PDA

View Full Version : Приятелят й е крадец



SLADICHKOTO
06-30-2008, 13:36
imam edna priqtelka kazva se h.tq e luda po edno mom4e...az kakto i drugite smqmahme i smqtame 4e e dobro mom4e...no prez poslednite nqkolko dni razbrahme nqkoi raboti za nego....razbraxme 4e obi4a da vzima 4ujdite ve6ti....(t.e. po4ti grade)...ne tolkova golemi raboti no vse pak go pravi.toi mn q obi4a,spored nas...i ne e ot mom4etata koito biha tragnali s druga(pak spored nas)...no na neq bi i stanalo gadno ako razbere vsi4kite raboti koito e pravil,za6toto go obi4a mn...da i kajem li cqlata istina ili da prodaljim da i vtalpqvame 4e ne e 4ak tolkova lo6o...poneje tq znae 4e e nameril samo edin telefon i ne go e varnal na sobstveni ka mu....e kakvo da pravim nie....

т.7
krem4et0

soul1199
06-30-2008, 13:39
kagete i vsi4ko,momi4eto trqbva da znae,pak tq 6e si re6ava,kakvo da pravi :)

zvezdichka777
06-30-2008, 13:45
Трqбва да знае. 8)

Presley
06-30-2008, 14:07
Абе много се драэня на тоя смотан човешки навик-все да искаш да се бъркаш в чуждия живот и все да мислиш,че ти энаеш как е най-добре някой си да живее.Оставете ги намира и си гледайте вашите проблеми.

Chess
06-30-2008, 14:34
Абе много се драэня на тоя смотан човешки навик-все да искаш да се бъркаш в чуждия живот и все да мислиш,че ти энаеш как е най-добре някой си да живее.Оставете ги намира и си гледайте вашите проблеми.

s0m30n3
06-30-2008, 19:08
Абе много се драэня на тоя смотан човешки навик-все да искаш да се бъркаш в чуждия живот и все да мислиш,че ти энаеш как е най-добре някой си да живее.Оставете ги намира и си гледайте вашите проблеми.

+1

crazy_style
06-30-2008, 19:08
"vie" puk otkade nakude 6te i davate akul.. i 6te proverqvate mom4eto i tn... ostaite horata da se opravqt.. ako ne i dadete razre6enie.kvo sig nqa trugnat ... pff

kifla
06-30-2008, 19:09
imam edna priqtelka kazva se h.tq e luda po edno mom4e...az kakto i drugite smqmahme i smqtame 4e e dobro mom4e...no prez poslednite nqkolko dni razbrahme nqkoi raboti za nego....razbraxme 4e obi4a da vzima 4ujdite ve6ti....(t.e. po4ti grade)...ne tolkova golemi raboti no vse pak go pravi.toi mn q obi4a,spored nas...i ne e ot mom4etata koito biha tragnali s druga(pak spored nas)...no na neq bi i stanalo gadno ako razbere vsi4kite raboti koito e pravil,za6toto go obi4a mn...da i kajem li cqlata istina ili da prodaljim da i vtalpqvame 4e ne e 4ak tolkova lo6o...poneje tq znae 4e e nameril samo edin telefon i ne go e varnal na sobstveni ka mu....e kakvo da pravim nie....
СПРЕД ВАС ...КВО СЕ БЪРКАТЕ ДЕТО НЕ ВИ Е РАБОТА?!?!!? :-x

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 23:07
imam edna priqtelka kazva se h.
Тва е някво много извратено, да те кръстят "Хъ Точка"

Wrathchild
06-30-2008, 23:09
imam edna priqtelka kazva se h.
Тва е някво много извратено, да те кръстят "Хъ Точка"Това ме разсмя :razz:

soul1199
07-01-2008, 05:15
imam edna priqtelka kazva se h.
Тва е някво много извратено, да те кръстят "Хъ Точка"Това ме разсмя :razz: :D :D

MonSitY
07-01-2008, 06:06
след като знаете вече - кажете и но както казаха по горе не ви е работа да и казвате но по добре да не я лъжете и вие!

