PDA

View Full Version : Какво ще направите за себе си през лятото?



BeBsItO
06-29-2008, 17:44
Аз например съм решила да започна да спортувам, и да чета мн книги :) + което теми за кандидатстудентски :) въпреки че,ще бъда само 10 клас :D искам от рано да съм подготвена. Искаше ми се да започна и работа някъде....но съм само на 16 и няма да ме земат никаде.....тъй че спорта и книгите ще налегна.....

а вие? :razz:

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
06-29-2008, 17:49
спорт , диета (абе най-вече спорт) щото не ме бива в ограниченията на храната , а и съм си купила доста съвременни книжки и мисля да ги почвам и бързо да ги свърша , че да имам време и за задължителната литература...добре че съм на море в края на Август,та имам време да отслабна дотогава :oops:

xXxScreamxXx
06-29-2008, 18:03
о0ооо аз като по 4удо няма да пазя диети :P Харесвам си тялото :-P :-P :D :D Но запо4вам да спорувам заедно с една фр дет0 иска да отслабва :-D :-D .. ина4е няма да 4ета тая година книгите :D все пак ново у4илище 8ми клас ... мисля да не ги 4ета :D

lonely_shadow
06-29-2008, 18:16
Най-накрая ще ходя на уроци по английски :) Ще бачкам като побъркана, за да си ги плащам и да ми останат пари за Хърватска другото лято :D Ще уча по немски, че както не си взех изпита много зле... Френския и него трябва да си преговарям... Трябва да измисля какъв език още да уча - може би италиански или испански, или португалски, или холандски... :? И въобще това лято ще набледна на езиците... :D :lol:

never_mind_25
06-29-2008, 18:21
mi da vidim...kato za na4alo sum po4nala rabota v edno zavedenie da si izkaram nqkoi lev, 4e mi trqbvat za moreto:) posle sum reshila da pro4eta vsi4ki knigi, koito ni dadoha,4e sum 11 klas i shte mi trqbvat za maturite.Reshila sum oshte da si promenq na4ina na jivot-hraneneto,cennostnata sistema,sportuvaneto i t.n i nai-vajnoto iskam da s epozabavlqvam na max i da si izjiveq lqtoto do posledno s mn usmivki i hubavi momenti!Nai- surde4no vi go pojelavam i na vas :P :P :P :grin: :grin:

MISSS
06-29-2008, 18:32
Еми аз съм решила да почна работа ама никаде няма да ме вземат :(

Ophelia
06-29-2008, 18:44
Ще ходя на фитнес , ще чета , ще пия биричка ,ще говоря глупости и ще спя :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

plmn
06-29-2008, 18:45
Курсове по английски, фитнес, книги...И почивка разбира се.

nastyangel
06-29-2008, 18:49
ще се пека докато стана, като препечена кифла :lol:

LovePoisoned
06-29-2008, 19:05
Плаж, може и фитнес, но надали.. :) Също мнооого купони сигурно. :D

bEbsI
06-29-2008, 19:05
Ще отида на почивка в чужбина с майка ми,ще прекарам лятото в излизания с любимия човек и приятелките ми.Това лято ще си почина..другото ще бъде изпълнено с уроци.

Jessika_MG
06-29-2008, 19:26
Почивка и евентуално работа през август

sunset_light
06-29-2008, 19:27
Ми аз по принцип си спортувам и ще продължа,но ще чета и ще се запиша на уроци по Френски,химия,математика и български,просто догодина ме чака терор,кандидатстване,ала бала. :D
Но поне знам с какво искам,дано да успея. :o

darking
06-29-2008, 20:23
Ми мисля ако си влезна да го ударя на неучене. Може да се запиша на Tai Chi или Kendo, ще ходя в Гърция на море, ще си плувам в домашния басейн :D , да се надяваме, че ще се виждам с френдове да играем навън и на PC-то. Смятам да изчета цялата Хари Потър поредица щото имам всичките книги, а само филмите съм гледал. Ще навляза още в метафизиката, па дано и на практика и така.......

