PDA

View Full Version : Боли ли кола маската и дали си струва ?



me&u
06-29-2008, 22:56
Bole6e li vi mnogo kogato za parvi put si pravihte kola maska na intimnite 4asti?I nai ve4e kolko vreme darji i ima li smisul ako e tvarde silna i produljitelna taq bolka i ne trae li pone 14 dena da sepravi izob6to.Za4ervqva li se sled tova i ostava li ne6to za6toto jiveq izvan bg i pribera li se 6te imam samo edin den da ida na kozmetik i na dr den otivam na more i 6te mi e neudobno ako se kojata mi ne reagira po normalen na4in an kolata za6toto 6te mi e za praf put do sega sum karala s brusnene. :) Mersi za si4ki deto se zanimavat s mene :P

o0ps
06-29-2008, 23:13
Еми мен доста си ме болеше, а не бях ги бръснала преди това. Ии даже кръв имаше ама не е някаква трайна болка. Моментна е. И около 1 месец държи при мен, което е доста добре. Не вярвам да има проблеми, така че давай смело на козметик. 8-)

miShle
06-29-2008, 23:24
Еми мен доста си ме болеше, а не бях ги бръснала преди това. Ии даже кръв имаше ама не е някаква трайна болка. Моментна е. И около 1 месец държи при мен, което е доста добре. Не вярвам да има проблеми, така че давай смело на козметик. 8-)

1 месец :shock: Какви си ползвала ... ??

Иначе по темата .. не е болка за умиране.При мене нямаше кръв,всичко нормално! Ефектът беше - хм седмица някъде ... :)

o0ps
06-29-2008, 23:28
Еми мен доста си ме болеше, а не бях ги бръснала преди това. Ии даже кръв имаше ама не е някаква трайна болка. Моментна е. И около 1 месец държи при мен, което е доста добре. Не вярвам да има проблеми, така че давай смело на козметик. 8-)

1 месец :shock: Какви си ползвала ... ??

Иначе по темата .. не е болка за умиране.При мене нямаше кръв,всичко нормално! Ефектът беше - хм седмица някъде ... :)
Стреп...е сега не съм сигурна дали е било месец, но поне 3 седмици имаше... :)

teen-age-R
06-29-2008, 23:34
opredeleno s kola e nai-dobre, kvoto i da si govorim, a na 2ro mqsko po ka4estvo i efikasnost slagam epilatora

ChocoPuma
06-30-2008, 10:23
То че боли - боли,правилно са казали хората "Трай бабо за хубост". Пробвала съм с епилатор на триъгълника,но не се търпи,а и не е толкова ефикасно,тъй като половината косъмчета се късат,а не се отскубват.
Колата маска си е чудо на природата - поставяш,дърпаш и забравяш,хем ти държи по-дълго време,хем махаш на по-голяма площ за по-малко време.И на мен в началото ми се показа кръвчица,но това е нормално,в зависимост от чувствителността на кожата.
Аз гласувам за колата маска с 5 вдигнати ръце,не се бой и давай смело,няма да съжаляваш.


П.П. Аз ползвам на Veet :oops:
П.П.2. Това е първия ми пост :grin:

sweatkiss
06-30-2008, 10:27
При мен нямаше кръв е боля ,но в допустими граници...Не е болка за умиране ,имаше зачервение ,но ми мина на другият ден... :)

gLoRiOuS_aNGeL
06-30-2008, 11:50
Ми,болеше ме,но все пак не толкова...

scanadal
06-30-2008, 17:54
От години си махам косъмчетата на триъгълника с кола маска при козметичка.Наистина си струва,а ефекта поне при мен е около седмица,нааааааай-много десет дена.И полсе избиват новите косъмчета.Ако ти е з апърви път с колата,недей да си я правиш в деня преди ходенето на море,защото е много вероятно кожата ти да се зачерви или да ти се появят пъпчици от отскубването на космите.Все пак това е нежно местенце и кожата там не е "свикнала" с такъв метод на обезкосмяване все още.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-30-2008, 19:42
Ами, махни страничните косъмчета с пинсетка, а останалата част кола или епилатор, може и да я обръснеш...(казвам го, в случай, че го направиш ден преди морето, поне откритата част да не е зачервена, останалата ще се успокои).

