PDA

View Full Version : Тя спря да ми обръща толкова много внимание



prob
06-29-2008, 15:16
sdasdasda

Lucho
06-29-2008, 15:19
Спечели вниманието и !

Chess
06-29-2008, 15:20
Прати й това, което си написал, защото ако не и кажеш нищо, тя ще продължава така.

otka4ena
06-29-2008, 15:21
Точно,трябва да й кажеш какво те мъчи,защото сама няма да се сети.

prob
06-29-2008, 15:27
Да!Но поселдния път в който написах нещо такова тя ми каза,че така като говоря съм е карал да се съмнява в чувствата си!!!И сега наистина ми дойде до гуша и аз наистина написах,какво имам да кажа и то не по нежен начин!!!Но не искам да я губя,не искам!!!! :smt089

Chess
06-29-2008, 15:28
Да!Но поселдния път в който написах нещо такова тя ми каза,че така като говоря съм е карал да се съмнява в чувствата си!!!И сега наистина ми дойде до гуша и аз наистина написах,какво имам да кажа и то не по нежен начин!!!Но не искам да я губя,не искам!!!! :smt089


Пиши в края : "Да не забравиш...ОБИЧАМ ТЕ!!!"

:-o :-o :-o

xXxScreamxXx
06-29-2008, 15:30
Точно,трябва да й кажеш какво те мъчи,защото сама няма да се сети.

съгласна ;) .. или пък и се обади да излезете и като се видете си поговорете :P :P

prob
06-29-2008, 15:30
Написал съм и го няколко пъти!!!

Chess
06-29-2008, 15:31
Написал съм и то няколко пъти!!!



Тогава какъв ти е проблема... ?

vilinanova
06-29-2008, 15:33
Не й го изпращай!Ако има нещо, което те мъчи, трябва да й го кажеш в очите! :?

Chess
06-29-2008, 15:35
Не й го изпращай!Ако има нещо, което те мъчи, трябва да й го кажеш в очите! :?


Хах. Поне така ще си сигурен, че ще разбере, че си искал да й кажеш нещо.

prob
06-29-2008, 15:36
Пробелма е че знам,че ще я изгубя,знам!!!А от това толква ме боли,просто това момиче е моя живот,а ако тя си отиде,какво става..Сигорно ще ми кажете "има и други,не е единсвената" и т.н.Но няма да го преживея,наистина не знам на какво съм способен без нея.Не знам!!!Сигорно звуча като някой луд,но..........

Chess
06-29-2008, 15:36
Не й го изпращай!Ако има нещо, което те мъчи, трябва да й го кажеш в очите! :?


Наизусти го и ходи да й го кажеш.

prob
06-29-2008, 15:38
Не ми трябва да го наизустявам!Аз го чувствам и то си е "там" и наистина май е по-добре да и го кажа в очите!

vilinanova
06-29-2008, 15:39
Личи се, че имаш някакви чувства към нея!Дали тя те обича още?

Chess
06-29-2008, 15:40
Ясно... при първа възможност ще й го кажа.

vilinanova
06-29-2008, 15:42
Просто и кажи всичко, което каза на нас!Ако те обича ще те разбере

prob
06-29-2008, 15:42
В това е проблема!Как да разбера?Тя ми казва,че е така и даже като говорим по телефона тя е тази,която при затварянето го казва първа!Но не ми го показва!Един път я питах и тя ми каза "не мислиш ли че аз ти го показвам,но прсто ти свикнал и вече не го забелязваш" не знамм!

vilinanova
06-29-2008, 15:45
Ами във всяка връзка си има приливи и отливи, може би е решила да се отдръпне, за да усмисли всичко!Между др на колко сте?

prob
06-29-2008, 15:53
Въпроса е че тя преди умираше за мен!Не можеше без мен и аз бях щастлив от този факт.Но един ден не бяхме се виждали известно време и на нея и беше станало нещо.Вика "имам чувства към теб,но не знам дали искам да съм с теб",после като поговорихме всичко се оправи и вървеше добре,но в един момент тя спря по всякакъв начин да ми показва чувствата си!И не сме много големи аз съм на 17 а тя на 16 и знам,че ми е рано за такива чувства и на нея,но така се случи!

vilinanova
06-29-2008, 15:56
Оо, аз съм тръгнала съвети да ти давам, на 14 съм! :? Все пак мога да ти кажа, че щом така се отдръпва от теб, значи е време за разговор!Ако не говорите, може да я загубиш!

prob
06-29-2008, 16:00
Ми след малко ще и звънна,но аз самия не знам как да почна темата!По простата причина,че тя мисли,че всичко е ок!Просто не знам,какво да направя!!Ще го измисля,дано е по-скоро,Благодаря за съветите!!!

