PDA

View Full Version : Как мога да не свърша толкова бързо? ;(



WWE
06-29-2008, 15:22
Здравейте. Аз съм един нещастен 15 годишен, който свършва адски бързо :( Какво ли не се опитвах да правя, за да не е така. Но .. нищо не става :( Бях чел да си отпускам мускулите на таза, да изчакам малко и после пак да продължа, да се опражнявам с чекий .. но нищо не помага, без никакъв резултат :/

Някой може ли да ми каже дали да взимам нещо, за да свърша по-бавно? Защото аз друг начин не виждам. И да ми кажете, попърса за това ли е?
МОля ви, помогнете ми.

MostHated
06-29-2008, 15:54
Мисли за баба си! :D

NaNa_SladuRana
06-29-2008, 15:57
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:

Yallama
06-29-2008, 15:57
Мисли за баба си! :D няма да му стане никога повече :D :D

Tazadar
06-29-2008, 15:58
Попърса ми се видя много смотан! Не съм сиг за кво е, но съм чувал, че е авродисиак...

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 15:58
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x

Yallama
06-29-2008, 15:59
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 16:01
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

FeelMyPain
06-29-2008, 16:01
Уляхте се :lol:

plmn
06-29-2008, 16:02
Обобщавам безсмислените мнения до тук.
Ангажирай вниманието си с нещо в стаята например.Или просто си мисли как играеш футбол с приятели или там каквото обичаш да правиш.

sladkish_14
06-29-2008, 16:02
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Вие сте гадни :lol: :lol: :lol: То момчето пита как да не свършва бързо,Вие го накарахте никога да не почва :D :lol: :lol:

Yallama
06-29-2008, 16:03
стегни си го с ластик :D :D

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 16:03
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Вие сте гадни :lol: :lol: :lol: То момчето пита как да не свършва бързо,Вие го накарахте никога да не почва :D :lol: :lol:
Според мен ако мисли, за това, за което му казахме - ще му омекне по средата .. :D

Yallama
06-29-2008, 16:05
Според мен ако мисли, за това, за което му казахме - ще му омекне по средата .. :D аз съм на мнение че няма да му стане .. никога :D :D

WWE
06-29-2008, 16:16
Благодаря за спама. Много сте забавни :smt012

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 16:18
Благодаря за спама. Много сте забавни :smt012
Майтапа настрана. Сериозно - искахме да кажем просто да се разсейваш малко повече .. Да се абстрахираш от голото тяло пред теб .. (май тоя израз го беше акзал Чичко_Полицай) ..
При мен нон-стоп е така .. Само, че аз се разсейвам несъзнателно, изсъхвам съвсем и започва да ме боли ..............

FeelMyPain
06-29-2008, 16:31
Благодаря за спама. Много сте забавни :smt012
Майтапа настрана. Сериозно - искахме да кажем просто да се разсейваш малко повече .. Да се абстрахираш от голото тяло пред теб .. (май тоя израз го беше акзал Чичко_Полицай) ..
При мен нон-стоп е така .. Само, че аз се разсейвам несъзнателно, изсъхвам съвсем и започва да ме боли ..............

Дам :)
Радвам се, че си запомнила нещо от мен :)

П.П. И sry за преди малко ама ме боли един зъб и направо ще умра .. :(

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 16:34
Благодаря за спама. Много сте забавни :smt012
Майтапа настрана. Сериозно - искахме да кажем просто да се разсейваш малко повече .. Да се абстрахираш от голото тяло пред теб .. (май тоя израз го беше акзал Чичко_Полицай) ..
При мен нон-стоп е така .. Само, че аз се разсейвам несъзнателно, изсъхвам съвсем и започва да ме боли ..............

Дам :)
Радвам се, че си запомнила нещо от мен :)

П.П. И sry за преди малко ама ме боли един зъб и направо ще умра .. :(
Аз от теб много неща съм запомнила ..
Тъкмо се разстойх какво ти става ..............

Айде стига спам. : )

ioancheto
06-29-2008, 16:58
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Ууууиииииии :lol: :lol: :lol: :lol: ххаха луда си :D

FeelMyPain
06-29-2008, 17:00
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Ууууиииииии :lol: :lol: :lol: :lol: ххаха луда си :D

Малчооооо тя те харесва :)

AVOKADO
06-29-2008, 17:01
Здравейте. Аз съм един нещастен 15 годишен, който свършва адски бързо :( Какво ли не се опитвах да правя, за да не е така. Но .. нищо не става :( Бях чел да си отпускам мускулите на таза, да изчакам малко и после пак да продължа, да се опражнявам с чекий .. но нищо не помага, без никакъв резултат :/

Някой може ли да ми каже дали да взимам нещо, за да свърша по-бавно? Защото аз друг начин не виждам. И да ми кажете, попърса за това ли е?
МОля ви, помогнете ми.

