PDA

View Full Version : Отново тема за плитки,но с конкретни въпроси



Hallucinogenia
06-29-2008, 20:06
--

BlackWings
06-30-2008, 07:02
:)

Jamalska
06-30-2008, 07:08
Аз съм била на плитки..без прежда,ама пак бяха повече от 100броя.И стоях така един месец,ама после единствената коса,която падна,беше тази,която 1 месец не е могла да падне щото е била наплетена..нищо екстремно.

BlackWings
06-30-2008, 07:10
Ми значи аз не съм си правила африкански плитки ( предполагам че за такива става въпрос) , но по едно време и аз имах мерак да си правя , та затова попроучих въпроса , нооо се отказах.

Първо , доста било скъпо , не помня вече но може би 150-200 лв трябва да приготвиш :shock: Помисли си струва ли си това за 12 дни...
Второ , като ги махнеш , косата ти просто КАПЕ... :shock: ( това го разбрах от една позната , която си беше направила...) Косата е поставена под един вид стрес...
Освен това имаше едно необичайно оплакване , че след 10-тина дена преждата започнала да мирише някак странно :shock: :shock:
Та същата тая позната , ми каза че за сущенето след къпане и отивало половината ден :razz: Тоест тя се къпеще със шампоан - с 300 зора го врива , после изтискваше цялата тая прежда , сушеше малко със сешоар и останалото го оставя да изсъхне само...
Хмм колко плитки са нужни нямам представа , но казваш че косата ти е гъста - предполагам че нещо средно.
Ето това като гъстота според мен е добре. - http://img176.imageshack.us/img176/7035/caitlinbraids2iw9.jpg

И все пак много яко седи и продължава супер да ми харесва , но едва ли бих се сплела ... А ти ако все пак твърдо си решила успех :)

pasii_sladuranata
06-30-2008, 09:35
:shock: по добре си остани така стоят мн грозно.. поне на мен не ми харесва да гледам някой с такива плитки :shock: :shock:

Kras4eto_lp
06-30-2008, 11:29
А защо да са с прежда...според мен седят по убаво без. Аз рядко си правя плитки, последно имах преди 2 години и ги държах 3 седмици. През това време си се купах и не се разваляха а ако имаше някоя леко развалена я разплитах и я оправях. Моите плитки бяха около 50(и аз съм с гъста коса) и седяха леко рехаво така че мисля че към 100 ще седи добре :)

PollyPoi
06-30-2008, 18:41
И на мен не ми харесват! :? като Пеньо от ББ3 :lol:

barbie_94
06-30-2008, 19:03
Аз искам да ви попитам,дали ще ми приличат плитки,без прежда ? Ето снимка :http://prikachi.com/files/216396p.jpg и другото да попитам бретона как да го сплета :-o

preichetoy
06-30-2008, 19:58
Ами ако са малки и много ще стоят добре, иначе като Пеньо :D Можеш да се къпеш спокойно, но разплитането е най-ужасното нещо, въпреки това аз искам да се наплета отново (за 6-ти път) защото моята ксоа е къса и гравитацията не и действа :D Яко си е! А прежда си вземи от тази за чорамите, Казва се видлон за чорапи и горе-долу наподобява коса, пък е мека и лесно се плете и разплита. Успех.

sweet_baby_cool
06-30-2008, 19:58
otnosno kapaneto: sled kato prejdata se namokri vav vodata, tq zapo4va da teji na samiq kosam i go darpa. Blagodarenie na tova priblizitelno 50% ot kosata ti se nakasva.

Hallucinogenia
07-01-2008, 07:12
--

I_Know
07-01-2008, 07:30
Мила, не ти трябват такива плитки...по добре да изглеждаш като бухал както с казва...но не си заслужава да си увреждаш косата трайно при това...По-добре да отделиш 20 минутки за да я пооправиш отколкото после да чакаш с години да възвърне предишното си състояние.... по някога се налага някои от плитките да се режат....или капе цялата коса което ще бъде доста по-болезнено за теб....

