PDA

View Full Version : страхотно,няма що



haterkata
06-29-2008, 20:40
имате ли приятели?щото аз нямам и като кажа на някой че няям приятели и не се водя никога с никого и те веднага се учудват и почват да ме упрекват.Та имате ли фрс и замисляли ли сте се като казвате че са ви приятели,знаете какво е значението на тая дума (: а и искам да питам според вас може ли чоек да има за най-добър приятел (в преносен смисъл) някакъ предмет?

RAWRRR
06-29-2008, 20:44
Не,не може да имаш за предмет най-добър приятел,защото най-важното нещо,при приятелството,е общуването.Имайки предмет за най-добър приятел,общуването е еднопосо4но и безсмислено.Може да имаш предмети със сантиментална стойност,например..

Да,аз имам приятели.Даже трима 4овека,които нари4ам едновременно най-добър приятел.2 мом4ета и едно моми4е,оби4ам ги по4ти толкова,колкото оби4ам майка си и баща си.Затова и мога само да се засмея,когато някой каже,4е няма женско приятелство.

Jesus
06-29-2008, 20:48
В днешно време е трудно да се намери истински приятел, защото има много лицемери. Аз мисля, че имам 1-2 истински приятеля, като се надявам наистина да са ми такива.

haterkata
06-29-2008, 20:50
ами ако общуваш с предмета,ако той осмисля целият ти живот и планове за напред?

GreenFairy
06-29-2008, 20:53
Абе такова нещо като най-добър приятел няма :? Има познати и близки, никога не можеш да разчиташ напълно на някой... Всеки си е за себе си, но е хубаво като има с кой да споделиш :)

Seducti0n
06-29-2008, 22:05
Имам няколко истински приятеля.2 момичета и 2 момчета/Хриси, Кристиан, Васко и Нели.Обожавам ги, особено 3-тия той е моята слабост и наистина е прекрасен човек. :)
И аз съм на мнение, че предмет не би могъл да ти бъде приятел.Много хора си водят дневници и споделят, но това не означава, че могат да получат нещо в замяна като съвет, подкрепа и т.н.Дневника е само едно душевно кошче, в което изливаме емоциите си, независимо от тяхното естество. :)

Така, че недей да се самосъжаляваш, че си нямаш приятели а положи усилия за да си намериш. :) Знам, че е трудно, но ако наистина го искаш...

preichetoy
06-29-2008, 22:08
Имам една приятелка и много я ценя!

haterkata
06-29-2008, 22:19
ама чакайте бе хора ааз не се самосъжелявам аз се чувствам супер яко без приятели и като съм сама,проблема е че е страно според много хора.а относно предмета ако щете ми се смейте ама скейта ми е моят най добър прятел това е нещото за което мисля 24/7 и шрекарвам ВСИЧКОТО си време с него

Seducti0n
06-29-2008, 22:33
Сорри, не те разбрах първоначално.
Аз не виждам какъв е проблема, щом ти е добре и без приятели.Не се обиждай, но това, че мислиш постоянно за скейта си не го прави твой приятел или поне не пълноцен такъв.

ludata90
06-30-2008, 08:31
Приятели, познати много....Но имам само една истинска приятелка, ама наистина истинска. И не ми трябва повече :)

yozito
06-30-2008, 13:29
абе не е важно бройката на фр,аз имам мн малко оба4е сам сиг 4е като стане не6то ло6о и няма да ми обарнат гръб.може да са броят на пръсти фр но все пак си ги оби4ам и имам доверие на тях.

Rossmary
06-30-2008, 13:38
Ъъъ... Малко странно... Аз имам адски много познати, но приятели... Вече не знам и аз кой какъв ми е. Но пък обичам да говоря с хората. Един бездушевен предмет няма как да ми отговаря нито на въпросите, нито на чувствата, нито на нищо... Сега се чувстваш добре със скейта си, но след време?

