PDA

View Full Version : One Tree Hill-Най-якото филмче



Sa6iTyYy
06-30-2008, 17:58
Съжелявам ако има друга такава тема,но търсих и тъй като не намерих реших да пусна...!!! Който иска да пише кои са му любимите герои и дали сериала му харесва. На мен лично много ми харесва фенка съм на Нейли и по точно Джеймс Лаферти :-) :-) :-) =D> Ако може и да ми кажете откаде мога да си тегля серийки ще съм ви много благодарна. 8-[ \:D/ :-)

MostHated
06-30-2008, 18:26
www.2guys1horse.com аз от тук тегля! :D

Earth Face
06-30-2008, 18:30
http://zamunda.net/browse.php?search=One+Tree+Hill&cat=0&incldead=1

заповядаи :)

DjBaloon
06-30-2008, 18:30
Явно сум минал годините и тоя филм ми се струва много голяма боза

n0Lcho
06-30-2008, 19:21
на мен много ми хареса, но съм го изгледала ди сезон 5 серия 11 или 12 а има и нови..
разбрах, че ще снимат и 6 сезон, но само няколко серии и после излизат в почивка за малко..

MostHated
06-30-2008, 19:29
Явно сум минал годините и тоя филм ми се струва много голяма боза

Така си е :D пълна буЗъъъЪЪ на клечка!

Presli
06-30-2008, 20:51
Търся да гледам някое сериалче и се спрях на това, като четох резюмето ми се стори много забавен и интересен сериал :)
Някой който е гледал почти всички сезони да каже мнението си за сериалчето ;)
П.П кажете още някой интересен сериал :)

Sa6iTyYy
07-01-2008, 12:05
Благодаря ви много за линкчетата ;-) А от zamunda зех да си тегля целия 2ри сезон щото не сам го гледала,ама нещо не става и за тфа ся почнах от data ама там пък са до полвината и много се ядосвам :( Иначе пак ша пробвам.! :smt023

Luda_Na_Max
07-04-2008, 16:49
аз пък много харесвам Нейтън .. може ли линк за началната песничка :) или поне името и изпълнителя :)

WhiteDove
07-04-2008, 18:03
Гледала съм абсолютно всички серии от всичките 5 сезона :grin: Яко се филмирвам беее! 8) Та филмчето си е зарибяващо и определено не е поредната тийн боза!Заслужава си да го гледате,защото в него има много житейски истини и със сигурност ще ви допадне...е поне на някои от вас :wink: :wink: :wink:

SunShinePearl
07-04-2008, 21:29
Явно сум минал годините и тоя филм ми се струва много голяма боза
am i az taka misql nz ama ne mi har [/quote]

samonervi
07-05-2008, 03:11
И мен много ме кефи серилачето.Изгледала съм го целия и чакам септември 6-ти сезон :grin:

Dreammy
07-05-2008, 20:49
филмчето е уникално :)

Blo0dyBitch
07-05-2008, 21:53
какво филмче?!
последния път като го гледах(последната серия на 5ти сезон)си беше сериал,а не съм чувала да са правили филм

Blab
07-05-2008, 22:00
аз пък много харесвам Нейтън .. може ли линк за началната песничка :) или поне името и изпълнителя :)
Gavin DeGraw - I don't wanna be
LINK (http://store2.data.bg/tigara/Music/Gavin%20DeGraw%20-%20I%20Dont%20Want%20To%20Be.mp3)

Сериалът кефи. Има своите слаби епизоди, но последният сезон разбива, не съм спряла да рева. :-D
Пейтън е моята героиня. Харесвам всички женски образи, детайлно изпипани са, за сметка на момчешките такива.

fall_out_girl
07-06-2008, 14:01
ОоО сериалчето е много добро...Харесвам всяка една серия от първата на 1 сезон до последната на 5 сезон...Много се вживявам в него и не малко пъти съм си поплаквала...Като герой преди много харесвах Лукас,но в 5 сезон ми падна в очите...За сметка на това Нейтън ми харесва много от началото до края.От жените нямам предпочитания,защото харесвам страшно и трите...Виждам по нещо от себе си във всяка от тях... Сериала е върха

