "c"!!! Za bulgarski s latinski znaci sum vzpriel karadzicata!

Значи е по-правилно да пишеш 2 различни букви по еднакъв начин?Тъкмо ти става по-малка азбуката.Благодат.
И защо винаги пропускаш "ъ".В "американизирания начин" няма буква "ъ"...


Bukbava "ъ" ne moga na ia propuskam v dumite vrvia, kpia, prvi ili pisa ruka, kude, kum! Sega ne sum v Bugaria i nemam lirilica i zatoa pisa po tozi nacin!

Yallama
06-29-2008, 15:56
намери ли сте за кво да се заяждате ..хората свирки отказват.. :D :D

Jaden
06-29-2008, 15:59
намери ли сте за кво да се заяждате ..хората свирки отказват.. :D :D
haha :D

ioancheto
06-29-2008, 16:08
намери ли сте за кво да се заяждате ..хората свирки отказват.. :D :D
haha :D

хахахаха пък ти без кирилицата - сори или предпочиташ да не е на американски-Извинявай...Ама все пак и Чичко_Полицай е прав !

Jaden
06-29-2008, 16:11
намери ли сте за кво да се заяждате ..хората свирки отказват.. :D :D
haha :D

хахахаха пък ти без кирилицата - сори или предпочиташ да не е на американски-Извинявай...Ама все пак и Чичко_Полицай е прав !

Az toia celia spor ne razbrah kakvo iskate da mi kazete?
Vinagi predpocitam "izviniavai" i "blagodaria" pred "sorry" i "mercy"!!!

sasha_90
06-29-2008, 16:12
Приятелят ти е идиот и иска само секс от теб.Ако беше някое добро момче,което истински те обича щеше да се съобразява с желанията ти и нямаше да се сърди за такива глупости.

Yallama
06-29-2008, 16:13
пък ние си имаме прахосмукачка която смуче много хубаво :grin:

merryweather_ricci
06-29-2008, 16:31
Абе къв е мъжа да казва кво да правиш бе...?!? Лелее и после жените били сатанински изчадия!! Некъв мухльо ще ми каже да му духам?! дабе точно никога ако искам ок ако не искам нема да стане и ще ми се тръшка тоя лелее :-x как ме дразнят такива като са от мъжки пол и смята че има света и жените ще му коленичат абе я...... :-x :booooomb:

fen4i_na_avril_and_lp
06-29-2008, 16:39
Ти сама си отговори на въпроса..попаднала си на кретен :( Само не ставай мъжемразка,защото има и такива дето няма да ги е гнус от тфа че си в цикъл,пък и защо му е на него да знае че си в цикъл О.о ?? Моя такива неща не го интересуват.Е веднъж се наложи да му обяснявам защо трябва да си махне ръката...а така хубаво си я беше спуснал отдолу :D :D :razz: сори че се отплеснах...та има момчета които не са като кретена ти :)


П.П. Това момченце дето твърди че ТРЯБВА да правим свирки и секс по всяко време,когато ни се каже да отиде да се прегледа :x

DjuDjiTo
06-29-2008, 16:56
Абе къв е мъжа да казва кво да правиш бе...?!? Лелее и после жените били сатанински изчадия!! Некъв мухльо ще ми каже да му духам?! дабе точно никога ако искам ок ако не искам нема да стане и ще ми се тръшка тоя лелее :-x как ме дразнят такива като са от мъжки пол и смята че има света и жените ще му коленичат абе я...... :-x :booooomb:

+1 :? тоя наистина е идиот... ако някой на мен ми каже "направи ми свирка" дори и да ми се е искало... ако ми го каже така, ще го отрежа и ще го изгледам злобно...аз тука да не съм ......

ако иска някоя, която по всяко време да му прай свирки, да си купи една от онея надуваемите кукли с дупка и да ми се маха от главата..... ние да не сме робини???????? :-x :x :? :? :?

donkihot
06-29-2008, 17:10
Ти сама си отговори на въпроса..попаднала си на кретен :( Само не ставай мъжемразка,защото има и такива дето няма да ги е гнус от тфа че си в цикъл,пък и защо му е на него да знае че си в цикъл О.о ?? Моя такива неща не го интересуват.Е веднъж се наложи да му обяснявам защо трябва да си махне ръката...а така хубаво си я беше спуснал отдолу :D :D :razz: сори че се отплеснах...та има момчета които не са като кретена ти :)