siXt_senSe
06-30-2008, 19:57
Цялостна кола-маска на интимните части си я правя съвсем сама. Боли, но се свиква. Трае най-много седмица-две, но напълно си струва. Такъв ефект не можеш да постигнеш с нищо друго. Има зачервявания, но при мен са кратки. Едно мазане с кремче Бочко или Здраве много успокоява :wink:

Sensuality
06-30-2008, 20:24
Боли,но не е болка за умиране все пак трай бабо за хубост,но поне си заслужава :)

Madness
07-01-2008, 10:13
боли много бе хора...особено долу напрао се мре :////
а последния път си напрайх някво...кръвоизливче ли не знам...такова като смучка стана ебати ужаса :(

elena_k
07-01-2008, 10:22
Не боли чак толкова много и определено си заслужава.

N0_feAR
07-01-2008, 14:38
Квото и да си говорим колата маска си е най-ефикасна. Болката я има ама както виждаш от това не с еумира. Търпи се ;) На мен ми трае около 2 седмици

me&u
07-01-2008, 21:04
MmmM neznam....... abe znam 4e ne e bolka za umirane ama prosto si me e baz :d 6te davam smelo puk kfoto stane.nai mnogo da me 4uq celiq kvartal kak pi6tq:d

me&u
07-03-2008, 21:05
Akakvi sa tezi kravoizlivi deto moje da se polu4at? kolko vreme im trqva da se zali4at?

Sigrina
07-03-2008, 21:18
Кръвоизливите се получават ако не ти е добре изпъната кожата. Прилича на ударено или осмукано и е синьо горе-долу толкова време, както когато се удариш и ти посинее.
На мен ми се е случвало само, ако сама си правя кола маската. Ако ми я прави козметичката не ми е посинявало никога.
Болката е търпима, но си заслужала :)

chocolatka
07-04-2008, 14:03
а по колко пари горе долу взимт на козметик? :-o

o0ps
07-04-2008, 14:16
а по колко пари горе долу взимт на козметик? :-o
Зависи от салона... 10-15 лева някъде :)

TinkyWinky
07-04-2008, 19:23
а по колко пари горе долу взимт на козметик? :-o
Зависи от салона... 10-15 лева някъде :)

Ухаааа мене ми взеха последно 6-7лв. 8-)

mysterious93
07-04-2008, 19:44
а по колко пари горе долу взимт на козметик? :-o
Зависи от салона... 10-15 лева някъде :)

Ухаааа мене ми взеха последно 6-7лв. 8-)

но това е само за триъгълника нали?ако решиш да ги махаш и от дупето ще ти вземат още???

TinkyWinky
07-04-2008, 20:12
а по колко пари горе долу взимт на козметик? :-o
Зависи от салона... 10-15 лева някъде :)

Ухаааа мене ми взеха последно 6-7лв. 8-)

но това е само за триъгълника нали?ако решиш да ги махаш и от дупето ще ти вземат още???

а няма начин да не искат още пари :D

mysterious93
07-04-2008, 20:19
:grin: :grin: алчни..за толкова малко място толкос пари..аз значи трябва да давам по 20 лева на месец приблизително зависи и от салона :D веднъж месечно ли ходите?

o0ps
07-04-2008, 20:23
:grin: :grin: алчни..за толкова малко място толкос пари..аз значи трябва да давам по 20 лева на месец приблизително зависи и от салона :D веднъж месечно ли ходите?
Доколкото помня си от Добрич... :-o Ако да, мога да ти препоръчам добър салон... :-)

mysterious93
07-04-2008, 21:15
:grin: :grin: алчни..за толкова малко място толкос пари..аз значи трябва да давам по 20 лева на месец приблизително зависи и от салона :D веднъж месечно ли ходите?
Доколкото помня си от Добрич... :-o Ако да, мога да ти препоръчам добър салон... :-)

да :) плс кажи :) :P :-)

DuLcEtO
07-05-2008, 09:09
Цялостна кола-маска на интимните части си я правя съвсем сама. Боли, но се свиква. Трае най-много седмица-две, но напълно си струва. Такъв ефект не можеш да постигнеш с нищо друго. Има зачервявания, но при мен са кратки. Едно мазане с кремче Бочко или Здраве много успокоява :wink:

а какфа кола маска ползвате ше ми препоръчатели някакфа по ефтина и ефикана :)

sweetsunshine
07-05-2008, 20:38
Така аз да попитам в домашни условия как да си я направя и какво опъване на кожата,какви неща ужс. :shock: Кола маска на Вийт ли да използвам ? :?

mimsssssss
07-05-2008, 20:41
а по колко пари горе долу взимт на козметик? :-o
Зависи от салона... 10-15 лева някъде :)

Ухаааа мене ми взеха последно 6-7лв. 8-)

но това е само за триъгълника нали?ако решиш да ги махаш и от дупето ще ти вземат още???

