PDA

View Full Version : Той не ме обича вече )= ..май ?!



malkata_princeska13
06-30-2008, 13:48
Здравейте :) Имам си приятел от няколко месеца (6) и много си го обичам.Всичко вървеше както трябва докато той не си направи регистрация в така "безизвестния сайт"-impulse.bg..В началото това не ме подразни,напротив даже се зарадвах..,но сега след 3 месеца съм вдигнала ръце :( Той се влюби в себе си ,дотолкова,че не вижда по-далеч от носа и ПРИЯТЕЛКИТЕ си..В последните дни,влизам да видя профила му и само някви момиченца(в момента говоря сама за едно)му пишат от сорта "ооооу милу днеска беше на главната нали {}{}{}{}{}(inlove)(inlove)"или "Бебиии ще те скъсам на тая снимка много си ми сладък {}{}",а от негова страна - СЪЩОТО!!!Еми извинявай ама как да го търпя,снощи играехме на измислената от мен игра - "Познай на кои е тоя профил"И аз чета му характеристики и той още като чуе примерно -цвят на косата - руса и оооо да това е ****** :-# Взе да ми писва вече,вчера му казвам оххх останаха 10дена и той ме гледа някъв все едно натровен и вика за кое бе слънчице...А ставаше въпрос за моя рожден ден,а снощи когато казах профила на една пикла,той ми вика-а,да това е *** тя на 10 има рожден ден и затова се сетих..А моя е на 8-ми :-# :-# :-# ..И когато му направя някаква малка забележка,той почва да се кара с мен и да ми казва"Без мен ще ти е по -добре" вече ме е страх да му кажа какво ми е или да изразя мнение за да не ме зареже :-# :-#:-# Много го обичам,познаваме се от година и половина от тогава сме все неразделни и сега почва да става не знам,съмнявам се че ходи с едно (конкретно)момиче :-# Даже снощи аз гледах титаник и ми беше много кофти и си говорим по микрофона и го чувах как си пише с друг/а и се смее :-# ....Кажете си мнението Моля си...

П.С-на 15 съм

Wrathchild
06-30-2008, 13:53
Защо изобщо го търпиш?

malkata_princeska13
06-30-2008, 13:57
Защото адски много свикнах с него :-#

sashokz
06-30-2008, 13:57
Защо изобщо го търпиш?


+1 :o

Presley
06-30-2008, 14:05
Търпи го,эащото иска да е с него и вероятно ,эащото иэпитва чувства към него-любов или обикновена привърэаност-не энам.
Виж момиче,тъпо е да си мълчиш.Щом искаш да сте эаедно,трябва нещата,които се отнасят до него и те иэмъчват,посто да му ги каэваш.Всеки има право на мнение.Ти си част от тая връэка все пак.Щом се нервиш-кажи му.Дали имаш реално основание эа притеснение и ревност-не энам.Но това явно доста те иэмъчва,така че поговори с него сериоэно.Страх те е да не те эареже,ако говориш с него?Глупаво е.Ако го направи-леке.И на колко е това момче?

malkata_princeska13
06-30-2008, 14:09
17 :(

Presley
06-30-2008, 14:13
17 :(
Малко момчета на тая въэраст имат нужния акъл в главата,но има и такива,които си го имат.Ти си го поэнаваш де.Все едно-говори с него эа това.Иначе кво?Ще продължиш да се мъчиш и да пишеш иэ форумите,а решение-нямаааа.Послушай ме.

spensi
06-30-2008, 14:21
Скъпа много си тъпа честно,колкото повече мълчиш толкоз по зле ще става затова приказвай със него и му кажи че те дразни това негово поведение какво му малчиш и си играеш детски игри познай профила аре стегни се малко и покажи ХАРАКТЕР

malkata_princeska13
06-30-2008, 14:22
А и ето отговора на това съобщения (коментар) -"ооооу милу днеска беше на главната нали {}{}{}{}{}(inlove)(inlove)"..Той -eiii kuklata mi tq i na centara sha idem spox... :-x ..Пффф закакво ли се занимавам ,а точно тогава когато е писал коментара му обеснявах как вчера щях да си умра на място,добре че бяха едни момчета,че то и те се улашиха до смърт :x

malkata_princeska13
06-30-2008, 14:25
Скъпа много си тъпа честно,колкото повече мълчиш толкоз по зле ще става затова приказвай със него и му кажи че те дразни това негово поведение какво му малчиш и си играеш детски игри познай профила аре стегни се малко и покажи ХАРАКТЕР


С тъпите ти рими не си ми интересен,нито полезен.Тъп си ти!!На колко години си?,явно на повече от мен,но аз съм на 15 и изживявам най-истинската и искренната си любов към това момче :-x Затова не знам как да постъпя и не ме обиждай ако обичаш :-x

Presley
06-30-2008, 14:25
Абе авторке,ти да не би да си на 13?

malkata_princeska13
06-30-2008, 14:27
Абе авторке,ти да не би да си на 13?

