PDA

View Full Version : Край с фашизма,комунизма,национал изма,атака,нацизма и т.н...



Nam3less
06-29-2008, 23:10
Така. Не съм нито демократ, нито комунист, нито националист, нито марксист(нито краен конспиратор) и т.н. Не съм привърженик, нито последовател на тия движения. Макар че естествено, най ще ми е хубаво да има хубава, социална-демократична политика, изпълняваща нуждите на народа, макар че е невъзможно. И след дълго мислене, стигнах до следното (обективно) мнение.
Мисля, че всички тия политически движения, са минало и няма да ги има никога. По улицата виждам скинари, по форумите виждам всякакви последователи на ленин, на сидеров, на хитлер и т.н. Това е безсмислено, просто си чешете езиците. Мисля, че много добре осъзнавате, че бъдещето е демокрация(по-скоро криворазбрана) и глобализация. След някой години няма да има граници в европа, вие искате да изгоните турците! Просто всичко, за което пишете, е невъзможно. Приемете истината и се откажете от тия маний. Нито скинарите и хитлеристите могат да изгонят циганите и турците, нито сидеров може да направи нещо. Всички тия политически идей са изгубени каузи, и никой няма власт да направи нещо, а които имат власт ако мислят по тоя начин, не я достигат или я губят бързо.
Бъдещето на света е решено, "демокрация" и глобализация, които май ще стигнат до тоталитарно управление, за добро или лошо, това е и няма как да се спре. Та се чудя защо още има привърженици на отживелици като нацизма и комунизма. И що в тоя раздел на форума хората ще се избият за невъзможни неща. И що има хора дето боготворят хитлер или ссср.

Pagan_man
06-29-2008, 23:51
затва безвластие и тва е. :grin:

Nam3less
06-30-2008, 17:30
Значи да приемем истината че ни управляват турци,че вече е бъкано с цигани,че БЪЛГАРИЯ загива бавно така ли? А не може ли да се борим? Защо трябва да оставяме всичко на другите а не и ние да дадем своя малък принос за възраждането на една нова БЪЛГАРИЯ ?
Искренно те съжалявам и за начина ти на мислене и за глупостите който ръсиш...
Докато има такива хора като тебе БЪЛГАРИЯ ще си седи в същото положение - ще ни ебът и крадът хора като Аамет Доган,ще ни представя пред света долна селска утрепка като Агент Гоце и т.нНяма начин да се спре това. Хората като мене гледат доброто за себе си. А националността постепенно губи значение.

SiegHeil
06-30-2008, 17:44
През 1935 година всичко е изглеждало също толкова безнадежно...

Diam0nD
06-30-2008, 18:15
През 1935 година всичко е изглеждало също толкова безнадежно...но през 41 идват нацистите и всичко се оправя като в детските приказки ?!?!

Proud Bulgarian
06-30-2008, 18:21
@Nameless
Просто пораженческа логика...

kristo
06-30-2008, 21:54
ох как мразя това комунистическо интернационално отроче глобализма... направо се погнусявам от него. Значи не трябва да бъда българин, а гражданин на света. Е, много благодаря. защото преди всичко съм българин и от всичко най-много се гордея с това. Защото тази гнусотия и мерзост глобализма никога няма да унищожи националното чувство на народите по света. Национализма съществува в различни варианти от най-дълбока древност, макари тогава да не е имало още нации в истинският смисъл на думата. И национализма, колкото и да им се иска на някои хора, е нещо толкова естествено за всеки един народ и човек по света, че и след 30 000 години пак ще го има. И претопяването на нациите в една обща световна нация никога няма да стане, колкото и пак да им се иска на някои глобални боклуци...

tankistabg
06-30-2008, 21:55
Значи да приемем истината че ни управляват турци,че вече е бъкано с цигани,че БЪЛГАРИЯ загива бавно така ли? А не може ли да се бори

не само че можем да се борим, но и трябва! Защото иначе няма да ни има.