Chess
06-29-2008, 16:01
Ми след малко ще и звънна,но аз самия не знам как да почна темата!По простата причина,че тя мисли,че всичко е ок!Просто не знам,какво да направя!!Ще го измисля,дано е по-скоро,Благодаря за съветите!!!


Мъжки...не!
Нали знаеш какво значи очи в очи...

vilinanova
06-29-2008, 16:01
Упех! :-)

Escarina
06-29-2008, 16:19
Ми след малко ще и звънна,но аз самия не знам как да почна темата!По простата причина,че тя мисли,че всичко е ок!Просто не знам,какво да направя!!Ще го измисля,дано е по-скоро,Благодаря за съветите!!!


Мъжки...не!
Нали знаеш какво значи очи в очи...
... Значи че няма да избяга от темата.. Не ви разбирам, що всички "пишете" като имате нещо за казване или се напивате като свине и звъните посред нощ.. Разговорите се водят лице в лице!

Chess
06-29-2008, 16:21
Ми след малко ще и звънна,но аз самия не знам как да почна темата!По простата причина,че тя мисли,че всичко е ок!Просто не знам,какво да направя!!Ще го измисля,дано е по-скоро,Благодаря за съветите!!!


Мъжки...не!
Нали знаеш какво значи очи в очи...
... Значи че няма да избяга от темата.. Не ви разбирам, що всички "пишете" като имате нещо за казване или се напивате като свине и звъните посред нощ.. Разговорите се водят лице в лице!


И аз да попитам... Кога разбра какво правят ВСИЧКИ момчета ?

prob
06-29-2008, 17:08
Преди да прочета за "очи в очи" направих грешката да напиша всичко на смс!!!Огромна грешка и сега съжалявам и съм 100%,че няма да се оправи нищо!!!!! :smt088 После след като се усетих,каква грешка направих и се обадих и казах да не чете тия глупости!И тя каза,че не ги е прочела,но не и вярвам,защото го каза много ама много сърдито!!!Дано това,което и написах не доведе до края на нашата връзка!!!Защото ако е така ако не се хвърля от някаде та на!!!Тя преди ми каза,че всичко е наред и да не се филмирам,че не се траело вече!!!Ама виновен ли съм,че ме ровичкаше нещо и искам да го изясня?Пффф загубих яяяяяяя!!!!!!!!!!! :-# :smt089 :smt089 :smt089

Escarina
06-29-2008, 18:11
Ми след малко ще и звънна,но аз самия не знам как да почна темата!По простата причина,че тя мисли,че всичко е ок!Просто не знам,какво да направя!!Ще го измисля,дано е по-скоро,Благодаря за съветите!!!


Мъжки...не!
Нали знаеш какво значи очи в очи...
... Значи че няма да избяга от темата.. Не ви разбирам, що всички "пишете" като имате нещо за казване или се напивате като свине и звъните посред нощ.. Разговорите се водят лице в лице!


И аз да попитам... Кога разбра какво правят ВСИЧКИ момчета ?

И на двамата ни е ясно, че нямам предвид цялото мъжко население. При това и момичетата го правят тва с писането по скайп и смсите. И е невероятно Т Ъ П О.

