PDA

View Full Version : Какво да направя :oops:



zabludenia
06-29-2008, 20:53
Здравейте, запознах се с едно момиче преди няколко дена. По всичко личи, че ме харесва(звъни ми, казва ми, че си мисли само за мен, приятелите и ми казват, че ме е харесала...)
Така, във вторник имам среща с нея , но не знам как да постъпя .
Има още един проблем, не съм се целувал до сега :oops: :oops: . Какво да направя? Аз мисля, че ще стане добре, ак ои купя една червена роза , да отида на срещата , да и я подаря и да я целуна . Какво мислите ?? Проблема е , че тя има опит с момчетата, а аз дори не съм се целувал :oops: Какво да направя, как да постъпя :oops:
Благодаря предварително

zabludenia
06-29-2008, 20:57
Аз ще бъда себеси, но ме е страх да не се издъя в целувката :oops:

Pliok0019
06-29-2008, 20:58
Всичко ще дойде от самосебеси. Недей да го мислиш излишно. :)

ss
06-29-2008, 20:58
Здравейте, запознах се с едно момиче преди няколко дена. По всичко личи, че ме харесва(звъни ми, казва ми, че си мисли само за мен, приятелите и ми казват, че ме е харесала...)
Така, във вторник имам среща с нея , но не знам как да постъпя .
Има още един проблем, не съм се целувал до сега :oops: :oops: . Какво да направя? Аз мисля, че ще стане добре, ак ои купя една червена роза , да отида на срещата , да и я подаря и да я целуна . Какво мислите ?? Проблема е , че тя има опит с момчетата, а аз дори не съм се целувал :oops: Какво да направя, как да постъпя :oops:
Благодаря предварителноЕхеее...щом и опит има с момчетата...

Sigrina
06-29-2008, 21:00
На колко години сте? И ти и тя? 12-13?
Това е от значение... ако е така аз лично не те съветвам точно на първата среща да и подариш червена роза.
А за целувките, ще се научиш, не очаквай някой да ти обясни кога и как да си отвориш устата и да движиш езика си... То просто се усеща и става от самосебе си. Гали я по лицето или гърба докато се целувате, така ще разсееш малко вниманието й в целувката. Просто бъди себе си и не се спичай, релакс :)
Успех :Ь
П.С. И не си прави много големи очаквания за "вас" за да не се разочароваш :)

spensi
06-29-2008, 21:00
Тва със розата е супер но много малко момичета оценяват жеста.

zabludenia
06-29-2008, 21:02
на по 17 сме , но аз до преди няколко месеца бях доста грозничък и сега малко се постегнах и за това не съм си имал приятелка
като казвам ,че има опит с момчетата, имам предвид, че си е имала гаджета преди това ...
като казвам, че има опит с момчетата, имам предвид, че си е имала гадже преди това и със сигурност може да се целува :oops:

Sigrina
06-29-2008, 21:11
Значи идеята за розата не е толкова зле :)

Whyniser
06-29-2008, 21:13
на по 17 сме , но аз до преди няколко месеца бях доста грозничък и сега малко се постегнах и за това не съм си имал приятелка
като казвам ,че има опит с момчетата, имам предвид, че си е имала гаджета преди това ...
като казвам, че има опит с момчетата, имам предвид, че си е имала гадже преди това и със сигурност може да се целува :oops:
Това с розата ми харесва и на мене.Но аз си мисля,че по-скоро ще се шашне отколкото да оцени жеста ти :-o

ss
06-29-2008, 21:13
на по 17 сме , но аз до преди няколко месеца бях доста грозничък и сега малко се постегнах и за това не съм си имал приятелка
като казвам ,че има опит с момчетата, имам предвид, че си е имала гаджета преди това ...
като казвам, че има опит с момчетата, имам предвид, че си е имала гадже преди това и със сигурност може да се целува :oops:Виш са понеже не искам да си го причиняваш щи кажа следното:Тва момиче не е за теб(тя колко е имала 3-4 и то е само на 17...)просто след 1-2 месеца най-много ще и свърши увлечението и към теб и ще пишеш,,Разби ми сърцето''По добре някое момиче което е по скормно,няма толкоз голям опит така де ти си знаеш...Немога да ти кажа защото не ви познавам и ако все пак искаш да го направиш-Не се привързвай към нея!

NeLLy_BaBy
06-29-2008, 21:16
Розата е хубава идея, но не бързай веднага да я целуваш.Изкарайте си срещата както трябва и на края на вечерта, ако е минало както трябва го направи. Но е хубаво да прецениш ситуацията, дали е подходящо да я целуваш на първа среща, не всички момичета обичат да избързват. Успех! :)

comics
06-29-2008, 22:02
Розата е хубава идея, но не бързай веднага да я целуваш.Изкарайте си срещата както трябва и на края на вечерта, ако е минало както трябва го направи. Но е хубаво да прецениш ситуацията, дали е подходящо да я целуваш на първа среща, не всички момичета обичат да избързват. Успех! :)
Но пък всяка се надява на целувка 8)

xaxa
06-29-2008, 22:37
leko da te svetna s celuvkata
zna4i ako iska6 nai dobre nakraq na sre6tata da q celune6
predi da q celune6 si usmu4i leko ustata gledai da si izmil z1bite predi tfa i da d1f4i6 orbit taka usmu4va6 si ligite.. i plavno si podava6 glavata k1m neinata oba4e q naklanq6 ( az predpo4itam na lqvo ) i ako vidi6 4e i tq go pravi tova si zatvarq6 u4ite ;]] sled tfa plavno i puska6 ezik i prai6 tam kfoo 6a prai6 ( mnogo zavisi ot momi4eto 6toto pri men vs gajeta se po razli4en na4in obi4at se celvuat ) moje si poigrate tam da si vartite moje i samo da i puska6 ezici i ob6to zeto mislq 4e e tova; ]]]

Nam3less
06-29-2008, 22:40
Радвай се, че ще се целуваш за първи път. Това е най-доброто, което може да направиш :-D

Whyniser
06-29-2008, 22:46
Радвай се, че ще се целуваш за първи път. Това е най-доброто, което може да направиш :-D
Не мой се смей на момчето :o . Вярно,че първия път може да е много хубаво,може и да не е толкова приятно.Важното е,че като го направиш за пръв път ти пада камък от сърцето :)

BigFakeSmile
06-29-2008, 22:52
abe tva da ti e problema-neznael kak da postapi! 4e nqma ni6to slojno ne se pritesnqvai :) :) :) tva samo 6ti pre4i

inSane_baby
06-30-2008, 14:15
Toва с розата го остави.. Става ако ще я вземеш от тях за да може да внесе розата, в противен случай трябва да я носи със себе си което е досадно..