П.П. Това момченце дето твърди че ТРЯБВА да правим свирки и секс по всяко време,когато ни се каже да отиде да се прегледа :x


+1 туко що се ядосах..бахти простака е тоя...направи ми свирка..кат искаш толко духаи си сам,тва бих му казала след като му тегля едни яки шамари

didi_baby
06-29-2008, 17:12
ох определено си попаднала на идиот.с приятела ми дори и да съм в цикъл пак го правим защото знам че и той е човек и на него му се иска. ама тва вече да му е гадно да те докосне...мн си е тъпичък още

ubuntu
06-29-2008, 17:53
Копелеее и аз съм мъжко ама чак пък такава изцепка нещо не ме кефи , а и на мен да ми дойде гаджето евентуално, а преди тва да съм играл футбол да са ме изцепили в ташаците и тая да иска да го направи ме няма дастана а така да ходи да си измия путката и да дойде най нагло да сия забие в лицето ми и да ми каже да я лижа е вервайте ми няма да стане :D :D :D :grin: :P :oops:

hgfh
06-29-2008, 18:55
shto ne mu zavrq pishkata v guza i ne mu kaza are 4upkata .. bba ne gu e gnus ina4e da mu pravish svirki ama ina4e ot suvsem normalen menstrualen cukul go e gnus mi to toq 4ovek kak shte si hvane jena sled godini ...

SK0RP10N
06-29-2008, 19:10
Ами ти си права в случая.
Еярно, че ти е гадже, ама ти не си му собственост, че да ти заповядва така.

pasii_sladuranata
06-29-2008, 20:03
зарежи го той е идиод :x

VinDiesel
06-29-2008, 20:09
Би трябвало той да ти отказва да му правиш а не да си иска .... Все пак ти си му приятелка :)

DevilWish
06-29-2008, 21:00
попаднала си на идиот, който иска само секс.
И аз така мисля ,заеби го тоя келеш

miShle
06-29-2008, 21:09
Аха и ти търпиш такова поведение ... не мога да го разбера това. Първо,че те кара на сила изобщо не те пита... особено като си в циъл,не винаги ти се правят такива неща.И аз много често не съм в настроение за каквото и да е неща свързани с натискане и т.н. Понякога просто искам да се гушкаме ... А това,че той не го разбира тфа нещо .. омг бий му шута и тфа е .. Да върви на магистралата там никога няма да му откажат ..

Xtuning
06-29-2008, 22:26
Ако имаше повече акъл , нямаше да се хващаш с него изобщо . Ти си си виновна за всичко . Хванала си се на хорото - ще го играеш ! ... :o

MoHuTo
06-29-2008, 23:19
Мале, какво чакаш, още ли си с този? Бахти селяндура, още на секундата, в която някое момче постъпи така хвърчи... пфф бахти ужаса.. от кво го е гнус, да не си крастава бе :-x ужас..

Xtuning
06-29-2008, 23:52
Мале, какво чакаш, още ли си с този? Бахти селяндура, още на секундата, в която някое момче постъпи така хвърчи... пфф бахти ужаса.. от кво го е гнус, да не си крастава бе :-x ужас..


Никаде не е казано ,че е първа хубост и веднага може да си намери друг ... ако знае че друг нема да я погледне , скоро няма го зареже 8)

Wrathchild
06-30-2008, 05:05
Ако мъжа ми направи нещо такова да счита, че е останал без мъжкото си достойнство.

extazytu
06-30-2008, 05:17
WTF какъв е тоя бе.....аз на гаджето никога не сам я карал да прави нещо против волята си . дори обратното ако тя него иска и аз нямам желание за това....а пак тоя педал"направи ми свирка" а пък за това дето го било гнус да те прегръшта може да е щото е бил ядосан за свирката някои момчета като сме ядосани говорим неща за които ссъжеляваме после



