PDA

View Full Version : Акинетон



blood_knight
06-29-2008, 20:31
Акинетон... Яко.... :) Взимал съм го само 1 път - 4 хапчета.След около 1 час ме хвана и тогаа стана щоуто :D Заедно с мен още 2ма приятели (момче и момиче) бяха кълвали само дет те взеха по 8!Та..минава 1 час и забелязвам че не мога да фокусирам погледа си от близо (виждах размазано предмети на 20 см от очите ми)!Започнахме да си говорим за некви неща дет вобще никой нормален не би си говорил и мани друго...най-веселото беше че кат некой си завърши изречението или мисълта го забравяме :D няя и 5 секуди и забрайм за кво сме си говорили! :-D 5 пъти започна да ми се преивижда че приятелката ми тръгва да ме целува а всъщност тва е било накъланото момиче и седи на стълбите :D Абе весело е :D Въпреки че не тряя прекалявате с него 8-) а и момичетата дет сте глътнали по 2 хапчета...Организма тряя да ви е много неразвит щом ви е хванало толкова много и дълго само от 2 хапчета... :P

BaBy_bS
06-29-2008, 21:32
божеееее още им има такива тъпаци,които вземат акинетон (нищо лично)? аз мислех,че е излязъл от "мода"

DisciplineAndOrder
06-29-2008, 21:32
и кво?

AtMosFera
06-30-2008, 11:07
божеееее още им има такива тъпаци,които вземат акинетон (нищо лично)? аз мислех,че е излязъл от "мода"

еми излязъл е мн ясно,ама ето,че явно има хора дет предпочитат да друсат за стотинки......веселоллл :-D .... :shock:

Presley
07-01-2008, 12:10
Аэ па тва эа пръв път го чувам.
Кво е тва? Я ме ограмотете,моля.

IdiOtKa
07-01-2008, 15:15
акенетона е лекарство за паркинсон ...
тва е супер тъпо маина ... хората се лекуват с тва .... както и да е не ме кефи цялата идея и не съм го пробвала ..

Lunatic-
07-01-2008, 15:32
корселин+лак+втвърдител
и вдишваш яко 8-)