PDA

View Full Version : Отиде си Дими от "Сленг"



Jeuelle
06-29-2008, 18:04
Музикантът от група "Сленг" Димитър Екимов-Дими е загинал при катастрофа на автомагистрала "Хемус", съобщи БНР.

Инцидентът е станал около 11 часа днес в платното в района на седмия километър от магистралата, в посоката към Ботевград.

Дими е карал мотоциклет "Сузуки" с висока скорост По първоначални данни, той се е ударил в мантинелата, след което е излетял от платното. При падането е загинал на място.

Източник : http://news.bg


Много тъжно! Да почива в мир..

Jeuelle
06-29-2008, 18:10
Абе , моля ти се . Като ти е писано да умреш , може и саксия да ти падне на главата.
Хиляди мотористи има в България.
Ми дай и коли да не караме... и колела , че може да се хвърлим в някое дере.

Sticky
06-29-2008, 18:21
Ето това е изхода от високите скорости и гъзарията на пистовите мотори. И аз карам, но крос и почти избягвам да се движа по асфалта. Лека му пръст на човека и много жалко, защото е бил колега независимо какъв мотор е карал. :(

RoyTheReaper
06-29-2008, 18:29
Ужас... :(

Jeuelle
06-29-2008, 18:34
Абе , моля ти се . Като ти е писано да умреш , може и саксия да ти падне на главата.
Хиляди мотористи има в България.
Ми дай и коли да не караме... и колела , че може да се хвърлим в някое дере.

Ама не ми се моли... писано,мисано,няма такива работи. Ако е карал нормално това е нямало да се случи,факт. Не казвам да не карате коли и мотори,а да не се правите на безсмъртни само защото карате коли и мотори. Понимаешь?


И въпроса ми си остава - Дими от Сленг не беше ли едно от лицата на кампанията за безопасно шофиране по пътищата?

От къде да знам дали е бил или не.
И мисля за ненужно да обеснявам , че не ти се моля , а такава е приказката. Не ми излизай и ти с приказките "да не го е правил".
Той ако искаше да умре , щеше да го направи по хиляди други начини.
Така се е случило , не го е предизвикал.
Не е първия който кара с такава скорост , нито последния.
Вместо да злорадстваш (да, злорадстваш) можеше спокойно да отминеш темата ....

preichetoy
06-29-2008, 18:41
Аз го харесвах... RIP

TellMeYourName
06-29-2008, 18:50
Кофти,кофти...RIP

mulgore
06-29-2008, 19:06
Абе , моля ти се . Като ти е писано да умреш , може и саксия да ти падне на главата.
Хиляди мотористи има в България.
Ми дай и коли да не караме... и колела , че може да се хвърлим в някое дере.

Ама не ми се моли... писано,мисано,няма такива работи. Ако е карал нормално това е нямало да се случи,факт. Не казвам да не карате коли и мотори,а да не се правите на безсмъртни само защото карате коли и мотори. Понимаешь?


И въпроса ми си остава - Дими от Сленг не беше ли едно от лицата на кампанията за безопасно шофиране по пътищата?
podkrepqm

Swinkenhoffer
06-29-2008, 19:27
Абе , моля ти се . Като ти е писано да умреш , може и саксия да ти падне на главата.
Хиляди мотористи има в България.
Ми дай и коли да не караме... и колела , че може да се хвърлим в някое дере.

Ама не ми се моли... писано,мисано,няма такива работи. Ако е карал нормално това е нямало да се случи,факт. Не казвам да не карате коли и мотори,а да не се правите на безсмъртни само защото карате коли и мотори. Понимаешь?


И въпроса ми си остава - Дими от Сленг не беше ли едно от лицата на кампанията за безопасно шофиране по пътищата?
podkrepqm
Дам..

При други обстоятелсва разбирам да се жалвате и т.н., ама да караш като невидял и после "горкият човечец, ала-бала.." нема нужда. Добре, че поне със себе си не е помъкнал и някой невинен. Не говоря само за него, а за всички, които шофират все едно са на рали, и завършват така. :-o Знам, че звучи гадно, но е факт.

FOOTSOLDIER
06-29-2008, 19:28
RIP

marilyn
06-29-2008, 20:21
Мн жалко...

fall_out_girl
06-29-2008, 20:55
Абе , моля ти се . Като ти е писано да умреш , може и саксия да ти падне на главата.
Хиляди мотористи има в България.
Ми дай и коли да не караме... и колела , че може да се хвърлим в някое дере.