VerryBerry
06-29-2008, 20:49
И аз като теб ще се готвя за кандидатстудентските,нищо че и аз съм 10 клас..поне да поприпомня нещата..освен това ще си докарам страхотен(дай Боже) тен..ще стегна някои неща по себе си..и ще си купонясвам..и аз исках работа,ама съм на 16 а неща да съм сервитьорка..дано лятото мине добре 8)

PeopleAlwaysLeave
06-29-2008, 20:52
Ами ще променя нещата в себе си, които не харесвам. Сега уча за изпити и смятам след като минат да отида на моренце и да си почина много добре, защото тоя година направо ми се е*а майката с извинение..... Някъде към Септември, живот и здраве, сигурно ще почна работа и така.

ПП Смятам преди да отида на море да изкарам и шофьорските.

stef07
06-29-2008, 20:54
Цяло лято спорт,Малко почивка при мама в София и после пак спорт и после турнир в Приморско.И общо взето това са ми плановете за лятото

HelSy
06-30-2008, 00:12
-4arovnata- от къде си ? :)

спорт .. ще поддържам фигурата :-D

o0ps
06-30-2008, 00:22
Еми малко ще поуча по английски...и химия 8-)
И най-вече тренировки...има доста елементи, които искам да науча и доста, които имам да усъвършенствам... 8-)

5StaR
06-30-2008, 02:52
Ще хода да вдигна килца и на фитнес :D

unfaithful1234
06-30-2008, 07:56
oooo,първо на лагер на 24-ти...Преди това ще съм обиколила всички дискотеки.Ще чета книги,ще излизам с приятели,ще си хвана гадже :D
След това отивам до Испания за 10 дни,след това на Анталия с мама и после се прибирам и се готвя за училище и това е...Може и още неща да направа,ама това е което планувам :)

mulgore
06-30-2008, 10:18
Почвам да уча шведски език,да чета много книги,ще отслабна,ще се запозная с много нови хора,ще ходя в Шумен да се видя с братовчедка ми,във Варна,Велико Търново,Слънчев Бряг.Искам да си купя нови дрехи(Фред Перник,Шърман,Лакост,Адида ) и нови кецове.
Абе скромно. 8-)

SuNsEt
06-30-2008, 13:31
Много спорт,море,хубави усещания и забавление! :P ...Иии...в зависимост къде ще ме приемат...ще се поопражнявам с някой език. :)

LiLGrizzly
06-30-2008, 13:54
SpoRt,bAsEini,AlKohOL.. nadevam se i nekoi rabota da namerq i spr :P

fall_out_girl
07-01-2008, 20:29
Амии ще прекарам лятото на село...Ще чета книги,ще излизам с фр и ще се подготвям психически за бебето :grin:

BeBsItO
07-02-2008, 10:27
Амии ще прекарам лятото на село...Ще чета книги,ще излизам с фр и ще се подготвям психически за бебето :grin: :D ако ти,ще раждаш :) да ти е живо и здраво :-)

Pedigree
07-02-2008, 10:59
Ще спортуваме, ще поддържаме фигурата.

Ще се разходя към някой друг град, искам да отида на много нови места. :)

Blo0dyBitch
07-02-2008, 12:07
Единственото свързано със спорт в моя живот ще е сутрешното ни бягане с най-добрата ми приятелка,щматкането по улиците,кисненето в морето,ходенете на пикници,зоната и на концертите(ала сървайвър)
Ще си преговарям немския и ще я прочета тая книжка дето я имаме...
Ще пообиколя малко Европа(екскурзията от даскало + почивката с наще)
Имам амбицииката да сваля и още някое килце,ама мн мн не ме бърка,а и се съмнявам това да стане

ЩЕ си пробия още дупки на ухото...

l2p4fs
07-02-2008, 12:41
Аз ще играя баскетбол най-вече, не че съм голям фен на спортуването, но пък за сметка на това помага... също така вместо да чета книгите за даскало мисля да науча PHP (когато ходя на училище не ми остава време). И като цяло май това ще е... не се очертава някакво много забавно лято, но за сметка на това няма да го пропилея за глупости (според мен).