Съвет-Купи му секс кукла за периодите ти в цикъл

SK0RP10N
06-30-2008, 05:38
По-добре намери зажаднял за мъжко манаф :D

Cherno_Kote
06-30-2008, 05:41
Ми не нога да те разбера.Бившата ми приятелка като беше на червено много и се искаше да ми духа.Тои че си го е искал малко грубо верно е ама ти пак да не му напраиш...незнам
По принцип аз угаждам на момичетата с които съм и затова не мога да те разбера, извини ме...
saglasna sam po vreme na cikal hormonite poludqvat i na men mi se iska ama ne moga i za tva si ima alternativi kato svirkata
P.S. tva za svirkata e ponosimo no nai godno e da ti kazat a... na men ne mi pre4i golqma rabota kato si v cikal haide da pravim sex :{

andrea335
06-30-2008, 06:08
:-x :-x zareji go...6tom go e gnus kat si v cikul i ne te razbira :-x

lia_k_k
06-30-2008, 07:59
Идиот! Зарежи го не си стружа да си с него.1 той пък да ти каже направо "направи ми свирка"...поне да беше казал може ли!!!2 как ще го е гнус докато си в цикъл,а след това не??? :( Ако го е гнус когато си,значи трябва да го е гнус и когато не си,в крайна сметка е*ати селянина... ЗАРЕЖИ ГО!!!! :-x

baby_inloff
06-30-2008, 11:14
става въпрос за гаджето ми. бях неразположена тази седмица и като дойде в нас отиде в банята, изми си пишката, дойде при мен развявайки я и каза "айде да ми направиш свирка". на мен не ми беше въобще до секс и такива неща, знаете момичета как е като си в цикъл. и му отказах. + това самото отношение беше отвратително- няма може ли , няма искаш ли. и му се разсърдих за това, а той ми се разсърди че съм му отказала. според вас кой е прав?
и още нещо- каза, че когато съм в цикъл му е гадно да ме пипа и дори да ме прегръща. това нормално ли е ?!
или пак съм попаднала на голям идиот.. :(/

opredeleno ti si prava i mai toi e golqm idiot :-x

nancy__girl
06-30-2008, 11:19
попаднала си на идиот, който иска само секс.

Нпълно съм съгласна!

+100000000000000215465421321
съгласна

nancy__girl
06-30-2008, 11:20
Ако мъжа ми направи нещо такова да счита, че е останал без мъжкото си достойнство.
хаха тфа направо ме разбии
само такаааа :D :D :D

Abigoria
06-30-2008, 11:21
моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!!

Stiga bulgarski gluposti! Stom momceto iska svrika znaci trebva da mu se napravi! Koe s strannoto?
Мангооо, покрий се и умри, противно, черно лайно такова... Не стига, че си тъп като гъз, ами и се отваряш, ти си срам за цяла България уе идиот с идиот, да ти окапят кастанетите дано... Кретеноид мазен черен... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

DjuDjiTo
06-30-2008, 11:28
Ако мъжа ми направи нещо такова да счита, че е останал без мъжкото си достойнство.


лошо няма .... пък и без тва няа му тряа..... :razz: :razz: :razz:

Bubbly
06-30-2008, 12:50
попаднала си на идиот, който иска само секс.
Зарежи го ...

Bubbly
06-30-2008, 12:58
моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!!

Stiga bulgarski gluposti! Stom momceto iska svrika znaci trebva da mu se napravi! Koe s strannoto?
A щом ти кажа да освободиш човечеството от присъствието си, трябва да го направиш, и без това още не си достигнал човешкия разум, май си останал на нивото на събратята, които живеят по дърветата.
ПС- няма нужда да се самоубиваш, това беше шега, обаче това за маймуните, съжалявам, но май ще се окаже истина :D

sladur4etyYy
06-30-2008, 14:16
моля те направи добро на България и на човечеството и се метни от някъде да не дойда аз да ти направя свирка, че без патка ще останеш. ГАРАНТИРАМ ТТИИИИИ!!!!!!!

Stiga bulgarski gluposti! Stom momceto iska svrika znaci trebva da mu se napravi! Koe s strannoto?

щом момичето не иска да му прави свирка, нЕма да му направи!!! нещо неясно?

по темата: зарежи го!!!

katttto3
06-30-2008, 14:21
Той е идиот.Но защо пък да не му правиш?Не мисля че е проблем.

Liar
06-30-2008, 17:11
На твоя място така както е почнал да си го размахва щях да му кажа да изчака малко,като през това време отивам до кухнята,взимам един нож и го подгонвам :D
Зарежи го.