Ама не ми се моли... писано,мисано,няма такива работи. Ако е карал нормално това е нямало да се случи,факт. Не казвам да не карате коли и мотори,а да не се правите на безсмъртни само защото карате коли и мотори. Понимаешь?


И въпроса ми си остава - Дими от Сленг не беше ли едно от лицата на кампанията за безопасно шофиране по пътищата?
podkrepqm
Дам..

При други обстоятелсва разбирам да се жалвате и т.н., ама да караш като невидял и после "горкият човечец, ала-бала.." нема нужда. Добре, че поне със себе си не е помъкнал и някой невинен. Не говоря само за него, а за всички, които шофират все едно са на рали, и завършват така. :-o Знам, че звучи гадно, но е факт.
И все пак е човек,така че при каквито и обстоятелства да е умрял е гадно.... :(

Loshotia
06-29-2008, 21:05
Много жалко за човека, RIP. Това, че ако му е било писано, значи е щяло да стане не е така- едно е да ти падне саксия на главата, друго е да стане такова нещо заради собствената ти безотговорност.

_showy_
06-29-2008, 21:05
Жaлко за човека(ако трябва да съм честна нямам представа кой е)...
Ама АтакаБг и пор са прави. Не може ти да се качваш и да караш като обезумял без да помислиш, че можеш фатално да нараниш себе си или някой невинен. :? По цял ден вървя и псувам по улиците разни "разумни" шофьори...

sherry
06-29-2008, 21:53
Жалко за човека, възхищавах му се :(

Jamalska
06-29-2008, 22:00
Беше сладур...не слушам такова ама надали има човек,на когото родителите нон-стоп да слушат бг радио(визирам себе си) и да не го е чул.Страшен глас...

Seducti0n
06-29-2008, 22:14
Много чаровен беше.
Почивай в мир, Дими! :(

DisciplineAndOrder
06-29-2008, 22:21
rest in peace :/

Jeuelle
06-29-2008, 22:31
Престанете.
Поел е риск - да,
Но кой от нас не поема.
Пресичайки улицата , когато светофара е червен - сме безотговорни ; когато се бием с някого - пак поемаме риск ( за живота си) , когато , дори на прав път увеличим малко скоростта - сме безотговорни (почти всеки го прави , айде) , когато пием или пушим е абсолютно същото....
Не съдете!

TheNewReligion
06-29-2008, 22:34
Престанете.
Поел е риск - да,
Но кой от нас не поема.
Пресичайки улицата , когато светофара е червен - сме безотговорни ; когато се бием с някого - пак поемаме риск ( за живота си) , когато , дори на прав път увеличим малко скоростта - сме безотговорни (почти всеки го прави , айде) , когато пием или пушим е абсолютно същото....
Не съдете!
Така е ! Майка ми много го харесваше ... :(

Swinkenhoffer
06-29-2008, 22:40
Престанете.
Поел е риск - да,
Но кой от нас не поема.
Пресичайки улицата , когато светофара е червен - сме безотговорни ; когато се бием с някого - пак поемаме риск ( за живота си) , когато , дори на прав път увеличим малко скоростта - сме безотговорни (почти всеки го прави , айде) , когато пием или пушим е абсолютно същото....
Не съдете!
Трябва да си рядко тъп, за да караш с висока скорост, когато много добре знаеш какво се случва по пътищата. Щом става въпрос за серизоно неща, рискове не се поемат.. ама нали всеки си мисли, че няма точно на него да му се случи. ](*,)

Jeuelle
06-29-2008, 22:42
Ооооо , карат , карат :)

Blo0dyBitch
06-29-2008, 22:49
Не съм им много запозната с музиката,но момчето съм го виждала,симпатичен беше.ранната смърт не я пожелавам на никой...
нека почива в мир :(

mgxpower
06-29-2008, 23:02
По принцип не съм го харесвал кой знае колко много или често съм слушал каквото и да е , но е гадно нека почива в мир!Това доказва само едно ,че никой не е застрахован от смъртта било то човек от хай лайфа!

teenkopele
06-30-2008, 02:40
Лека му пръст!

HopeLesss
06-30-2008, 06:56
тъпото е, че има жена и дете (или деца), които остават сираци, защото някой не си е ползвал главата навреме...

