PDA

View Full Version : Една толкова лъжлива любов....



NeLLy_BaBy
06-29-2008, 19:00
Ето я и развързката на всичко- вчера с приятеля ми скъсахме окончателно, защото макар че бяхме се събрали предния ден когато се му званнах той се държа все едно съм му просто позната. Аз не изфържах и му званнах да дойде до нас, че искам да поговорим. Говорихме около 1 час, при коетотой ми изтъкна какви ли не причини от рода на това че чучвствата му били охладняли от 3-4 месец на връзката ни, че липсвало импулсивността ,страстта, но в същото време до такава степен бил свикнал с мен през тези 11 месеца които сме били заедно, че имал нужа от промяна, да бъде сам за момента. Предния ден когато искаше да скъсаме го питах има ли друго момиче ,а той категорично отрече. Ието тази вечер съдбата реши да изненаа- см майка ми минавахме и от срещния ъгъл го видях с друго момиче. Не се прегръщаха и целуваха,но изглеждаше, все едно са близки. Той беше леко приведен към нея.(Предполагам, че беше една негова стара приятелка, с която имал връзка преди 3 години за около месец,но го е наранила по най гадния начин като му е изневерявала със всеки срещнат и му го е заявила в лицето.) Тя е била първата му прителка но трябва човек да е ненормален и мазохист, за да търгне с такава курва. Няма логика просто. Толкова ме заболя в този момент, колкото го обичах толкова и го мразя в момента. Такава ненавист изпитвам към, него, че честно казано моля се ако ми се отдаде възможност да го заболи и него не бих поколебала.
Най-странното е нещо друго да ви кажат, чувствата са се променили от
от негова страна още педи 7 месеца и въпреки това през цялото време той да ви показва че ви обича, да проявява внимание към вас. Особено гадно когато ти е пъвата любов в живота и така се подиграят към вас. Пиша това защото в момента се чувствам като парцал. Толкова чувства да вложиш в една връзка, но дори и да имаше проблем той можеше да говори с мвн, а според неговите думи той обичал да се жертва на другите да им е добре.Какъв лицемер! Знам че трябва да продължа напред, сле ддва месеца ще ида да учав друг град,но този човек развали цялото ми лято. Как да се съвзема? Защо по дяволите има такива момчета и защо свестните момичета попадат все на лъжци и то от най-долните.

Christ
06-29-2008, 19:12
Ами защото "свестните момичета" сте тъпи путки, които не знаят къде с кой, как се забъркват.

Като искаш свестно момче не си навличай некой гъзар йоу мадафака и ще ти е добре.

NeLLy_BaBy
06-29-2008, 19:19
Момчето за твое сведение не беше гъзар, беше си най-обикновено момче, с което мислех че имаме хубава връзка и че е искрен, но се оказа от най-фалшивите. И по принцип не си падам по гъзари.

Christ
06-29-2008, 19:21
Момчето за твое сведение не беше гъзар, беше си най-обикновено момче, с което мислех че имаме хубава връзка и че е искрен, но се оказа от най-фалшивите. И по принцип не си падам по гъзари. Хубаво, тогава.

Просто някои неща не стават.

Fionna
06-29-2008, 20:01
Хай,колкото и да те боли в момента,ще продолееш тази мъка,лято е!Сега е момента за нови запознанства с готини пичове,все пак живота тепърва започва,не си губи времето в стари спомени :)

rokity
06-29-2008, 20:07
Наистина те разбирам как се чувстваш защото наскоро ми се случи почти същото нещто но не се отчайваи всичко минава явно е бил доста глупав за да направи това или не е знаел какво е да обичаш. :)

zaraaa
06-29-2008, 20:50
V momenta se chuvstvam tochno kato teb - ostavi go da e s koqto iska ili pak kato iska neka si e sam, edin den shte razbere, che ti naistina si go obichala.Licemer, kak samo se e prikrival, sashtiq beshe i moq - ne me obicha a pak taka pravi, che uj vsichko tochno i mn me obicha. S Takiva xora xich da si nqmash rabota, ostavi go i ne se zanimavai poveche s nego, kolkot i da go obichash, moje bi skoro shte osaznaesh, che si sviknala s nego, a ne che naistina go obichash

Pliok0019
06-29-2008, 21:21
Случи ми се АБСОЛЮТНО СЪЩАТА ИСТОРИЯ. Отново някои измисля лъжливи причини, за да не бъде с теб. Избира най-голямата и жалка курва...

Нешо като театър. Ама от най-етините. Не точно...като...цирк.

В момента бившия ми и скапаната курва се карат неперкъснато. Той й заявява в лицето каква е, а тя се усмихва. Удря я и тя спира да спори за всичко. Измъква я от някакви купони, карат се насред улицата...Звъни ми през нощта с причината "приятелите ми искат да те видят".

Е вече няма как да ме разочарова, изгубил е цялото си очарование. А аз глупачката го исках до последния момент. И все още го обичам...