kristo
06-30-2008, 21:58
Значи да приемем истината че ни управляват турци,че вече е бъкано с цигани,че БЪЛГАРИЯ загива бавно така ли? А не може ли да се борим? Защо трябва да оставяме всичко на другите а не и ние да дадем своя малък принос за възраждането на една нова БЪЛГАРИЯ ?
Искренно те съжалявам и за начина ти на мислене и за глупостите който ръсиш...
Докато има такива хора като тебе БЪЛГАРИЯ ще си седи в същото положение - ще ни ебът и крадът хора като Аамет Доган,ще ни представя пред света долна селска утрепка като Агент Гоце и т.нНяма начин да се спре това. Хората като мене гледат доброто за себе си. А националността постепенно губи значение.
Значи явно според теб няма нищо лошо в това ДПС да ни управлява?! И за какво добро можеш да говориш, след като ни управлява турска етническа партия, освен това турска националистическа, тоест антибългарска? И националността никога няма да загуби значение. Защото българският национален дух не може да бъде пречупен от гнусните глобалистки зарибявки. Глобализма е болест, която трябва да бъде незабавно лекувана с медикаменти от национално-патриотично естество.

Nam3less
07-01-2008, 01:00
Значи да приемем истината че ни управляват турци,че вече е бъкано с цигани,че БЪЛГАРИЯ загива бавно така ли? А не може ли да се борим? Защо трябва да оставяме всичко на другите а не и ние да дадем своя малък принос за възраждането на една нова БЪЛГАРИЯ ?
Искренно те съжалявам и за начина ти на мислене и за глупостите който ръсиш...
Докато има такива хора като тебе БЪЛГАРИЯ ще си седи в същото положение - ще ни ебът и крадът хора като Аамет Доган,ще ни представя пред света долна селска утрепка като Агент Гоце и т.нНяма начин да се спре това. Хората като мене гледат доброто за себе си. А националността постепенно губи значение.
Значи явно според теб няма нищо лошо в това ДПС да ни управлява?! И за какво добро можеш да говориш, след като ни управлява турска етническа партия, освен това турска националистическа, тоест антибългарска? И националността никога няма да загуби значение. Защото българският национален дух не може да бъде пречупен от гнусните глобалистки зарибявки. Глобализма е болест, която трябва да бъде незабавно лекувана с медикаменти от национално-патриотично естество.Лошо е това. Както казах, мнението ми е обективно за това какво се случва. Всичко се върти около парите. Богатите искат още богатство и още власт. Всеки, който е на върха, е опорочен от алчност. За това няма добри управници, които да работят за изгодата на народа. Такива са хората, и такова следователно е бъдещето на земята.

SiegHeil
07-01-2008, 06:45
През 1935 година всичко е изглеждало също толкова безнадежно...но през 41 идват нацистите и всичко се оправя като в детските приказки ?!?!
Безработицата намалява с 90%, стандарта се вдига 2но..мисля че е достатъчно ?

