PDA

View Full Version : Размерите на ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ ....



t1n4e7o
06-29-2008, 15:13
Ами аз бих искала да попитам дали само марковите презервативи имат различни размери или също и обикновените.. И като отида в аптеката как да попитам фарацевтката "Имате ли по големи размери презервативи... " :oops: :oops: :oops: Срам ме е .... :oops: 8-) Помогнете...

mishani
06-29-2008, 15:20
макарай приятелчето ти да ги купи ;)

nikemilov
06-29-2008, 16:31
Размерите се делят на 2 вида:

Нормални: 178 мм дължина (17.8 см) и 52 мм ширина (5.2 см)
Големи: 205 мм дължина (20.5 см) и 56 мм ширина (5.6 см)

Научи кои видове на различните марки са нормални и кои - големи. Мога да ти помогна:

Durex
Arouser - големи
Classic - нормални
Extra Safe - големи
Select - нормални
Elite - големи
Performa - нормални
Sensation - нормални
Love - големи

Да ти кажа за мен разлика няма, въпреки че размера на пениса ми не е голям - стават ми всякакви, дори и големите. Ще ти препоръчам новите Love - не съм ги ползвал, но съм чувал само добри отзиви. :)

DjuDjiTo
06-29-2008, 17:39
аз щях да прая такава тема... ама викам ай някой друг ако се сети :-D ... ... а някой да знае какво е със Sportex [смисъл размерите]

L0LiPoP
06-29-2008, 17:42
Размерите се делят на 2 вида:

Нормални: 178 мм дължина (17.8 см) и 52 мм ширина (5.2 см)
Големи: 205 мм дължина (20.5 см) и 56 мм ширина (5.6 см)

Научи кои видове на различните марки са нормални и кои - големи. Мога да ти помогна:

Durex
Arouser - големи
Classic - нормални
Extra Safe - големи
Select - нормални
Elite - големи
Performa - нормални
Sensation - нормални
Love - големи

Да ти кажа за мен разлика няма, въпреки че размера на пениса ми не е голям - стават ми всякакви, дори и големите. Ще ти препоръчам новите Love - не съм ги ползвал, но съм чувал само добри отзиви. :)
К'ви са тия малки ширини?! :?

FeelMyPain
06-29-2008, 17:44
К'ви са тия малки ширини?! :?

Твойта катерица колко цола е широка?

Kopelence
06-29-2008, 17:46
а е тея пресарватери са бати малките моеха са поне 30 санта

nikemilov
06-29-2008, 17:47
К'ви са тия малки ширини?! :?

Посети сайта на Durex и разгледай:

http://www.durex.com/BG/productrange.asp?intMenuOpen=4

Относно Sportex - сега ще потърся, но мисля че всички марки са с идентични размери. Такъв е стандарта.

L0LiPoP - това е минималната ширина, ако помислиш с главата си (не с пичето си :-D ) кондома е от латекс, а той се разширява. :P

Carlos
06-29-2008, 17:48
[/quote]
К'ви са тия малки ширини?! :?[/quote]

Ами става въпрос за диаметър, не за обиколка...

L0LiPoP
06-29-2008, 17:48
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:

Kopelence
06-29-2008, 17:53
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:
банти дебелите като салам пръсти :D

L0LiPoP
06-29-2008, 17:56
Е,нз колко е точно казвам горе-долу к'во премерих с шивашкия метър набързо, който ми беше под ръка, а иначе пръстите са ми тънки, на средния пръст нося наи-малкия размер дамски пръстени,а на беззименните ми стават само детски пръстени.. :D

FeelMyPain
06-29-2008, 17:58
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:

Разлика между ширина и обиколка правиш ли?

L0LiPoP
06-29-2008, 18:03
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:

Разлика между ширина и обиколка правиш ли?
Като ти кажат широчина, може да си помислиш и за обиколка и за диаметър! Не ми се прави на много умен, 'щот не си! А и ми кажи как ще си премериш диаметъра на к*ра без да му премериш обиколката и да знаеш формулата за намиране на диаметър на окръжност?! :|

FeelMyPain
06-29-2008, 18:04
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:

Разлика между ширина и обиколка правиш ли?
Като ти кажат широчина, може да си помислиш и за обиколка и за диаметър! Не ми се прави на много умен, 'щот не си! А и ми кажи как ще си премериш диаметъра на к*ра без да му премериш обиколката и да знаеш формулата за намиране на диаметър на окръжност?! :|
Каква е формулата за намиране на лицето на кура знаеш ли? :lol: :lol: :lol:

head
06-29-2008, 18:04
kato ti e mnogo golqm ,slagai chorap xD

L0LiPoP
06-29-2008, 18:06
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:

Разлика между ширина и обиколка правиш ли?
Като ти кажат широчина, може да си помислиш и за обиколка и за диаметър! Не ми се прави на много умен, 'щот не си! А и ми кажи как ще си премериш диаметъра на к*ра без да му премериш обиколката и да знаеш формулата за намиране на диаметър на окръжност?! :|
Каква е формулата за намиране на лицето на кура знаеш ли? :lol: :lol: :lol:
Той няма правилна форма, така че не може да му се измери.. Тъп си баце.. :-o

FeelMyPain
06-29-2008, 18:11
Слушай сега внимателно, може и записки да си водиш ако искаш.
Размерите се водят стандартни и не се променят.Никой не мери обиколки, диаметри и широчини преди да направят дадения презерватив.Това го правиш само ти, защото си ограничена.И 50 хуя да счупиш(ако не си го направила вече) винаги ще си останеш некомпетентна.Сега да видиш, че съм по-умен от теб, ще ти дам да ми отговориш, без аз да ти отговарям.Нека последната дума е твоя, напсувай ме на воля.Have Fun :)

L0LiPoP
06-29-2008, 18:17
Слушай сега внимателно, може и записки да си водиш ако искаш.
Размерите се водят стандартни и не се променят.Никой не мери обиколки, диаметри и широчини преди да направят дадения презерватив.Това го правиш само ти, защото си ограничена.И 50 хуя да счупиш(ако не си го направила вече) винаги ще си останеш некомпетентна.Сега да видиш, че съм по-умен от теб, ще ти дам да ми отговориш, без аз да ти отговарям.Нека последната дума е твоя, напсувай ме на воля.Have Fun :)
Ами да си ги правят каквито искат презервативите, не мога да им кажа какви да ги правят, но размерите в диаметър са нормани и все пак може на някои да им са тясни, както и да е.. А защо да съм ограничена като например съм попитала някой колко му е обиколката на х*я?! :shock: Ти си ограничения, ако това ти се струва толкова фрапиращо.. Повярвай, хомо и бисексуалните са много по-учудващи и ненормани.. :-o

КурвиВашСъм
06-29-2008, 18:31
стига се карате за тъпотии :D кво те интересува какъв е диаметъра на хуя му :) :) :)

DjuDjiTo
06-29-2008, 18:34
стига се карате за тъпотии :D кво те интересува какъв е диаметъра на хуя му :) :) :)

+11111111111

L0LiPoP
06-29-2008, 18:36
стига се карате за тъпотии :D кво те интересува какъв е диаметъра на хуя му :) :) :)
Бих попитала само някой, с който съм се сближила, който наистина ме интересъва и който не би ме погледнал като ударен с мокър парцал като му задам въпроса. А питам защото едва ли нещо с дебелина колкото пръста ми би ме задоволило. И никой няма право да ме обинява за това, което искам, защото всеки търси по-доброто за себе си, без значение за какво се отнася...както да речем някои момичета предпочитат богати мъже и момчетата и мъжете предпочитат красиви и поддържани момичета.. 8)

КурвиВашСъм
06-29-2008, 19:55
стига се карате за тъпотии :D кво те интересува какъв е диаметъра на хуя му :) :) :)
Бих попитала само някой, с който съм се сближила, който наистина ме интересъва и който не би ме погледнал като ударен с мокър парцал като му задам въпроса. А питам защото едва ли нещо с дебелина колкото пръста ми би ме задоволило. И никой няма право да ме обинява за това, което искам, защото всеки търси по-доброто за себе си, без значение за какво се отнася...както да речем някои момичета предпочитат богати мъже и момчетата и мъжете предпочитат красиви и поддържани момичета.. 8)

Значи ти трябва някой негър с 30-40см тупалка да има много пари и да се поддържа да те задоволява :-D :-D :-D е тва е мечтата на всяка курва! :D :D нищо лично 8) 8) 8)

Sigrina
06-29-2008, 20:17
Големи са Durex extra large и са яки, ма мн ряско се намират :) (в една по-продълговата кутийка са)
по-големи са от ония отпред, дето са описани като "големи"
айде успех :)

Xtuning
06-30-2008, 00:04
Размерите се делят на 2 вида:

Нормални: 178 мм дължина (17.8 см) и 52 мм ширина (5.2 см)
Големи: 205 мм дължина (20.5 см) и 56 мм ширина (5.6 см)

Научи кои видове на различните марки са нормални и кои - големи. Мога да ти помогна:

Durex
Arouser - големи
Classic - нормални
Extra Safe - големи
Select - нормални
Elite - големи
Performa - нормални
Sensation - нормални
Love - големи