Entel
07-02-2008, 14:14
Карам колело, бягам от време на време, ходя на фитнес и се надявам малко и да поработя, че тва тиинейджърството без пари е направоо...

lipsvashh_mi
07-02-2008, 14:41
Аз например съм решила да започна да спортувам, и да чета мн книги :) + което теми за кандидатстудентски :) въпреки че,ще бъда само 10 клас :D искам от рано да съм подготвена. Искаше ми се да започна и работа някъде....но съм само на 16 и няма да ме земат никаде.....тъй че спорта и книгите ще налегна.....

а вие? :razz:
ще се стегна малко-повече спорт,че имам ннужда...иначее ще работя,ще си помогна с една курсова,която е за октомвре от сега,че после като се знам ще ме мързи..и най-важното...ще се забавлявам..това е най-доброто,което мога да направя за себе си особено през лятото :grin:

lips of an angel_F
07-02-2008, 15:56
6a dvija napred nazad s frendovete i si praa kupon izpitite minaxa ve4e taka 4e JIVOT 8) 8) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

TinkyWinky
07-02-2008, 18:14
ще ядем мнооооооооооооого мелби :D :D :D

AliceSw
07-02-2008, 18:25
ще ходя на кандидат-студенстки изпити...ще си троша нервите докато излязат резултатите...после или ще си троша главата, или ще се строша от кеф /дано е второто/

swetyYkittyY
07-02-2008, 22:53
Мммм аз започвам да спортувам-ще тренирам плуване! Тъй като ще съм в ново даскало(може би) ще взема да преговарям лятото! И последно ,но не на последно място, ще почна да уча френски.Много ме влече тоз език!Искам да го науча и започвам самичка да се мъча над речниците! Пожелайте късмет! :-D

ANTIHUMAN
07-03-2008, 01:25
Евентуално ,най-късно другата седмица да почна работа!Да чета книги ,даже в най-скоро време трябва да се хвана да чета ,,Пълна психодиагностика на човека'' и още 2 книги от сорта на психологията!
Да си направя tatoo на гърба ,на един вълк (любимото ми животно е ) и това! :)

HelSy
07-03-2008, 05:18
ще събирам орехи, шишарки .. ще права компоти и така .. а да тряа и да си изпера пердетата .. ще видим има време 8)

unfaithful1234
07-03-2008, 05:27
Aз реших само на дискотека да ходя тия 3 седмици,кеф ми е яко и... :D

BeBsItO
07-03-2008, 06:24
аз от 3 дни карам само на зеленчуци.... :D не ,че ми е толкова заради отслабването..просто ми е мн лекичко...не ми е гузно :) Чувствам се супер :) Прочетох вече 2 книги ..доста солидни....и така :)

07-03-2008, 09:01
ше ходя на море :grin: :D

misho94
07-03-2008, 10:02
ще си довърша проекта , който започнах с един мой приятел.

Verliebt_Maedchen
07-04-2008, 19:26
Ще си възпитам новото куче :-) Ще се запиша на курс по някакъв език...(без англ и немски), ще излизам с приятели и ще ходя на плаж :) Ще прекарам и време с нашите...И ще размишлявам какво ще правя с живота ми след 12 клас...(предстои ми)

BiTcH*Fr0m*HelL
07-04-2008, 20:32
Аз ще наблегна на батковците :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: А след това диско и плаж и ... пак батковци :razz: :D

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 10:22
Аз ще ходя на фитнес :Pмн се радвам :) и мисля да се забавлявам повече с приятелите си :)