kristo
07-01-2008, 12:35
Значи да приемем истината че ни управляват турци,че вече е бъкано с цигани,че БЪЛГАРИЯ загива бавно така ли? А не може ли да се борим? Защо трябва да оставяме всичко на другите а не и ние да дадем своя малък принос за възраждането на една нова БЪЛГАРИЯ ?
Искренно те съжалявам и за начина ти на мислене и за глупостите който ръсиш...
Докато има такива хора като тебе БЪЛГАРИЯ ще си седи в същото положение - ще ни ебът и крадът хора като Аамет Доган,ще ни представя пред света долна селска утрепка като Агент Гоце и т.нНяма начин да се спре това. Хората като мене гледат доброто за себе си. А националността постепенно губи значение.
Значи явно според теб няма нищо лошо в това ДПС да ни управлява?! И за какво добро можеш да говориш, след като ни управлява турска етническа партия, освен това турска националистическа, тоест антибългарска? И националността никога няма да загуби значение. Защото българският национален дух не може да бъде пречупен от гнусните глобалистки зарибявки. Глобализма е болест, която трябва да бъде незабавно лекувана с медикаменти от национално-патриотично естество.Лошо е това. Както казах, мнението ми е обективно за това какво се случва. Всичко се върти около парите. Богатите искат още богатство и още власт. Всеки, който е на върха, е опорочен от алчност. За това няма добри управници, които да работят за изгодата на народа. Такива са хората, и такова следователно е бъдещето на земята.
Повечето политици и управници наистина са лоши. Но винаги има свестни и почтени. Винаги, няма начин просто. И не мога да разбера как може млад човек да е толкова песимистично настроен и предаден, като теб, сякаш света се свършва. Говориш глупости, защото разбери, че бъдещето ни, нашето и на България, си зависи основно от НАС. Не го ли разберем, ще вървим все надолу и надолу и тогава наистина ще достигнем до гибел. Но аз вярвам и виждам, че българският народ се събужда и то доста бързо и съвсем скоро ще дойде промяната, просто няма как. Естествен природен закон, ако щеш го наречи политически е това, но винаги след възход има падение, а след падение идва възход. Така ще бъде винаги и това следва. И когато сме били 5 века под турско сме си мислели, че никога няма да се освободим, но ето че сме се освободили. Просто хората, които искаме да променим нещо в тази държава се умножаваме всекидневно и ставаме все повече и повече и съвсем скоро ще пометем тази крадлива и корумпирана върхушка. Повярвай го това и се вземи в ръце, защото и ти, и аз, и останалите хора във форума сме все млади хора, които трябва да поемем отговорността да променим нещо в тази страна и да оправим оттам и собственият си живот. Защото ако България е добре, и ние, нейният народ ще бъдем добре. Така че нека се стегнем и стига с примиренчество от типа на преклонената главичка. С такова мислене нищо няма да се промени наистина.

Nam3less
07-01-2008, 14:22
Свестните и почтени за жалост не оцеляват дълго. Няма значение какъв е начина ми на мислене, без действие нищо не може да се направи. Изобщо народа не може да се ограрнизира, мисля че знаеш в какво са се превърнали българите. Прекалено късно е, може единствено да работиш за своето благо, а България да остане спомен. :(

Diam0nD
07-01-2008, 15:20
През 1935 година всичко е изглеждало също толкова безнадежно...но през 41 идват нацистите и всичко се оправя като в детските приказки ?!?!
Безработицата намалява с 90%, стандарта се вдига 2но..мисля че е достатъчно ? да бе ,ама няма течаща вода по селата ,също така селяните живеят по-лошо от средновековието бе ... кое му е доброто ?? Идват комунягите ,наливат пари в инфраструктура ... идват нацистите - наливат пари във войниците ...това ли е добре ?!

kristo
07-01-2008, 15:25
Преди 9-ти септември България е била една от страните с много висок стандарт на живот в Европа. Това е най-вече през периода 1935-1940 година по време на безпартийното правителство на Георги Кьосеиванов. Защо ми се струва, че и сега се нуждаем от безпартийно правителство, за да потръгнат нещата в България малко от малко...

SiegHeil
07-01-2008, 15:29
да бе ,ама няма течаща вода по селата ,също така селяните живеят по-лошо от средновековието бе ... кое му е доброто ?? Идват комунягите ,наливат пари в инфраструктура ... идват нацистите - наливат пари във войниците ...това ли е добре ?!
Говори ми в цифри ако обичаш...в коя сфера е бил по лош живота на германците при Третия Райх (след войната става въпрос)..

Diam0nD
07-01-2008, 15:46
социалния сектор ... напредваща икономика , военна техника ,но изоставащ жизнен стандарт :?

macy_day_parade
07-13-2008, 19:59
затва безвластие и тва е. :grin:

майната ти,проклето анархистче такова!!! :-x

GLeZoRanA
07-13-2008, 20:01
затва безвластие и тва е. :grin: О да ... Анархията рулз ! :lol:

kristo
07-14-2008, 09:00
по-голяма чума от анархизма няма, България над всичко!!!