Не наистина несъм на 13,направих профила нарочно,наистина съм си на 15 :)

Presley
06-30-2008, 14:29
Абе авторке,ти да не би да си на 13?

Не наистина несъм на 13,направих профила нарочно,наистина съм си на 15 :)
Добре.
В тея години-тийнейджърските,1-2 години отгоре или отдолу ,са си доста от эначение.Годините на моэъчна еволюция :Д.Щом не си на 13,пробвай да раэсъждаваш като малко по-голям човек.Съвсееем малко ,ако ти е трудно много.И не е лошо,когато искаш помощ от непоэнати хора,поне да се пробваш да ги улесниш-например да пишеш сравнително грамотно.И последно-ако искаш да се оправиш,послушай ме и говори с момчето.Чао.

spensi
06-30-2008, 14:35
Скъпа много си тъпа честно,колкото повече мълчиш толкоз по зле ще става затова приказвай със него и му кажи че те дразни това негово поведение какво му малчиш и си играеш детски игри познай профила аре стегни се малко и покажи ХАРАКТЕР


С тъпите ти рими не си ми интересен,нито полезен.Тъп си ти!!На колко години си?,явно на повече от мен,но аз съм на 15 и изживявам най-истинската и искренната си любов към това момче :-x Затова не знам как да постъпя и не ме обиждай ако обичаш :-x

Взе да ми писва вече,вчера му казвам оххх останаха 10дена и той ме гледа някъв все едно натровен и вика за кое бе слънчице...А ставаше въпрос за моя рожден ден,а снощи когато казах профила на една пикла,той ми вика-а,да това е *** тя на 10 има рожден ден и затова се сетих..А моя е на 8-ми Silenced Silenced Silenced ..И когато му направя някаква малка забележка,той почва да се кара с мен и да ми казва"Без мен ще ти е по -добре"


Какво да коментирам още

mon4eto
06-30-2008, 14:42
Spored men iska malko raznoobrazie...ostavi ne6tata zasega taka a pak vij posle kvo 6te stane ako iska da e s teb 6te ostane s teb ako li pak ne 6te ti kaje direktno kakvo 4uvstva ako e maj na mqsto

didi_baby
07-01-2008, 10:30
сигурна ли си че си на 15?spensi е напълно прав/а но по начина по който реагира ми приличаш на 12-13 а той/тя просто ти каза какво е в действителност да не говорим че изобщо не те е обидил/а но това е отделен въпрос.за момчето мисля че е още тъпичко щом ги прави тея хлапашки изцепки а ти наистина си тъпичка щом още го търпиш

Pliok0019
07-01-2008, 10:40
Кажи му, че всичко в този сайт е доста по-илюзорно от теб самата. Нека направи своя избор. Ако избере снимките на няколко кифли по сутиени - значи не си изгубила нищо.

MiMcHeToOo
07-01-2008, 10:46
Кажи му, че всичко в този сайт е доста по-илюзорно от теб самата. Нека направи своя избор. Ако избере снимките на няколко кифли по сутиени - значи не си изгубила нищо.

Абсолютно вярно ;)

Whyniser
07-01-2008, 11:20
Spored men iska malko raznoobrazie...ostavi ne6tata zasega taka a pak vij posle kvo 6te stane ako iska da e s teb 6te ostane s teb ako li pak ne 6te ti kaje direktno kakvo 4uvstva ako e maj na mqsto
Съгласен!!!Но Кирилица пишете ве хора. :-x

MoHuTo
07-01-2008, 12:35
Връзката ти(ако може да се нарече връзка де) е напълно абсурдна! Не разбирам защо търпиш такова поведение от негова страна! Ти добре ли си изобщо, как може да го търпиш.. не си заслужава, колкото и да го обичаш :shock:

krem4et0
07-01-2008, 14:17
Не ти трябва да се занимаваш с такива. Да си гледа фустите по сайтовете. Ти намери някой, който ще гледа теб!

slivaka
07-01-2008, 16:21
Пък ако ше го зарязжаш защо преди тва не му кажеш кво ти е !Пък тва за импулса всички си го пишат (и с гаджета ,и без)!Та сподели му и без тва няма кво да губиш !Не сме перфекти и не сме безгрешни (момчетата),ако те обича ще те разбере !