аве брато ако питаш мен вобште да не те бърка кога свършваш...... Важното е на теб да ти е кеф :razz: 8-) :smt117 \:D/

Letal
06-29-2008, 17:14
ми разсей се с нещо мисли за различни работи, отпусни се, брой овце :D

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 17:16
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Ууууиииииии :lol: :lol: :lol: :lol: ххаха луда си :D

Малчооооо тя те харесва :)
Радвам сеееее . :) :grin:

П.П. Значи ще правим тройкаааа?? :grin: .. :D :D :grin:

FeelMyPain
06-29-2008, 17:24
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Ууууиииииии :lol: :lol: :lol: :lol: ххаха луда си :D

Малчооооо тя те харесва :)
Радвам сеееее . :) :grin:

П.П. Значи ще правим тройкаааа?? :grin: .. :D :D :grin:

Яхууууууууууууу :grin: :grin: :grin: :grin:

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 17:25
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Ууууиииииии :lol: :lol: :lol: :lol: ххаха луда си :D

Малчооооо тя те харесва :)
Радвам сеееее . :) :grin:

П.П. Значи ще правим тройкаааа?? :grin: .. :D :D :grin:

Яхууууууууууууу :grin: :grin: :grin: :grin:
Хаха .. въобще не се надявай, момко !! .. :D :D

head
06-29-2008, 17:26
naprai si 1 chikiq predi sexa xD

milioni
06-29-2008, 17:27
моя савет е да си одариш една чекиика до 30 мин преди акта иначе полза няма да има ;) ( изпробвано )
а може и докато ебеш да си представиш че ебеш кон и предполагам че няма да свършиш толко бързо ( несъм го изпробвал :) пробвай и кажи резултата)

FeelMyPain
06-29-2008, 17:27
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо

Ууууиииииии :lol: :lol: :lol: :lol: ххаха луда си :D

Малчооооо тя те харесва :)
Радвам сеееее . :) :grin:

П.П. Значи ще правим тройкаааа?? :grin: .. :D :D :grin:

Яхууууууууууууу :grin: :grin: :grin: :grin:
Хаха .. въобще не се надявай, момко !! .. :D :D
Значи подмяташ стръвта и ме чакаш само да отворя уста и вече си издърпала въдицата :(
П.П. Сравнението ми е лудо :D

Chefinkaaa
06-29-2008, 17:52
Мисли за баба си! :D
може и за дядо си :lol:
как правят секссссс :-x на задна :D :D
и как тя пъшка ... дааааааа .. давай дедкооо .. дааааа .. бейбииииии .. ааа дядоооо
хах и вижда как дядото го вади от гъза и :lol:

ss
06-29-2008, 18:00
Стига го ебавали...значи момче 1 е решението да удариш чикия преда да го правите(ако се налага и 2) и така ще удължиш с около 400% времето да кажем...

head
06-29-2008, 18:02
Стига го ебавали...значи момче 1 е решението да удариш чикия преда да го правите(ако се налага и 2) и така ще удължиш с около 400% времето да кажем...nali i az tfa kazah

Yallama
06-29-2008, 19:41
погледни го от друга страна..може да се опиташ да подобриш рекорда за най-много извършени сексуални актове за едно денонощие..ако има такъв, пък и да няма излъжи некоя мома, че има, за да те подкрепи в начинанието успех :)

SK0RP10N
06-29-2008, 19:44
Отиваш в най-близкия оръжеен магазин и казваш:
Дайте ми един лютив спрей за самозащита.По възможност бойните му вещества да са CS и CN
Ръсиш чурката с това, ако можеш, ръсни и в цепката рогчето ти.После ти си човекът.

VinDiesel
06-29-2008, 20:16
Всичко с времето ще се оправи просто се опитвай да се расейваш от време на време примерно телевизора ала бала .... Ако вече няма на каде стискай здраво и дай по бавно :)

miShle
06-29-2008, 20:47
ми разсей се с нещо мисли за различни работи, отпусни се, брой овце :D

Мило, ти така ли правиш? :-D

cococanamito
06-29-2008, 21:29
nemisli za tova ;) koeto pravish i si misli za maika si 1 pat dokato pravih sex maikami zvana i nemojah da go vdigna nacqlo poveche

Xtuning
06-29-2008, 22:16
сЪжелявам .. живота е гаден :(

A_non_E_Moose
06-29-2008, 23:16
Когато започнах сексуалния си живот и аз свършвах горе доло, бързо, но най-изпитания начин да издържаш повече е да набиеш една злобарка до 20-30 минути преди акта :D

Пък, и още си млад, след като приключиш, можеш да издържиш поне още 5-10 минути преди да ти спадне, ако не, довършваш с език :oops:



сЪжелявам .. живота е гаден Sad

Брато, ти караш бял голф с старозагорска регистрация, не се перчи много на разни пубери! Пък и ако съдя по снимката, си див турист!