TERRORMACHINE
07-15-2008, 08:04
Значи да приемем истината че ни управляват турци,че вече е бъкано с цигани,че БЪЛГАРИЯ загива бавно така ли? А не може ли да се бори

не само че можем да се борим, но и трябва! Защото иначе няма да ни има.Та това е смисълна на живота, да се бориш за отцеляването си, за отцеляването на твоята нация и раса!

Endo
07-15-2008, 14:30
А не може ли да се борим?

Не че нещо,ама как се бориш ти ?

Endo
07-15-2008, 14:33
а България да остане спомен. :(

Я кажи сега ЧЕСТНО - ти БЪЛГАРИН ли си ?? :D

Endo
07-15-2008, 14:35
по-голяма чума от анархизма няма

Има - КОМУНИЗМА !

kristo
07-15-2008, 16:31
по-голяма чума от анархизма няма

Има - КОМУНИЗМА !
Че комунизма е ужасен, спор няма. Но какъвто и да е комунизма, поне не отрича държавата. Даже напротив, макари тоталитарна, при комунизма има държава. Същото е и при националсоциализма. А анархизма изобщо отрича държавата като форма на управление. По-голямо зло от това здраве му кажи.

Nam3less
07-15-2008, 16:42
а България да остане спомен. :(

Я кажи сега ЧЕСТНО - ти БЪЛГАРИН ли си ?? :DДа, също обективен човек и реалист :)

ANTI
07-15-2008, 22:20
Ендо а ти какво ариец ли си. :D

Endo
07-16-2008, 03:16
Ендо а ти какво ариец ли си. :D

Също като теб съм ;)

kristo
07-16-2008, 11:35
Аз съм етнически българин и се гордея, че съм такъв. Мисля, че това е най-важното. Това, дали сме арийци или имаме славянски или тракийски примес е съвсем маловажно в случая. Важното е да се чувстваме българи и не само, пак повтаря, да се гордеем от цялото си сърце, че сме такива.

Diam0nD
07-16-2008, 11:42
кур за анархизма и последователите му ! Повече уважавам фашистите О.о

kristo
07-16-2008, 11:55
кур за анархизма и последователите му ! Повече уважавам фашистите О.о
Напълно съм съгласен с теб. И аз определено уважавам хиляда пъти повече фашистите от анарко-откачалките, които изобщо не уважавам. Защото макари да имам някой различия във възгледите си с тях, можем да се обединим около българската национална идея. Всички, включително ляво ориентирани хора като теб, но също национално-патриотично мислещи. Въпроса е да сме патриоти, да обичаме България и да се обединим в нейно име. А дали сме леви или десни националисти, това не е толкова важно. Пък и има фашисти, които определено са много с акъла си и са много интелигентни и не толкова крайни. Разбира се, има и такива, които са много зле, но то винаги е така. Има и комунисти като теб, патриотично мислещи, така че винаги има изключения. А и ако всички комунисти бяха национално мислещи като теб, нямаше да имаме кой знае какви спорове с вас. Въпроса е пак повтарям, да бъдем патриоти и да обичаме България, всичко останало е на заден план :).

Diam0nD
07-16-2008, 15:26
Мерси :oops:

Endo
07-16-2008, 16:56
Аз съм етнически българин

Какво си ? :D

Endo
07-16-2008, 16:58
А и ако всички комунисти бяха национално мислещи като теб, нямаше да имаме кой знае какви спорове с вас.

Винаги ще има конфликти и спорове с левите,ВИНАГИ !

kristo
07-16-2008, 17:50
Аз съм етнически българин

Какво си ? :D
Етнически българин, пак повтарям. Ако не ти е ясно какво означава това, означава с две думи чист българин. Иначе никога не забравям и изключвам възможността и то доста реална аз и останалите българи да имаме славянска кръв, която разбира се е значително по-малко от българската, та дори и малко тракийска, но пък може и да сме чистокръвни българи. Аз поне най-малкото се чувствам такъв, чист българин. И дори и да имам някакъв славянски примес, пак ще си се чувствам 100% българин. Най-малкото славяните са близък до българите народ от индоевропейската и индоиранската група.

kristo
07-16-2008, 17:57
А и ако всички комунисти бяха национално мислещи като теб, нямаше да имаме кой знае какви спорове с вас.