girl789
06-29-2008, 18:13
Прати й това, което си написал, защото ако не и кажеш нищо, тя ще продължава така.
+1

prob
06-29-2008, 20:27
Ми значи разбрах се с мойта приятелка!!!Положително!!!Но разбрах що за егоист съм и че не заслужавам човек като нея!!!Не знам дали казах,но тя си има проблеми и то серизни!!!Просто така ме нахока,че чак ме заболя от това,че изобщо съм си помислил,че може да НЕ ме обича!!!Това още един път доказава,че повечето от нас само на думи сме силни!!!В смисал на много от темите съм казвал "мисли преди да направиш нещо",а аз самия не го правя!!!Просто с всеки ден почвам да се опознавам все повече и повече.И аз лично не оставам с добро впечатление себе си!Казаха ми,че една грешка не те определя като човек и че след това се учиш от грешките си!Да но точно тази наистина ще я помня за дълго,защото едвали не,не загубих любимия си човек заради мойте прищявки!!!Искам да кажа на всички,които прочетат написаното от мен,да се замислите и да не правите подобна грешка!Защото не винаги се стига до "Happy end" и наистина може да съжалявате!!!Успехи на всички,мерси за подкрепата и мненията!!!

pepita87
06-30-2008, 15:56
Прати й това, което си написал, защото ако не и кажеш нищо, тя ще продължава така.


Za6to trqbva da i pra6ta vuprosnoto "ne6to",prosto sedni i pogovori s neq,,opi6i i kak se 4ystva6,no ne izpadai v melodramati4ni nastroeniq,v nikakuv slu4ai ne predizvikvai sujalenie ili prosqk,turse6t par4enca liubov!!!Ako i sled tozi razgovor tq ne promeni otno6enieto si,prosto prikliu4ete vruzkata,nqma smisul ne6tata da produljavat po tozi na4in!

vilinanova
06-30-2008, 16:21
Радвам се за вас!И благодаря ти за съвета! :)

trayana
06-30-2008, 16:36
Radvam se che vsichko veche e nared!A vie ot kolko vreme hodite?Sigurno e dosta...? :)

didi_baby
06-30-2008, 18:38
кажи й какво те мъчи трябва да си споделяте и всеки да прави компромиси иначе не става говорете ако чакаш нещата може повече да се объркат

barbie_94
06-30-2008, 18:49
Прати й това, което си написал, защото ако не и кажеш нищо, тя ще продължава така. +1

Raderfort
07-01-2008, 07:32
кажи й какво те мъчи трябва да си споделяте и всеки да прави компромиси иначе не става говорете ако чакаш нещата може повече да се объркат
+1

Raderfort
07-01-2008, 07:36
btw пич не се ядосвай, защото съм по-зле и от теб :(.
на 18 години съм и правих всичко за моето момиче...
юни месец ще го помня винаги ! това е най-гадния месец в живота ми !!!



не прави грешката , която аз направих 1 месец и се молих да разбере, че тя е грешната и не стана и накрая излязох за всичко аз виновен. така че невярвай на това което ти казва някой ден може и да се осъзнае!!!

I_Know
07-01-2008, 07:36
Здравейте!Имам нужда от помощ,защото не мога вече така!Значи имам си приятелка,която обичам невероятно много!!!Но последно време тя взе да не ми обръща внимание,по-малко се виждаме,не ми звъни все едно не и пука,изобщо някво кофти се получава и аз написах всичко,което ме мъчи,но не знам дали да го изпрата!!!Защото наистина си излях,какво имам да казвам,но ме е страх,че ще я загубя!!!Да подчертая,че тя преди ми показваше,че ме обича и то много.Смисал доказала ми е че ме обича,но всичко това по-отгоре не ме прави щаслив и само се мъча!!!Не искам да я губя,но не искам и това да продължава така!Според вас,какво да правя да си кажа ли каквото имам или да чакам да видя дали нещо се промени,защото аз не знам!!!Благодаря преварително!!!

т.7
krem4et0


Предполагам, че вече не си й интересен...изгубила е интереса си към теб...да се надяваме че е моментно...ПРЕДЛАГАМ ТИ: ДА НАПРАВИШ НЕЩО КОЕТО ОТНОВО ДА СЪБУДИ ИНТЕРЕСА Й КЪМ ТЕБ (ако идеята ти харесва ще ти дам и предложения какво би могъл на направиш). 8) 8) 8)

MonSitY
07-05-2008, 05:46
в момента в който пишеш тази тема се доста изнервен и аз бих ти препоръчала да изчакаш малко защото можеш да си спестиш някоя караница.а и щом ти е показжвала че те обича значи те боича друг е въпросъ колко време ще е така...