6o6kotooo
06-30-2008, 17:13
ами...1 ти си права , щом не ти се прави , не си длъжна.....
2 явно пак си попаднала на идиот

bebeT00
06-30-2008, 17:14
става въпрос за гаджето ми. бях неразположена тази седмица и като дойде в нас отиде в банята, изми си пишката, дойде при мен развявайки я и каза "айде да ми направиш свирка". на мен не ми беше въобще до секс и такива неща, знаете момичета как е като си в цикъл. и му отказах. + това самото отношение беше отвратително- няма може ли , няма искаш ли. и му се разсърдих за това, а той ми се разсърди че съм му отказала. според вас кой е прав?
и още нещо- каза, че когато съм в цикъл му е гадно да ме пипа и дори да ме прегръща. това нормално ли е ?!
или пак съм попаднала на голям идиот.. :(
offfff poredniq zagorql pyber,tarse6 samo sex

ELFIQ
06-30-2008, 17:17
i az imah edin takav i go zarqzah tva sa MUHLIOVCI !!!
ZAREJI GO!!!

zaiobaio
06-30-2008, 17:26
спокич всички, проблема е решен. :)
може да се заключи темата.
мерси на всички за съветите :-)

just_a_girl_z
06-30-2008, 21:15
спокич всички, проблема е решен. :)
може да се заключи темата.
мерси на всички за съветите :-)


ама не може така сега! :D кажи ни как го реши проблема. ще има да ме гложди :grin:

Liar
06-30-2008, 21:17
спокич всички, проблема е решен. :)
може да се заключи темата.
мерси на всички за съветите :-)


ама не може така сега! :D кажи ни как го реши проблема. ще има да ме гложди :grin:
Послушала ме и му е теглила ножа 8-)

- Fall Out Girl -
06-30-2008, 21:25
спокич всички, проблема е решен. :)
може да се заключи темата.
мерси на всички за съветите :-)


ама не може така сега! :D кажи ни как го реши проблема. ще има да ме гложди :grin:
Послушала ме и му е теглила ножа 8-) :razz: Сигурно .. А по темата: дано да си го зарязала, голям идиот. :( Ама все пак кажи какво стана де, не е честно. :)

Virtuallll
06-30-2008, 21:39
Ебати загорелия смотаняк...

rashito0o
06-30-2008, 21:39
пфФФ баси идиота ние не сме слуги когат каже духай да се изпълнява веднага....и къф приятел ти е кат го е гнус от тебе баси човека :? :? :? :? :? според мен го зарежи

Silvi21
07-12-2008, 23:00
mila q go zarqzvai toq da ne go sritam az ot tvoe ime haha egati neuda4nika :-) nameri si nqkoi po inteligenten i s malko pove4e umstven bagaj

Komar
07-12-2008, 23:03
абе вие в ред ли сте? Че си е поискал свирка.. не както трябва и веднага го преценихте, че е смотан и темподобни... и зарежи го тоя остави го тоя.. дрън дрън... Всеки си има добри и лоши дни.. при него явно са смотани и не смотани...

CuteBaby
07-12-2008, 23:05
Ти си права..отношението му е много грубо и нагло.Амм..моя приятел не го е гнус..а твоя дори и да го е гнус(всеки човек е различен)поне да не ти го казва и показва по такъв начин :(

Girlicious
07-13-2008, 07:47
абе вие в ред ли сте? Че си е поискал свирка.. не както трябва и веднага го преценихте, че е смотан и темподобни... и зарежи го тоя остави го тоя.. дрън дрън... Всеки си има добри и лоши дни.. при него явно са смотани и не смотани...


Ооо и моя приятел все така си иска свирка дори да не съм неразположена....мн е тъпо ,щото за да го направя хубаво и с удоволствие тряя и аз да съм възбудена , а не изведнъж да ми се появи и да каже "Ай да ми направиш една свирка"... а аз отвръщам "Ти няма ли да направиш нещо за мен"..... а ако му откажа почва да се цупи като малко дете....

blackfate
07-13-2008, 08:04
Момиче, ти сама си отговори - отново си с голям кретен. Как може да го е гнус от цикъла, това е нормално нещо, все едно теб да те е гнус ако сутрин е надървен (примерно)
2. Как така - "направи и свирка" ... супер грубо и тъпо, все едно си негова собственост и си му робиня ... Повечето мъже искат на тях да им е кеф без значение жената - попаднала си на точно такъв ....
Намери си някой, който ще угажда на теб и на него ще му е хубаво от това - повярвай ми имаостанали такива хора ... и тоя го махай ... да си го лапа сам като толко ще

HeartBreakKid
07-13-2008, 08:08
Затова когато е в цикъл не ходя в приятелката си :)

jghgh
07-13-2008, 08:15
абе вие в ред ли сте? Че си е поискал свирка.. не както трябва и веднага го преценихте, че е смотан и темподобни... и зарежи го тоя остави го тоя.. дрън дрън... Всеки си има добри и лоши дни.. при него явно са смотани и не смотани...