Да ти кажа за мен разлика няма, въпреки че размера на пениса ми не е голям - стават ми всякакви, дори и големите. Ще ти препоръчам новите Love - не съм ги ползвал, но съм чувал само добри отзиви. :)

Размера на презерватива има голямо значение . Веднъж бях сложил по малък - стягаше ми много и не можаш да вдигна самолета до подходящата височина 8-)

L0LiPoP
06-30-2008, 03:52
стига се карате за тъпотии :D кво те интересува какъв е диаметъра на хуя му :) :) :)
Бих попитала само някой, с който съм се сближила, който наистина ме интересъва и който не би ме погледнал като ударен с мокър парцал като му задам въпроса. А питам защото едва ли нещо с дебелина колкото пръста ми би ме задоволило. И никой няма право да ме обинява за това, което искам, защото всеки търси по-доброто за себе си, без значение за какво се отнася...както да речем някои момичета предпочитат богати мъже и момчетата и мъжете предпочитат красиви и поддържани момичета.. 8)

Значи ти трябва някой негър с 30-40см тупалка да има много пари и да се поддържа да те задоволява :-D :-D :-D е тва е мечтата на всяка курва! :D :D нищо лично 8) 8) 8)
Кога съм казала, че искам това уе, тъпако?!?!!?!? :o Аман от идиотчета бе,аман! Като не знаеш за к'во говоря, к'во се мешеш само и дрънкаш врели-некипели!!? Ае, джа от тука, да не съм те мернала! Аз давам няк'ви примери, неслучайно казвам "някои", а не "Аз"! Ти пък сигурно гледаш и харесваш някакви с 500-600 кубика силикон в циците! Хохо, много яко... :-o

КурвиВашСъм
06-30-2008, 09:27
стига се карате за тъпотии :D кво те интересува какъв е диаметъра на хуя му :) :) :)
Бих попитала само някой, с който съм се сближила, който наистина ме интересъва и който не би ме погледнал като ударен с мокър парцал като му задам въпроса. А питам защото едва ли нещо с дебелина колкото пръста ми би ме задоволило. И никой няма право да ме обинява за това, което искам, защото всеки търси по-доброто за себе си, без значение за какво се отнася...както да речем някои момичета предпочитат богати мъже и момчетата и мъжете предпочитат красиви и поддържани момичета.. 8)

Значи ти трябва някой негър с 30-40см тупалка да има много пари и да се поддържа да те задоволява :-D :-D :-D е тва е мечтата на всяка курва! :D :D нищо лично 8) 8) 8)
Кога съм казала, че искам това уе, тъпако?!?!!?!? :o Аман от идиотчета бе,аман! Като не знаеш за к'во говоря, к'во се мешеш само и дрънкаш врели-некипели!!? Ае, джа от тука, да не съм те мернала! Аз давам няк'ви примери, неслучайно казвам "някои", а не "Аз"! Ти пък сигурно гледаш и харесваш някакви с 500-600 кубика силикон в циците! Хохо, много яко... :-o
Аз пък да съм казал че искам някоя с 600 кубика силикон??? Яж ми лайната пача тъпа 8)

viruskiller
06-30-2008, 09:49
Размерите се делят на 2 вида:

Нормални: 178 мм дължина (17.8 см) и 52 мм ширина (5.2 см)
Големи: 205 мм дължина (20.5 см) и 56 мм ширина (5.6 см)

Научи кои видове на различните марки са нормални и кои - големи. Мога да ти помогна:

Durex
Arouser - големи
Classic - нормални
Extra Safe - големи
Select - нормални
Elite - големи
Performa - нормални
Sensation - нормални
Love - големи

Да ти кажа за мен разлика няма, въпреки че размера на пениса ми не е голям - стават ми всякакви, дори и големите. Ще ти препоръчам новите Love - не съм ги ползвал, но съм чувал само добри отзиви. :)

Размера на презерватива има голямо значение . Веднъж бях сложил по малък - стягаше ми много и не можаш да вдигна самолета до подходящата височина 8-)

Има го и това :D
Начи мога само да кажа че дурекса нещо клисави ми се виждат щото много ги късам то 1 с 1 не можа да оцелеее до края ... пък има едни алтави Виталис те пък са ми малки да го Е Има едни от 30 стотинки за тях но мога да кажа щото не съм закъсвал толкос до сега че от тях да си копувам а най-съм доволен от спортекса държът яката те

L0LiPoP
06-30-2008, 10:08
стига се карате за тъпотии :D кво те интересува какъв е диаметъра на хуя му :) :) :)
Бих попитала само някой, с който съм се сближила, който наистина ме интересъва и който не би ме погледнал като ударен с мокър парцал като му задам въпроса. А питам защото едва ли нещо с дебелина колкото пръста ми би ме задоволило. И никой няма право да ме обинява за това, което искам, защото всеки търси по-доброто за себе си, без значение за какво се отнася...както да речем някои момичета предпочитат богати мъже и момчетата и мъжете предпочитат красиви и поддържани момичета.. 8)

