PDA

View Full Version : FIRST GAY PARAD



Jaden
06-29-2008, 13:36
Snosti se provede Prviat gei parad v Stolicata! Mnenia i comments s'il vous plait!!!!!

dirtyyy
06-29-2008, 13:37
незнам кви бяха тея изблици от страна на някой хораа :shock:

Jaden
06-29-2008, 13:44
Trebvase da gi ostaviat da praviat kakvoto iskat li? Az ako ziveeh v Sofia ste da otida da precukam nekoi!

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 13:44
Има няколко теми вече ..

plmn
06-29-2008, 16:57
Гей парад - това само в България може да се случи никъде другаде :evil:

Не.

Полша, Словения, Кроатия, Румъния, Латвия, Босна и Херцеговина, Македония, Албания, Словакия, България, Литва.

Yallama
06-29-2008, 19:27
...Кроатия.. на бас че тука няма а :D :D

SK0RP10N
06-29-2008, 19:31
Какво толкова са по-различни от нас, че да правят парад ?
Все едно да правя парад на хората, които се казва Иво.

pasii_sladuranata
06-29-2008, 19:36
твърдо против съм ,от малка мразя гейовете и така ще е завинаги побиват ме тръпки като ги видя на куп :?

ubuntu
06-29-2008, 19:40
Тая тема аз още вчера я пуснах ... и добре че не бях на тоя парад щото и аз щях да съм сред арестуваните за побой над педеругите .... :oops:

КурвиВашСъм
06-29-2008, 20:59
Гей парад - това само в България може да се случи никъде другаде :evil:

Не.

Полша, Словения, Кроатия, Румъния, Латвия, Босна и Херцеговина, Македония, Албания, Словакия, България, Литва.
Забрави Белгия :D :D там си е ебало мамата варвят си по улиците и се целуват :shock: :-x :-x :-x :-x

DevilWish
06-29-2008, 21:02
Гей парад - това само в България може да се случи никъде другаде :evil:

Не.

Полша, Словения, Кроатия, Румъния, Латвия, Босна и Херцеговина, Македония, Албания, Словакия, България, Литва.
Забрави Белгия :D :D там си е ебало мамата варвят си по улиците и се целуват :shock: :-x :-x :-x :-x
Дам . . .. аз съм в Белгия и всеки ден виждам бая двойки . . .

toreg
06-29-2008, 21:24
Аз съм против геовете но и те не са виновни-тяхното е болест

Pliok0019
06-29-2008, 22:05
Гей парад - това само в България може да се случи никъде другаде :evil:
Днес има гей-парад в Торонто.

TigerRulZ
06-29-2008, 23:15
Аз съм против геовете но и те не са виновни-тяхното е болест

тъп ли си ве как можеш да кажеш че е болест...ти кат скиваш навсякъде по телевизията всякви такиа педали и кат си израснал сред момичета нормално е да придобиеш тия неща...голяма простотия е да кажеш че е болест...бтв кат смяташ че те горките са болни защо по дяволите хоят да се показват пред всички кви отрепки са а не си стоят в пещерите...за тоя който каза за парада на ивовците...ман тва е друго...я си предстай утре детето ти кат стой на тоя гей парад и скиа тия 'батковци' как парадират с тва колко са меки,после пуска телевизора и скива педерАзис я,според теб кво мнение ш си изгради тва още зелено дете за заобикалящия го свят...
кат си израсъл при лъвове се учиш да хапеш,както са казали хората...
кат скиаш навсякъде около теб мазни педали (не говоря за гей парада) който не знаят за ко живеят но изрусената прическа и цайсите са с тях и мислят че са мноо яки а са некви умрели путки...нешу си обърках мисълта...поече нема да пия...та казвах че гей парада промива мозъците на малките лапета (и извращава мозъка на по-големите) и ние не тряя се съобразяваме с него

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-30-2008, 06:55
Аз съм против геовете но и те не са виновни-тяхното е болест
Не е вярно. Все едно да наречем болни тези, които имат за фетиш краката. :? Това не е болест, това е въпрос на личен избор. Аз лично нямам нищо против хомосексуалните, даже мисля за противен начинът, по който са ги замервали на парада някакви чешити, мислейки се за по-хора от други. Но пък и не смятам, че хомосексуалността е нещо, с което трябва да се парадира по такъв начин. А някой сети ли се да направи хетеросексуален парад, парад на тези, които таковат овце...?

mumiikataa
06-30-2008, 07:22
Аз бях на парада по работа да снимам.Имаше много арестувани скинари,пускаха запалителни коктейли,имаше супер много полиция и репортери,а гейовете бяха предимно германци и бяха сравнително малко.Аз този "парад" го почувствах като протест,но не и като парад.Лично аз нямам нищо против гейовете и лезбийките.И те са хора...

glavolomno
06-30-2008, 07:34
Не случайно участниците в парада скандираха "ТОЛЕРАНТНОСТ" ...
Такива сме си ние българите...По нито един параграф НЕ заслужаваме да сме в Европейския Съюз! Къде в друга държава хората биха реагирали така!? КЪДЕ ?!
Ние сме единствената нация, която НЕ може да приеме различните!
Аз съм хетеро, но съм на мнение, че всеки сам трябва да избере своята сексуална ореантация и никой няма право да го съди за това!!! Осъзнайте се най-сетне!!! Живеем в демократична държава! Всеки иска демокрация...В това ли се изразява демократичността ни?
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ МАЛКО !!!