абе мацката се е издразнила на отношението.. а за нас, момичетата, отношението е нещо много важно..
аз много ще се засегна ако той не ме докосва в "онези дни",не ме прегръща и го е гнус... :shock:
и такова неандерталско отношение.. размахва си хуя и "айде направи ми свирка" .. никво уважение, няма "искаш ли, може ли" ... еми не става така бе.. обидно си е..
все едно е някъв парцал за секс..
само от тоя разказ момчето изглежда селянче, простак.. сигурно има и други лоши страни, може и да няма.. но е нормално коментарите да не са одобрителни..
аз след такова кофти отношение, даже да съм искала да му духам, няма да ми идва нито отвътре, нито нищо.. ще ми е кофти и няма да му направя! бахти селянита аз..


и бтв, zaiobaio как оправи проблема? поговори ли с него, скъсахте ли.. да чуем? :P

aishalady2007
07-13-2008, 08:19
zareji go toq g1z :o :grin:

Frankie
07-13-2008, 09:10
Няма такива маниери хахаха и аз съм момче, ама никога не бих го извадил и да кажа на някой лапай :D. Къде отиде учтивоста... само не ми казвай че сте 13 годишни :D предлагам ти няколко пъти го провери така, виж как се държи и сама си направи изводите.

ЛаСт!К
07-13-2008, 09:34
Че е идеот-идеот е.Но вместо да го зарязваш просто поговори с него.Защото иначе ще си остане такъв. 8)

ЛаСт!К
07-13-2008, 09:41
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!

Глей го па тоя!Я се осъзнай,да скача веднага!С тая развинтена психика на бас,че никоя няма да ти прави квото и да било.Както са казали и много други-да не сме ви слуги?

И нз що ама имам чувството че си го написал тва колкото да всееш смут и дразги :D разкрит си :-P

saltbaby
07-13-2008, 10:27
drugiqt put kato si v menzis i si o6te s nego izkapva6 se otiva6 pri nego razkra4va6 se... i kazva6"piii ot izvora na 4ervenonogata....napravi mi 6pakla''!!!

zVeZdIcHkA89
07-13-2008, 10:44
става въпрос за гаджето ми. бях неразположена тази седмица и като дойде в нас отиде в банята, изми си пишката, дойде при мен развявайки я и каза "айде да ми направиш свирка". на мен не ми беше въобще до секс и такива неща, знаете момичета как е като си в цикъл. и му отказах. + това самото отношение беше отвратително- няма може ли , няма искаш ли. и му се разсърдих за това, а той ми се разсърди че съм му отказала. според вас кой е прав?
и още нещо- каза, че когато съм в цикъл му е гадно да ме пипа и дори да ме прегръща. това нормално ли е ?!
или пак съм попаднала на голям идиот.. :(

не се занимавай с такива кретени

reallovr
07-13-2008, 10:53
lelel napravo te sajalqvam 4e na takav kreten si popadnala ...ili neznae kak da se darji s pr si ili prosto te izpolzva za sex (vtoroto e po veroqtno no samo ti si znae6 )...tegli mu 4ertata da si tarsa dryga sex igra4ka

sweet_baby_cool
07-13-2008, 11:07
аз съм за теб ти си в правото си

fuck_brainpants
07-13-2008, 11:10
Jaden написа:
Ti si VINOVNA! Momceto ne e idiot! Kogato momceto kaze ce iska svirka momiceto trebva da skaca vednaga (da klqka po tocno) i da ze zalavq za rabota! Momceto kato kaze ce ne iska da te pregrasta kato imas cikl znaci ne iska - TOVE E!!
Drugiat pyt kota ti kaze ce iska svirka vednaga da mu napravis svrika!!