Значи ти трябва някой негър с 30-40см тупалка да има много пари и да се поддържа да те задоволява :-D :-D :-D е тва е мечтата на всяка курва! :D :D нищо лично 8) 8) 8)
Кога съм казала, че искам това уе, тъпако?!?!!?!? :o Аман от идиотчета бе,аман! Като не знаеш за к'во говоря, к'во се мешеш само и дрънкаш врели-некипели!!? Ае, джа от тука, да не съм те мернала! Аз давам няк'ви примери, неслучайно казвам "някои", а не "Аз"! Ти пък сигурно гледаш и харесваш някакви с 500-600 кубика силикон в циците! Хохо, много яко... :-o
Аз пък да съм казал че искам някоя с 600 кубика силикон??? Яж ми лайната пача тъпа 8)
Както ти правиш тъпи и недоказани заключения за мен, така и аз ще правя! Капиш!? :o

AloneInTheDarK
01-04-2009, 16:58
и накрая какво се получи :D :D тфа 5.2 см обиколка ли е :Д :shock: :shock: :lol: :lol: извинете ме ако не съм разбрал ама ... :D :D :D

sensationwhite
01-04-2009, 17:12
относно спореткс - от страни на кутийката има размерите и мисля че различните видове варират и в различни размери (L) (M) (N) нз точно как са означенията, но ги има

LP_GirL
01-04-2009, 18:08
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:

Разлика между ширина и обиколка правиш ли?
Като ти кажат широчина, може да си помислиш и за обиколка и за диаметър! Не ми се прави на много умен, 'щот не си! А и ми кажи как ще си премериш диаметъра на к*ра без да му премериш обиколката и да знаеш формулата за намиране на диаметър на окръжност?! :|
със шублер вееее ..... не са ли ви учили :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AloneInTheDarK
01-04-2009, 18:51
и какво се оказва,че някой мъже дето няат 5.2 см немогат да праят секс ли :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: с презерватив :shock:

Rebirthing
01-04-2009, 18:53
Да не си на 10?

AloneInTheDarK
01-04-2009, 18:54
смисъл ? разбрах сичко ама съм в шок :shock:

therichbitch
01-04-2009, 20:14
Ааа, ясно, щото обиколката на палецът ми е само около 6 см.. :lol:

Разлика между ширина и обиколка правиш ли?
Като ти кажат широчина, може да си помислиш и за обиколка и за диаметър! Не ми се прави на много умен, 'щот не си! А и ми кажи как ще си премериш диаметъра на к*ра без да му премериш обиколката и да знаеш формулата за намиране на диаметър на окръжност?! :|
Каква е формулата за намиране на лицето на "мъжкия полов орган" знаеш ли? :lol: :lol: :lol:
Той няма правилна форма, така че не може да му се измери.. Тъп си баце.. :-o
na okolnata ili na cqlata povurhnina :razz: :razz: :razz: :razz:

savoy
01-04-2009, 20:29
[quote=L0LiPoP]

L0LiPoP - това е минималната ширина, ако помислиш с главата си (не с пичето си :-D ) кондома е от латекс, а той се разширява. :P



Айде на бас, че това е максималната широчина! 8)

galu6a
01-05-2009, 08:47
Незнам за големината, но съм забелязала че във всяка кутийка на Дюрекс винаги има един койно сякаш е по различен от др дали с по-малко лубрикант или по малак и не качествен ИЛИ се къса или пък му стяга.А иначе наистина тези от които съм ползвала на Дюрекс най-добри са LOVE :) :) :) пък и има татос :---)

MaMkaMy
05-16-2009, 21:30
Начи мога само да кажа че дурекса нещо клисави ми се виждат щото много ги късам то 1 с 1 не можа да оцелеее до края ... пък има едни алтави Виталис те пък са ми малки да го Е Има едни от 30 стотинки за тях но мога да кажа щото не съм закъсвал толкос до сега че от тях да си копувам а най-съм доволен от спортекса държът яката те
абсолютно вярно и аз съм така...

BePoHuKa
05-17-2009, 04:35
аз щях да прая такава тема... ама викам ай някой друг ако се сети :-D ... ... а някой да знае какво е със Sportex [смисъл размерите] Ау как си ми гепал аватара :shock: :D еми не знам аз презервативи не ползвам..тоест не ги купувам де :D

Danny:)
11-24-2012, 10:06
а колко струват по принцип една кутийка да кажем Durex някви нормални :D?