Mementomori
06-30-2008, 14:03
Да,имам приятели и две най-добри приятелки.Не казвам,че са много като цяло,защото повечето хора ги определям като познати и добри познати.Много обичам приятелките си и знам,че винаги мога да разчитам на тях и те на мен,неведнъж сме доказвали лоялността си една към друга,с едната живях 4 години заедно,едни от найпрекрасните в живота ми,повече от сестра ми.Скоро ще заминава за 1 година в Германия и това няма как да не ме натъжи,но знам,че това иска и успя да го постигне чрез стипендия.Винаги съм я подкрепяла!
Колкото това за предмета,ми е малко странно,но щом ти така го приемаш защо да не ти е един вид приятел.Аз никога не съм водила дневник,не съм се "разтапяла" по плюшени играчки и прочие,но намирам твоят избор за много оригинален.Не се тревожи,въпреки че казваш,че не го правиш,скоро ще създадеш нови познанства и може от някое от тях да се роди едно прекрасно приятелство.

Gotinogaden
06-30-2008, 14:22
ама чакайте бе хора ааз не се самосъжелявам аз се чувствам супер яко без приятели и като съм сама,проблема е че е страно според много хора.а относно предмета ако щете ми се смейте ама скейта ми е моят най добър прятел това е нещото за което мисля 24/7 и шрекарвам ВСИЧКОТО си време с него

Естествено,че животът може да е супер и без приятели!И аз съм така,никакви приятели нямам.Няма разочерования,няма караници,няма предателства....това е индивидуално за всеки,но поне на мен този начин на битуване ми харесва.А мнението на останалите е лишено от каквото и да било значение!Така че не се обвинявай за нищо,Fuck off за всеки,който не те разбира и не те уважава като човекът,който си и това е!

LiLGrizzly
06-30-2008, 14:36
В днешно време е трудно да се намери истински приятел, защото има много лицемери. Аз мисля, че имам 1-2 истински приятеля, като се надявам наистина да са ми такива.
az daje i tolkova istinski nqmam :o

Decu
06-30-2008, 15:56
ама чакайте бе хора ааз не се самосъжелявам аз се чувствам супер яко без приятели и като съм сама,проблема е че е страно според много хора.а относно предмета ако щете ми се смейте ама скейта ми е моят най добър прятел това е нещото за което мисля 24/7 и шрекарвам ВСИЧКОТО си време с него

Същата си като един познат. :-D
Той зарязва всичко и отива да покара малко с ламарината си. :)

IdiOtKa
07-01-2008, 10:19
имах две аверкии ...е чесно като сестри ми бяха ..ама едната ме прееба супер гадно , но пък другата си ми е голяма партия ...как тоя предмет ше ти е приятел, няма такъв филм ...

Shadow_Walker
07-01-2008, 10:31
ам...след внимателно преброяване установих, че имам 8 (истински) приятели... хаха.

MostHated
07-01-2008, 10:44
Естествено че имам приятели...

lips of an angel_F
07-01-2008, 21:32
mi li4no az imam edin "priqtel"kadeto e dosta osoben i dosaden na6ta kompaniq go otbqgva i ne iska da izliza s nego i az ne moa da go tarpa ama mi stava jal 6to znam ko e da si otxvalen za tva badi sebe si i ne se podmazvai na nikoi 6a vidi6 4e skoro nema se pribira6 u vas ot kuponi :) :) :) :) :) :)

Nam3less
07-01-2008, 22:03
Не знам в какви компаний сте, напоследък хората масово се оплакват че "няма приятели а само предатели". Е, сменете си обкръжението. Хората, които наричам приятели, са широкоскроени и не са комплексирани, не създават проблеми.

vodolei4e_m
07-01-2008, 22:25
Не знам в какви компаний сте, напоследък хората масово се оплакват че "няма приятели а само предатели". Е, сменете си обкръжението. Хората, които наричам приятели, са широкоскроени и не са комплексирани, не създават проблеми.
e pa nqma ka kda stane, ve4e vsi4ki sa takiva...

gLoRiOuS_aNGeL
07-01-2008, 22:31
Няма нищо лошо в това...Поне има нещо,от което се интересуваш и което обичаш...Повечето хора и с това не могат да се похвалят... :wink:
Иначе аз имам точно две истински приятелки,за които бих дала живота си и мисля,че и те биха направили същото за мен,останалите са просто познати...