Ти си селски коч ! Имаш поведение типично за 18-ти 19-ти век да не кажа и 17-ти !!!!!!!!!!!!! Един/о момче/мъж никога не би се държал/о с едно момиче по този начин в 21-и век !! Жалък си.... дори свирки няма да искат да ти правят да не говорим за ебане... не вярвам НЯКОЕ СТОЙНОСТНО момиче да иска да е с такъв некъдърен прилеп като теб ;]


Колкото до теб мила..... БЯГАЙ ОТ ТОЗИ НИЩО ХУБАВО НЯМА ДА ВИДИШ ОТ НЕГО ;]

mImMmKa
07-13-2008, 11:52
drugiqt put kato si v menzis i si o6te s nego izkapva6 se otiva6 pri nego razkra4va6 se... i kazva6"piii ot izvora na 4ervenonogata....napravi mi 6pakla''!!!

:grin: :grin: Къртиш! Хахахаха... :-)

raia338
07-13-2008, 13:02
tozi e golqm oligofren,sorry ama e taka :o

BeautifulWorld
07-13-2008, 13:06
попаднала си не на голям, а на ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ идиот!
точно така. :o
+1 абсолютен, 100%-тов кретен!!!

zaiobaio
07-13-2008, 13:39
брей не бях забелязала че хората още пишат по мойта тема :D
поговорихме с момчето и оправихме нещата. имаше доста външни фактори, които смекчиха караницата ни. не ми се обяснява, важното е че всичко е наред и се обичаме :)
разбира се ясно дадох да се разбере че при второ такова държане става лошо :) :?

Komar
07-13-2008, 13:43
Евала.. и кфо излезна, че само аз съм прав в случая... що не послуша тея загеретелите и да оставиш момчето което обичаш.. заради една глупава ситуация...

djidjoleo
07-13-2008, 14:36
az su6to mislq 4e tozi e idiot

MN_DIV_P
07-13-2008, 14:53
LAPAI MU6TUKA MALAK KURVOOOOO

natalitoo
07-13-2008, 14:59
ако някое момче дойде така при мен .. просто ще го смеля ...кръв ще го направя .. какво е това отношение .. баси човека .. пълен тъпак ...

soul1199
07-13-2008, 16:54
Много е зле човека!!!i trqbva da go zateje6,ti da ne si nqkoq ..4e da my ogajda6 na priqtqvkite,basi i,kak ti go e kazal :shock:

klerikucio
07-13-2008, 21:34
am kvo da ti kaja - po princip tva ne e na4ina da si iska6 ama sigurno go e bilo sram da si iska i e re6il da se pravi na interesen . pri si4ki polojeniq e kofti . a ti puk prejali se. xax . btw mn se kefim na "frenski laski" a za drugoto, kogat si v cikal - de a znam to si e do 4ovek. men primerno mi e m n qko togava da sam s moita priqtelka 6toto i super kef kat q dokosvam. aaaaaa i dori sme go pravili dokat tq e v tva polojenie . qko be6e . :)

RobokoB
07-13-2008, 21:35
Прав е човека , тряя духаш когато поискаме , а не когато ти , глей я нашата марийка

mArChEtYy
07-14-2008, 07:56
попаднала си на идиот, който иска само секс.

И аз МисЛя Така!!!^^ :-o :o

HeartBreakKid
07-14-2008, 08:00
RobokoB

Хахахахахахах!!! Добре бе :grin: :grin: :grin:

summerinthecity
07-14-2008, 08:19
Курви сбогом, няма вече джипове... джетове... няма компаньонки... барове, няма да ги има лудите купони... :D

По-темата - ... та тя е написана от толкова малоумно същество, чудя се как избощо може да пише :shock:

baby2009
07-14-2008, 08:22
попаднала си не на голям, а на ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ идиот!

djuki , моя изобщо не го е гнус и ме разбира. не слагай всички под общ знаменател.


i moiq ne go e gnus vaob6tee

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-14-2008, 08:43
брей не бях забелязала че хората още пишат по мойта тема :D
поговорихме с момчето и оправихме нещата. имаше доста външни фактори, които смекчиха караницата ни. не ми се обяснява, важното е че всичко е наред и се обичаме :)
разбира се ясно дадох да се разбере че при второ такова държане става лошо :) :?
Идиотът си е идиот. Явно в крайна сметка, щом ножът е опрял до кокала, се е сетил. Винаги става така.

