PDA

View Full Version : Помогнете ми за едно малко уточнение.Плс.



fen4i_na_avril_and_lp
06-29-2008, 16:13
Ето го и мойто въпросче :-D Най-после си намерих подходящото момченце,което ще ми е първия :-) Заедно сме от 4 месеца и след 2 месеца,като си дойде щото в момента го няма...ще го направим за пръв път :-) тфа беше малко излишна информация ама нищо :-D Та въпроса ми е..после като тече кръв,ако въобще тече щот нали при всеки било различно,тая кръв кога тече повреме на секса или после ?Само тфа не ми е ясно с другите неща съм запозната :D Мерси предварително :oops: :-)

Yallama
06-29-2008, 16:15
повреме..след.. на кой му пука , ше има касапница :evil:

SpOrTs_GiRl
06-29-2008, 16:15
Възможно е няколко дни след акта също да има малко. При мен беше 2-3 дни.
А кръвта по време на самия акт (ако я има) въобще няма да я усетиш. ;) .. Най-много после да я видиш на чаршафа и толкова ..

sadsad
06-29-2008, 16:17
докато съ къса ципата, тоест по време на акта.Има случаи когато тече и слид това, може да продължи и дни до колкото знам.

plmn
06-29-2008, 16:17
Кръвта потича вследствие разкъсването на хименът (девствената ципа).Кръв ще има по време на половия акт, не след него.

fen4i_na_avril_and_lp
06-29-2008, 16:28
Мерси,мерси :D :D Друго си е като си запознат с нещата :D лично мене ме е страх от непознатото и затова си го държах толкова време на сухо :oops: Горкичкия ми той...каза ми че от 10 месеца е на сухо :D и ся още два ще му станат 12 :D Ама е добро момченце де..изчаква ме докато съм готова.Най-после случих на момче :grin: пожелавам го на всички

didi_baby
06-29-2008, 17:23
след като те отвори може да има кръв но при мен нямаше

miShle
06-29-2008, 21:42
Мерси,мерси :D :D Друго си е като си запознат с нещата :D лично мене ме е страх от непознатото и затова си го държах толкова време на сухо :oops: Горкичкия ми той...каза ми че от 10 месеца е на сухо :D и ся още два ще му станат 12 :D Ама е добро момченце де..изчаква ме докато съм готова.Най-после случих на момче :grin: пожелавам го на всички

Мерси за пожеланието .. ще разберем :-D

bebeT00
06-30-2008, 17:12
Ето го и мойто въпросче :-D Най-после си намерих подходящото момченце,което ще ми е първия :-) Заедно сме от 4 месеца и след 2 месеца,като си дойде щото в момента го няма...ще го направим за пръв път :-) тфа беше малко излишна информация ама нищо :-D Та въпроса ми е..после като тече кръв,ако въобще тече щот нали при всеки било различно,тая кръв кога тече повреме на секса или после ?Само тфа не ми е ясно с другите неща съм запозната :D Мерси предварително :oops: :-)
mi pri men be6e vednaga kato si go izvadi ot men ,no e malko nqma stra6no

sweatkiss
06-30-2008, 17:25
Ето го и мойто въпросче :-D Най-после си намерих подходящото момченце,което ще ми е първия :-) Заедно сме от 4 месеца и след 2 месеца,като си дойде щото в момента го няма...ще го направим за пръв път :-) тфа беше малко излишна информация ама нищо :-D Та въпроса ми е..после като тече кръв,ако въобще тече щот нали при всеки било различно,тая кръв кога тече повреме на секса или после ?Само тфа не ми е ясно с другите неща съм запозната :D Мерси предварително :oops: :-)
mi pri men be6e vednaga kato si go izvadi ot men ,no e malko nqma stra6no
А болеше ли...

spiderka
06-30-2008, 19:30
аз мисля,че не го обичаш истински,кфото и да твърдиш,щото изневярата е пълно доказателство за това.

jghgh
06-30-2008, 19:34
Ето го и мойто въпросче :-D Най-после си намерих подходящото момченце,което ще ми е първия :-) Заедно сме от 4 месеца и след 2 месеца,като си дойде щото в момента го няма...ще го направим за пръв път :-) тфа беше малко излишна информация ама нищо :-D Та въпроса ми е..после като тече кръв,ако въобще тече щот нали при всеки било различно,тая кръв кога тече повреме на секса или после ?Само тфа не ми е ясно с другите неща съм запозната :D Мерси предварително :oops: :-)

tekwa wednaga kat ti wlezne i nqma da se lee kato reka,spokoino.

i mislq che 4 meseca ne sa mnogo da mu puskash no twoe reshenie, uspeh.

bebeT00
06-30-2008, 19:37
Ето го и мойто въпросче :-D Най-после си намерих подходящото момченце,което ще ми е първия :-) Заедно сме от 4 месеца и след 2 месеца,като си дойде щото в момента го няма...ще го направим за пръв път :-) тфа беше малко излишна информация ама нищо :-D Та въпроса ми е..после като тече кръв,ако въобще тече щот нали при всеки било различно,тая кръв кога тече повреме на секса или после ?Само тфа не ми е ясно с другите неща съм запозната :D Мерси предварително :oops: :-)
mi pri men be6e vednaga kato si go izvadi ot men ,no e malko nqma stra6no
А болеше ли...
mi ne to4no bolka,poskoro samo ysetih pronikvaneto na glena v men o6to vzeto ako bada to4na mi haresa kato za parvi pat

fen4i_na_avril_and_lp
06-30-2008, 20:21
аз мисля,че не го обичаш истински,кфото и да твърдиш,щото изневярата е пълно доказателство за това.Извинявай...каква изневяра? :-o

Abigoria
06-30-2008, 20:36
Ако си девствена ще тече кръв след като те отвори.Готви се за Тексаско клане и много кървища (бъзик) :wink:
Няма бъзик, ще ти изпадат органите, като те отвори...

denzzza
07-01-2008, 16:31
pri mene te4e po vreme na akta..ama nie daje ne zabelqzahme..sled tva ne mi e teklo... dano da si namerila naistina podhodq6tiq..6toto tva mom4e s koeto az pravih za 1 pyt sex sme si o6te dvamata (happy)(happy) :-) :-)

GabisiTa
07-01-2008, 16:35
Ами попринцип по време на акта, но е малко, спокойно. Може и няколко дена след това също да има малко ;)

gavro64eto
07-01-2008, 17:00
sled sexa