а няма начин да не искат още пари :D
ами на мен ми взима 5лв(цялостно :lol: ) ама съм от по малък град и може би затова.

TinkyWinky
07-06-2008, 07:10
ами на мен ми взима 5лв(цялостно :lol: ) ама съм от по малък град и може би затова.

на мен отначало ми вземаха по 5лв за триъгълника, после по 6лв, сега сигурно е 7 :D ... нищо че и моят град не е много голям.. е пак биват цените :D

sweetsunshine
07-06-2008, 07:30
Аз във ВТ незнам какви са цените,а и незнам къде има козметици :D е ако се поинтересувам сигурно ще намеря де. :)

evi_vd
07-06-2008, 07:41
боли естесвено 8-) а за цена..зависи каква кола маска искаш :P

mysterious93
07-06-2008, 14:33
а по колко пари горе долу взимт на козметик? :-o
Зависи от салона... 10-15 лева някъде :)

Ухаааа мене ми взеха последно 6-7лв. 8-)

но това е само за триъгълника нали?ако решиш да ги махаш и от дупето ще ти вземат още???

а няма начин да не искат още пари :D
ами на мен ми взима 5лв(цялостно :lol: ) ама съм от по малък град и може би затова.

ами то и аз не съм от голям град ама цените пак се въртят около10-15 само за триъгълник :D

me&u
07-07-2008, 13:59
:D :D

malka_sladkka
07-13-2008, 15:06
Не боли чак толкова много и определено си струва! :P

Jamalska
07-13-2008, 15:58
Ох...аз от както си махам космите там все се бръсна мама му...сиреч вече поне ...4 години.Ама сега съм се надъхала да спра с бръсненето.Само веднъж съм пробвала с кола маска вкъщи и беше кошмар та не довърших...стискайте ми палци.
Иначе и при нас е 6лв....може да посетя козметичката.

great_mari
07-13-2008, 16:23
а ако ида в аптека да си купя лентички какво да кажа?"лентички за интимна зона" или как се казват? :-o

dji
07-13-2008, 23:12
а ако ида в аптека да си купя лентички какво да кажа?"лентички за интимна зона" или как се казват? :-o

Купи си по-добре течна кола-маска. Затопляш я, мажеж, лепиш лентичката или някакъв парцал и дърпаш. Първите няколко пъти ще те боли, но се свиква :)

great_mari
07-14-2008, 18:34
а ако ида в аптека да си купя лентички какво да кажа?"лентички за интимна зона" или как се казват? :-o

Купи си по-добре течна кола-маска. Затопляш я, мажеж, лепиш лентичката или някакъв парцал и дърпаш. Първите няколко пъти ще те боли, но се свиква :)
ама с течните съм саката и не става,само се омазвам затва питам как се казват тея лентичките :( :-o

PollyPoi
07-14-2008, 18:37
Мен не ме боли с кола маска,сигурно защото използвам и епилатор...а с епилатор повече боли ;)

summerlove66
08-24-2008, 18:35
..em otidi..shte ti darji 2 3 sedmici.. az pone si prawq vedny6 mese4no..e zavisi de.. pyk i ne boli mnogo mnogo..samo ako predi tova si gi mahala s brasna4a moje da te boli pyrviq put no posle ve4e nqma da ima problem..a za za4ervqvanety na seki kojata e razli4na. pone na mene ni6ty mi nqma :-)

oth-oth-oth
08-26-2008, 10:35
ммм боли боли ама е доста добър вариянт така че отивай смело на козметик :P

miminkaa
08-28-2008, 18:56
Няма как да не те боли... Но се свиква с болката,защото ти изтръпва... И мисля че си струва :)