LizZz
07-14-2008, 09:22
Лелееееее, ако аз бях на мястото на момичето в този момент, в който си размята пишката пред мен ставам, фащам го за пишката и го изфърлям от нас! Не ме ебе, квото ще да прави!
А следващия път (дано няма такъв) директно го късай!

x.Ox.O`GoSsIp_gIrL
07-14-2008, 09:27
Лелееееее, ако аз бях на мястото на момичето в този момент, в който си размята пишката пред мен ставам, фащам го за пишката и го изфърлям от нас! Не ме ебе, квото ще да прави!
А следващия път (дано няма такъв) директно го късай!
\:D/

black___
07-14-2008, 14:44
zareji go :-x

BoRe
07-14-2008, 15:34
xaxax не си виновна бе
еби му майката на тоя :)

xaxa
07-14-2008, 16:24
става въпрос за гаджето ми. бях неразположена тази седмица и като дойде в нас отиде в банята, изми си пишката, дойде при мен развявайки я и каза "айде да ми направиш свирка". :D

sexy_maniachka
07-14-2008, 18:06
toz e palen kreten parvo moje da te razbere vtoro ot kvo ima da go e gnus tva e sasem normalno ne6to qvno se e hvanal s teb samo zaradi sex mahai gooo ne ti trqq takav tapak

6emet4e
07-14-2008, 18:13
попаднала си на идиот, който иска само секс.


+1
+1 :?

B.O.OM..
07-14-2008, 18:50
кретен е тоя..... :-P :-P :-P :-P :-P

In_my_dreams
07-14-2008, 19:06
:shock: :shock: баси нищожествот0 :shock: :shock:

предлагам ти да му теглиш една майна :D :D :D :D

L0LiPoP
07-14-2008, 19:09
Пълен олигофрен, никой, който има по-сериозна приятелка и знае какво е цикъл и не е някакъв дечко, не трябва да го е гнус от това.. :-o

Aryan88
07-14-2008, 20:00
НА САПУН :smt075 :razz:

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 20:03
:shock: :shock: :shock:
аз ако бях щях този кретен да го направя на нищо и да го зарежа веднага!!! :shock:

dark_angel3
07-14-2008, 20:26
xax veche tiq momcheta nqma s kvo da me ochydat pulni oligofreni :x jalko samo che veche ne se namirat tolko chesto svqsni koito da te razbirat :(

ilovecoffe
07-15-2008, 19:40
moje bi ne iska6 da go 4ye6 ama toi iska samo SEX a tfa za pipaneto spoko i az kogato sam nerazpojena .. e taka

FreeSpirit
07-15-2008, 19:44
Изрод........нямам думи за такива момчета...

princesa_viki
07-15-2008, 19:45
Попаднала си на идиот!
И аз бих постъпила така на твое място.По-добре го зарязвай

HoneyMoon
07-15-2008, 19:51
не искам да ти "наливам" акъл в главата,но по-добре го зарежи не може така да се отнася с теб :shock:

putka_mazna
07-15-2008, 19:56
НЕ ги слушай според мен те обича как може да му откаваш свирка пък за мензиса ест че го е гнус всеки мъй гое гнуис от кървясала жена само че се правят че не гие гнус твоя поне е откровен

marilyn
07-15-2008, 20:05
Идиот е. Най- добре го зарежи, какво е тва отношение "Айде да ми направиш свирка?!" А като си му отказала (и с право) той пък за кво ти се сърди? Не се занимавай с такива. Губиш си времето.

ice_cream
07-16-2008, 19:51
"НЕ ги слушай според мен те обича как може да му откаваш свирка пък за мензиса ест че го е гнус всеки мъй гое гнуис от кървясала жена само че се правят че не гие гнус твоя поне е откровен" :shock: :shock: :shock: оу май ГоД !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ми ще му откаже много ясно като се държи с нея като с боклук ... апък и ако наистина държи на теб ще беде поне малко толерантен и ше се опитва поне да ти оправя настроението в този гаден период леле зарежи го :o :-x

Rebirthing
07-16-2008, 20:17
попаднала си не на голям, а на ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ идиот!


Съгласна!Що се отнася до този тъпак най-добре го зарежи едва ли влага чувства във връзката ви иска само да му направиш "свирката",просто съм без коментар :?

S_L_A_D_U_R_K_A_f
07-16-2008, 21:16
Аз ако бях на твое място щях да почна да му духам и след около минута така щях да му захапя пениса му,че чак да потече кръв! Това щеше да му послужи за урок,че никога не може по толкова нахален начин да си проси от теб орален секс. Моят съвет е да го оставиш и да си намериш някой друг,който ще заслужава любовта ти!