И аз това си помислих, когато чух по новините. Супер безотговорно е и жалко за човека. Колкото до бързото каране, в рамките на 2 години починаха 4 мои познати, някои от тях приятели, именно заради тези мотори. На тия хора не може да им се налее акъл в главата. :? За мен човек, който се качва на мотор, е с единия крак в гроба...

Нека почива в мир...

psychopath
06-30-2008, 07:04
"да ти бъде писано да умреш"...

аз не вярвам в такива работи

DELIRIOUS
06-30-2008, 07:20
мн тъжно :-k :-k жалко и за семейството му...

oTPoBHa
06-30-2008, 07:21
лека му пръст на човека .. и нека да е за урок на всеки дето в некъв шибан момент му идва да натисне скоростния педал докрай и да се писти ..

XceSS
06-30-2008, 07:39
Дими с мотора си. Снимка: Булфото

Вокалист на "Сленг" - Дими е карал с 250 км в час преди да загине на автомагистрала "Хемус".

Според очевидци на трагедията, преди да излети, вокалистът е изпробвал 1000 кубиковото си "Сузуки", което получил като подарък преди дни.

При силния удар Дими излетял на около 30 метра в стръмен скат и паднал в дере, съобщава вестник "24 часа".

Свидетели разказват пред изданието, че мъжът карал с още трима мотористи, но при фаталния удар в мантинелата, никой от тях не спрял, за да му окаже помощ.

Лекарите твърдят, че Дими е загинал на място, а от жестокия удар тялото му е било потрошено и обезобразено.

Полицията смята, че трагедията е можела да бъде още по-страшна, а жертвите много повече, ако моторът е прелетял в насрещното платно на автомагистралата.

Дими е женен за тв водещата Ива Екимова, имат дъщеричка Дара, която преди три дни навърши 6 години.

Източник dnes.bg

[/b]

Lunatic-
06-30-2008, 08:01
екстра

FakePlasticTree
06-30-2008, 08:27
Ами...жалко за човека. Но пък да е мислил по-отрано. :(

Deadlock
06-30-2008, 09:16
Блах.
Ъъъ..мир на праха му.
Гадно.
А това, как е починал, не променя факта, че е човек, личност, че има семейство, планове, възгледи, че може би е обещал на дъщеря си да 'идат на плаж утре...и такива работи. Това ми е тъжно на мен - цял един свят се е въртял около човек и после просто изчезва.

_donna_
06-30-2008, 09:38
Добре,че не е утрепал някой друг покрай себе си.
Всеки има право да поема рискове,но не и когато се отнася до околните.

OtherDimension
06-30-2008, 09:53
нека почива в мир

Seducti0n
06-30-2008, 10:09
тъпото е, че има жена и дете (или деца), които остават сираци, защото някой не си е ползвал главата навреме...

Жена му е Ива Екимова.Преди известно време водеше вечерно предаване по БНТ "По-добре късно от колкотого тикога", също така участва в кампанията срещу рака на гърдата.Имат и малка дъщеричка...
:( :( Много тъжно...

OtherDimension
06-30-2008, 10:14
тъпото е, че има жена и дете (или деца), които остават сираци, защото някой не си е ползвал главата навреме...

Жена му е Ива Екимова.Преди известно време водеше вечерно предаване по БНТ "По-добре късно от колкотого тикога", също така участва в кампанията срещу рака на гърдата.Имат и малка дъщеричка...
:( :( Много тъжно...
каква е разликата дали е ива екимова или Спаска от Ловеч?

Seducti0n
06-30-2008, 11:20
Уточних коя е жена му, на теб какъв ти е проблема?

_showy_
06-30-2008, 11:44
Жена му, която ходеше с бушони от него ли? Какво за нея?

air_J
06-30-2008, 12:06
Винаги съм бил противник на моторите, и постоянно се доказва, че има защо. А това, че загиналият е Дими, от позабравената група Сленг няма никакво значение - качвайки се на мотор по мое скромно мнение поемаш огромен риск и просто си търсиш смърта. Иначе вчера край село Обнова, Плевенско имаш зверска катастрофа на ТИР с лек автомобил Сеат Кордоба, но някаква дума за това? А, че идваха освен полиция и линейки и пожарни, че накрая извикаха и кран? Шофирай внимателно и бавно, и най-вече - НЕ се качвай на мотор!!!

marilyn
06-30-2008, 12:20
Не можеш така да призоваваш хората "Не се качвайте не мотор". Ти ако искаш се качвай ако не искаш недей. Все едно с други превозни средства не може да стане катастрофа, ти сам/а си дал/а пример.
И всеки може да го сполети съдбата на Дими, нека да не съдим!