Sa6iTyYy
07-06-2008, 21:08
ОоО сериалчето е много добро...Харесвам всяка една серия от първата на 1 сезон до последната на 5 сезон...Много се вживявам в него и не малко пъти съм си поплаквала...Като герой преди много харесвах Лукас,но в 5 сезон ми падна в очите...За сметка на това Нейтън ми харесва много от началото до края.От жените нямам предпочитания,защото харесвам страшно и трите...Виждам по нещо от себе си във всяка от тях... Сериала е върха

О няма проблем и аз съм си поплаквала... :-D Но той пък и сериала си е такъв има и забавни и тъйни моменти за което много ме кефи :-)

anSsito
07-06-2008, 21:30
Гледала съм всички серии на сериала. 5-я сезон според мен си беше голяма боза.. Вече ми писна от това да се повтаря едно и също: Нейли,които винаги се разделят и събират.. и Лукас,който незнае какво иска.. Монотонно стана..
Но иначе предните сезони на сериала си бяха много добри и наистина може да се научи нещо за живота от сериалчето..
Любим персонаж ми е Брук,защото това момиче наистина знае какво иска и го постига. А от мъжете си нямам.. Отначало симпатизирах на Лукас,но като започнаха неговите любовни афери ми стана много антипатичен,а за разлика от това Нейтън от някакъв грубиян се превърна в много точно момче.. За това бих казала,че накрая симпатизирах много повече на Нейтън..
А и евала давам на сериала като цяло,защото може хем да те разплаче,хем да те накара да се смееш от сърце.. :)

taffy
07-06-2008, 22:08
Ми аз чесно казано не съм гледала абсолютно всички епизоди до 5 сезон, защото нямах възможност. Сега обаче ще си ги изтегля и ще ги гледам поред! Иначе сериалчето МН МИ ХАРЕСВА! Обожавам го! Супер мн се кефя на Нейли! И на мен Нейтън ми харесва още от началото. Лукас е простоо... Бе не ми харесва като характер. Брук не е лоша и така. :D

V1k1tYyY
07-07-2008, 07:14
сериала е страшно зарибяващ,не познавам някой,който да го е гледал и да не се е пристрастил към него :) мене най си ме кефи обаче първия сезон,докато петия е голяма боза :-o :( :( :( а Нейтънннн :grin: :grin: :grin: мн мн мн ме кефи :-) Лукас ме дразна малко с тва,че вечно се чуди коя ТОЧНО наистина харесва,ама и той е готин,а с Пейтън са страхотна двойка :-) ОТХ РлЗзЗз

Jamaica
07-07-2008, 10:10
Гледала съм всички серии на сериала. 5-я сезон според мен си беше голяма боза.. Вече ми писна от това да се повтаря едно и също: Нейли,които винаги се разделят и събират.. и Лукас,който незнае какво иска.. Монотонно стана..
Но иначе предните сезони на сериала си бяха много добри и наистина може да се научи нещо за живота от сериалчето..
Любим персонаж ми е Брук,защото това момиче наистина знае какво иска и го постига. А от мъжете си нямам.. Отначало симпатизирах на Лукас,но като започнаха неговите любовни афери ми стана много антипатичен,а за разлика от това Нейтън от някакъв грубиян се превърна в много точно момче.. За това бих казала,че накрая симпатизирах много повече на Нейтън..
А и евала давам на сериала като цяло,защото може хем да те разплаче,хем да те накара да се смееш от сърце.. :)

Напълно съгласна!!! :grin: :grin: :smt001

Sa6iTyYy
07-08-2008, 12:57
Сори за тъпия въпрос ама 5-ия сезон само 18 серии ли има ? :) Благодаря предварително :)