PDA

View Full Version : Закъснение



_crazy_baby_
06-30-2008, 11:27
Закъснява ми много сигорно с една седмица правих си тест отрицателен маика ми постоянно ме пита какво става доиде ли ти...нз какво да правя до сега никога не ми е пропускало месец за генеколог се 4удя о6те...нз кажете какво да правя

_butterfly_
06-30-2008, 11:52
Щом не си бременна може да е от много други причини- времето, стреса и т.н.

Wrathchild
06-30-2008, 12:44
Добре де, ама на колко години си? И от кога имаш цикъл?
Може да е от стрес, от лекарства ако си пила, киста можеш да имаш, както и куп други неща... А ако си и в пубертета е нормално понякога да закъснява.

sweatkiss
06-30-2008, 12:45
Спокойно нормално е ,ако ти е дошло скоро , просто изчакай на мен ми е закъснявало много повече... :)

perverzna
06-30-2008, 12:51
ako si propu6ila ili ako qo si uveli4ila cigarite e o6te po-vazmojno da ei ot tfa 6toto dva meseca predi izpitite mi qko bqx po4nala da pafkam dokat y4a, 4e sam basi nervoznoto i mi zak1snqva6e s po 2 sedmici i malko otgore i sq pak go 4akam... :!: :wink: ne boi s1, na seki sa slu4va ponqkoga, pak i ne e 4ak 4ak tolko mn vreme :smt033 :smt028 :smt033

Mementomori
06-30-2008, 13:09
Спокойно,няма защо да се стряскаш толкова,щом и тестът е отрицателен,заради различни фактори може дае,както и другите споменаха-времето,стрес,напрежение,н торване.....

_crazy_baby_
06-30-2008, 16:08
[quote="Wrathchild"]Добре де, ама на колко години си? И от кога имаш цикъл?
Може да е от стрес, от лекарства ако си пила, киста можеш да имаш, както и куп други неща... А ако си и в пубертета е нормално понякога да закъснява.[/
какви кисти какви 4удесии бе моми4е стига ме пла6и допълнително ужас на 16 съм имам цикъл от 3 години и не ми е пропускало никога възможно ли е от това 4е не съм правила секс до сега ддз...а този месец направо се улях

elly~
06-30-2008, 17:00
Добре де, ама на колко години си? И от кога имаш цикъл?
Може да е от стрес, от лекарства ако си пила, киста можеш да имаш, както и куп други неща... А ако си и в пубертета е нормално понякога да закъснява.
какви кисти какви 4удесии бе моми4е стига ме пла6и допълнително ужас на 16 съм имам цикъл от 3 години и не ми е пропускало никога възможно ли е от това 4е не съм правила секс до сега ддз...а този месец направо се улях

Ъъъ..Не си правила секс,но си направила тест за бременност? :shock:
Не се стряскай,споко.Една седмица е нищо.Виж,ако закъснението стане може би 3-4 седмици ще е добре да се консултираш с гинеколог.

_crazy_baby_
06-30-2008, 20:08
щом съм си правила тест зна4и съм правила секс логи4но е..

Wrathchild
06-30-2008, 20:36
възможно ли е от това 4е не съм правила секс до сега ддз...Последно правила ли си или не си?
На една приятелка й закъсняваше и когато отиде на гинеколог се оказа точно киста. Не мисля, че поддържаш светлата идея, че ще ти кажа само това, което ти харесва. Ако закъснее още няколко дни отиди да те прегледа, възможно е да е това, възможно е да имаш някакъв друг проблем.

foreverr
06-30-2008, 20:39
Щом не си бременна може да е от много други причини- времето, стреса и т.н.+1-и на мен ми закъснява с 6 дена ама не ми пука :)

malkata_kukli4ka
07-01-2008, 07:24
И на мен ми закъснява вече с повече от една седмица,същата работа е и със сестра ми,няма начин да сме бременни :D сигурно е от жегата. :)

_crazy_baby_
07-01-2008, 08:43
маи да заключваме темата сутринта когато отидох до тоалетна имах две три розови кап4ици ще изка4ам дали ще се усили ако спре ще отида за тест отново