Винаги ще има конфликти и спорове с левите,ВИНАГИ !
Нормално, ние с Diamond си имаме от край време разни неразбирателства по определени въпроси, но като цяло след многото спорове, кавги и дори размяна на обиди един към друг разбрах, че със сигурност човека е патриот и за мен това е най-важното. Това дали го бие на ляво или на дясно е друга тема, за мен по-маловажна. Ако става въпрос и аз не мога да отрека социалния елемент, който в определена степен и в малко по-различен вид присъства и в национализма. Просто социалния елемент е съвсем нормален и вкоренен дълбоко в душата на всеки един народ и всеки един човек, както национално-патриотичния елемент. Разбира се, не говоря за националсоциализъм, а за национализъм и определена доза социализъм, но и демокрация естествено. За мен това би била най-добрата и естествена комбинация, в която водещ трябва да е национализма разбира се, но умерения, без расизъм и ксенофобия.

Proud Bulgarian
07-16-2008, 19:20
А и ако всички комунисти бяха национално мислещи като теб, нямаше да имаме кой знае какви спорове с вас.

Винаги ще има конфликти и спорове с левите,ВИНАГИ !
Нормално, ние с Diamond си имаме от край време разни неразбирателства по определени въпроси, но като цяло след многото спорове, кавги и дори размяна на обиди един към друг разбрах, че със сигурност човека е патриот и за мен това е най-важното. Това дали го бие на ляво или на дясно е друга тема, за мен по-маловажна. Ако става въпрос и аз не мога да отрека социалния елемент, който в определена степен и в малко по-различен вид присъства и в национализма. Просто социалния елемент е съвсем нормален и вкоренен дълбоко в душата на всеки един народ и всеки един човек, както национално-патриотичния елемент. Разбира се, не говоря за националсоциализъм, а за национализъм и определена доза социализъм, но и демокрация естествено. За мен това би била най-добрата и естествена комбинация, в която водещ трябва да е национализма разбира се, но умерения, без расизъм и ксенофобия.
Давай да трупаме от всичко, тъй умерено национализъм и умерено социализъм, но без да е националсоциализъм и малко демокрация за вкус :D Не мислите ли, че монархията(Саракт) е най-добрият избор?

kristo
07-17-2008, 10:08
А и ако всички комунисти бяха национално мислещи като теб, нямаше да имаме кой знае какви спорове с вас.

