PDA

View Full Version : Искам да му го върна



sexy&crazy
06-29-2008, 21:21
hora iam 1 molba na4i skasah s gadjeto mi po to4no toi s men i sa iskam da my go varna ne iskam da si hvana dryg prosto nz nqkak si da go izdrazna

т.7
krem4et0

mimka_1987
06-29-2008, 21:22
izlez sas nai dobriqt mu priqtel

NaNa_SladuRana
06-29-2008, 21:58
Тцтцтц що за детинщина,сигурно твърдиш,че се го обичала :shock: Не мога да повярвям на очите си,не знам дано ми лъжат :-o

VinDiesel
06-29-2008, 22:04
С това ще покажеш само колко си слаба

pasii_sladuranata
06-29-2008, 22:04
Тцтцтц що за детинщина,сигурно твърдиш,че се го обичала :shock: Не мога да повярвям на очите си,не знам дано ми лъжат :-o
твоите и моите никога не лъжат ;) а нали им знаеш прищявката сигурно и тя е казвала преи да го види "големия ден,големия ден" и да си търка коленете.. нали :D ех хубави времена бяха :D

xaxa
06-29-2008, 22:07
of to da ti pisne da 4ete6 na 10 godi6nite istoriite.. mi v1rni mu go zemi si 1 4eren H U I i mu go varni ot zad :booooomb:

Chess
06-30-2008, 06:09
Нали си sexy и crazy.

MoonAngel
06-30-2008, 08:57
Като му го върнеш няма да си го върнеш. :)

w0sh
06-30-2008, 09:02
Разкажи на всички, че има малка пишка.

Виждате ли как откликвам на хората. после да не сте казали, че уош пускал безсмислени мнения

evelinka1122
06-30-2008, 09:05
когато минаваш покрай него се прави на супер весела и щастлива, бъди постоянно в мъжка компания така че той да те види и да го хване поне малко яд.... пусни някой слух, ест така че да го изложиш... :D

keep_smiling
06-30-2008, 09:26
съжелявам, но това наистина са детинщини... какъв е смисъла да му го връщаш? :x въобще ти какво искаш да му върнеш/ това че от негова гледна точка не е имало смисъл да продължавате? :shock: не мога да си го обясня! и как искаш тука някой да ти каже от какво точно ще се издразни даден човек който е напълно непознат...?
от мене успех следващия път и се замисли за хубавите неща които сте споделили!

sexa_na_kompleksa
06-30-2008, 09:39
Според мен няма смисъл да му отмъщаваш по какъвто и да е начин. Просто забрави за него.

VinDiesel
06-30-2008, 09:43
когато минаваш покрай него се прави на супер весела и щастлива, бъди постоянно в мъжка компания така че той да те види и да го хване поне малко яд.... пусни някой слух, ест така че да го изложиш... :D

Ако направи това като минава да е супер весела ще е супер тапо щот само когато той минава ще е супер весела и така той ще разбере че се престръва и че й е гадно

mese4ka
06-30-2008, 10:23
Тцтцтц що за детинщина,сигурно твърдиш,че се го обичала :shock: Не мога да повярвям на очите си,не знам дано ми лъжат :-o +1

Escarina
06-30-2008, 11:55
Набий го.. :lol:

fire_cat
06-30-2008, 12:06
Как така да му го върнеш? Така правят само слабите. Вие гаджета ли сте били или врагове? Забрави за него! Времето ще го накаже.

Chess
06-30-2008, 12:08
Как така да му го върнеш? Така правят само слабите. Вие гаджета ли сте били или врагове? Забрави за него! Времето ще го накаже.


Преди са били гаджета, сега са врагове...

А така... времето ще го накаже - ще видиш след 50 години на какво ще прилича :-o .

soul1199
06-30-2008, 13:36
когато минаваш покрай него се прави на супер весела и щастлива, бъди постоянно в мъжка компания така че той да те види и да го хване поне малко яд.... пусни някой слух, ест така че да го изложиш... :De tva deistva probvala sam go minalata godina hah ,kolko be vulnyva6ooooo :razz: :razz:

SLADICHKOTO
06-30-2008, 13:48
ne mu otma6tavai ...taka naistina 6te pokaje6 4e ne ti puka ve4e za nego...az ne go poznavam i neznam kakv 4ovek e ama...ne se zanimavai ve4e s nego ....pak i 6tom toi e skasal s tebe zna4i nqma da se izdrazni ot ni6to.

DYNAMIC
06-30-2008, 15:17
ne mu otma6tavai ...taka naistina 6te pokaje6 4e ne ti puka ve4e za nego...az ne go poznavam i neznam kakv 4ovek e ama...ne se zanimavai ve4e s nego ....pak i 6tom toi e skasal s tebe zna4i nqma da se izdrazni ot ni6to.
+1 ..аз кат резна някой или той мен,спираме контакти,ама на мен мноого барзо ми минава :grin: :D ..,но акто той е спрял да те харесва каквото и да правиш,ще изглежда смешно и детско :? .. просто забрави и си намери др :P

pepita87
06-30-2008, 15:37
I za6to trqbva da mu go"vru6ta6"???samo zaradi tova,4e toi te e skusal....pri4inata nikak ne e malovajna...no puk 4ak da mu go vru6ta6...Tupo e!!!pitala li si se kak 6te izglejda6 v o4ite mu,a i v o4ite na ostanalite?....Detska rabota 8)

jghgh
06-30-2008, 19:11
hora iam 1 molba na4i skasah s gadjeto mi po to4no toi s men i sa iskam da my go varna ne iskam da si hvana dryg prosto nz nqkak si da go izdrazna