GabisiTa
07-01-2008, 16:23
Не трябва да си мълчиш и да се измъчваш. Кажи му какво те тревожи и притеснява, а той ако те обича ще се опита да промени нещата.. ;)

dark_angel_7813
07-01-2008, 18:23
Търпи го,эащото иска да е с него и вероятно ,эащото иэпитва чувства към него-любов или обикновена привърэаност-не энам.
Виж момиче,тъпо е да си мълчиш.Щом искаш да сте эаедно,трябва нещата,които се отнасят до него и те иэмъчват,посто да му ги каэваш.Всеки има право на мнение.Ти си част от тая връэка все пак.Щом се нервиш-кажи му.Дали имаш реално основание эа притеснение и ревност-не энам.Но това явно доста те иэмъчва,така че поговори с него сериоэно.Страх те е да не те эареже,ако говориш с него?Глупаво е.Ако го направи-леке.И на колко е това момче?

+1 :?

AnIcHkAtA
07-01-2008, 18:30
Според мен трябва временно да скъсате, за да види
той
дали ще му е по-добре без теб и с ония фуклички
ти
дали ще е толкова фатално времето без него.
Според мен ще видиш, че не си заслужава и че и без него се живее макар и трудно.

dark_angel_7813
07-01-2008, 18:31
Момчетата са си по добре когат не си правят рег в тия сайтове щот квито са .... един познат и той така кат се регна и напрао :shock: :shock: :( мн се промени .... :shock: за съжаление ... пича си беше мн точен ама после .... по цял ден висеше в тоя тъп сайт .... :-o :-o :-o :-o

malkata_princeska13
07-01-2008, 19:46
:) Бладодаря за съвети те и мненията Ви ! Наистина доста мисля по въпроса и ми е доста трудно,но в крайна сметка ние сме млади и едва ли трябва да очаквам да се омъжа за него :) .Ако ще ни е по-добре след време разделени,така трябва да е.Утре съм решила да отида при него и да си поговорим много сериозно за тези момичета и какво му е отношението към този импулс.Ще го попитам за това момиче директно и ако има накъкви чувства по-добре да опита ... :cry:

magneziq
07-04-2008, 16:02
еми аз бившия ми го познавам от година и полувина-ходихме заедно точно 6 месеца до ден и като почна седмия месец скъсахме.защо ли?ми и двамата имахме регистрации в Импулс и по едно време забелязах че няква му е писала "еи сладин обичам те".стана ми малко подозрително и отворих нейния профил-той и беше отвърнал и и пишеше неща от любов моя и тем подобни-преглатнах го понеже не бях много сигурна какво стана след седмица той ме блокира в скайп,не си вдигаше телефона и изобщо нямах нинакъв контакт с него.след 2 седмици той се престраши и ми каза че е ходил с тая от Импулсе(некво дебелогъзо блонди дето слуша чалга)-беше ми кофти но факта че ме замени за такова чудовище ме развеселяваше.сега след 2/3 месеца той иска отново да сме си заедно и вика че е допуснал грешка само дето не съм толкова тъпа да се варна при такъв човек

punkrock
07-04-2008, 16:13
Мда, даже по-рано е трябвало да споделиш, че не ти харесва това, ай дано да се оправите все пак :)
Да пишеш после какво е станало :D

м!sS wendy
07-04-2008, 16:59
Кажи му истината. И ако избере някъв си тъп сайт вместо тебе - нищо не си загубила. И един ден съм убедена че ще се осъзнае и ще иска да се върне при теб.

sladkish_14
07-04-2008, 17:33
Престраши се и говори с него!!!Нищо не губиш,пък ако след този разговор той те зареже,значи това нещо си го изгубила отдавна.И все пак искренно се надявам всичко помежду Ви да се оправи.И аз много мразя такива циганий-СКАПАНИ,ФЕЙК сайтове :? :? :? :? :? :x Те са разбивали и семейства,та няма една тинейджърска любов да разбият,БОРИ СЕ за своето,защото то си е само твое!!!

VinDiesel
07-04-2008, 17:39
Ти така си му позволила да постъпва с теб ти си виновна ...

Spider4eto
07-04-2008, 17:41
Помисли си кой е по важен- ти или той?