Винаги ще има конфликти и спорове с левите,ВИНАГИ !
Нормално, ние с Diamond си имаме от край време разни неразбирателства по определени въпроси, но като цяло след многото спорове, кавги и дори размяна на обиди един към друг разбрах, че със сигурност човека е патриот и за мен това е най-важното. Това дали го бие на ляво или на дясно е друга тема, за мен по-маловажна. Ако става въпрос и аз не мога да отрека социалния елемент, който в определена степен и в малко по-различен вид присъства и в национализма. Просто социалния елемент е съвсем нормален и вкоренен дълбоко в душата на всеки един народ и всеки един човек, както национално-патриотичния елемент. Разбира се, не говоря за националсоциализъм, а за национализъм и определена доза социализъм, но и демокрация естествено. За мен това би била най-добрата и естествена комбинация, в която водещ трябва да е национализма разбира се, но умерения, без расизъм и ксенофобия.
Давай да трупаме от всичко, тъй умерено национализъм и умерено социализъм, но без да е националсоциализъм и малко демокрация за вкус :D Не мислите ли, че монархията(Саракт) е най-добрият избор?
Не става въпрос да се "трупа" от нещо, става въпрос затова кое ще е най-полезно за хората. Мисля, че националното, социалното и демократичното са доказано народополезни и жизненоважни, стига да се прилагат в своя най-добър вариант, без да има краен национализъ/расизъм, ксенофобия/, без да има социализъм по комунистически/с кооперации, национализация и пр./, а социализъм в смисъл на водене на една добра и полезна за българския народ социална полтика, като повишаване на доходите най-малкото, като известен държавен контрол във всички области на икономика, стопанство и т. н. Казвам известен, умерен контрол, не да се премахва частната собственост разбира се. Въпроса е, че трябва да има някакъв контрол върху частниците, не един да продава един килограм сирене за 5 лева, друг за лев и педесе, нали ме разбираш какво имам в предвид- че държавата трябва да ги урегулира тези неща, а не като сега, всеки частник си прави каквото му е кеф. Трябва да има някакъв контрол просто. А ако не си забелязал, национализма, както и всяка друга идеология, без значение дали е лява или дясна е неразривно свързана със социалния елемент. Така че не можеш да отделиш национализма от социланото, понеже той освен да е национално полезен, се бори и за да е социално полезен.
А демокрацията, стига да е действаща и законова също е неразривно свързана в определена степен с национализма, но умерения такъв. Защото национализма не се бори да отнема свободата на някого, а напротив, бори се за свободата във всички нейни измерения. Ето, примера е българският възрожденски национализъм, според теб за какво се е борил? Най-вече са свобода, но и за обединението на българският народ в неговите изконни граници, тоест навсякъде, където българите са мнозинството от населението. Но българските революционери са се борили и за чисто човешка свобода и ето тук наред с националното идва и демократичното, тоест двете са свързани в някаква степен.
Иначе за монархията мога да се съглася, стига да има приемлив вариант за български цар/а не Симо Мадридския/, веднага бих го приел и подкрепил. Но от рода на Кобургите няма нито един, който да е достоен да управлява България и да е български цар. За съжаление най-великият от тази фамилия, цар Борис III не е жив, а друг такъв като него в рода на Кобургите определено не виждам. Та ако някой ден станем монархия отново, определено царската ни фамилия не трябва да се казва Сакскобургготски.

redpicasso
07-19-2008, 03:04
Nam3less, и ти не знаеш какъв си ама се пробваш да ни търкаляш... :-o

quench
07-19-2008, 19:10
А-ТАКА е безсмъртна!

аз вярвам в тая партия, защото ми е помагала лично с 5 лева за цигарки и баничка

8)

Diam0nD
07-19-2008, 21:42
точно така .... нека подпомогнем младежта с цигари !

kristo
07-21-2008, 10:32
А-ТАКА е безсмъртна!

аз вярвам в тая партия, защото ми е помагала лично с 5 лева за цигарки и баничка

8)
При теб всичко в тоя живот до яденето, пиенето и пушенето ли се свежда? Това ли са ти ценностите...
Във всеки случай каквито и да са Атака са много повече за предпочитане пред турския мангал Аамед рязаното, Симо Мадридското куку, и Гей Станишев...

Sasho_Kill
08-31-2008, 17:53
Никоя кауза не е загубена докато в нея вярва и един човек!

valkanovb
08-31-2008, 19:09
Абе то автора е наполовина прав.Това да спрем да се борим не е вярно.Иначе да,време е да забравим тези умрели вярвания.

Sasho_Kill
08-31-2008, 19:38
Коефициента ти на интелигентност не надвишава нулата, в целия подфорум-Политика нямаш едно свестно мнение, личи си че си доста глуповат и повърхностен!

valkanovb
08-31-2008, 22:30
Почна да използваш мръсни номера а?А за мненията-не ми се занимава с такива глупости.Достатъчно е че брат ми е националист пък и да се занимавам с непознати дето повечето и не знаят какво става по света,извън това което са им казали.

Proud Bulgarian
08-31-2008, 22:55
Никоя кауза не е загубена докато в нея вярва и един човек!
Една идея не може да бъде унищожена!