MoMoXiXi
06-30-2008, 12:25
R.I.P.

marilyn
06-30-2008, 12:28
^ да не съдим?

Защото да караш мотор с 250 е безопасно и може да се случи на всеки?
Ей така седя си в хола и си пия кафенце и хоп- карам с 250 и се разбивам... :shock:

Това да караш с 250 азнаричам право на личен избор. Ти като не искаш не карай, всеки си има мнение и прави избора за себе си.

_showy_
06-30-2008, 12:58
^ да не съдим?

Защото да караш мотор с 250 е безопасно и може да се случи на всеки?
Ей така седя си в хола и си пия кафенце и хоп- карам с 250 и се разбивам... :shock:

Това да караш с 250 азнаричам право на личен избор. Ти като не искаш не карай, всеки си има мнение и прави избора за себе си.
Право на личен избор е да караш с 250? Така ли? Ограничението по магистрала, което е 130 е за балъците викаш... Важното е да имаме право на личен избор.... Хах...

air_J
06-30-2008, 13:15
Не можеш така да призоваваш хората "Не се качвайте не мотор". Ти ако искаш се качвай ако не искаш недей. Все едно с други превозни средства не може да стане катастрофа, ти сам/а си дал/а пример.
И всеки може да го сполети съдбата на Дими, нека да не съдим!
С други превозни средства може да стане катастрофа, разбира се! Но с мотор стане ли катастрофа, дори да не е 100+ километра скоростта има сериозен шанс за смърт, докато с кола е къде-къде по-сигурно. И защо да не мога да призовавам хората да не се качвам на мотор? На практика призовавам да не се излагат на многократно по-голям риск, като вместо на мотор се качат на кола, джип, автобус, влак, метро или нещо друго. И за да не ме разбереш погрешно - нека хората да се качват на скутери, ако толкова много имат желание да са на две колела- харчат една кривачка гориво, удобни и лесни са за ползване в трафика, развиват сравнително малки скорости и така. Имат един-единствен недостатък - адски дразнещият шум, но шума от мощен мотор е къде-къде по-отвратителен, така че може би се свиква. Пък и с тези цени на горивата и тези трафици скутера ще стане най-доброто решение на транспортните проблеми, но да не се отклоняваме от темата.

marilyn
06-30-2008, 13:17
Еми именно това казвам, че е право на избор дали да спазваш правилата или не.

_showy_
06-30-2008, 13:32
Еми именно това казвам, че е право на избор дали да спазваш правилата или не.

по тази логика да пукат всичките такива "пичове" Както виждаш "пичовете" си пукат, ама ме е яд когато завлекат някой невинен. :-x

Deadlock
06-30-2008, 15:38
Еми именно това казвам, че е право на избор дали да спазваш правилата или не.
когато рискуваш не само твоя живот, нямаш право на личен избор.
може да си избереш дали да си сложиш предпазен колан или каска, но не можеш да си избереш дали да караш с 250 км/ч.

Lunatic-
06-30-2008, 16:00
fast and painless death :smt041

bboy_bunker
06-30-2008, 16:23
Къф е па тоя ?

MostHated
06-30-2008, 16:29
Както виждаш "пичовете" си пукат, ама ме е яд когато завлекат някой невинен. Mad

И аз съм на това мнение...

white_chik
06-30-2008, 17:01
Много го харесвах-и като мъж,и като изпълнител,но наистина кой го кара да кара бързо.Освен това не говорим за някакъв недораснал младеж,който кара безумно,за да впечатлява момичетата,а за зрял мъж,със семейство.Човек трябва да мисли.Да,подкрепям факта,че може да караш с 40 и пак да се намери някой изруд да те блъсне,но случаят не е такъв.

Alcohooligan
06-30-2008, 17:05
тъпото е, че има жена и дете (или деца), които остават сираци, защото някой не си е ползвал главата навреме...

Жена му е Ива Екимова.Преди известно време водеше вечерно предаване по БНТ "По-добре късно от колкотого тикога", също така участва в кампанията срещу рака на гърдата.Имат и малка дъщеричка...
:( :( Много тъжно...
каква е разликата дали е ива екимова или Спаска от Ловеч?