H8_mE
07-01-2008, 06:09
imam edna priqtelka kazva se h.tq e luda po edno mom4e...az kakto i drugite smqmahme i smqtame 4e e dobro mom4e...no prez poslednite nqkolko dni razbrahme nqkoi raboti za nego....razbraxme 4e obi4a da vzima 4ujdite ve6ti....(t.e. po4ti grade)...ne tolkova golemi raboti no vse pak go pravi.toi mn q obi4a,spored nas...i ne e ot mom4etata koito biha tragnali s druga(pak spored nas)...no na neq bi i stanalo gadno ako razbere vsi4kite raboti koito e pravil,za6toto go obi4a mn...da i kajem li cqlata istina ili da prodaljim da i vtalpqvame 4e ne e 4ak tolkova lo6o...poneje tq znae 4e e nameril samo edin telefon i ne go e varnal na sobstveni ka mu....e kakvo da pravim nie....
аМИ АЗ мисля,че трябва да й кажете,защото така я оставате да живее ослепена от любовта си.Така живее в лъжа.Като разбере ще поговорят и ще се оправят ,щом толкова се обичат! :) Само го направете така,че да не си помисли ,че имате нещо против тях двамата и си измисляте причини да не са заедно! :)

didi_baby
07-01-2008, 10:17
абе кво им се бъркате той ако наистина иска да е с нея някой ден сам ще й го каже пък тва вашто си е чисто клюкарско изълнение :?

Pliok0019
07-01-2008, 10:29
Оставете я и си намерете гаджета. Иначе изглежда жалко.

Al3ksandra
07-01-2008, 10:35
imam edna priqtelka kazva se h.tq e luda po edno mom4e...az kakto i drugite smqmahme i smqtame 4e e dobro mom4e...no prez poslednite nqkolko dni razbrahme nqkoi raboti za nego....razbraxme 4e obi4a da vzima 4ujdite ve6ti....(t.e. po4ti grade)...ne tolkova golemi raboti no vse pak go pravi.toi mn q obi4a,spored nas...i ne e ot mom4etata koito biha tragnali s druga(pak spored nas)...no na neq bi i stanalo gadno ako razbere vsi4kite raboti koito e pravil,za6toto go obi4a mn...da i kajem li cqlata istina ili da prodaljim da i vtalpqvame 4e ne e 4ak tolkova lo6o...poneje tq znae 4e e nameril samo edin telefon i ne go e varnal na sobstveni ka mu....e kakvo da pravim nie....

ДААА КАЖЕТЕ Й ГООО! ЗАщОТО МОЖЕ ДА Е НЯКОЙ ДИЛЪР ДЕТО ИЗНАСЯ ТЕЛЕФОНИ ЗА ЧУЖБИНА ИЛИ СОВДНИК :D МАЛКОТО КАМЪЧЕ ПРЕОБРЪщА КОЛАТА :D :o

А сега наистина по темата... щом сте й приятелки кажете и го, макар че ще излезе като че се бъркате в живота й.. Надявам се че тя ще го оцени ако сте си истински приятелки! Ако не сте сигурни че се познавате така добре и че ще го приеме нормално без да ви се разсърди или да направите конфликт, просто я оставете сама да го разбере.... :-o

trayana
07-01-2008, 10:43
Nedeite da i kazvate!Vse pak tova moje da sa samo sluhove!Ne se burkaite v tqhnite otnosheniq!

zaraaa
07-01-2008, 11:35
Kajete mu na momicheto, s kakvo momche si ima rabota pak veche tq si reshava dali da e s nego ili ne :-P

SLADICHKOTO
07-01-2008, 11:38
Оставете я и си намерете гаджета. Иначе изглежда жалко.

da q ostavim s nego i posle da kaje"vie znaexte a za6to ne mi kazaxte" nali ........i ne sme zalki spoko imame si gadjeta mn mn otdavna

Chess
07-01-2008, 11:53
Оставете я и си намерете гаджета. Иначе изглежда жалко.

da q ostavim s nego i posle da kaje"vie znaexte a za6to ne mi kazaxte" nali ........i ne sme zalki spoko imame si gadjeta mn mn otdavna


"Залки" :lol: :lol: :lol: :lol:

Еми ний ти казваме, да не си отваряш устата. От тук нататък прави каквото искаш :) .

MonSitY
07-05-2008, 05:48
оо :shock: оо незнаех че бил крадец.....