Dreammy
07-02-2008, 09:55
имам 1 истинска приятелка и бих дала живота си за нея. :)

tery
07-02-2008, 10:04
moite istinski fr sa samo 2 i sa mi napalno dostata4ni ... moga da spodelq vsi4ko s tqh .... postarai se da si nameri6 istinski , a licemeri kolkoto 6te6 zatova ti trqbva vreme za da opredeli6 nqkoi kakav e :) :) :) :)

tery
07-02-2008, 10:07
thanks Dreamy~~ i az bih go napravila za teb :-) :-) :-) :-) :-) :)

Dreammy
07-02-2008, 10:11
thanks Dreamy~~ i az bih go napravila za teb :-) :-) :-) :-) :-) :)

знам :smt007

MoMoXiXi
07-02-2008, 10:15
мислех си, че имам 3 най-добри, а се оказа че не са ми никакви приятелКИ. но има едно друго момиче, което за нищо на света няма да ме предаде, но все пак не мога да я нарека най-добра приятелка, защото е нещо по-дълбоко. :)

MostHated
07-04-2008, 10:04
абе всеки си има приятели...

Gotinogaden
07-04-2008, 10:19
абе всеки си има приятели...

Това твърдение не е вярно,разбира се,но с някой уговорки може и да се приеме за такова.

yozito
07-04-2008, 11:41
абе хора как 6и ви е по- добре без приятели бе?разбирам че понякога човек има нужда да остане сам ма пак чак да зареже6 всички приятели и после ко сам по яко ли ти е? :?

Gotinogaden
07-04-2008, 13:03
Зарязване ли?Първо трябва да има какво да зарежеш.Ако винаги си бил сам,трудно ще зарежеш когото е да било...Дам,странно изглежда,нали?Живот без споделяне и без помощ(най-вече морална) от някого.А всъщност този начин на съществуване е много по-добър,отколкото да се налага да правиш компромиси за някой,който в крайна сметка ще те разочарова.Нима приятелите ви никога не са го правили?

Saymon90
07-04-2008, 13:06
Имам, да... и странното е, че с някои от тях никога не сме си слагали етикета "приятели" (просто защото се е водело, че сме в други отношения) и все пак знам, че сме.

Не, предмет не може да ти бъде приятел. Просто приеми факта, че нямаш такива и стига си се коркала - голяма работа. Да, хубаво нещо са приятелите, но не живееш заради тях.

AutumnTears
07-04-2008, 13:11
nqma istinski priqteli
horata se promenqme spored jivota sredata i obstoqtelstavata
nqma hora koito ne se promenqt
spomenavam promqnata za6toto pove4eto "istinski priqtelstva" se provalqt imenno zaradi promqnata v horata
ne mi kazvaite 4e primerno ako se izmestite na drugiq krai na sveta 6te ostanete nai-dobri priqteli s horata s koito napredi ste bili
estestveno navsqkude ima malki izklu4eniq
za men istinski priqtel=ve4en priqtel
spomnete si sled nqkolko godini koi sa bili sega6nite vi nai-dobri priqteli

OtherDimension
07-04-2008, 13:16
justme, приказваш глупости
истинският приятел не е нужно да е вече
ако утре загине, какво?
това значи ли, че 10 години не е бил истински приятел?
да не говорим, че ако човек отиде на другия край на света, може да прекъсне контакт с негов приятел, но да знае, че винаги може да разчита на него

Saymon90
07-04-2008, 13:32
Прав си.
Дори и животът ни не е вечен, тогава как очаквате нещо свързано с него да е?
Приятелството не може да се сложи в граници - просто винаги е различно...