кво за ловеч бе сульо...

_donna_
06-30-2008, 17:27
Жена му, която ходеше с бушони от него ли?
Никога не е ходила с бушони тая жена.Вервай ми.
Напротив-неква разглезена лигла е.

SuNsEt
06-30-2008, 20:13
Абе...вече от нищо не се очудвам. :-o ...Да почива в мир!

ScionOfStorm
06-30-2008, 20:22
Ерм...доколкото разбрах е карал с над 200 км/час, ще ме извинявате, но ако е така - до голяма степен си е виновен.

Да почива в мир, все пак, имам любими песни от творчеството му. Дано намери покой.

_showy_
06-30-2008, 20:50
кво за ловеч бе сульо... Много кефите как като си чуете имената на селата и веднага подскачате, дори и да няма причина...
:lol:

marilyn
06-30-2008, 20:52
кво за ловеч бе сульо... Много кефите как като си чуете имената на селата и веднага подскачате, дори и да няма причина...
:lol:

:razz: :razz: :razz: ima ne6to takova.. 8)

miloto_girl_4e
06-30-2008, 21:14
Наистина тъжно, по доста тъп начин е умрял..
Но все пак да е мислел, а не да е хвърчал с 250км/ч..
Имаше хубав глас, пееше готини песни..
Мир на праха му :!:

Lunatic-
06-30-2008, 21:46
ебал съм му майката
аз ако се размажа с 250 на тоя манаф надали ще му пука :-|

Seducti0n
06-30-2008, 21:57
днес ми казаха, че крака му си висял на мантинелата, докато тялото му било някъде на майната си в някакво дере...

Излетял е от 30 метра височина/това се равнява на 15 етажна сграда/ ударът със земята е бил зверски, в следствие на което тялото му е оставало обезобразено.Няма как да не се очаква подобно нещо предвид 250-те километра с които буквално е летял по Хемус...

OtherDimension
06-30-2008, 22:00
тъпото е, че има жена и дете (или деца), които остават сираци, защото някой не си е ползвал главата навреме...

Жена му е Ива Екимова.Преди известно време водеше вечерно предаване по БНТ "По-добре късно от колкотого тикога", също така участва в кампанията срещу рака на гърдата.Имат и малка дъщеричка...
:( :( Много тъжно...
каква е разликата дали е ива екимова или Спаска от Ловеч?

кво за ловеч бе сульо...
не се таралежи така, бе бияч
имах предвид жена от народа...

аз пък четох, че се ударил в скала, после паднал в дере... 250 км/ч
малко са попрекалили журналистите май

Seducti0n
06-30-2008, 22:23
Гледах картинка, придружена от статия, според които няма как да се ударил в скала.От дясната страна е имало мантинела, отстрани на нея дере, а от ляво-насрещното платно.

OtherDimension
06-30-2008, 22:25
това прочетох
ако не се лъжа, статията беше в dnes.bg

metomаn88
06-30-2008, 22:31
Къде е отишъл?

Seducti0n
06-30-2008, 22:34
Аз го прочетох от вестник 24 часа или Труд/не си спомням/

metomаn88-Какво питаш?

metomаn88
06-30-2008, 22:38
Отиде си Дими от "Сленг"
Къде е отишъл Дими,само разбрах,че е "ходел" с 250км/ч............
Тоя глупак е можел да убие още 10 човека с неговотата скорост!
За такива,трябва да се пише с порицание!

Lestat357
07-01-2008, 19:50
[tuk kirilitsa nqma]

Pochivai v mir! Po, tova koeto prochetoh dotuk (ne v teen-a, razbira se!) - e, dobre pone che nqma drugi jertvi pri 'incidenta'... Jalko naistina - poznavah go dosta beglo, a kolko puti sum go zasichal i obslujval (predi vreme) iz Sofia Mall.. 38, dete polu-sirak.. kofti.. Kolko li oshte priqtni novini shte) me chakat do kraq na sedmicata...

*ne vijdam prichina za, no shte pomolq predvaritelno da ne buda citiran tuk (!)

ell_ownz
07-01-2008, 19:54
az bih bila kratka... R.I.P.

EarthShaker
07-01-2008, 20:54
да почива в мир човека

Alcohooligan
07-01-2008, 23:22
който много бърза вечер го дават по новините.

все пак да почива в мир.