PDA

View Full Version : Типичното "Обичам го, а той мене не"



LoveHim
06-29-2008, 17:12
Има едно момче, по което много хлътнах по негова вина. Излизали сме държа се много мило и беше страхотно, но .... след това нещата започнаха да се изменят. Той казва един път колко много ме обича и че бил излязъл от утях само заради мен и точно на следващия ден се прави, че не ме познава...
Блокирвал ме е по Скайп точно 2 пъти. Писал ми е колко мн ме обича, писал ми е и обиди и на следващия ден се е оправдавал за всичко с това, че е бил "пиян". От скоро сме случайно в една компания излизаме, събира ме се и с него сме страшно добри приятели, но само това. Въпреки всичко си мисля, че той не е безразличен, а и аз все оше не съм, но съм говорила с него и никой нищо не си признава... Аз съм инат и няма да съм първата, която ще каже "Много те харесвам" или "Обичам те", защото съм сигурна че аз ще съм наранената.
И най-лошото е, че знам че трябва да си го избия от главата, но как да стане като всичките ми приятели са в тази компания и няма да ги зарежа само заради него.
ПП: И двамата сме на 16, ако има значение

prob
06-29-2008, 17:20
Първо не го обичаш,а си хлътнала по него,както каза!И какво да ти кажа според мен,колко и да го харесваш едно момиче уважаващо себе си не би осатваило да се държат към него така!!!Пък и колко и да е хубав,това с пиенето не много хубаво,защото както ти говори грубо като е пиян,така може и да ти посеген!Не мога да говоря без да го познавам,но това е мойта гледана точка!Упех и дано вземеш правилното тешение! :)

girl789
06-29-2008, 17:57
нз аз попринцип чакам мен да харесат и тогава дали ще се получи нещо.Никога не се бутам на някой.

CuRly_Doll
06-29-2008, 18:03
заеби го мацка....тва е поредното мъжко леке,което не знае какво то4но иска...сиг е и некой пиклио
И аз така си мисля ... Първото,което е,защо не си пазиш достойнството поне малко?Не може той да те обижда,а ти още да го харесваш :? На един такъв,каквито и обяснения да ми дава,бих му била шута още на втория ден :?

plmn
06-29-2008, 18:39
Какви са тези объркани историй.Един ден те харесва, друг ден те обижда...:shock: Просто говорете.

NightSky
06-29-2008, 18:55
Това е просто увлечение, а и момчето явно не си заслужава. Сигурна съм, че скоро няма да му обръщаш внимание.

LoveHim
06-29-2008, 19:13
наистина признавам, че е поредния който не знае какво искам, знам и че не се заслужава и го осъзнавам много добре, ама си го харесвам и това е ...
А пак при мен не е поредното увлечение, просто как да ви обесня аз си знам колко трудно си харесвам някой. Сега съм на 16, а той е третото момче по което хлътвам толкова много, всички останали за били за седмица, две, а той вече 2-3 месеца

didi_baby
06-29-2008, 19:44
не се занимавай с него щом се държи така...няма смисъл щото по този начин пак те наранява

rokity
06-29-2008, 20:21
Наистина трябва да си запазиш достоинство защото не мойе тои да те нагрубява а ти след това да идеш и да му каjеш че го обичаш той така ще започне да се въсползва от това и да те разиграва :)

VerryBerry
06-29-2008, 20:44
заеби го мацка....тва е поредното мъжко леке,което не знае какво то4но иска...сиг е и некой пиклио
И аз така си мисля ... Първото,което е,защо не си пазиш достойнството поне малко?Не може той да те обижда,а ти още да го харесваш :? На един такъв,каквито и обяснения да ми дава,бих му била шута още на втория ден :?

Напълно,напълно!! +1

Whyniser
06-29-2008, 21:08
наистина признавам, че е поредния който не знае какво искам, знам и че не се заслужава и го осъзнавам много добре, ама си го харесвам и това е ...
А пак при мен не е поредното увлечение, просто как да ви обесня аз си знам колко трудно си харесвам някой. Сега съм на 16, а той е третото момче по което хлътвам толкова много, всички останали за били за седмица, две, а той вече 2-3 месеца
Виж сега как стоят нещата.Обичайте се,харесвайте се и т.н.НО (поне аз не си го бих даже и помислил да го права) да кажа на любим човек такова нещо колкото и да съм пиян :shock: . Изяснете се,ако много го обичаш,ако ли не бий му шута.И аз съм на 16 не се безпокой.Какви ли неща не съм преживял (знам,че звучи мн смешно,но за мен е така) та заради някое си момиче да търча и да се разправам.Аз искам и двамата да имаме равнопоставеност в нашата връзка.Това е от мен.Успех :)

xaxa
06-29-2008, 22:40
заеби го мацка....тва е поредното мъжко леке,което не знае какво то4но иска...сиг е и некой пиклио
ako nebe6e go napisala predi tfa po s16tiq na4in 6tqx da go kaja ;]]

м!sS wendy
06-30-2008, 07:09
Не си заслужава :?

evelinka1122
06-30-2008, 09:15
ти сама го каза... трябва да си го извиеш.... а твоите приятелки не виждат ли той какви работи ти е правил... как те е обиждал и т.н. толкова ли голяма желание имат той да е до тях? не е гаранция той да направи тия глупости и с приятелките ти... особено когато той е пиян.... :x

Vilsy
06-30-2008, 09:22
заеби го мацка....тва е поредното мъжко леке,което не знае какво то4но иска...сиг е и некой пиклио


+1

dark_angel_7813
06-30-2008, 09:53
Наистина трябва да си запазиш достоинство защото не мойе тои да те нагрубява а ти след това да идеш и да му каjеш че го обичаш той така ще започне да се въсползва от това и да те разиграва :)

+1 :) така си е :?

gLoRiOuS_aNGeL
06-30-2008, 11:30
Според мен само си играе с теб...Много момчета правят така!Не се заблуждавай и не се залъгвай излишно!

fire_cat
06-30-2008, 12:13
Задръж се още малко с него, но ако направи още някоя грешка - зарежи го! Не може винаги да го търпиш.

LoveHim
06-30-2008, 21:21
Ам аз никъде не съм писала, че ходя с него, за да го зарязвам....
А относно мнението за мойте приятелки.. в компанията сме само 2 момичета, а едното работи и не е винаги с нас, а пък аз се водя само с момчетата и те са приятели както с мен, така и с него. И само 1 или 2 момчета са наясно какво е ставало между нас, другите дори не знаят от колко време се знаем и т.н.

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 22:51
заеби го мацка....тва е поредното мъжко леке,което не знае какво то4но иска...сиг е и некой пиклио


+1
+ 88646125378495
и кога ше праим оргия?
демн ю тейтърс.

MonSitY
07-01-2008, 06:27
на 16 а :D :D
айде ти добре ама тоя е недорасъл нещо :D не мисля че трябва се занимаваш с такива...

mishani
07-01-2008, 07:00
Първо не го обичаш,а си хлътнала по него,както каза!И какво да ти кажа според мен,колко и да го харесваш едно момиче уважаващо себе си не би осатваило да се държат към него така!!!Пък и колко и да е хубав,това с пиенето не много хубаво,защото както ти говори грубо като е пиян,така може и да ти посеген!Не мога да говоря без да го познавам,но това е мойта гледана точка!Упех и дано вземеш правилното тешение! :)

+1 :)