FiRe_LaDy
07-05-2008, 10:39
Това лято мисля да се отдам напълно на почивка ... да си копунясвам само.Ще отида на море,наляво надясно при приятели и братовчеди,по басейни.Няма да спортувам или да пазя диети - не мисля,че имам нужда.Книгите за сега са ми на последно място ....

sladkish_14
07-05-2008, 11:21
Какво ще направя за себе си :( Ми вече съм готова със списака от книги,които реших,че трябва да прочета :) Ще си дам пълна почивка и релакс,ще отида на море с родителите ми,защото това сигурно ще ни е последното море заедно,по-нататък с приятели :) Ще ида на балкан и 100% 10 дена почивка на село,да погледам малко високопланински джентълмени :-D :-D :-D Мисля,да се погрижа доста за външния си вид и стил на обличане,след което ще се пречистя напълно,ще си направя равносметка за истинските приятели и кои са те,след което ще дойде есента,ще отида в новото си училище и ще започна на чисто!!По-обогатена душевно-вътрешно,а от книгите и умствено!!!Казах си,че е време да порастна и да разбера истинската страна на живота,а не да живея в сладката заблуда,след която удара ще е по-голям.А и не на последно място,мисля пак да се отдам на приятеля си изцяло,ще патувам общо взето,той е от Пловдив,но за сметка на това обичам е меко изказване за чувствата ми към града 8-) РЕЛАКС (И МИКА :-P )

dAnieLkaaa
07-07-2008, 09:47
плажжж.... барове капани :grin: бири масета :-D наркотици ХАХАХАХахаа цяло лятоооооо

Decu
07-07-2008, 12:37
Аз мислех за някаква работа..нещо дребно де, защото понякога ми се струва, че искам повече, отколкото могат да ми дадат нашите. :-o


Някой има ли предложения?

TheOtherME
07-07-2008, 13:05
Ще чета книги, ще ходя на плаж, ще прекарам повече време със сестра ми, малко дискотеки (доколкото позволява търпението на баща ми :-D ) и някъде в тия планове се намира и едно момче... 8)

karitooy
07-07-2008, 17:14
Хммм...трябва да отслабна :D Същевременно ще се постарая да ми влезе нещо и в мозъка :) ..ще излизам с приятели навън,плажове,дискотеки... :grin: иии гаджета де :D

AnIcHkAtA
07-07-2008, 17:32
Тфа лято мноЛ работа.Значи пререшавам си учебниците по математика, чета компаси по български, чета книги и ми предстои курс по английски.Общо взето работя по въпроса с кандидатстването :)

Loshotia
07-07-2008, 17:34
- да завърша успешно шофьорския курс
- да си почина
- да си направя равносметка за приятели/познати
- да изкарам някой лев за морето
- да се готвя за двете матури

Sunny_stz
07-07-2008, 22:28
Ami az glavno si rabotq sega prez lqtoto i sled tova se otdavam na lubovta... :P

SexY_tAnI
07-08-2008, 13:04
РеЛаКс :P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: И НяКъДе Там ЛюБов :-) :-) :-)

dark_angel_7813
07-08-2008, 16:29
:grin: :grin: :grin: Ммм аз всичко възможно ще направя за мене си :grin: :grin: поне за пръв път да си изкарам едно якооо лятооо :grin: :grin: :grin: :oops:

chefff :>
07-08-2008, 17:00
Аз мислех за някаква работа..нещо дребно де, защото понякога ми се струва, че искам повече, отколкото могат да ми дадат нашите. :-o


Някой има ли предложения?