Кристо, естествено, че нямам в предвид мултинационалната, масонска фамилия на кобургите, кохарите, саксите и нз си още какви да оглавява България. Но не мислиш ли, че рода Дуло, все още съществува? Или може би Вокил или Угаин. И то запазени като такива. Въпреки кланетата при Борис I, те може да са се запазили и да чакат момент да се покажат. А при старата, българска монархия славата се е печела с кръвта на неприятеля по бойното поле.Не със стара слава и династически бракове. Естествено, не говоря да превключим изведнъж на монархия. Сарактът ще настъпи от само себе си след като започнем да оправяме България малко по малко.

kristo
09-01-2008, 10:49
Никоя кауза не е загубена докато в нея вярва и един човек!
Една идея не може да бъде унищожена!

Кристо, естествено, че нямам в предвид мултинационалната, масонска фамилия на кобургите, кохарите, саксите и нз си още какви да оглавява България. Но не мислиш ли, че рода Дуло, все още съществува? Или може би Вокил или Угаин. И то запазени като такива. Въпреки кланетата при Борис I, те може да са се запазили и да чакат момент да се покажат. А при старата, българска монархия славата се е печела с кръвта на неприятеля по бойното поле.Не със стара слава и династически бракове. Естествено, не говоря да превключим изведнъж на монархия. Сарактът ще настъпи от само себе си след като започнем да оправяме България малко по малко.
Ами не знам, надявам се да си прав и все още да има живи потомци на родовете Дуло или поне Угаин, Волил или който и да е прабългарски род. Но аз лично не съм много сигурен, че е така. По-реално за момента според мен е да търсим потомците на рода на Александър Батенберг примерно, който макари някои грешки, които също направи като държавник, като цяло управлява България сравнително успешно въпреки всички външни намеси и бъркане в нашите национални дела на Великите сили. Иначе знам ли, поне потомци на Асеневци може да има, но кои са и дали го знаят те това е друг въпрос. Иначе монархията си е много по-добра форма на управление от републиката, в това няма спор въпреки идеала на Апостола за чиста и свята република. Ако той беше жив да я оглави, това е вече съвсем друга работа, но уви, втори Левски в България никога няма да се роди, но със сигурност ще се намерят и други велики българи за в бъдеще, защото всяко време има своите герои, особено в тежки времена.

Националист
09-01-2008, 13:42
Потомци може да има ,но едва ли ще знаят ,че са потомци на Асенвци или Дуло .Не ,че имам нещо против Батенберг ,но неговите потомци не са българи и нямат място в управлението на България. Българите не трябва търсиме някой да ни оправи положението ,докато не се хванем сами да сложим ред в България нищо няма да се оправи.Помогни си сам и Господ да ти помегне!

Proud Bulgarian
09-01-2008, 21:10
Да, трябват ни Българи. Не батенберговци, саксокуборготи или ротшилдовци...

valkanovb
09-01-2008, 21:29
Или Хитлеровци,Сидеровци и тем подобни.

kristo
09-01-2008, 21:44
Аз Батенберг и потомството му просто ги дадох като пример, не че толкова държа те да управляват България, но ако търсим царски потомци(хора със синя кръв наистина), по-добре да са потомците на Батенберг, отколкото тези Кобургите. За съжаление не ми се вярва да има останали потомци етнически българи, наследници на царски династии като Асеневци например. Но както каза Националист и да има, те едва ли го знаят това нещо...
Иначе съм напълно съгласен, че етнически българи трябва да управляват България естествено, но българите със синя кръв както се спомена или са само няколко, или изобщо няма останали такива, или и да има не го осъзнават за съжаление.

macy_day_parade
09-30-2008, 18:53
Sprite : ),чудя се дали имаш един пост с поне мъъъничко смисъл в него...

Diam0nD
09-30-2008, 19:19
Sprite : ),чудя се дали имаш един пост с поне мъъъничко смисъл в него... Отговора е като на въпроса : магаре ли е измислило демокрацията :D /нз тая простотия ми хрумна :D /