Hallucinogenia
07-01-2008, 07:53
--

inSane_baby
07-01-2008, 19:49
Ми значи аз не съм си правила африкански плитки ( предполагам че за такива става въпрос) , но по едно време и аз имах мерак да си правя , та затова попроучих въпроса , нооо се отказах.

Първо , доста било скъпо , не помня вече но може би 150-200 лв трябва да приготвиш :shock: Помисли си струва ли си това за 12 дни...
Второ , като ги махнеш , косата ти просто КАПЕ... :shock: ( това го разбрах от една позната , която си беше направила...) Косата е поставена под един вид стрес...
Освен това имаше едно необичайно оплакване , че след 10-тина дена преждата започнала да мирише някак странно :shock: :shock:
Та същата тая позната , ми каза че за сущенето след къпане и отивало половината ден :razz: Тоест тя се къпеще със шампоан - с 300 зора го врива , после изтискваше цялата тая прежда , сушеше малко със сешоар и останалото го оставя да изсъхне само...
Хмм колко плитки са нужни нямам представа , но казваш че косата ти е гъста - предполагам че нещо средно.
Ето това като гъстота според мен е добре. - http://img176.imageshack.us/img176/7035/caitlinbraids2iw9.jpg

И все пак много яко седи и продължава супер да ми харесва , но едва ли бих се сплела ... А ти ако все пак твърдо си решила успех :)


Ебати имам фрка 10ти клас която ги прави щото няма кво да праи без пари

preichetoy
07-02-2008, 13:47
Косата въобще не се уврежда. Моята се сплъсти малко в основата, но с вашите няма да се случи същотото, спокойноо :D

nejnaDROGA
07-02-2008, 15:11
Ми значи аз не съм си правила африкански плитки ( предполагам че за такива става въпрос) , но по едно време и аз имах мерак да си правя , та затова попроучих въпроса , нооо се отказах.

Първо , доста било скъпо , не помня вече но може би 150-200 лв трябва да приготвиш :shock: Помисли си струва ли си това за 12 дни...
Второ , като ги махнеш , косата ти просто КАПЕ... :shock: ( това го разбрах от една позната , която си беше направила...) Косата е поставена под един вид стрес...
Освен това имаше едно необичайно оплакване , че след 10-тина дена преждата започнала да мирише някак странно :shock: :shock:
Та същата тая позната , ми каза че за сущенето след къпане и отивало половината ден :razz: Тоест тя се къпеще със шампоан - с 300 зора го врива , после изтискваше цялата тая прежда , сушеше малко със сешоар и останалото го оставя да изсъхне само...
Хмм колко плитки са нужни нямам представа , но казваш че косата ти е гъста - предполагам че нещо средно.
Ето това като гъстота според мен е добре. - http://img176.imageshack.us/img176/7035/caitlinbraids2iw9.jpg

И все пак много яко седи и продължава супер да ми харесва , но едва ли бих се сплела ... А ти ако все пак твърдо си решила успех :)


Ебати имам фрка 10ти клас която ги прави щото няма кво да праи без пари
Не се шашкай от цената :) Таква е,защото се плаща на плитка :) А цените са между 1-2 лева (на някои места и повече :x ) И като се има в предвид,че една коса с много малко обем става за 100 плитки ... Представи си на хората с много обем какво им е :-D
П.П. Моята коса не е нито много обемна,нито без обем и когато бях с такива плитки имах близо 200 (194 ако трябва да съм точна) :-D Но нищо не мога да кажа за поддръжката,защото бях оплетена само за един тридневен купон във вилата на един фр (а това беше единствения начин след като съм била в басейна и косата ми изсъхне да не съм с начупена коса :))

preichetoy
07-04-2008, 09:14
Az si gi pravq sama. Izliza mi 8 leva zaradi prejdata :D