Продавай сладолед на морето :D

Brunoo
07-08-2008, 17:20
Решил съм се на спорт и забавление да го ударя.
-На море
-Всяка седмица от Драгалевци до черни връх,пеша 8-)
-Излизане с приятели
И приемат ли ме в френската смятам да науча някоя думичка на френски. Иначе отида ли в испанска или англииска,там нямам много проблеми :)

radiii
07-22-2008, 20:35
skoro imam rojden den i smqtam da kuponqsam a i ima kakvo da se pravi prez lqtoto smqtam da si pojiveq za6toto sega bqh 7klas i mi se vze toka ,taka 4e ......... sym az :grin: :grin: :grin: :grin: :) :D :D :-D :-D trqbva malko0o0o da se pogrija za tqloto si ve4e e istyrkano ama ..... imam nujda naistina :) nqkoe dr gadje nqma da mi se otrazi zle .

presinky
07-22-2008, 20:53
skoro imam rojden den i smqtam da kuponqsam a i ima kakvo da se pravi prez lqtoto smqtam da si pojiveq za6toto sega bqh 7klas i mi se vze toka ,taka 4e ......... sym az :grin: :grin: :grin: :grin: :) :D :D :-D :-D trqbva malko0o0o da se pogrija za tqloto si ve4e e istyrkano ama ..... imam nujda naistina :) nqkoe dr gadje nqma da mi se otrazi zle .

Хмм... :D За последното съм съгласна :-D

zelenooko_kote
07-23-2008, 09:17
Нищо :-D

vaca
07-23-2008, 11:58
az shte ba4kam i shte u4a po literaturta 4e ima matuira ujas

sweet_baby_cool
07-23-2008, 14:44
ще спортувам, УЧА и пътувам

Sparkle_diamond
07-27-2008, 10:01
Аз попринцип най-много харесвам лятото, защото съм родена тогава и имам много свободно време през ваканцията .Смятам да прява всичко което ми хрумне :D :D пълен релакс и фън :grin: . Ако си намеря работа за Август ще работя малко 8-)

ThunderGoddess
07-27-2008, 11:46
На работа - в никакъв случай, НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА!!!!!!!!! Лятото е време за почивка, хехе. Иначе ... отслабването си идва от самосебе си - много обичам плодове и ляото имам възможност да си похапвам не толкова калорични неща и така. Понякога излизам да карам колело. Като за цел на това лято си поставих да увелича знанията си за римската империя, колкото и странно да ви звучи, хаха. Чета си някакви неща от интернет, някакви книжки и така. Яко ми е, чувствам се пълноценна така :)

TheMaggie
07-27-2008, 12:03
Ще си почина,ще вляза във форма,защото тази година нямах много време,ще чета книги,ще бъда по-постоянна и откакто почнах да се грижа за себе си се чувсвтам прекрасно....

SuperSizee
07-27-2008, 12:11
Трябва да прочета някоя друга книга,гледам повече върху мене и както каза предния потребител преди мене се чуствам прекрасно. :)

love_bites
07-27-2008, 12:25
ще ги почина,че правя всичко което поискам,ще попрочета книжките за лятото и ще се подготвя психически за мн работа през следващата учебна година! :(

gluhar4e
07-27-2008, 12:33
Ще си почина от всичко и от всички!Иска ми се да избягам някъде далече от София за 2-3 дена,но сигурно няма да стане :( Иначе ще чета,ще уча английски за toefl,че трябва да го взема на всяка цена и италиански ще понауча,а сигурно и още някой език~японския от доста времем съм си го набелязала...още ще поспортувам малко~малко плуване и танци~ Другото важно,което съм планирала да направя е задължително да избера университет и какво ще уча...и май нещо такова ще ми бъде лятото...ох а так ми се ходеше на море :(

soul1199
07-27-2008, 12:49
mislq da relax-iram,da se zabavlqvam i da nay4a dymite po angliiski,koito ne sum y4ila :oops: :oops:

mel4ety
07-27-2008, 12:58
ше си почивам не село :grin: релакс на макс :grin:

PerfectStrang3r
07-27-2008, 20:01
То вече е в разгара си. Досега си почивах във Варна, сега ще замина на почивка някъде, после ще отиде на село да тренирам и ще дойде време за даскало. Писна ми тука, иска ми се да изчезна за 2-3 седмици, да не мисля за нищо - да се наспа, да мога да правя, каквото си искам.