т.7
krem4et0

ако си тъпа лигава и надута кифла, която просто се дразни заради егоцентрични причини ще те посъветвам да си навреш нещо остро много дълбоко в трахеята

но ако не си, ако си обичала това момче и сега те гори жажда за мъст, защото си го обичала а се чувстваш предадена, измамена и всичко което се чувства едно зарязано момиче ( :lol: ), те съветвам да не се мъчиш да отмъщаваш и да злобееш. минавала съм по този път и наистина нищо не постигнах!
също така нищо не спечелих, страдах двойно повече отколкото ако си бях траяла.. и момчето почна да изпитва ненавист към мен, а аз както го обичах още по-гадно ми стана... абе не е работа.. НИЩО няма да постигнеш, само ще влошиш ситуацията! психологически погледано се явяваш като нападател, другия приема отбранителна позиция и хич няма да ти се понравят раздразнените му реакции, насмешката му, раздразнението, презрението.. просто не се поддавай на емоциите си, и при мен бушуваха но като се сблъсках с тези неща.. еми н спечелих, въпреки че се чувствах МНОГО предадена, измамена, необичана и т.н
не че съм дърта, споко, ама мисля че съм мъдра за краткия ми живот, така че ВЯРВАЙ МИ.
не прави нищо, даже да те боли
защото аз се поддадох на злоба и отмъщения но така само се принизих.
не бъди жалка. жалко е да мъстиш, жалко е да правиш грозотии.. просто се е случило, много риби има в морето, гледай да не ти пука, разсейвай се.
и не си хващай веднага ново момче, защото няма да ви е успешна връзката и ще ти е наистина много трудно и няма да прокопсате и месец. като скъсате ще се чувстваш по-гадно от парцал.
щади си психиката, не прави негативни неща. не отмъщавай.
стабилизирай се.
говори си с най-добрата си приятелка..
не злобей
успехи миличка

винаги приятелски настрояна (почти де) - jghgh ;]

love_enrique
06-30-2008, 19:37
Няма да седна да те съветвам колко е лошо да се отмъщава и тн.Щом си решила,направи го,може и да ти олекне-направи се,че си го забравила и му се усмихвай широко.Не се прави на сърдита или ядосана.Дори можеш да пофлиртуваш с някой от обкръжението му...Нз дали ще ти олекне,но нищо не пречи да пробваш

trayana
06-30-2008, 19:39
Lele hodi se pregledai pri speciqlist be! :-x

sasha_90
06-30-2008, 19:41
Не падай толкова ниско само за да отмъстиш.Накажи го единствено и само чрез "безразличие".

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 23:02
А така... времето ще го накаже - ще видиш след 50 години на какво ще прилича :-o .По-ефектно е след 150...

sexy&crazy
07-01-2008, 09:11
hora mersi za otogovoriye shte probvam i za tia koito mislqt da sam za lekar mek da go barat.az naistina go haresvam ne kazvam 4e ho obi4am i iskam da sam s nego a toi skasa s men shoty sam my izneverqvala a tfa ne e vqrno i iskax daa my pokaja kakvo e izpysnal sega kazva da ostanem priqteli no ina4e me e bloknal v skypa i ne se poznavame a toi se opitfa da mine nai dobrata mi fr i prosto nz

evelinka1122
07-01-2008, 09:43
когато минаваш покрай него се прави на супер весела и щастлива, бъди постоянно в мъжка компания така че той да те види и да го хване поне малко яд.... пусни някой слух, ест така че да го изложиш... :D

Ако направи това като минава да е супер весела ще е супер тапо щот само когато той минава ще е супер весела и така той ще разбере че се престръва и че й е гадно
когато казах весела имах предвид не тъжна и смутена, в смисъл не да се сдухва и да не се притеснява, щот се пак той я е зарязал... :) стана ли я ясно сега :)

MaLkaTa_LaDy
07-01-2008, 09:52
hora mersi za otogovoriye shte probvam i za tia koito mislqt da sam za lekar mek da go barat.az naistina go haresvam ne kazvam 4e ho obi4am i iskam da sam s nego a toi skasa s men shoty sam my izneverqvala a tfa ne e vqrno i iskax daa my pokaja kakvo e izpysnal sega kazva da ostanem priqteli no ina4e me e bloknal v skypa i ne se poznavame a toi se opitfa da mine nai dobrata mi fr i prosto nz
Ами ти сама каза, че искаш да му покажеш какво е изпуснал, тогава като си видити му се усмихвай дружелюбно и го поздравявай мило. Като той е скъсал с теб, значи грешката е била в теб, не в него. Опитай се да я откриеш и да я поправиш, просто стани по-добра и така ще му ПОКАЖЕШ, че е изпуснал много, а не да му го върнеш, защото няма какво да му връщаш. Явно грешката е в теб.

sexy&crazy
07-01-2008, 11:41
kfa pri4nina nqkoi my e kazal 4e se sre6tam s dryg toi sa govori na levo nadesno 4e sam lajkinq az kfo da napravq

258
07-02-2008, 19:27
Абе,колкото и детинско и лекомислено да е,и аз като някой ми напрай гадно,си го връщам,дори тройно :D Обаче няма да ти давам съвети,да не ме търсиш после с картечницата :smt067 :smt071 8-)

zaraaa
07-02-2008, 19:32
Vin Diesel e adski prav, saglasna sam napalno s nego, nqma smisal da mu go vrashtash, shtom toi te e skasal, znachi veche ne se int ot teb i kakvoto i da napravish nqma da se trogne osobeno mnogo, da ne kaja xich :? taka che prosto davai napred