PDA

View Full Version : Билети за Суперкупата на България?



teenkopele
06-30-2008, 01:15
Някой знае ли кога и къде ще се пускат билетите? ...и евентуално какви кинти ще са...

teenkopele
07-01-2008, 18:20
ти не беше ли левскар? чий ше го дириш на цска-литекс?

Да, левскар съм. Питам поради друга причина. Та, можеш ли да ми кажеш...

teenkopele
07-03-2008, 18:36
обикновено некъде 1 седмица преди мача обявяват тия неща,се пак в БГ живеем и тука всичко става в последния момент...


днеска с мето на мача на юношите левски-цска яко циркове и филми имаше 8-) чорбарите пред съблекалняха позагазиха,шамари,шутове... 8)

Пусни някви снимки де...

krisscho
07-03-2008, 20:20
Снимки от боя или поне това, което се вижда от него. :D

kristo
07-03-2008, 21:59
обикновено некъде 1 седмица преди мача обявяват тия неща,се пак в БГ живеем и тука всичко става в последния момент...


днеска с мето на мача на юношите левски-цска яко циркове и филми имаше 8-) чорбарите пред съблекалняха позагазиха,шамари,шутове... 8)
И като се събудихте от съня, се оказа, че двамата с Мето сте яли боя и шутовете :D. О, ма вие ще ни идвате другата седмица на гости. Чудесно, ще ядете двоен бой- и на тереня, и извън тереня баце :D.

GLeZoRanA
07-04-2008, 06:12
Ама вие нямате спирачки... хулигани такива :lol:

metomаn88
07-04-2008, 09:07
Мани не думай,най-големите хулигани са РСС,признавам го,те са корави итк и са очаствали хиляди масови сбивания!

GLeZoRanA
07-04-2008, 09:47
Мани не думай,най-големите хулигани са РСС,признавам го,те са корави итк и са очаствали хиляди масови сбивания!А не така за РСС :o ... То и те вече не съществуват ... А колкото до хилядите масови сбивания... :? :lol:

Иначе момчетата като цяло са пичове .. така че не с лошо !

kristo
07-04-2008, 12:50
Честно казано не мога да разбера що за "футболни" фенове са хора, които не знаят имената на повече от 3-4 футболисти от отбора си и само ходят да се псуват и бият с някой противников фен. Мен и такива цесекари ме дразнят, щото за мен не са никакви цесекари. Ако подкрепяш ЦСКА, тогава си наистина фен на ЦСКА, обаче ако отиваш само за да се сбиеш с някой левскар е баси и тъпотията. Същото се отнася и за вас драги "побойници" левскари. Поне да научите историята на клуба си, щом сте такива фенове, ама и това не можете да направите. Аз поне историята на ЦСКА я знам на сън да ме бутнат, а вие знаете само Гонзо, Кривия, Телкийски и това е. Та Мето, АтакаБГ, Веско, колко добре вие знаете историята на любимия си клуб? Щото така като ви гледам май май никак не я знаете добре.