Puky
07-05-2008, 11:01
Според мен си на около 12-13 и т'ва са много ама много лигави истории.. :-x А ти си проста .. намери си гадже и остави приятеллата ти да въжне (освен ако не си лесбийка :x )

dantro
07-05-2008, 11:04
imam edna priqtelka kazva se h.tq e luda po edno mom4e...az kakto i drugite smqmahme i smqtame 4e e dobro mom4e...no prez poslednite nqkolko dni razbrahme nqkoi raboti za nego....razbraxme 4e obi4a da vzima 4ujdite ve6ti....(t.e. po4ti grade)...ne tolkova golemi raboti no vse pak go pravi.toi mn q obi4a,spored nas...i ne e ot mom4etata koito biha tragnali s druga(pak spored nas)...no na neq bi i stanalo gadno ako razbere vsi4kite raboti koito e pravil,za6toto go obi4a mn...da i kajem li cqlata istina ili da prodaljim da i vtalpqvame 4e ne e 4ak tolkova lo6o...poneje tq znae 4e e nameril samo edin telefon i ne go e varnal na sobstveni ka mu....e kakvo da pravim nie....

т.7
krem4et0

ест че ще и кажете .. искате да оставите приятелката си в заблуда ли ? :-x

vamp
07-05-2008, 11:06
imam edna priqtelka kazva se h.tq e luda po edno mom4e...az kakto i drugite smqmahme i smqtame 4e e dobro mom4e...no prez poslednite nqkolko dni razbrahme nqkoi raboti za nego....razbraxme 4e obi4a da vzima 4ujdite ve6ti....(t.e. po4ti grade)...ne tolkova golemi raboti no vse pak go pravi.toi mn q obi4a,spored nas...i ne e ot mom4etata koito biha tragnali s druga(pak spored nas)...no na neq bi i stanalo gadno ako razbere vsi4kite raboti koito e pravil,za6toto go obi4a mn...da i kajem li cqlata istina ili da prodaljim da i vtalpqvame 4e ne e 4ak tolkova lo6o...poneje tq znae 4e e nameril samo edin telefon i ne go e varnal na sobstveni ka mu....e kakvo da pravim nie....

т.7
krem4et0

Ще ти задам само 1 въпрос-На теб кой ти дава право да се месиш в чужди отношения???Какво ти пука какво прави момчето,коя си ти,че да го съдиш,това си е неговия живот.Освен това като обича приятелката ти,ти защо искаш да ги накараш да страдат и да ги разделиш?Любовта е магия,ти искаш да и отвориш очите и да развалиш всичко...Признай си,че завиждаш,затова искаш да ги разделиш,нямаш какво да правиш,защото да не прецакаш връзката на приятелката си???Честно казано мразя хора като теб!

dantro
07-05-2008, 11:10
imam edna priqtelka kazva se h.tq e luda po edno mom4e...az kakto i drugite smqmahme i smqtame 4e e dobro mom4e...no prez poslednite nqkolko dni razbrahme nqkoi raboti za nego....razbraxme 4e obi4a da vzima 4ujdite ve6ti....(t.e. po4ti grade)...ne tolkova golemi raboti no vse pak go pravi.toi mn q obi4a,spored nas...i ne e ot mom4etata koito biha tragnali s druga(pak spored nas)...no na neq bi i stanalo gadno ako razbere vsi4kite raboti koito e pravil,za6toto go obi4a mn...da i kajem li cqlata istina ili da prodaljim da i vtalpqvame 4e ne e 4ak tolkova lo6o...poneje tq znae 4e e nameril samo edin telefon i ne go e varnal na sobstveni ka mu....e kakvo da pravim nie....

т.7
krem4et0

Ще ти задам само 1 въпрос-На теб кой ти дава право да се месиш в чужди отношения???Какво ти пука какво прави момчето,коя си ти,че да го съдиш,това си е неговия живот.Освен това като обича приятелката ти,ти защо искаш да ги накараш да страдат и да ги разделиш?Любовта е магия,ти искаш да и отвориш очите и да развалиш всичко...Признай си,че завиждаш,затова искаш да ги разделиш,нямаш какво да правиш,защото да не прецакаш връзката на приятелката си???Честно казано мразя хора като теб!


хахахах ! :razz: :razz: :razz: и какво бе да я остави да ходи с градец ли ?? И кои е казал че тя ще го зареже когато разбере какъв е ? по добре да разбере сега а не след 1 година

fuck_me_pls
07-05-2008, 12:19
След като сте и приятелки би трябвало веднага да и кажете вместо да питате нас..теябва да знае с какви хора си има ..работа. :)

huligankata
07-05-2008, 12:26
Ако ви е наистина близка приятелка може да поговорите с нея и да и кажете - всеки има кусури и ако го обича наистина ще му прости това, че е Градец .. На дали е много приятно да ходиш с Градец и да не го знаеш. Но замисли се от друга страна дали момчето не и е казало, че е Градец щото му е неудобно, не иска да я разочарова и т.н. Ти ще решиш ако ти е наистина близка приятелка и кажи, ако не сте толкова близки остави ги те ще си се разберат няма да е редно да се бъркаш.

AutumnTears
07-05-2008, 16:42
samo se 4udite s kakvo da se zanimavate
:lol:

N0_feAR
07-05-2008, 16:44
Само израза "да й втълпяваме, че...." ми звучи абсурден. Няма к'во да го хвалите като няма за какво. Човека е направил някои грешки, кажете на момичето по-деликатно без да ги настройвате един с/у друг пък те сами да си решат к'во да праят.

sladkish_14
07-05-2008, 18:22
Абе много се драэня на тоя смотан човешки навик-все да искаш да се бъркаш в чуждия живот и все да мислиш,че ти энаеш как е най-добре някой си да живее.Оставете ги намира и си гледайте вашите проблеми.


+100000000 !!!Именно,кои сте вие,че да разучавате миналото на хората.И моя дядо намери телефона на улицата и реши,че няма да го върне!Е и,крадец ли е ,не мисля,каквото си намериш за тебе си е!Ндейте и се бъркате,като знаете колко много се обичат.

manichka_14
07-05-2008, 20:43
Абе много се драэня на тоя смотан човешки навик-все да искаш да се бъркаш в чуждия живот и все да мислиш,че ти энаеш как е най-добре някой си да живее.Оставете ги намира и си гледайте вашите проблеми. + 10 :) :) :)

Madn3s5
07-05-2008, 21:48
imam edna priqtelka kazva se h.
Тва е някво много извратено, да те кръстят "Хъ Точка"Това ме разсмя :razz:

И аз се изхилих на глас,сериозно :lol: :lol:

по темата .. стига сте си врели носовете където не трябва вас кво ви засяга той кво прави .. пф баси клюките :?

DevilWish
07-05-2008, 22:31
Абе много се драэня на тоя смотан човешки навик-все да искаш да се бъркаш в чуждия живот и все да мислиш,че ти энаеш как е най-добре някой си да живее.Оставете ги намира и си гледайте вашите проблеми.
Съгласна съм ;)
Ако смятате ,че е опасен за нея ,тогава предопредете я ,иначе я оставете да е с него ;)

NaNa_SladuRana
07-05-2008, 22:32
Трqбва да знае. 8)
кажи и

GabisiTa
07-06-2008, 10:23
Не смятам, че "ВИЕ" трябва да се месите в техните взаимоотношения! Това си е между тях, все пак тя ходи с него, не вие, а може и той да й споделил за това... :?

Still1ME1Still1HERE
07-06-2008, 20:19
Че к'во лошо?Стига да не краде от нея и приятелите й всичко е наред.Тъкмо и за нея ще зима нещо :P

skatemore
07-06-2008, 20:27
тва не го прави лош човек

не казвайте нищо щот той може да и казал тя може да знае и пак да си бъде с него и ше се получи адски тъпо

MartyParty
07-06-2008, 20:32
Няма да спя тази вечер!Какъв ужас...
Да се оправят и сами споко.

AnIcHkAtA
07-06-2008, 20:44
Кажете й, но недейте да давате акъл какво да прави.Тя има право да знае, но не трябва да й се бъркате във връзката.

SunShinePearl
07-06-2008, 21:16
Ще ти задам само 1 въпрос-На теб кой ти дава право да се месиш в чужди отношения???

zakvo izob6to si se burkala ostavete q istinata rano ili kusno izliza na qve ne se burkai v jivota i!! ne vqrvam da ti stane hubavo nqkoi da doide pri teb i da ti kaja 4e gadjeto ti e kradec nali?I est ako nqkoi ti go kaje ti 6te kaje6 ti 6to se burka6.E to ve4e va6to na ni6ot ne prili4a!! :x :?

sladko_dete
07-06-2008, 21:33
Кажете й! И тя ще си прецени положението...

_FaShIoN_
07-07-2008, 11:52
Кажете й всичко,нали сте й приятелки,трябва да знае кого обича и трябва да знае всъщност какъв е човека,в който е влюбена... :)

love_enrique
07-07-2008, 20:10
Естествено,че ще и кажете,нали ви е приятелка!!!Не мислиш ле,че заслужава да знае?